Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Επίσης πάρα πολύ έτσι;;;!!! :grin:
Y.Γ.Πού είναι το εξοχικό σας δεσποινίς/κυρία(ότι είσαι τελοσπάντων,μόνο τραβέλι να μην είσαι) να περάσω να ελέξω και άμα είναι να εισέλθω;;;!!! :grin:
Πότε το επόμενο μεθύσι;;;!!! :2funny: :2funny:
Α, παρεξήγηση, άμα ακούω Γαβαλά δεν έχω τέτοιες ορέξεις!!
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Ααα, ναι, εννοούσα να ξερνάνε και να τα κάνουν πουτάνα όλα, απλώς πιωμένες βλέπω συνέχεια  :grin:
Και για τις εξηγήσεις που είπες, τραγουδάω πολύ, χορεύω πάααρα πολύ και μετά θέλω γκόμενο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αυτοί είναι οι λόγοι που δεν πίνεις boomb?
Όταν πίνεις τι δεν σου αρέσει από αυτά:
Το τραγούδι, ο χορός ή ο γκόμενος που σου τυχαίνει? :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Αυτοί είναι οι λόγοι που δεν πίνεις boomb?
Όταν πίνεις τι δεν σου αρέσει από αυτά:
Το τραγούδι, ο χορός ή ο γκόμενος που σου τυχαίνει? :2funny: :2funny: :2funny:
Κλήρωσει κάθε Τετάρτη στις 21:00(οι υπερτυχεροί την κάτσατε)!!! :grin:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Εγώ το Φαληράκι το πρόλαβα στα κάτω του σε σχέση με τα άλλα μέρη που έγραψα αλλά το σκηνικό που περιγράφεις δε μου φαίνεται περίεργο. Παραλλαγές του, θα παίζουν πολύ σε τέτοια μέρη. Θυμάμαι πρόπερσι στο Λαγανά να βγαίνει τρέχοντας μια γκομενοπαρέα από ένα μαγαζί και μία από αυτές τρώει μία σαβούρα και πέφτει με τα μούτρα στην άκρη του πεζοδρομίου με αποτέλεσμα να μείνει αναίσθητη ενώ είχε ματώσει σε στόμα και μύτη. Οι φίλες της είχαν λιώσει στο γέλιο και σιγά-σιγά μαζεύτηκαν οι περαστικοί και τραβούσαν video με το κινητό τους και λέγανε "Check this shit out" κλπ. Ευτυχώς μετά από λίγη ώρα ήρθε ένα περιπολικό και ένα ασθενοφόρο και έληξε το σκηνικό. Τέτοια πάνω κάτω έχω δει αρκετά αλλά μόνο από άτομα κοντά στην ηλικία μου.

Τώρα γίναμε λίγο extreme με τα σκηνικά που λέμε και βγήκαμε εκτός θέματος.
Εμείς (εγώ & ο Καινούργιος) ρωτήσαμε αν πίνουν οι ελλεεινίδες όχι για να γίνουν λιώμα αλλά για να φύγει λίγο η ξινίλα και το τουπέ τους.
Εσύ είπες πχ. ότι δεν πίνεις πολύ γιατί αγαπάς όλον τον κόσμο αλλά αν δεν πιεις καθόλου σε αγαπάνε οι άλλοι? :dancing:


εγω πιω δεν πιω μαγαπανε βρε..... :P :P :P
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Άμα αρχίσεις να τα σπας στο σπίτι της, θα νευριάσεις τον Πεπίτο και μετά θα υποστείς τις συνέπειες. :2funny: :2funny: :2funny:
Τώρα γιατί αναφέρεις τον ανταγωνστή!!! :grin:
Υ.Γ.Εσύ βαλτός είσαι γιατί ξέρεις για την προίκα της και την θέλεις για τον εαυτό σου!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Αυτοί είναι οι λόγοι που δεν πίνεις boomb?
Όταν πίνεις τι δεν σου αρέσει από αυτά:
Το τραγούδι, ο χορός ή [size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]ο γκόμενος που σου τυχαίνει?[/size][/size][/size][/size] :2funny: :2funny: :2funny:
Πωωω ξύνεις πληγές τώρα μλκ...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Εσείς πώς προτιμάτε τις ελεεινίδες; Πιωμένες βελτιώνονται δηλαδή χαλαρώνουν ή τα ίδια σκατά είναι απλώς γελάνε λίγο περισσότερο;
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Εσείς πώς προτιμάτε τις ελεεινίδες; Πιωμένες βελτιώνονται δηλαδή χαλαρώνουν ή τα ίδια σκατά είναι απλώς γελάνε λίγο περισσότερο;
Top model να είναι και δεν θα τα χαλάσουμε στην φυλή και στην νηφαλιότητα ή μη!!! :grin:
Y.Γ.Την silva λυπάμαι θα έχει χαζέψει με αυτά που διαβάζει!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Top model να είναι και δεν θα τα χαλάσουμε στην φυλή και στην νηφαλιότητα ή μη!!! :grin:
Y.Γ.Την silva λυπάμαι θα έχει χαζέψει με αυτά που διαβάζει!!! :2funny: :2funny: :2funny:


:P :P :P :P :P :grin: :grin: :grin:


νομιζω πως υπερβαλλεις!!!!

παρακολουω μια φυσιολογικοτατη συζητηση!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
:P :P :P :P :P :grin: :grin: :grin:


νομιζω πως υπερβαλλεις!!!!

παρακολουω μια φυσιολογικοτατη συζητηση!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Παρακολουθείς ε;;;!!! :grin:
A καλό βίτσιο είσαι και του λόγου σου πουλάκι μου και σε είχα για σοβαρή!!! :2funny: :2funny:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Εσείς πώς προτιμάτε τις ελεεινίδες; Πιωμένες βελτιώνονται δηλαδή χαλαρώνουν ή τα ίδια σκατά είναι απλώς γελάνε λίγο περισσότερο;

Πιστεύω πως όσο πιο συντηρικό και καθωσπρέπει είναι ένα άτομο, τόσο μεγαλύτερη διαφορά θα έχει όταν θα είναι πιωμένο.
Επομένως, μια πιωμένη ελλεεινίδα έχει μεγαλύτερη διαφορά από μία ξένη. Με ξένες δεν έχω τρομακτική εμπειρία αλλά μου δίνουν την εντύπωση ότι είτε είναι πιωμένες είτε όχι, θα ασχολήθουν μαζί σου αν τους αρέσεις. Στις ελλεεινίδες δεν είναι έτσι τα πράγματα, γι' αυτό και τα κεράσματα πέφτουν αβέρτα σε κάθε μαγαζί και λίγο-πολύ όλοι μας, έχουμε συνδυάσει τη βραδινή διασκέδαση με το αλκοόλ. Άμα πέσουν λίγο οι άμυνές τους με το ποτό, μετά αρχίζουν αυτές να παίρνουν τις πρωτοβουλίες και γίνονται σωστές Ελληνίδες.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Top model να είναι και δεν θα τα χαλάσουμε στην φυλή και στην νηφαλιότητα ή μη!!! :grin:
Μεσιέ, διακρίνω μια σύγχιση... οι ελεεινίδες είναι εξ'ορισμού χοντροκώλες, τόφαλοι, τριχωτοί γορίλες πήχτρα στην κυτταρίτιδα, τι τοπ μόντελ καλέ;  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom