Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Τα είχα με μία πολύ όμορφη στην ηλικία μου ,που είχε ήδη παιδιά ,καλύτερη δουλειά από μένα και απορούσα τι δουλειά είχε μαζί μου. Κάποια στιγμή όταν το συζητήσαμε μου είπε ότι εκτιμούσε ότι είχα τρόπους, ότι ασχολιόμουν μαζί της, ότι είχαμε κοινά ενδιαφέρονται γιατί γύρω της είχε μόνο κάφρους που της έκαναν μόνο φιγούρα τα λεφτά τους.

Αν δεν είχε παιδιά,θα συνέχιζε να ψάχνει κάφρους.Ξέρει ότι με τα παιδιά,η αξία της είναι πεσμένη

Υπο 'φυσιολογικές' ελλεεινιδικές συνθήκες,το να έχεις τρόπους και να'σαι καλός,σε βάζει friendzone κατευθείαν.Για να σου εξιστορούν τις περιπέτειες τους...με τους κάφρους.
 

sexmasterrr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
1.429
Πόντοι
801
Αυτο δεν ειναι friendzone αλλα η ζωνη του Λυκοφωτος.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
η γυναικα σε αντιθεση με τον αντρα κανει περισσοτερο εγκεφαλικο σεξ...πρωτα θα πρεπει να της γαμησεις το μυαλο..αν το καταφερεις τοτε εχεις καμψει οποιαδηποτε αντισταση της...ξαναλεω παιζει ρολο το μυαλο κ ας μην εχεις καλη εμφανιση η χρηματα...εμεις σε αντιθεση ψαχνουμε μια χαζη απλα να γαμαμε.Αρκει να κανει καλη πιπα κ να να ανοιγει τα ποδια καλα κ ολα οκ....εχω παει με αρκετες παντρεμενες ,χωρισμενες κλπ κι αυτο δεν το καταφερα ουτε με χρηματα ουτε με την τελεια εμφανιση...πρεπει να χτυπας επισης εκει που σε παιρνει...δεν μπορει να εισαι 45 χρονων και να ψαχνεις για 18χρονα που εντυπωσιαζονται σαφως μονο με τη χλιδη

Για να κάνει εγκεφαλικό σεξ,πρέπει να έχει εγκέφαλο.Εσύ βλέπεις πολλές να έχουν;Ότι εγκεφαλικό κύτταρο είχαν,το καψαν απ'τα κινητά

Τυχαίο είναι ότι τρέχουν πίσω απο καφρομαλάκες μουσάτους κάγκουρες;Αφού μ'αυτούς έχουν ίδιο IQ
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Για να κάνει εγκεφαλικό σεξ,πρέπει να έχει εγκέφαλο.Εσύ βλέπεις πολλές να έχουν;Ότι εγκεφαλικό κύτταρο είχαν,το καψαν απ'τα κινητά

Τυχαίο είναι ότι τρέχουν πίσω απο καφρομαλάκες μουσάτους κάγκουρες;Αφού μ'αυτούς έχουν ίδιο IQ
Ενώ εσύ είσαι δείγμα πανέξυπνου και εγκεφαλικού όντος ......
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Το πρόβλημα με τις ελλεινιδες βρίσκεται μόνο σε 2 λέξεις κ εδώ ανοίγει κ κλείνει η κουβέντα κατά τη γνώμη μου. -Έχουν κόμπλεξ-
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.615
Κριτικές
1
Like
5.545
Πόντοι
2.356
Η δικαιοσυνη χρηματιζεται απο τους ελλεινους συχαμερους. Ειναι και γνωστα στελεχη εμπλεκομενα σιγα μην φανερωνονταν η αληθεια.
πανε βρες ΕΝΑΝ εστω φιλο της Μπικα που κατεθεσε υπερ της! μεχρι και η φιλη της την αδειασε που ηταν μαζι! πανε βρες ενα συμμαθητη της να δουμε τι θα σου πει τυπε για τη γεωργιτσα!!! μα ενας απο το φιλικο-συγγενικο περιβαλλον δε βγηκε να δωσει μια δηλωση στηριξης για το αμοιρο ορφανο!!!

αληθεια για πες μας για τον εργοδοτη/νταβα/σουγκαρ που τον κερατωσε με το λεβεντη πως το πηρε?
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.064
Κριτικές
10
Like
13.048
Πόντοι
3.846
Αν δεν είχε παιδιά,θα συνέχιζε να ψάχνει κάφρους.Ξέρει ότι με τα παιδιά,η αξία της είναι πεσμένη

Υπο 'φυσιολογικές' ελλεεινιδικές συνθήκες,το να έχεις τρόπους και να'σαι καλός,σε βάζει friendzone κατευθείαν.Για να σου εξιστορούν τις περιπέτειες τους...με τους κάφρους.
Μόνο που δεν ήταν Ελληνίδα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.969
Πόντοι
9.297
Δειτε twit απο χορτασμενη ελλεεινιδα εντελως αθλια. Ειδικα η λεξη πουτσοπαρακαλιαρα

Βρε μαλακες γιατί στέλνετε μνμ φωτογραφία την πουτσα σας? Τί νομίζετε ότι μόλις θά την δούμε θά καυλωσουμε καί θά κάτσουμε να μας πηδήξετε? Τί είμαστε? Πουτσοπαρακαλιαρες? Βάλτε την στον πάτο σας μαλακες.Μονο αηδία νιώθουμε νά ξέρετε....

fdXfPDml.jpg
Δεν φταίει αυτή αλλά οι βλακεντιοι που πήγαν και τον χώσανε σε αυτήν.
Η αλήθεια είναι τόσοι ανώμαλοι που κυκλοφορούν ιδίως σε μεγάλες πόλεις θα βρει κάποιον στα μέτρα της και η κάθε μπαζολα.
Κάνεις και καμμία δεν χάνεται αρκεί να μην θέλει να χαθεί....
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.169
Like
2.055
Πόντοι
456
Ο μουνοδουλισμός είναι αρρώστια.

Θα κάνω μπαμ θέλω να το πω κάπου αλλιώς θα αρχίσω να βλέπω αστεράκια.

Γενικά ποτέ δεν ήμουν ιδιαίτερα πετυχημένος με τις γυναίκες. Καλημέρα , καλησπέρα , ως εκεί. Έφτασα σε μια ηλικία πολύ μεγάλη χωρίς να έχω πηδήξει.

Πέρυσι πέθανε ένας μακρινός συγγενής. Μου έδωσε έξι κατοστάρικα στο χέρι επειδή για κάποιο περίεργο λόγο με συμπαθούσε πάρα πολύ. Τυχαίνει αυτή τη περίοδο να είμαι σε φάση που δεν κάνω πολύ ιδιαίτερα πράγματα , λέω να η ευκαιρία σου Κωστάκη.

Δυστυχώς έτυχε κάτι οπότε έφαγα τα 400 σε γιατρούς ( νευρολόγο , παθολόγο , ομοιοπαθητικό ) οπότε έμεινα με 200.

Ε πριν πήγα μπουρδελότσαρκα με ένα γνωστό. Έκανα ότι έκανα και τέρμα. Δεν έχω καν ιδιαίτερη όρεξη να το κάνω ξανά , στη σελίδα μένω γιατί έχει πολύ ψαγμένες συζητήσεις για πολλά ζητήματα.

Το έμαθε ένας φίλος μου φάση αριστερός , λίμπεραλ , λαοτκι αποδοχή , ( Πράγμα που δε το λέω για να τον κακό η whatever αλλά επειδή απλούστατα έτσι είναι ) στον οποίο το είπα πάνω στη κουβέντα.

Ο τύπος έγινε κατευθείαν κόκκινος , τα πείρε και ξεκίνησε να μου τι λέει. Είμαι λοιπόν σύμφωνα με αυτόν σκατόψυχος , θα έπρεπε να ντρέπομαι , δεν έχω εμπάθεια κ.λ.π. γνωστά.

Εγώ του εξήγησα πως το πουλάνε το σώμα τους είναι γελοίο επιχείρημα μιας και όλοι μας το ίδιο κάνουμε στις δουλειές μας και το trafficking είναι κάτι κακό μεν αλλά εγώ δε μπορώ να κάνω και πολλά για αυτό εκτός π.χ. να πάρω την αστυνομία άμα δω κάτι που με κάνει να ψιλιαστώ σωματεμπορία. Οι φράουλες που τρώμε είναι μαζεμένες από σκλάβους Πακιστανούς που πληρώνονται ελάχιστα. Θυμάστε που είχε γίνει θέμα κάποτε ;

Επίσης του εξήγησα πως το γεγονός ότι βλέπουμε τη σεξεργασία ( used λέξεις από το λεξιλόγιο του για να καταλάβει καλύτερα ) είναι πολιτισμικό. Στις χώρες της νοτιοανατολικής Ασίας π.χ. δεν είναι , εκεί όλες σχεδόν εκδίδονται , για αυτές είναι απλά μια δουλειά.

Αυτός συνέχισε τα θα επρεπε να ντρέπομαι , δε κάνω τίποτα με τη ζωή μου , δε τη βελτιώνω κ.λ.π. γνωστά

Τέλος rant.
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
Ειπαμε γραφουμε καμμια μαλακια η κανα τρολαρισμα αλλα εσεις εχετε ανεβει ανωτερα πνευματικα level μαλακιας...τι φταιει η κοπελα ν ανεβαζετε φωτογραφιες της εδω...λετε εμενα παρανοικο...θα σας αρεσε εσας κατι τετοιο;
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Για να κάνει εγκεφαλικό σεξ,πρέπει να έχει εγκέφαλο.Εσύ βλέπεις πολλές να έχουν;Ότι εγκεφαλικό κύτταρο είχαν,το καψαν απ'τα κινητά

Τυχαίο είναι ότι τρέχουν πίσω απο καφρομαλάκες μουσάτους κάγκουρες;Αφού μ'αυτούς έχουν ίδιο IQ
Me ayta poy les deixneis psiloasxetos,me mousatous kagkoures pane mono kati axristes pitsirikes mexri 25,oi 30ares de pane me ayta ta mpaza,tora an se noiazoyn oi 25 xrones me geia sou kai xara soy,ego poy protimo 30+ exo grammenes ti theloyn oi anikanes oi 25ares poy de tis logizo kan san anthropoys,gia mena apo 30+ mia gkomena exei axia,pio kato einai gia klamata.
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
Me ayta poy les deixneis psiloasxetos,me mousatous kagkoures pane mono kati axristes pitsirikes mexri 25,oi 30ares de pane me ayta ta mpaza,tora an se noiazoyn oi 25 xrones me geia sou kai xara soy alla ego poy protimo 30+ exo grammenes ti theloyn oi anikanes oi 25ares.
Μην καθεσαι να εξηγεις ειναι του πουριτανισμου και της παραδοσης...οπως οι κεραταδες των γυναικων που εχυνα μεσα στη κωλαρα τους.με τα μυαλα αυτα υστερα βριζουν τις γυναικες..κανονικα επρεπε να υπαρχει νημα και για αυτους ..Ελεεινιολληδες...
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Μην καθεσαι να εξηγεις ειναι του πουριτανισμου και της παραδοσης...οπως οι κεραταδες των γυναικων που εχυνα μεσα στη κωλαρα τους.με τα μυαλα αυτα υστερα βριζουν τις γυναικες..κανονικα επρεπε να υπαρχει νημα και για αυτους ..Ελεεινιολληδες...
to xero re kai oi ellinides ginan toso kakes exetias ton antron poy tis parakalane,ama oi antres tis grafane tha mas parakalagan ekeines,tora to paizoun kakes,o sub omos einai 35 opos exei pei de mporei na mi xerei ta aytonoita oti oi 25ares pane me tous mousatous kagkouroflorous kai oi 30+ oxi dld ayto to xeroyn oloi.
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
κατι μου λεει οτι ο oreos23 και ο Hannibal Lecter ειναι το ιδιο προσωπο. Αλλα γινονται τετοια στο μπου? :zombie:
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.039
Like
6.577
Πόντοι
1.056
Καραμπαζο και καριόλα η συγκεκριμένη, την είχα πετύχει Βεΐκου στα φανάρια με το αμαξι και το πίσω λαστιχο της ήταν φλατ, της κορναρα για να με δει να της το πω και όπως γυρνάει το κεφάλι της και πάω να της εξηγήσω ότι το λάστιχο της είναι πίτα, κάνει μια γκριμάτσα σαν να λέει παράτα μας ρε μλκ και κλείνει παράθυρο ή πουτανα γαμω τη φάρα της
Κλασικη ελλεηνιδα χαχα
Για να κάνει εγκεφαλικό σεξ,πρέπει να έχει εγκέφαλο.Εσύ βλέπεις πολλές να έχουν;Ότι εγκεφαλικό κύτταρο είχαν,το καψαν απ'τα κινητά
Μεγαλη αληθεια, αλλα δεν ειναι μονο τα κινητα..
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
κατι μου λεει οτι ο oreos23 και ο Hannibal Lecter ειναι το ιδιο προσωπο. Αλλα γινονται τετοια στο μπου? :zombie:
Oχι..διχασμενη προσωπικοτητα ειμαι αλλα οχι σε σημειο να κανω 2 λογαριασμους και να γραφω κι απανταω...το λεω για τελευταια φορα ειμαι πολυ παλιο μελος και ειπα να περασω ξανα μια βολτα μετα απο πολυ καιρο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom