Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.200
Like
3.434
Πόντοι
456
Δειτε twit απο χορτασμενη ελλεεινιδα εντελως αθλια. Ειδικα η λεξη πουτσοπαρακαλιαρα

Βρε μαλακες γιατί στέλνετε μνμ φωτογραφία την πουτσα σας? Τί νομίζετε ότι μόλις θά την δούμε θά καυλωσουμε καί θά κάτσουμε να μας πηδήξετε? Τί είμαστε? Πουτσοπαρακαλιαρες? Βάλτε την στον πάτο σας μαλακες.Μονο αηδία νιώθουμε νά ξέρετε....

fdXfPDml.jpg
Θέλει η ... να κρυφτεί και η χαρά δεν την αφήνει.
Ας σκεφτούμε το απλό .... ποιος και σε ποια στέλνει dick pic και υπο ποιες προυποθέσεις.
Πιο πολύ αστικός μύθος είναι που δημιουργησαν οι ομορφες που μπορει να δέχονται από τιποτα καμμένους και θελουν να πιστευουν πως είναι αλήθεια και τα τριαξονικα.

Κάποιος γκουγκλαρε dick pic την έστειλε στο scania και θυμηθηκε αυτή να ποσταρει μανιφεστο μπας και γινει διάσημη. Και αυτό στην καλύτερη περιπτωση. Στην χειροτερη κοιμαται και ονειρευεται.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.517
Πόντοι
3.656
Οχι η Γεωργια Μπικα βιαστηκε. Δεν πρεπει να υποστηριζουμε τους βιαστες επειδη ειναι γονοι πλουσιων και εχουν διασυνδεσεις και αθωονωνται. Αυτοι χαλανε την πιατσα την στιγμη που εμεις οι δειλοι φοβομαστε να κοιταξουμε και να πουμε μια κουβεντα σε μια ελλεεινιδα μη τυχον και μας κανει μηνυση. Βεβαια υπαρχουν κι αυτες που μετανιωσαν που γαμηθηκαν γιατι δεν σκεφτηκαν να ζητησουν περισσοτερα απο τον βλακα πριν γαμηθουν και καταγγελουν βιασμο για να μην φανουν ευκολες στην κοινωνια και στον κυκλο τους
για δώσε στοιχεία
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
φανταστειτε με τι αντρες μπλεκουν δεν φταινε αυτες...γι αυτο παει το κερατο συννεφο δειτε τον κλοουν που επικυρωνει αυτα που λεει αυτη και καταλαβαινετε πιστευω
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
πανε βρες ΕΝΑΝ εστω φιλο της Μπικα που κατεθεσε υπερ της! μεχρι και η φιλη της την αδειασε που ηταν μαζι! πανε βρες ενα συμμαθητη της να δουμε τι θα σου πει τυπε για τη γεωργιτσα!!! μα ενας απο το φιλικο-συγγενικο περιβαλλον δε βγηκε να δωσει μια δηλωση στηριξης για το αμοιρο ορφανο!!!

Απορώ πώς δεν πήγαν οι μισανδροι του bou να την υπερασπιστούν
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Απορώ πώς δεν πήγαν οι μισανδροι του bou να την υπερασπιστούν
Η αληθεια ειναι οτι πολλοι εδω μεσα μισουν τους ανδρες. Δε μπορω να ξερω τι κρυβεται πισω απο καθε προφιλ, αλλα πραγματικα.. Ο,τι πιο δυσκολο στις μερες μας να εισαι αντρας, λευκος και στρειτ. Και σινγκλ. Μισος απο παντου, ακομα και απο τους ιδιους τους αντρες που ειναι στην ιδια κατασταση, μπας και παρουν κανα λαικ απο γυναικες.
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Η αληθεια ειναι οτι πολλοι εδω μεσα μισουν τους ανδρες. Δε μπορω να ξερω τι κρυβεται πισω απο καθε προφιλ, αλλα πραγματικα.. Ο,τι πιο δυσκολο στις μερες μας να εισαι αντρας, λευκος και στρειτ. Και σινγκλ. Μισος απο παντου, ακομα και απο τους ιδιους τους αντρες που ειναι στην ιδια κατασταση, μπας και παρουν κανα λαικ απο γυναικες.
Λογικό, γιατί οι άνδρες είμαστε φύσει ανταγωνιστικοί. Για τον ίδιο λόγο δεν βλέπεις κινήματα αντίστοιχα του φεμινισμού και στο ανδρικό στρατόπεδο ή αν βγαίνουν μερικά κατά καιρούς είναι καταδικασμένα να αποτύχουν εξ αρχής.
Και γιατί στο τέλος της ημέρας ο άνδρας θέλει να γαμήσει.
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.615
Κριτικές
1
Like
5.545
Πόντοι
2.356
Απορώ πώς δεν πήγαν οι μισανδροι του bou να την υπερασπιστούν
οι μονες που πηγαν ηταν κατι αριστερες του κωλου απο αυτες που δε γουσταρουν βιαστες και αστυνομια... αλλα να δουμε ποσοι βιαστες θα υπηρχαν αν δεν υπηρχε αστυνομια...
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.064
Κριτικές
10
Like
13.048
Πόντοι
3.846
Ο μουνοδουλισμός είναι αρρώστια.

Θα κάνω μπαμ θέλω να το πω κάπου αλλιώς θα αρχίσω να βλέπω αστεράκια.

Γενικά ποτέ δεν ήμουν ιδιαίτερα πετυχημένος με τις γυναίκες. Καλημέρα , καλησπέρα , ως εκεί. Έφτασα σε μια ηλικία πολύ μεγάλη χωρίς να έχω πηδήξει.

Πέρυσι πέθανε ένας μακρινός συγγενής. Μου έδωσε έξι κατοστάρικα στο χέρι επειδή για κάποιο περίεργο λόγο με συμπαθούσε πάρα πολύ. Τυχαίνει αυτή τη περίοδο να είμαι σε φάση που δεν κάνω πολύ ιδιαίτερα πράγματα , λέω να η ευκαιρία σου Κωστάκη.

Δυστυχώς έτυχε κάτι οπότε έφαγα τα 400 σε γιατρούς ( νευρολόγο , παθολόγο , ομοιοπαθητικό ) οπότε έμεινα με 200.

Ε πριν πήγα μπουρδελότσαρκα με ένα γνωστό. Έκανα ότι έκανα και τέρμα. Δεν έχω καν ιδιαίτερη όρεξη να το κάνω ξανά , στη σελίδα μένω γιατί έχει πολύ ψαγμένες συζητήσεις για πολλά ζητήματα.

Το έμαθε ένας φίλος μου φάση αριστερός , λίμπεραλ , λαοτκι αποδοχή , ( Πράγμα που δε το λέω για να τον κακό η whatever αλλά επειδή απλούστατα έτσι είναι ) στον οποίο το είπα πάνω στη κουβέντα.

Ο τύπος έγινε κατευθείαν κόκκινος , τα πείρε και ξεκίνησε να μου τι λέει. Είμαι λοιπόν σύμφωνα με αυτόν σκατόψυχος , θα έπρεπε να ντρέπομαι , δεν έχω εμπάθεια κ.λ.π. γνωστά.

Εγώ του εξήγησα πως το πουλάνε το σώμα τους είναι γελοίο επιχείρημα μιας και όλοι μας το ίδιο κάνουμε στις δουλειές μας και το trafficking είναι κάτι κακό μεν αλλά εγώ δε μπορώ να κάνω και πολλά για αυτό εκτός π.χ. να πάρω την αστυνομία άμα δω κάτι που με κάνει να ψιλιαστώ σωματεμπορία. Οι φράουλες που τρώμε είναι μαζεμένες από σκλάβους Πακιστανούς που πληρώνονται ελάχιστα. Θυμάστε που είχε γίνει θέμα κάποτε ;

Επίσης του εξήγησα πως το γεγονός ότι βλέπουμε τη σεξεργασία ( used λέξεις από το λεξιλόγιο του για να καταλάβει καλύτερα ) είναι πολιτισμικό. Στις χώρες της νοτιοανατολικής Ασίας π.χ. δεν είναι , εκεί όλες σχεδόν εκδίδονται , για αυτές είναι απλά μια δουλειά.

Αυτός συνέχισε τα θα επρεπε να ντρέπομαι , δε κάνω τίποτα με τη ζωή μου , δε τη βελτιώνω κ.λ.π. γνωστά

Τέλος rant.
Ο αριστερός φίλος σου (έχω και εγώ τέτοιους φίλους και γνωστούς) αν κατέβουν οι νόμιμες σεξεργάτριες σε διαμαρτυρία θα είναι μαζί τους.
Για προσφορά υπηρεσιών σεξ από άντρα σε άντρα ή από γυναίκα σε γυναίκα σίγουρα δε θα έχει αντίρρηση όπως και για τρανς που εκδίδονται.
Όλοι αυτοί οι δήθεν έχουν μάθει απέξω ένα ποιηματάκι και το λένε. Όπως οι γυναίκες θα σου πουν "γιατί δε βρίσκεις μια γυναίκα να σε αγαπάει (να την υπηρετείς δηλαδή) αλλά πληρώνεις αυτές τις δυστυχισμένες υπάρξεις;"

Μη δίνεις σημασία, έχεις τις αρχές σου, ζεις τη ζωή σου με αξιοπρέπεια είσαι μάγκας. Ελπίζω το ιατρικό πρόβλημα να μην ήταν κάτι σοβαρό.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Το έμαθε ένας φίλος μου φάση αριστερός , λίμπεραλ , λαοτκι αποδοχή , ( Πράγμα που δε το λέω για να τον κακό η whatever αλλά επειδή απλούστατα έτσι είναι ) στον οποίο το είπα πάνω στη κουβέντα.

Ο τύπος έγινε κατευθείαν κόκκινος , τα πείρε και ξεκίνησε να μου τι λέει. Είμαι λοιπόν σύμφωνα με αυτόν σκατόψυχος , θα έπρεπε να ντρέπομαι , δεν έχω εμπάθεια κ.λ.π. γνωστά.

Έλεος,αντέχετε να κάνετε παρέα με τέτοια άτομα;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.969
Πόντοι
9.297
Η αληθεια ειναι οτι πολλοι εδω μεσα μισουν τους ανδρες. Δε μπορω να ξερω τι κρυβεται πισω απο καθε προφιλ, αλλα πραγματικα.. Ο,τι πιο δυσκολο στις μερες μας να εισαι αντρας, λευκος και στρειτ. Και σινγκλ. Μισος απο παντου, ακομα και απο τους ιδιους τους αντρες που ειναι στην ιδια κατασταση, μπας και παρουν κανα λαικ απο γυναικες.
Eιμαστε το τελευταίο υγιές κομμάτι του ανδρικού φύλου...
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
οι μονες που πηγαν ηταν κατι αριστερες του κωλου απο αυτες που δε γουσταρουν βιαστες και αστυνομια... αλλα να δουμε ποσοι βιαστες θα υπηρχαν αν δεν υπηρχε αστυνομια...
Αν δεν υπηρχε αστυ(παρα)νομια , ετσι πρεπει να την λενε , δεν θα υπηρχαν βιαστες. Αυτοι τους καλυπτουν τους βιαστες (οι μπατσοι) αθωωνοντας τους και ξεφτιλιζοντας την βιασμενη
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.969
Πόντοι
9.297
Έλεος,αντέχετε να κάνετε παρέα με τέτοια άτομα;
Ο συναγωνιστης @Readytogo22 ας βγαίνει με αυτόν τον μίζερο αφού δεν θέλει να είναι μόνος...αρκεί να τον γράφει εκεί που πρέπει όταν αρχίζει τις γελοίες ηθικολογίες που πρήζουν προστάτη και όρχεις κυριολεκτικά και μεταφορικά.
Ας μην του μεταδόσει την μιζερια του....
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
οι μονες που πηγαν ηταν κατι αριστερες του κωλου απο αυτες που δε γουσταρουν βιαστες και αστυνομια... αλλα να δουμε ποσοι βιαστες θα υπηρχαν αν δεν υπηρχε αστυνομια...
Επειδη υπαρχουν οι βιαστες και οι μπατσοι που λενε τα ηθελες και συ γι'αυτο οι γυναικες φοβουνται τους παντες. Και το αποτελεσμα ειναι να φοβουνται και οι αντρες να φλερταρουν γιατι θα παρεξηγηθουν απο τις καχυποπτες γυναικες που δεν εμπιστευονται κανεναν
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Διαβαστε και τα σχολια του βιντεο. Του xristoforos stratigos και του GDD. Λενε την αληθεια

 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Διαβαστε και τα σχολια του βιντεο. Του xristoforos stratigos και του GDD. Λενε την αληθεια

Να το δειτε ανοιγοντας το youtube το video για τα σχολια

Πρωτο σχολιο

Εμείς συμπληρώσαμε 3000 ημέρες μοναξιάς και απόρριψης επειδή ζούμε σε έναν κόσμο στον οποίο οι μόνες αξίες είναι πέος αιδοίο και λεφτά! Συνεχίστε έτσι και η δυστυχία των παιδιών σας θα είναι η τιμωρία σας!

Δευτερο σχολιο

Οκτώβριος του 2009 βάζει σε εφαρμογή το σχέδιο της στο 100% να με 'σπρώξει' μετά από σχεδόν 8 ΧΡΌΝΙΑ!!!... Ναι 8 ΧΡΌΝΙΑ!!!... Από τότε η παροιμία 'ενός κακού μύρια έπονται' την κατάλαβα με ΟΛΗ την σημασία!.... Και δεν σου βάζω μέσα την παιδική μου ζωή πρίν από αυτήν!... Πόσες χιλιάδες μέρες είναι μέχρι τώρα;!!!... Ακόμα και τώρα μετά από τόσα χρόνια βλέπω εφιάλτες με αυτήν! Έχετε γεμίσει όλες δικαιώματα, απαιτήσεις. ΟΛΕς βίζιτες σε όποια κι αν μιλήσω! Βλέπεις εγώ δεν έχω ούτε ένα από τα τρία βασικά συστατικά που απαιτήτε σήμερα εσείς οι Ελληνίδες γυναίκες!!!.... Καμία φορά σκέφτομαι τι έχω τραβήξει στην ζωή μου γενικά αλλά κυρίως με την λέξη γυναίκα!.... Θα έπρεπε να είμαι το λιγότερο πρεζάκι τώρα!.... Όχι όμως δεν τα κατάφερε να της περάσει, το πάλεψα πέρασα μέσα από τα σκατά και επιβίωσα! Ότι δεν σε σκοτώνει σε κάνει ποιό δυνατό! Δεν έχω ιδέα ποιά είστε αλλά ένα είναι σίγουρο.... Ακόμα και τώρα να σας πλησίαζα με τον ποιό ωραίο τρόπο, μετά από τόσα που έχετε περάσει όπως λέτε.... Θα με φτήνατε!!!!!!!!!!!.......
 
Τελευταία τροποποίηση:

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Δειτε το ολο στο τελος λεει δεν θελω να παντρευτω ουτε να κανω παιδια δηλωνει οτι δεν εχει αναγκη κανεναν αντρα
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Ο συναγωνιστης @Readytogo22 ας βγαίνει με αυτόν τον μίζερο αφού δεν θέλει να είναι μόνος...αρκεί να τον γράφει εκεί που πρέπει όταν αρχίζει τις γελοίες ηθικολογίες που πρήζουν προστάτη και όρχεις κυριολεκτικά και μεταφορικά.
Ας μην του μεταδόσει την μιζερια του....

Δεν είναι μιζέρια,ψυχοπάθεια είναι

Δεν μπορώ να είμαι με άτομα που προσπαθούν να σε πείσουν ότι το μόνο φυσιολογικό είναι το ανώμαλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom