Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (3 μέλη και 24 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
241
Κριτικές
4
Like
479
Πόντοι
301
Το θέμα είναι ... γιατί να χαλάς λεφτά στα μαγαζιά ... που άλλοι παίζουν τσάμπα ;;;
Να πάνε να γαμηθούν . (πήγαν δεν υπάρχουν πλέον , ούτε η βρωμερή τους ανάμνηση) .


Αν είσαι μάγκας , βγάζεις γκόμενα και στο δρόμο .
Γκομενα στο δρομο?Θα πας να τη πεσεις δηλαδη σε μια αγνωστη επειδη ετσι απλα σου την καυλωσε?Δε σου το λεω προκλητικα,απλως για μενα αυτο ειναι καθαρη αυτοκτονια εν ετει 2024.Οσο για τα κλαμπακια της σειρας,θα συμφωνησω...Πρεπει να ειναι πολυ αφελης καποιος αν νομιζει πως σε αυτα τα νυχτερινα κεντρα θα χτυπησει μουνι!Ολες ψοφανε για την επιβεβαιωση εκει περα!Δεν αλλαζει κατι...
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.206
Like
3.474
Πόντοι
1.706
Παιδια εχουν αλλαξει οι εποχες πανε τα χυμα καμακια στους δρομους πανε τα πεσιματα στα κλαμπ πανε αυτα ολα.
Εχουν βρεθεί νεοι μεθοδοι οι οποιοι ειναι αποτέλεσματικοι,αλλα δεν εχουν διαδοθεί πολυ,οταν διαδοθουν αυτοι και μαθευτουν θα εχουν βρεθει άλλοι.
Ετσι παει σε όλους τους τομεις μεχρι και στα επαγγελματικά
Ομως πολλοί οπως η παπια κοιμούνται τον υπνο του δίκαιου και αυτό να ξερετε βολευει εμας.
Αλλά εσύ που ξέρεις τις μεθόδους προτιμάς να κολλάς στη Μάγκι παρόλο που σε γράφει συνέχεια.:confused:

Όντως υπάρχουν μέθοδοι. Ορίστε μία μέσω σόσιαλ. Κάνεις ένα group και καθορίζεις rules of conduct και μία δραστηριότητα με εξόδους για διασκέδαση, συζητήσεις, περιπάτους, επισκέψεις κλπ και κανονίζετε μία συνάντηση τη βδομάδα. Αυτό λειτουργεί καλά σήμερα, διότι συνδιάζει την δυνατότητα που δίνουν τα σόσιαλ για γνωριμία με πολύ κόσμο με τις live συναντήσεις οι οποίες δημιουργούν οικειότητα και ξεκαθαρίζουν τα πράγματα. Κι όποιος δεν τηρεί τους rules of conduct εξοστρακίζεται από το γκρουπ και παύει να ενοχλεί.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.951
Like
22.727
Πόντοι
5.506
Γκομενα στο δρομο?Θα πας να τη πεσεις δηλαδη σε μια αγνωστη επειδη ετσι απλα σου την καυλωσε?Δε σου το λεω προκλητικα,απλως για μενα αυτο ειναι καθαρη αυτοκτονια εν ετει 2024.Οσο για τα κλαμπακια της σειρας,θα συμφωνησω...Πρεπει να ειναι πολυ αφελης καποιος αν νομιζει πως σε αυτα τα νυχτερινα κεντρα θα χτυπησει μουνι!Ολες ψοφανε για την επιβεβαιωση εκει περα!Δεν αλλαζει κατι...
Μην του χαλάς το όνειρο, ο τραλαλακης θα βγει ντυμένος κάπως ετσι

5615b1dc6cae2ab493cf7570058915ca.jpg



και θα σπείρει τύπε, ουρά θα κάνουν τα γκομενετα πίσω του.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
:tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μην του χαλάς το όνειρο, ο τραλαλακης θα βγει ντυμένος κάπως ετσι

5615b1dc6cae2ab493cf7570058915ca.jpg



και θα σπείρει τύπε, ουρά θα κάνουν τα γκομενετα πίσω του.
το καπελο μου λειπει μονο και ειμαι ιδιος
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
241
Κριτικές
4
Like
479
Πόντοι
301
Μην του χαλάς το όνειρο, ο τραλαλακης θα βγει ντυμένος κάπως ετσι

5615b1dc6cae2ab493cf7570058915ca.jpg



και θα σπείρει τύπε, ουρά θα κάνουν τα γκομενετα πίσω του.
Πιο πιθανο το βρισκω να σε πανε μεσα μονο και μονο που θα τους πεις ενα "γεια"...Οχι να γαμησεις κιολας...Αντιο ζωη με λιγα λογια!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.951
Like
22.727
Πόντοι
5.506
Πιο πιθανο το βρισκω να σε πανε μεσα μονο και μονο που θα τους πεις ενα "γεια"...Οχι να γαμησεις κιολας...Αντιο ζωη με λιγα λογια!
Τον τραλαλακη δε θα τον πάνε μέσα, θα σεβαστούν την κατάσταση του. :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

:tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


το καπελο μου λειπει μονο και ειμαι ιδιος
Εδώ είσαι μωρή γαλιανδρα;
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.206
Like
3.474
Πόντοι
1.706
Σκατογερε εγω παιζω με τον μαγκι κοιταω να τον ξεμπροστιασω μιας και ειναι αντρας η ο παπιας απο πίσω
Αυτό για τη Μάγκι το έβαλα επίτηδες για να φανεί ότι ο μόνος λόγος που δεν μπορείς να βγάλεις γκόμενα είναι η απέραντη μαλακία που σε δέρνει.

Ένα νορμάλ άτομο θα απαντούσε μεν για τη Μάγκι, αλλά θα σχολίαζε κυρίως τη μέθοδο που έδωσα. Εσύ αντί να εστιάσεις στη νέα πληροφορία, που πιθανόν να είναι χρήσιμη, ασχολείσαι με το πώς να ξεμπροστιάσεις ένα νικ. Τι θα κερδίσεις με το να ανακαλύψεις αν είναι άντρας ή γυναίκα ή αν κρύβεται ο Πάπιας από πίσω;

Οι ξύπνιοι ψάχνουν τρόπους να βγάλουν γκόμενες κι εσένα σου λένε έναν τρόπο κι ασχολείσαι με ανοησίες.

Με τα μυαλά που κουβαλάς, δεν πρόκειται να γαμήσεις ποτέ γκόμενα στη ζωή σου, εκτός αν είναι πιο χαζή από σένα. Ακόμα κι αν γνωρίσεις μία, δεν θα ξέρεις πώς να το χειριστείς. Μόλις σου πει κάτι που δεν συμφωνείς, αντί να είσαι προσηλωμένος στο στόχο σου, εσύ θα βαλθείς να αποδείξεις ότι έχει άδικο. Σε όλη μου τη ζωή έκλεβα γκόμενες μέσα από τα χέρια ηλιθίων....
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
241
Κριτικές
4
Like
479
Πόντοι
301
Αυτό για τη Μάγκι το έβαλα επίτηδες για να φανεί ότι ο μόνος λόγος που δεν μπορείς να βγάλεις γκόμενα είναι η απέραντη μαλακία που σε δέρνει.

Ένα νορμάλ άτομο θα απαντούσε μεν για τη Μάγκι, αλλά θα σχολίαζε κυρίως τη μέθοδο που έδωσα. Εσύ αντί να εστιάσεις στη νέα πληροφορία, που πιθανόν να είναι χρήσιμη, ασχολείσαι με το πώς να ξεμπροστιάσεις ένα νικ. Τι θα κερδίσεις με το να ανακαλύψεις αν είναι άντρας ή γυναίκα ή αν κρύβεται ο Πάπιας από πίσω;

Οι ξύπνιοι ψάχνουν τρόπους να βγάλουν γκόμενες κι εσένα σου λένε έναν τρόπο κι ασχολείσαι με ανοησίες.

Με τα μυαλά που κουβαλάς, δεν πρόκειται να γαμήσεις ποτέ γκόμενα στη ζωή σου, εκτός αν είναι πιο χαζή από σένα. Ακόμα κι αν γνωρίσεις μία, δεν θα ξέρεις πώς να το χειριστείς. Μόλις σου πει κάτι που δεν συμφωνείς, αντί να είσαι προσηλωμένος στο στόχο σου, εσύ θα βαλθείς να αποδείξεις ότι έχει άδικο. Σε όλη μου τη ζωή έκλεβα γκόμενες μέσα από τα χέρια ηλιθίων....
Aντικειμενικα,ο Ανεστης ξερει τι λεει και ειναι ενα συνειδητοποιημενο ατομο.Σε οτι εχει πει σχετικα με θεματα αυτοβελτιωσης συμφωνω στο επακρο.Το θεμα ομως ειναι να εξελιχθεις πανω απο ολα για το δικο σου το καλο και οχι για να ριξεις μια πατσαβουρα στο δρομο ή οπουδηποτε αλλου τελως παντων...Τακτοποιεις τη ζωη σου και αλλες λοιπες αναγκες,και μετα ΑΝ δεις οτι οι συνθηκες ειναι ευνοικες(που δεν ειναι πλεον)για να ριξεις μια γκομενα,παιρνεις τη πρωτοβουλια!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.092
Πόντοι
2.356
Πάμε σαν άλλοτε φίλοι μου, διαλύστε τα όλα!

bab2f603398ce045a867a6542af3de55.gif



:2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.206
Like
3.474
Πόντοι
1.706
Aντικειμενικα,ο Ανεστης ξερει τι λεει και ειναι ενα συνειδητοποιημενο ατομο.Σε οτι εχει πει σχετικα με θεματα αυτοβελτιωσης συμφωνω στο επακρο.Το θεμα ομως ειναι να εξελιχθεις πανω απο ολα για το δικο σου το καλο και οχι για να ριξεις μια πατσαβουρα στο δρομο ή οπουδηποτε αλλου τελως παντων...Τακτοποιεις τη ζωη σου και αλλες λοιπες αναγκες,και μετα ΑΝ δεις οτι οι συνθηκες ειναι ευνοικες(που δεν ειναι πλεον)για να ριξεις μια γκομενα,παιρνεις τη πρωτοβουλια!
Η αυτοβελτίωση είναι σοβαρό θέμα, ο «Ανέστης» δεν είναι σοβαρός. Τίποτα δεν βγάζει από το μυαλό του, όλα παπαγαλία είναι. Ένας παλιός χρήστης είναι που τον μπανάρουν συνέχεια κι έρχεται με νέα περσόνα όπου σκαρφίζεται διάφορα. Τώρα του καρφώθηκε ότι είναι ψυχολόγος, σε προηγούμενες περσόνες ήταν ρεσεψιονίστ στο Μπρνό, κυνηγούσε γκόμενες στη ρωσική επαρχία κλπ. Έχει βγάλει και τη θεωρία της πουτανοποίησης, δηλ. πλησιάζεις κανονικές γκόμενες στο δρόμο και τους προτείνεις λεφτά για να τις γαμήσεις. :2funny:
Ελπίζω αυτή την περσόνα να την κρατήσει περισσότερο.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.206
Like
3.474
Πόντοι
1.706
Ολο για γκόμενες λες και γκόμενες δεν βλέπουμε
Εδω έφτασες σε σημείο να δεχτείς πισω μια που είχες γκομενα πριν απο 20 χρόνια
Αυτο δεν λέγεται εμπειρια αυτο λεγεται κατάντια,ο καλος ο μύλος ολα τα αλέθει.
Δεν ζητησα τη μέθοδο σου ρε γερο εχω πολλες μεθόδους αλλα ποτε δεν θα τις πω δημόσια εδω για ευνόητους λόγους.
Οσο για το τελευταίο που λες ναι ισχύει δεν ανέχομαι σε μια να υποτιμα τη νοημοσυνη μου και ειμαι ικανός να τα σπασω για τη τιμη των οπλων.
Εσυ που λες κλεβεις γκόμενες τετοιες θα στις χαρίζω
Άσε μας, ρε τύπε, με τις μεθόδους σου. Εχτές έριξες κλάμα γοερό κι εσύ κι ο Τσιγκολελές για ένα πράγμα που δεν σας αφορά, μόνο και μόνο ακούγοντας για γκόμενα. Το ότι σκέφτομαι να συναντήσω μια παλιά γκόμενα που είναι στην πόλη μου (και ει δυνατόν να της τον ξαναφερμάρω) είναι κατάντια, ενώ το ότι εσύ την έπεφτες στη Μάγκι για ποτό που το προφίλ της δείχνει σεξεργάτρια δεν είναι; Και σε έφτυσε κι εσύ επέμενες. Είσαι τέρμα απελπισμένος. Και τώρα βάλθηκες να την ξεμπροστιάσεις κιόλας για λόγους τιμής. Δεν ξέρεις τι σου γίνεται.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.092
Πόντοι
2.356
αν εννοεις τον γλομπεαρχη της πιπας, τον ειχα κανει να αφρισει με τις μπαρουφες που εγραφε.
και αυτος και το δεξι αρκιδακι του ο κλωνο-ελμουφαδορ (ενα ειχε, οπως ειχε γραψει αλλωστε...σκεψου).
μου ειχε πει για ραδεβου θανατου ο μπαρμπαπιπας, οταν δεν ηξερε τι να απαντησει :2funny::2funny::2funny:
Αυτό που λεώ είναι άλλο σάιτ που ψάρευε από εδώ μέλη για να γράφουν εκεί επειδή ο ιδιοκτήτης την είχε δει σταυροφόρος
αλλά όπως ήθελε εκείνος :2funny:κι όχι αντικειμενικά. Αν ας πούμε του έθιγες την Μπάρμπορα από την Βέργας, έβγαζε σπυριά. :2funny:
Του καθάριζε κι αγγουράκι έλεγε όταν πήγαινε. :2funny:Δεν μπορείς να γραφτείς εκεί διότι γίνεται μόνο με πρόταση άλλων ή του ίδιου
που έχει το σάιτ και σου έδιναν ένα λινκ που συνδεόσουν. Προφανώς τότε δεν ήσουν μέλος που γίνονταν αυτά (εκτός αν ήσουν κλώνος
μιας που όλοι κι όλοι 20 άτομα είμαστε εδώ) :confused: αλλιώς παίζει να σε είχε καλέσει αφού είσαι γνώστης και όχι σαλιοκαραγκιόζης όπως άλλοι.
Αυτόν τον έλεγαν Ροκαβλόν (νικ). Καλά ήταν στην αρχή αλλά πολύ βαβούρα, γκρίνια, τσακωμοί και είχε ελάχιστο κόσμο.
Έμπαινες μέσα κι ήσουν μόνος σου σε όλο το σάιτ κάποιες φορές. Συμπάθησα ελάχιστους και το λέω επίσημα.
Είχε και κάτι αναρχοάπλυτους κομμουνιστοσυμμορίτες που σκοτωνόμασταν. Τι να πρωτογράψω; :2funny:
παίζει να μην υπάρχει πια αυτό το σάιτ. Η αιτία που το έφτιαξε ήταν αυτός εδώ ο τσακωμός μελών που ξεκίνησε από αυτό το νήμα
και είχε πολύ γέλιο αλλά και αρκετούς σαλιάρηδες υποτακτικούς πουτανάκηδες.


Διάβασε όλο το νήμα και όσο προχωράς γίνεται πολεμος. Στο τέλος βαρέθηκαν να διαβάζουν ο ένας τον άλλον 10 άτομα εκεί
και σχολίαζαν τους εδώ. Εγώ έφυγα με μπαν όπως κι άλλοι ελάχιστοι που πρόλαβα.


:2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.109
Κριτικές
16
Like
1.847
Πόντοι
506
Άσε μας, ρε τύπε, με τις μεθόδους σου. Εχτές έριξες κλάμα γοερό κι εσύ κι ο Τσιγκολελές για ένα πράγμα που δεν σας αφορά, μόνο και μόνο ακούγοντας για γκόμενα. Το ότι σκέφτομαι να συναντήσω μια παλιά γκόμενα που είναι στην πόλη μου (και ει δυνατόν να της τον ξαναφερμάρω) είναι κατάντια, ενώ το ότι εσύ την έπεφτες στη Μάγκι για ποτό που το προφίλ της δείχνει σεξεργάτρια δεν είναι; Και σε έφτυσε κι εσύ επέμενες. Είσαι τέρμα απελπισμένος. Και τώρα βάλθηκες να την ξεμπροστιάσεις κιόλας για λόγους τιμής. Δεν ξέρεις τι σου γίνεται.
ναι τυπε συφιλιαστηκα που θα γαμησεις 45αρα ενω οταν ηταν 25αρα ουτε να σε δει!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.543
Like
17.668
Πόντοι
3.656
Γκομενα στο δρομο?Θα πας να τη πεσεις δηλαδη σε μια αγνωστη επειδη ετσι απλα σου την καυλωσε?Δε σου το λεω προκλητικα,απλως για μενα αυτο ειναι καθαρη αυτοκτονια εν ετει 2024.
Όχι ξεκάρφωτα.
Για αυτό θέλει πολλές ώρες να περιφέρεσαι ... με κατάλληλο στυλ .... εμφάνιση ... και πολλά άλλα στρατηγικά όπλα ...

μέχρι να κάτσει η φάση και αν .

Και στα νυχτερινά μαγαζιά όμως , το ίδιο είναι . Και μάλιστα δεδομένου ότι είναι κλειστοί χώροι
οι γκόμενες που θα περάσουν , είναι πολύ λιγότερες , για αυτό και οι πιθανότητες τραγικά λιγότερες.
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.109
Κριτικές
16
Like
1.847
Πόντοι
506
Δεν θα μας αφορουσε αν δεν το δημοσιευες,αλλα εφοσον το δημοσιευσες τοτε ο καθένας εχει δικαίωμα να πει τη γνωμη του και δεν σου αρεσε η αποψη μας και προσπαθείς τωρα να μας υποβαθμίσεις.
Οσο για τη Μάγκι την τρολαρω εδω μεσα μιας και φαντάζομαι τι παίζει με δαυτην.
Οταν σου λεω ανηκεις στο στρατόπεδο παπια μου λεγες οχι αλλα ολο το μέρος τους παίρνεις
ο γερος κανει κουμαντο στις ψωλες μας τυπε...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.951
Like
22.727
Πόντοι
5.506
ναι τυπε συφιλιαστηκα που θα γαμησεις 45αρα ενω οταν ηταν 25αρα ουτε να σε δει!
Που να δεις τύπε μέλος ανάμεσα μας που ονειρεύεται να πάει να ζήσει μόνιμα στην Ουγγαρία γιατί έχει εκεί κοντά (470 χλμ πήγαινε και αλλά τόσα έλα) μια ατυχησασα που θέλει να βατεψει επειδή στα 23 της, πριν 32 χρόνια, ΗΤΑΝ μουναρα.


:tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.543
Like
17.668
Πόντοι
3.656
Ρε μαλάκες ... μιλάει σερβιτόρος σώγαμπρος ... που ζει σε μέρος ... με τέτοια τεμάχια ;;;

Και αποκαλεί άλλες ... μπαγιάτικες και άσχημες ;;;

ZLaSERFzwFQ.jpg
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.064
Κριτικές
123
Like
50.872
Πόντοι
27.261
Αυτό που λεώ είναι άλλο σάιτ που ψάρευε από εδώ μέλη για να γράφουν εκεί επειδή ο ιδιοκτήτης την είχε δει σταυροφόρος
αλλά όπως ήθελε εκείνος :2funny:κι όχι αντικειμενικά. Αν ας πούμε του έθιγες την Μπάρμπορα από την Βέργας, έβγαζε σπυριά. :2funny:
Του καθάριζε κι αγγουράκι έλεγε όταν πήγαινε. :2funny:Δεν μπορείς να γραφτείς εκεί διότι γίνεται μόνο με πρόταση άλλων ή του ίδιου
που έχει το σάιτ και σου έδιναν ένα λινκ που συνδεόσουν. Προφανώς τότε δεν ήσουν μέλος που γίνονταν αυτά (εκτός αν ήσουν κλώνος
μιας που όλοι κι όλοι 20 άτομα είμαστε εδώ) :confused: αλλιώς παίζει να σε είχε καλέσει αφού είσαι γνώστης και όχι σαλιοκαραγκιόζης όπως άλλοι.
Αυτόν τον έλεγαν Ροκαβλόν (νικ). Καλά ήταν στην αρχή αλλά πολύ βαβούρα, γκρίνια, τσακωμοί και είχε ελάχιστο κόσμο.
Έμπαινες μέσα κι ήσουν μόνος σου σε όλο το σάιτ κάποιες φορές. Συμπάθησα ελάχιστους και το λέω επίσημα.
Είχε και κάτι αναρχοάπλυτους κομμουνιστοσυμμορίτες που σκοτωνόμασταν. Τι να πρωτογράψω; :2funny:
παίζει να μην υπάρχει πια αυτό το σάιτ. Η αιτία που το έφτιαξε ήταν αυτός εδώ ο τσακωμός μελών που ξεκίνησε από αυτό το νήμα
και είχε πολύ γέλιο αλλά και αρκετούς σαλιάρηδες υποτακτικούς πουτανάκηδες.


Διάβασε όλο το νήμα και όσο προχωράς γίνεται πολεμος. Στο τέλος βαρέθηκαν να διαβάζουν ο ένας τον άλλον 10 άτομα εκεί
και σχολίαζαν τους εδώ. Εγώ έφυγα με μπαν όπως κι άλλοι ελάχιστοι που πρόλαβα.


:2funny:
δε ξέρω κανέναν και γενικά πριν την εγγραφή μου δεν έχω γνώση επί κανενός θέματος και μέλους.
ότι έμαθα είναι στον εσώκλεισμο του κουλοϊου που χτένισα πολλα θρεντς και διάφορα μέλη, όπως επίσης από τις λαηβ τσάρκες της πιάτσας χωρίς να ξέρω κανέναν επίσης. σε όλα μόνος δηλαδή και κλώνος εννοείται δεν είμαι κανενός τέλος.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.951
Like
22.727
Πόντοι
5.506
Πείτε του ΜΕΓΑΛΟΜΑΛΑΚΑ ΤΟΥ ΣΑΙΤ, αφού δε με παρακολουθεί λόγω ιγκνορ πως ΔΕΝ είμαι σερβιτόρος, ΔΕΝ είμαι σώγαμπρος και ΔΕ ζω στο Βλαδιβοστόκ.

Ευχαριστώ.

Υ.Γ.

:vomit:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom