Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Στις 22/9/2016 στις 11:03 ΜΜ, anwnymh29 είπε
Η χειροτερη δουλεια ειναι.. πρεπει να δεχεσαι το πεσιμο του καθε σαλιαρη.
Μην παρεξηγηθειτε αγορια..αυτη ειναι η αληθεια.

Το "δεχεσαι" εντος εισαγωγικων..εννοω να εισαι ευγενικη με τον καθε σαλιαρη.


σιγα μωρη κιουσπα σαλιαρη αμα στην πεσει ομως κανας που σα αρεσει δεν ειναι σαλιαρης εεεε

Ερώτηση για πέσιμο


Πως σκεφτονται οι ελλεεινιδες γυναικες forum

Τι σκεφτονται οι barwomen οταν τους τη πεφτουν πελατες αντρες
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
opcorsa παντως θαυμάζω την εμμονη σου ρε μπαγάσα.... εγω εχω φτάσει στο σημειο που αμα δω οτι η άλλη το δυσκολευει την αφηνω και ψάχνω για άλλη ή αμα δεν κρατιέμαι περνάω απο τα κοριτσια της χαράς
:cry:
καθεσαι τωρα και το ψάχνεις έχει δεν έχει γκομενο σου ειπε ετσι ή δεν σου ειπε τι σε νοιαζει?



το παν ειναι να περνάς καλά και να κάνεις ωραιο ποιοτικο σέξ ολα τα αλλα ειναι να έχουμε να λεμε (χωρις βεβαια να υποτιμάω την συναισθηματική πλευρά μιας γνωριμιας) αλλα οχι με καργιολες ρε φιλε με κοπελες που καταλαβαινουν και θα σε νοιαστουν. Οχι με κακομαθημενα κοριτσάκια που τα μεγάλωσε ο μπαμπας απο μικρα να μην τους λειπει τιποτα και ψαχνουν εναν αντρα να τον εκμεταλευονται και παριστανουν τις ντιβες.



Επισης ειμαι ειλικρινης δεν λέω παραμυθια σε γκομενες αμα θελω ελευθερη σχέση το ξεκαθαριζω απο την αρχή.

Επισης τσιμπάς αρκετά ... σου λέει κάτι κάποια και αμεσως να της απαντησεις και να πάρεις αμυντικη στάση ... άστην ρε φιλε την καθεμια να λεει τα δικα της τώρα ωχουυ
:cry:
και εμενα ειμαι σιγουρος κάποιες με εχουν κακοχαρακτηρισει και θα με κουτσομπολέψουν οσο τα λενε πισω απο την πλάτη ολα οκ αμα κάνει καμια κινηση να τα πει μπροστα σε κοσμο και ειμαι μπροστά με σκοπο να με ξεφτυλισει τοτε θα ασχοληθω και θα απαντησω. Μέχρι τοτε.... λέγε οτι θες λέγε!



Κανενα κοριτσι δεν εκμεταλευεται εναν αντρα ο αντρας ειναι αρκετα μουνοδουλος και προκειμενου να πηδηξει θα κανει και την σκυλιτσα στο παρκο
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Ε ναι βασανίζονται τα κορίτσια στις καφετέριες σε βαθμό που κάποιες από αυτές σκύβουν μπροστά σου ή πέφτουν πάνω σου για να περάσουν να πάνε στο πίσω τραπέζι. Τις λυπάμαι τις κακομοίρες.

Runner25

Δημοσ. 24 Σεπτεμβρίου 2016
Στις 22/9/2016 στις 11:37 ΜΜ, anwnymh29 είπε
Η γυναικα μπορει να δει εναν ανδρα ως φιλο. Ο ανδρας οχι..εκτος και αν ειναι η γυναικα φιλη μπαζο.Ειναι η φυση σας τετοια.

αυτο ειναι το φυσιολογικο πρωτα τα ενστικτα μετα οι φιλιες και μλκς σιγα μη κατσουμε να πλεξουμε και ζιπουνακια παρεα
αλλα για αυτο γινατε ετσι οι γυναικες γιατι γινανε οι αντρες φλωροι και πολιτισμενοι
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
χαχα τραγικο απλα, γενικα θεωρω οτι οι "ξενες" ειναι ανωτερες σε ολα, τουλαχιστον 2 που ειχα , η μια ηταν ερασμους εδω και τραβιομασταν κανα 3μηνο , η αλλη τουριστρια που καλοκαιρι παρα καλοκαιρι ειναι εδω... και οι 2 ΕΝΤΑΞΕΙ σε ολα τους...

ευχαριστω, βγηκα μελετηρος τι να κανουμε....
"με το μπουφαν στους ωμους" που λεει και το τραγουδι


μη συγκρινεις ξενους με ελληνες εδω η μεση ελληνιδα ειναι π@υτσα λουσα και χορος και ο νεοελληνας τσοντα μπαλα και μπουζουκια, τι να περιμενεις....
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Ποιος είναι ο μαλλιας;

Ένας Ασημάκης που έπαιζε μαζί του και ήταν και κουμπάροι.Μάλιστα ο Σεφερλής λέει ότι το ήξερε αλλά δεν ήθελε να χαλάσει την παράσταση.Τρελό μουνί πάντως η πρώην του

asimakis.JPG
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Σε ευχαριστω πολυ bedazzled!

Runner αν εσυ τον χωνεις και στα πολυμπριζα για να βγαλεις τα ενστικτα σου προβλημα σου. Στους υπολοιπους επετρεψε μας να το δινουμε εκει που γουσταρουμε,δεν νομιζω να ειναι και κατι αφυσικο ε?
Υπαρχουν και σαλιαρηδες εκει εξω μην εξαπτεσαι
:)


δεν υπαρχουν σαλιαρηδες απλα εσυ σκεφτεσαι με 2 μετρα και 2 σταθμα

σε χαλαει αυτος που δε σου αρεσει και σου χωνεται και δε σε χαλαει αυτος που πηδαει εσενα και ταυτοχρονα αλλες 10



αξιοπρεπεια και νοημοσυνη υπο του μηδενος
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.969
Πόντοι
9.297
Ένας Ασημάκης που έπαιζε μαζί του και ήταν και κουμπάροι.Μάλιστα ο Σεφερλής λέει ότι το ήξερε αλλά δεν ήθελε να χαλάσει την παράσταση.Τρελό μουνί πάντως η πρώην του

asimakis.JPG
Έλα ρε...έπαιζαν μαζί;
Εγώ τον θυμόμουν σε σειρές στο ΑΝΤ1!
Τον έφαγε η μαρμάγκα πλέον ,μπορεί να γυρισε στο χωριό του ο τύπος....
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
Ένας Ασημάκης που έπαιζε μαζί του και ήταν και κουμπάροι.Μάλιστα ο Σεφερλής λέει ότι το ήξερε αλλά δεν ήθελε να χαλάσει την παράσταση.Τρελό μουνί πάντως η πρώην του

asimakis.JPG
μπραβο αυτος Ηταν πολυ δυνατη η προηγουμενη
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Έλα ρε...έπαιζαν μαζί;
Εγώ τον θυμόμουν σε σειρές στο ΑΝΤ1!
Τον έφαγε η μαρμάγκα πλέον ,μπορεί να γυρισε στο χωριό του ο τύπος....

Και την πρώην του την έφαγε η μαρμάγκα,εξαφανίστηκε απο παντού όταν την χώρισε
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Έλα ρε...έπαιζαν μαζί;
Εγώ τον θυμόμουν σε σειρές στο ΑΝΤ1!
Τον έφαγε η μαρμάγκα πλέον ,μπορεί να γυρισε στο χωριό του ο τύπος....

Εγώ τον θυμάμαι που έπαιζε τον γιο του Κωνσταντίνου στα 7 κακά της μοίρας μου
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.969
Πόντοι
9.297
Εν τω μεταξύ,διαβασα ότι της είχε πάρει και βίλα 600.000 ευρώ.Ήταν καψούρης ο Μάρκος και την πάτησε...
Ρε τον πουστη...ευτυχώς που πήγαινε τόσο καλά στην δουλειά του και έβγαλε χρήμα με ουρά αλλιώς θα πουλούσε καρπούζια στην Κόρινθο.
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Εν τω μεταξύ,διαβασα ότι της είχε πάρει και βίλα 600.000 ευρώ.Ήταν καψούρης ο Μάρκος και την πάτησε...
Και του πεταξε και το αμαξι μεσα σε γκρεμο ή λιμνη (δεν θυμαμαι) για εκδικηση η πρωην του και ακριβο αμαξι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εν τω μεταξύ,διαβασα ότι της είχε πάρει και βίλα 600.000 ευρώ.Ήταν καψούρης ο Μάρκος και την πάτησε...
Εντελως τρελη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom