Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.439
Like
6.307
Πόντοι
1.056

Τί έχετε να πείτε γι'αυτό φεμιναζούλες μου;
Ο 68χρονος με την 32χρονη είχαν ερωτική σχέση; :think:
Γιατί το έβαλες ως παράδειγμα; Μπορεί να είναι καμιά ψυχοπαθής συγγενής όπως αυτός ο γυμναστής που βίασε και σκότωσε τη μάνα του πριν λίγο καιρό.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.935
Like
7.665
Πόντοι
2.356
Εύγε τύπε καλα ξηγιέσαι. Και μόνος να εισαι δεν χρειάζεται να στάζεις χολή για τον συναγωνιστη που γαμάει τη σχεσούλα του. Καλα κάνει. Καλα γαμήσια !
καλα ξηγιέται ομως μου απάντησε σε κατι που εγω το διατύπωσα λάθος...δεν εννοουσα οτι ολοι οι σχεσάκηδες κανουν πουστιες,εγω ειπα οτι "ολοι οι σχεσάκηδες ειναι beta male"που φυσικα και αυτο ειναι λάθος...(εννοουσα οι περισσότεροι εστω)..μετα συνέχισα τη προταση με τις πουστιες...απλως επειδη εχουν δει πολλα τα ματάκια μου απο φιλους-γνωστους (που συνηθως ειναι σχεσάκηδες) εγραψα μετα οτι οι περισσότεροι (στατιστικα δηλ)που μου εχουν κανει πουστιές ειναι σχεσάκηδες...και βεβαια το σχεσάκιας για μενα ειναι και λιγο σχετικο...δηλαδη υπαρχει ο σχεσάκιας γιατι οντως γουστάρει φουλ αυτη που εχει,σε βαθμο που δεν εχει όρεξη να παει με αλλες,και υπαρχει και ο σχεσακιας ο δε βρισκω γενικα γκομενα,κατσε εδω καλα εισαι που να τρεχω τωρα σε αλλη...η δευτερη περιπτωση για μενα ειναι καρα-beta male και συνήθως αυτη η κατηγορία ειναι που κανει και τις περισσότερες πουστιες (σε τυπους που γαμάνε πολλες και διαφορετικες)
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ο 68χρονος με την 32χρονη είχαν ερωτική σχέση; :think:
Γιατί το έβαλες ως παράδειγμα; Μπορεί να είναι καμιά ψυχοπαθής συγγενής όπως αυτός ο γυμναστής που βίασε και σκότωσε τη μάνα του πριν λίγο καιρό.
Ότι κάθεσαι τώρα να βρεις λογική στον Σαντ μαν (τον άνθρωπο που είπε για την κοπέλα στην Φολέγανδρο πως της άξιζε Ότι έπαθε)
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.214
Κριτικές
5
Like
12.981
Πόντοι
3.786
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
καλα ξηγιέται ομως μου απάντησε σε κατι που εγω το διατύπωσα λάθος...δεν εννοουσα οτι ολοι οι σχεσάκηδες κανουν πουστιες,εγω ειπα οτι "ολοι οι σχεσάκηδες ειναι beta male"που φυσικα και αυτο ειναι λάθος...(εννοουσα οι περισσότεροι εστω)..μετα συνέχισα τη προταση με τις πουστιες...απλως επειδη εχουν δει πολλα τα ματάκια μου απο φιλους-γνωστους (που συνηθως ειναι σχεσάκηδες) εγραψα μετα οτι οι περισσότεροι (στατιστικα δηλ)που μου εχουν κανει πουστιές ειναι σχεσάκηδες...και βεβαια το σχεσάκιας για μενα ειναι και λιγο σχετικο...δηλαδη υπαρχει ο σχεσάκιας γιατι οντως γουστάρει φουλ αυτη που εχει,σε βαθμο που δεν εχει όρεξη να παει με αλλες,και υπαρχει και ο σχεσακιας ο δε βρισκω γενικα γκομενα,κατσε εδω καλα εισαι που να τρεχω τωρα σε αλλη...η δευτερη περιπτωση για μενα ειναι καρα-beta male και συνήθως αυτη η κατηγορία ειναι που κανει και τις περισσότερες πουστιες (σε τυπους που γαμάνε πολλες και διαφορετικες)
Βλαδίμηρε και Μασαζονομάχε είστε όαση λογικής μπροστά στον παραλογισμό που διέπει αυτό το νήμα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και μια καλή βίζιτα επίσης μπορεί να τον ξελαμπικάρει
Λυπήσου την βίζιτα ρε μαν.
Ακόμη και αυτή έχει ψυχή.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Ο 68χρονος με την 32χρονη είχαν ερωτική σχέση; :think:
Γιατί το έβαλες ως παράδειγμα; Μπορεί να είναι καμιά ψυχοπαθής συγγενής όπως αυτός ο γυμναστής που βίασε και σκότωσε τη μάνα του πριν λίγο καιρό.

Εγώ πιστεύω ότι ο τύπος αυτοκάηκε μόνος του και πάει να το φορτώσει στην καημένη τη γυναικούλα
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Εγώ πιστεύω ότι ο τύπος αυτοκάηκε μόνος του και πάει να το φορτώσει στην καημένη τη γυναικούλα
Τύπε εγώ πιστεύω ότι η νέα τάξη πραγμάτων,ο καπιταλισμός,η Δύση,οι Ελοχίμ και τα X-Files έχουν δημιουργήσει ένα κατεστημένο στο οποίο οι γυναίκες είναι μικρόψυχες και δεν εκτιμούν καλά παιδιά (άλλο που εκείνα την βρίσκουν με σκηνές βιασμού και λένε για την κοπέλα στην Φολέγανδρο πως της άξιζε ότι έπαθε) σαν και του λόγου σου.
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.733
Like
2.022
Πόντοι
456
Ότι κάθεσαι τώρα να βρεις λογική στον Σαντ μαν (τον άνθρωπο που είπε για την κοπέλα στην Φολέγανδρο πως της άξιζε Ότι έπαθε)
Εντάξει, κι εσύ το λες και το λες συνέχεια, είπε μια μαλακία, μπαναρίστηκε, τέλος, τί το χτυπάς σύνέχεια? ούτε στο δημοτικό δεν το κάναμε αυτό, είπε αυτό και είπε το άλλο..ξεκόλλα
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.439
Like
6.307
Πόντοι
1.056
Εγώ πιστεύω ότι ο τύπος αυτοκάηκε μόνος του και πάει να το φορτώσει στην καημένη τη γυναικούλα
Τυπε δεν ξέρουμε ακόμα τι συνέβη. Πιστεύω ότι για να μην πάει κατευθείαν στο νοσοκομείο και να μείνει στο σπίτι του τόσες μέρες με εγκαύματα, θα ήταν κάποια γνωστή του (πιθανόν συγγενής) με κάποια μορφή ψυχασθενειας και ήθελε να την καλύψει. Πολλές τέτοιες τραγικές περιπτώσεις.
Εδώ προχθές ένας 16χρονος σκότωσε καταλάθος τον θείο του στο κυνήγι.
Κάτσε να δούμε. Μπορεί να είχαν όντως ερωτική-σεξουαλικη σχέση και να έχεις δίκιο. Δεν το αποκλείω και αυτό.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Εντάξει, κι εσύ το λες και το λες συνέχεια, είπε μια μαλακία, μπαναρίστηκε, τέλος, τί το χτυπάς σύνέχεια? ούτε στο δημοτικό δεν το κάναμε αυτό, είπε αυτό και είπε το άλλο..ξεκόλλα
Πρώτον,δεν είπε απλώς μαλακία αλλά χοντράδα επικών διαστάσεων.
Δεύτερον,η μαλακιάρα που είχε τολμήσει να γράψει,επιβεβαίωσε ότι είναι κομπλεξικός και σκατόψυχος γεμάτος χαιρεκακία.
Τρίτον,τον βλέπεις να αλλάζει μυαλά?Δεν νομίζω.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Τυπε δεν ξέρουμε ακόμα τι συνέβη. Πιστεύω ότι για να μην πάει κατευθείαν στο νοσοκομείο και να μείνει στο σπίτι του τόσες μέρες με εγκαύματα, θα ήταν κάποια γνωστή του (πιθανόν συγγενής) με κάποια μορφή ψυχασθενειας και ήθελε να την καλύψει. Πολλές τέτοιες τραγικές περιπτώσεις.
Εδώ προχθές ένας 16χρονος σκότωσε καταλάθος τον θείο του στο κυνήγι.
Κάτσε να δούμε. Μπορεί να είχαν όντως ερωτική-σεξουαλικη σχέση και να έχεις δίκιο. Δεν το αποκλείω και αυτό.
Διόλου απίθανο να συνέβη στην πραγματικότητα ότι γράφει το άρθρο.
Αλλά εδώ μέσα δυστυχώς,δεν πρυτανεύει η κοινή λογική αλλά οι βεβιασμένες γενικεύσεις.
Με λίγα λόγια δεν φταίνε μόνο οι άντρες ή οι γυναίκες στην μάχη των φύλων.
Φταίνε και τα δυο φύλα.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
μόνο κεφάλι και πουλί δλδ :confused::think:

ρε κολλητάρι είπαμε, το πρόβλημά σου δεν είναι οι ώμοι και οι πλάτες αλλά το νιονιό...νιονιό λέω. και η συμπεριφορά
Τζων δεν ξέρεις εσύ.
Μόνο οι άσχημοι και οι μέτριοι γαμάνε μουνάρες.
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.439
Like
6.307
Πόντοι
1.056
Διόλου απίθανο να συνέβη στην πραγματικότητα ότι γράφει το άρθρο.
Αλλά εδώ μέσα δυστυχώς,δεν πρυτανεύει η κοινή λογική αλλά οι βεβιασμένες γενικεύσεις.
Με λίγα λόγια δεν φταίνε μόνο οι άντρες ή οι γυναίκες στην μάχη των φύλων.
Φταίνε και τα δυο φύλα.
Μπορεί οι λόγοι να είναι και κληρονομικά ή οικονομικές διαφορές ή εκβιασμοί ή ναρκωτικά. Πολλά παίζουν. Το θέμα είναι να την γλιτώσει ο ανθρωπάκος.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Μπορεί οι λόγοι να είναι και κληρονομικά ή οικονομικές διαφορές ή εκβιασμοί ή ναρκωτικά. Πολλά παίζουν. Το θέμα είναι να την γλιτώσει ο ανθρωπάκος.
Αυτό.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
γι αυτό έχω μείνει με τα ρετάλια :grin::grin::grin:
Άλλωστε ποιό είναι το όνειρο κάθε όμορφης γυναίκας?
Ένας ασχημούλης ή μέτριος,λαπας σωματικά με ντύσιμο περασμένων δεκαετιών,κοντόχοντρος,απλυτος,με τριχόπτωση...
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Πρώτον,δεν είπε απλώς μαλακία αλλά χοντράδα επικών διαστάσεων.
Δεύτερον,η μαλακιάρα που είχε τολμήσει να γράψει,επιβεβαίωσε ότι είναι κομπλεξικός και σκατόψυχος γεμάτος χαιρεκακία.
Τρίτον,τον βλέπεις να αλλάζει μυαλά?Δεν νομίζω.
Φίλε δυστυχώς κάνεις πάνω κάτω αυτό για το οποίο κατηγορείς τον σαντ μαν.
Ο σαντ μαν έχει γράψει από μόνος του ότι δεν γαμάει και γενικά δεν έχει αλληλεπίδραση με το άλλο φύλο. Φυσιολογικό και ανθρώπινο είναι να έχει κόμπλεξ-οργή-θυμό.

Εσύ έχεις αναρωτηθεί για τον δικό σου εαυτό, τι είναι αυτό που σε οδηγεί να του την μπαίνεις προσωπικά?
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.291
Like
3.598
Πόντοι
1.706
Ερε αγαμια που θα πέσει τα επόμενα χρόνια
Για ποιο λόγο, τύπε μου; Θα αλλάξει η βιολογία των γυναικών; Θα σταματήσουν να γαμιούνται; Απλά θα γαμάνε όσοι φέρονται σωστά και θα βγει από τη μέση πολλή φύρα που βολευόταν επειδή οι γυναίκες μέχρι τώρα ήταν καταπιεσμένες και τους υπέμεναν.

Ε ναι αυτοί θα έχουν μεγάλο πρόβλημα, γιατί θα κάνουν μαλακίες, θα τρώνε απορρίψεις, θα επιστρέφουν χειρότεροι και θα τρώνε περισσότερες απορρίψεις. Πολλοί θα τρώνε και καταγγελίες.

Τόσο το καλύτερο για όσους από μας παίζουμε σωστό παιγνίδι. Με την ευγένεια θα εξαλείφουμε τις επιφυλάξεις των γυναικών και θα γαμάμε πιο εύκολα.
Οι αγάμητοι βέβαια θα μας τη λένε γιατί μπερδεύουν την ευγένεια με την αγαπουλίαση και τον πυρφορισμό. Αλλά όταν γαμάς, σε νοιάζει τι σκαρφίζονται οι αγάμητοι για να επιβιώσουν ψυχολογικά;
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Φίλε δυστυχώς κάνεις πάνω κάτω αυτό για το οποίο κατηγορείς τον σαντ μαν.
Ο σαντ μαν έχει γράψει από μόνος του ότι δεν γαμάει και γενικά δεν έχει αλληλεπίδραση με το άλλο φύλο. Φυσιολογικό και ανθρώπινο είναι να έχει κόμπλεξ-οργή-θυμό.

Εσύ έχεις αναρωτηθεί για τον δικό σου εαυτό, τι είναι αυτό που σε οδηγεί να του την μπαίνεις προσωπικά?
Δεν μπορώ τον παραλογισμό και επειδή συχνά γράφει πράγματα σε τέτοιο μοτίβο,απαντάω (πες το κουσούρι, αλλά ουδείς τέλειος).Γραφει συχνά πυκνά ανυπόστατα πράγματα αν τον έχεις διαβάσει.

Να σου πω κάτι?Οταν αρκετοί του έχουμε δώσει συμβουλές για την βελτίωση του εαυτού του ή για το άνοιγμα του "κύκλου" του (για τον οποίο έχει γράψει πολλάκις) και συνεχίζει να βαράει το βιολί του ή να επιτίθεται,ε κάπου φταίει κι αυτός ρε μαν.Στην τελική να κάνει πράγματα για παρτη του είπαμε.Ο Σαντ απλά ΔΕΝ θέλει να προσπαθήσει,επιθυμεί το μάνα εξ ουρανού χωρίς να κουνήσει το μικρό του δαχτυλάκι.Αν όμως δεν βρεξεις κώλο,ψάρι δεν τρως.

Και δεν είμαι ο μόνος που του την μπαίνει,πίστεψε με.Που να δεις πόσο του την μπαίνει ο Άλεξ.

Αρκετές φορές έχω σκεφτεί να μην του ξαναγράψω γιατί ΔΕΝ ακούει.

Αυτά.Παμε για άλλα.
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.733
Like
2.022
Πόντοι
456
Δεν μπορώ τον παραλογισμό και επειδή συχνά γράφει πράγματα σε τέτοιο μοτίβο,απαντάω (πες το κουσούρι, αλλά ουδείς τέλειος).Γραφει συχνά πυκνά ανυπόστατα πράγματα αν τον έχεις διαβάσει.

Να σου πω κάτι?Οταν αρκετοί του έχουμε δώσει συμβουλές για την βελτίωση του εαυτού του ή για το άνοιγμα του "κύκλου" του (για τον οποίο έχει γράψει πολλάκις) και συνεχίζει να βαράει το βιολί του ή να επιτίθεται,ε κάπου φταίει κι αυτός ρε μαν.Στην τελική να κάνει πράγματα για παρτη του είπαμε.Ο Σαντ απλά ΔΕΝ θέλει να προσπαθήσει,επιθυμεί το μάνα εξ ουρανού χωρίς να κουνήσει το μικρό του δαχτυλάκι.Αν όμως δεν βρεξεις κώλο,ψάρι δεν τρως.

Και δεν είμαι ο μόνος που του την μπαίνει,πίστεψε με.Που να δεις πόσο του την μπαίνει ο Άλεξ.

Αρκετές φορές έχω σκεφτεί να μην του ξαναγράψω γιατί ΔΕΝ ακούει.

Αυτά.Παμε για άλλα.
εντάξει, απλά μην κολλάμε σε κάτι που ειπώθηκε άπαξ και πριν καιρό. σε κάθε πρότασή σου προς αυτόν, κολλάς κι ένα "που είπε οτι η κοπέλα στη φολέγανδρο....κλπ". άστο να πάει αυτό. πες την του χωρίς αυτή την πρόταση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom