Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Πάρε φόρα να μας κλάσεις ομαδικως
Αφου εκπροσωπείς κι άλλους πάρε "συμπυκνωμένο" ποστ
στο κεφάλι σου. :2funny:

Καλώς τον καρπαζοεισπράκτορα.
Εσύ πραγματικά με έχεις σώσει πολλές φορές
όταν ξέμενα από καθυστερημένους. :2funny:
Για αυτό κι έγινες ταξιτζής. Ποιος θα σε έπαιρνε για δουλειά με ανύπαρκτο εγκεφαλο; ούτε περίπτερο
δεν μπορείς να κοντρολαρεις ρε χαροκαμμένε. :2funny: Ρέστα ξέρεις να δίνεις ή χρεωνεσαι και τρέχεις στα τσοντοσινεμά για να ρεφαρεις με πίπες;
τις όποιες θα πληρώσεις
για να πάρεις. Τόσο αποτυχημένος είσαι. :confused:
Για να μην πω ότι γυρίζεις
με χάπια για να δου σηκώνεται η πούτσα κι έχες αποκτήσει τικ στο μάτι. Νομίζει ο κόσμος
ότι του κάνεις καμάκι.

:2funny:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Αφου εκπροσωπείς κι άλλους πάρε "συμπυκνωμένο" ποστ
στο κεφάλι σου. :2funny:

Καλώς τον καρπαζοεισπράκτορα.
Εσύ πραγματικά με έχεις σώσει πολλές φορές
όταν ξέμενα από καθυστερημένους. :2funny:
Για αυτό κι έγινες ταξιτζής. Ποιος θα σε έπαιρνε για δουλειά με ανύπαρκτο εγκεφαλο; ούτε περίπτερο
δεν μπορείς να κοντρολαρεις ρε χαροκαμμένε. :2funny: Ρέστα ξέρεις να δίνεις ή χρεωνεσαι και τρέχεις στα τσοντοσινεμά για να ρεφαρεις με πίπες;
τις όποιες θα πληρώσεις
για να πάρεις. Τόσο αποτυχημένος είσαι. :confused:
Για να μην πω ότι γυρίζεις
με χάπια για να δου σηκώνεται η πούτσα κι έχες αποκτήσει τικ στο μάτι. Νομίζει ο κόσμος
ότι του κάνεις καμάκι.

:2funny:
Και λίγα λες..
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Το πρόβλημα πολλών εδώ μέσα είναι ότι νομίζετε πως προσποιούμενοι τους έξυπνους, θα πειστεί κάποιος πως είστε. :2funny:Καλό θα είναι να κόψετε τα σενάρια και τις μαλακίες και να απαντάτε direct σε ότι σας ρωτούν
με αποδείξεις και ουσία
ή να το ράβετε. Αν πάλι θέλετε πλάκα θα το διαχωρίζετε.
Δεν έχουμε όλοι την ανάγκη να φανούμε έξυπνοι. Μιλάμε στα ίσα και τα λέμε ως έχουν. Τραβά γαμήσου τώρα ψωριάρη!

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Το γαμήσι με γκόμενα προϋποθέτει ποιότητα και ρεαλισμό.:rockon: Η προσποίηση απαγορεύεται. Τα νάζια επιτρέπονται διότι δεν επηρεάζουν την πράξη αρνητικά. Επίσης οφείλει να έχει σούπερ παροχή επίσης ρεαλιστική. :rockon: Στην σημερινή εποχή σχεδόν όλες έχουν γαμηθεί κάργα οπότε δεν υπάρχουν δικαιολογίες. Για όποια είναι τούβλο, βολεύομαι με δοτικότητα
στο γαμήσι.
Συναισθήματα και μαλακίες
αν υπάρξουν, θα έρθουν αργότερα. Κανείς άνδρας
δεν χρειάζεται συνσισθημα για να γαμήσει. Αν καυλώσει, τελείωσε η ιστορία. Δεν θα αλλάξουμε το DNA μας επειδή θέλει
η συγχρονάτζα της ασπόνδυλης μαλακίας.

:rockon:
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Κάτι άλλο πού θά ήθελα νά προσθέσω, αφορά τό οικονομικό Profil ενός άνδρα.
Οσο μεγάλο καί άν είναι, ποτέ μά ποτέ δέν μοστράρουμε χλίδα στήν γκόμενα, μέγα λάθος αυτό...εγκληματικό!!
Ακολουθούμαι βέβαια κάτω από αυστηρές προυποθέσεις τό παιχνίδι τους, αλλά δέν παρέχουμε καμία οικονομική πληροφορία.
Οποιος τό κάνει, θά βγεί 100% χαμένος, δέν τίς κάνουμε συνεταίρους μας δηλαδή!!!Επισης φίλε ακροατή δεν πρέπει να δείχνεις και τόσο μεγάλη καλοσύνη το θεωρούν αδυναμία και σ ε εκμεταλλεύονται και σε κάνουν ότι θέλουν .Επίσης να κρατάς πισινή γιατί στην αρχή ενθουσιαζομαστε και μετά Αστο …Συνεχώς αυτά βλέπω(την έχω πατήσει ) .Σας εκτιμώ όλους εδώ μέσα και σας διαβάζω όλους και σύμφωνω με πολλά εδώ μέσα .
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Το πρόβλημα πολλών εδώ μέσα είναι ότι νομίζετε πως προσποιούμενοι τους έξυπνους, θα πειστεί κάποιος πως είστε. :2funny:Καλό θα είναι να κόψετε τα σενάρια και τις μαλακίες και να απαντάτε direct σε ότι σας ρωτούν
με αποδείξεις και ουσία
ή να το ράβετε. Αν πάλι θέλετε πλάκα θα το διαχωρίζετε.
Δεν έχουμε όλοι την ανάγκη να φανούμε έξυπνοι. Μιλάμε στα ίσα και τα λέμε ως έχουν. Τραβά γαμήσου τώρα ψωριάρη!

:rockon:
Δεν μιλάς όμορφα και θα σε τιμωρήσω
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Όποιας μορφής σχέση
και να δημιουργηθεί μεταξύ ανθρώπων, ισχύει ότι όποιος δώσει τα περισσότερα
χάνει έδαφος κτλ.
Κοινώς θα πάρει πούλο. :2funny:
Κι αν δεν ισχύει πάντα
τι σημαίνει αυτό; ισχύει σχεδόν πάντα. Άρα μόνο μέσω καταστάσεων εκπαιδεύεται κάποιος.
Αν μέχρι τα 25-30 δεν έχει γίνει γρανιτης ο άνδρας, ας πάρει ένα περίστροφο
να ξεβρωμίσουμε. :2funny:
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
442
Like
804
Πόντοι
81
Κάτι άλλο πού θά ήθελα νά προσθέσω, αφορά τό οικονομικό Profil ενός άνδρα.
Οσο μεγάλο καί άν είναι, ποτέ μά ποτέ δέν μοστράρουμε χλίδα στήν γκόμενα, μέγα λάθος αυτό...εγκληματικό!!
Ακολουθούμαι βέβαια κάτω από αυστηρές προυποθέσεις τό παιχνίδι τους, αλλά δέν παρέχουμε καμία οικονομική πληροφορία.
Οποιος τό κάνει, θά βγεί 100% χαμένος, δέν τίς κάνουμε συνεταίρους μας δηλαδή!!!Επισης φίλε ακροατή δεν πρέπει να δείχνεις και τόσο μεγάλη καλοσύνη το θεωρούν αδυναμία και σ ε εκμεταλλεύονται και σε κάνουν ότι θέλουν .Επίσης να κρατάς πισινή γιατί στην αρχή ενθουσιαζομαστε και μετά Αστο …Συνεχώς αυτά βλέπω(την έχω πατήσει ) .Σας εκτιμώ όλους εδώ μέσα και σας διαβάζω όλους και σύμφωνω με πολλά εδώ μέσα .
Καταλαβαίνω πως το λες αλλά ο παράς δεν κρύβεται.Αν είσαι Φραγκας κ παράλληλα όχι καρμίρης με τα ρούχα,ρολόγια,αυτοκίνητα, κινητά,γυαλιά,μέχρι ακριβά μποξερακια εκπέμπεις στάτους.Και άντε πες τα ρούχα είναι μαϊμού τα στέκια που συχνάζεις πως τα αλλάζεις;Σκέψου την ανάποδη δηλαδή πόσοι κ πόσοι ντύνονται με fake επώνυμα για να νιώσουν λίγο ανώτεροι και καλά μήπως τους δώσει ψυχική ώθηση.Το χρήμα σαν χρήμα δεν είναι κακό αν το έχεις για να κάνεις την φάση σου κ πας στην επόμενη γιατί σίγουρα μετράει αφού αυτό κοιτάνε πρώτο οι γυναίκες όποτε είσαι πάροχος μια βραδιάς κ μετά γεια σας!
Τωρα αν ψάχνεσαι για σοβαρή σχέση φυσικά θα ήταν αναγκαία τεστ ως παιδί του λαού κτλ.Και πάλι όμως το χρήμα είναι σχετικό,την άνεση που έχω στο μυαλό μου θεωρώ ότι την έχουν 0,01% στην Ελλάδα οπότε λέμε για να λέμε.Βεβαια την εικόνα των influencer με συχνά πανάκριβα ταξίδια κ φωτογραφίες από σουπερκαρς είναι σημερινά πρότυπα οπότε με το χρήμα ξεκλειδώνονται.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Κάτι άλλο πού θά ήθελα νά προσθέσω, αφορά τό οικονομικό Profil ενός άνδρα.
Οσο μεγάλο καί άν είναι, ποτέ μά ποτέ δέν μοστράρουμε χλίδα στήν γκόμενα, μέγα λάθος αυτό...εγκληματικό!!
Ακολουθούμαι βέβαια κάτω από αυστηρές προυποθέσεις τό παιχνίδι τους, αλλά δέν παρέχουμε καμία οικονομική πληροφορία.
Οποιος τό κάνει, θά βγεί 100% χαμένος, δέν τίς κάνουμε συνεταίρους μας δηλαδή!!!Επισης φίλε ακροατή δεν πρέπει να δείχνεις και τόσο μεγάλη καλοσύνη το θεωρούν αδυναμία και σ ε εκμεταλλεύονται και σε κάνουν ότι θέλουν .Επίσης να κρατάς πισινή γιατί στην αρχή ενθουσιαζομαστε και μετά Αστο …Συνεχώς αυτά βλέπω(την έχω πατήσει ) .Σας εκτιμώ όλους εδώ μέσα και σας διαβάζω όλους και σύμφωνω με πολλά εδώ μέσα .
Φίλε FARAW πρίν αρκετά χρόνια, είχα κάνει μέ μία Ελλεηνίδα Ιατρό σχέση σχεδόν 3ετή.
Αυτή οικονομικά λόγο οικογένειας ήταν αρκετά ευκατάστατη. Δέν μιλάω γιά τό εισόδημα της ώς Ιατρός,
αυτό ήταν πενιχρό εμπρός στήν περιουσία πού είχαν οι γονείς της. Ενα θά σου πώ, ήταν τόσο τσιγγούνα πού ούτε καφέ δέν είχε κεράσει.
Ούτε μία φορά, μόνο στήν αρχή κάποιες φορές πού δέν γνωριζόμασταν καλά...καί από λεπτότητα είχε κεράσει. Καί όλο ήθελε βόλτες!!
Τότε δέν τά κατανοούσα αυτά τά πράγματα. Πέρασαν πολλά χρόνια γιά νά καταλάβω -Οσο λίγο κατάλαβα- τίς γκόμενες!!
-Φυσικά δέν εννοώ τό κέρασμα ώς πράξη ιδιαίτερη γιά συζήτηση, αλλά τό ότι άν τύχεις σέ τσιγγούνα γκόμενα τήν έβαψες-
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: FARAW
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
το έχω συζητήσει μαζί της, γιατί την ενοχλεί τόσο πολύ το προφυλακτικό, και μου είπε κάτι αντίστοιχο, δηλαδή ότι με θεωρεί δικό της άνθρωπο και όχι κάποιον ξένο... Και για αυτήν το προφυλακτικό συμβολίζει κάτι άπροσωπο, σαν να μην την εμπιστεύομαι και να την θέλω για ξεπέτα...
Όσες θέλανε παιδιά μαζί μου πάντως μου το έλεγαν ευθέως.Τωρα το να μην θέλει την Καποτά δε σημαίνει και απαραίτητα ότι θέλει παιδιά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Έχει παραγινει η μαλακια με τα μπαρ..οι ελλεινιδες σε κοιτάνε για να πας να μιλήσεις και να σου ρίξουν χιλοπιτα με άσχημο τρόπο!πλεον τις καταλαβαίνω τις βρωμες..και τις ρίχνω εγώ πίτα με τρόπο..πχ εκεί που βλέπω ότι κοιτάνε..τους γυρναω τα μούτρα και φευγω,μετά πετάω ψιχολογικα!πάω και σημερα να πιω καμία μπύρα να κόψω φατσες απο τις βρωμες!τώρα από Απρίλη να ξέρετε βγαίνουν οι βρωμες έξω σαν τα σαλιγκάρια γιατι φτιάχνει ο καιρός!!
Δε ξερεις γιατι σε κοιταει η αλλη...μπορει να λεει "παρε ενα μαλακα" οπως στην περιπτωση του παπιου
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Από τις όποιες εμπειρίες μου έχω καταλάβει το εξής:
Ή θα είσαι ελεγχόμενος μαλάκας χορηγός και θα βρίσκεις μούφες να κοροϊδεύεις τον εαυτό σου :2funny: ή θα είσαι αρσενικός
και θα γαμάς οπότε γαμάς χωρίς να τα σκας αλλά σταράτα κι αληθινά επειδή θα σε θέλουν και θα κάνουν τούμπες για σένα. :rockon: Φυσικά αυτοί οι άνδρες δεν καλύπτουν ποτέ γυναίκες διότι δεν παρέχουν ασφάλεια=λεφτά, οπότε δεν τους θέλουν για μόνιμους.
Όμως...αν είναι να με έχουν για κουμπάρα τον κόβω και τον πετάω στην εθνική. :2funny:
Σε γενικές γραμμές όταν πληρώνεις και πληρώνεις
και πληρώνεις καταντάς κουμπαράς. Τώρα...αν κάποιος βρει γκομενα (δεν μιλάω για γάμο) πλήρες πακέτο σε όλα που προσφέρει κι από πάνω (διότι αυτό είναι το σωστό κι όχι μόνο να λαμβάνει) ας την κλωνοποησει διότι είναι ελάχιστες. :2funny: Νομίζουν κάποιοι ότι είναι πολλές.
Απλά νομίζουν...τους δουλευουν στην ουσία!
Εγώ όταν είχα περισσότερα λεφτά δεν θυμάμαι πότε να μην κοίταξαν αυτά. Και ποτέ δεν ήμουν πλούσιος! Άρα και να εχετε δείχτε τα άλλα μην πληρώνετε.
Αυτό είναι το άλφα μέιλ. Τις έλκει με λεφτά που δεν σκάει και τις καθηλωνει με την συμπεριφορά του που τις γαμάει. Εδώ μέσα άλφα μέιλ δεν υπάρχει.

:rockon:
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Φίλε ακροατή και εγώ το έχει δει αλλά και το εχω ακούσει από άλλους γενικα αυτό συμβαινει και σε γυναίκες αλλά και σε άντρες αυτοί που έχουν πολυ καλή οικονομική κατάσταση είναι τσιγκούνηδες πολύ και δεν θέλουν να δίνουν τίποτα αλλά παράλληλα να τα πάρουν όλα από τον άλλο .Ενώ αυτός που δεν έχει είναι πολλές φορές και αυτός που θα σου δώσει και το σώβρακο του .Εμένα οι γονείς μου μου έμαθαν να δίνω .Είναι για γέλια να μην ξέρει τι έχει και να θέλει να τα πληρώνεισ όλα εσυ και οι βόλτες βόλτες (Δυστυχως οι περισσότερες έτσι είναι ).Δεν τις καταλαβαίνεις Δυστυχως .Όσο πηγαίνει χειρότερες γίνονται (κακομαθημένες και όλο να ζητάνε ).Να είσαι καλά .(εγώ τον βλέπω και τον κόσμο από την δουλειά μου ως αστυνομικός .Αστο καλύτερα …)
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Έχει τελειώσει η ιστορία λέγω γυναικοκεντρισμού. Βρείτε εκεί να περνάτε καλά κι ότι βρέξει ας κατεβάσει οπότε σηκώνεστε και φεύγετε.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Μόνο ένας παγκόσμιος πόλεμος θα μας σώσει.
Θα ξεβρωμίσουν τα πάντα
και θα ξεκινήσουν όλα ωραία και καλά από το μηδέν.
Ναι δεν λέω, θα πεθάνουν παρά πολλοί κι ίσως κι εμείς από αυτό το χαμερπές σάιτ :2funny: αλλά όσοι απομείνουμε θα περνάμε ακόμα καλυτερα σε κοινωνίες
με αξιες κι όχι με πολιτική ορθότητα και μαλακίες.

:rockon:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Νομίζουν τα ναυάγια ότι είναι εύκολο να δουλεύεις ταξιτζής..αυτοί ούτε μια μέρα δεν θα αντεχαν στο ταξί..εγώ πάντως που βγήκα πριν δεν είδα πολλές ελλεινιδες έξω..μόνο κάτι βλαμενες που ήταν στη κοζμαρα τους..
και ομως δεν με κουραζει η οδηγηση αλλα ο κοσμος
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom