Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Οι γυναίκες ΦΡΑΓΚΑΤΩΝ , δεν είναι άσχημες σε τέτοια ποσοστά. Εξαρχής .... ήταν μπάνικες για να επιλεγούν ...
και εφόσον δεν έχουν απολυθεί ... παραμένουν ..........
Χωρίς νά θέλω νά πουλήσω λέζα η μούρη, θά πώ ότι σχεδόν όλες μου οι γνωριμίες μέ γυναίκες είναι τέτοιου επιπέδου.
Τίς γυναίκες τών φραγκάτων τίς γαμούν μόνο φραγκάτοι, η αποκλειστικά ο φραγκάτος...πού τήν έχει γυναίκα του!!!
Αυτά πού λέγονται από πολλούς άνδρες, ότι πήγε ο φτωχός καί τίς γάμησε μού προκαλούν πολύ γέλιο
-Οτι είναι μουράτες οι γκόμενες-γυναίκες τών φραγκάτων συμφωνώ-
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.855
Like
2.251
Πόντοι
456

Γυρνάμε τον χρόνο πίσω, στο 1998, όπου μια μικρή γκαρσονιέρα στο κέντρο της πόλης, μονοπώλησε το ενδιαφέρον της κοινής γνώμης. Παντρεμένες Λαρισαίες φαίνεται πως την είχαν νοικιάσει για να συνευρίσκονται ερωτικά με τους εραστές τους. Οι 25 κυρίες είχαν σχέσεις με νεαρούς άντρες, στρατιώτες και φοιτητές, και επέλεξαν την γκαρσονιέρα του κέντρου για να ζουν το πάθος τους.

Κάποτε μου είχε προταθεί και εμένα να συμμετέχω από ένα ταβερνάκι που σύχναζα. Ο ιδιοκτήτης έκανε τις διασυνδέσεις κυριών-νεαρών. (όχι Λάρισα, άλλη πόλη).
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.291
Κριτικές
62
Like
44.940
Πόντοι
9.297
Οι γυναίκες ΦΡΑΓΚΑΤΩΝ , δεν είναι άσχημες σε τέτοια ποσοστά. Εξαρχής .... ήταν μπάνικες για να επιλεγούν ...
και εφόσον δεν έχουν απολυθεί ... παραμένουν ..........
Ισχυει.
Τα μπάζα είναι για φτωχομπινεδες η για κουτοπόνηρους που απλά θέλουν μια δική τους που να μην βλέπεται ώστε να μην την διεκδικεί κάνεις.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
Στο οικονομικό κομμάτι της υπόθεσης η σύζυγος δεν κέρδισε μεν,δεν έχασε και τίποτα όμως αφού απαλλάχθηκε από τα δικαστικά έξοδα,τα οποία προφανώς τα επιβαρύνθηκε ο πατέρας! Τι είχαμε τι χάσαμε δηλαδή για αυτήν.... :vomit:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706



Κάποτε μου είχε προταθεί και εμένα να συμμετέχω από ένα ταβερνάκι που σύχναζα. Ο ιδιοκτήτης έκανε τις διασυνδέσεις κυριών-νεαρών. (όχι Λάρισα, άλλη πόλη).
Αυτό δέν είναι μέτρο σύγκρισης, επειδή κατι "Επαρχιοτοπούλες ηλικιωμένες" γαμιόντουσαν μέ νεαρότερους!!
Είναι αυτό πού λέμε...Showbiz!!
-O Ελληνοψωλέας γονατίζει εμπρός στήν "Θέα" τής γκόμενας, είναι full στερημένος καί αδαής-
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
Αυτή η "κολώνια" πάντως με τις Πατρινές και τις Λαρισαίες κρατάει χρόνια,στα όρια του αστικού μύθου... Μαθητής ήμουνα τη δεκαετία του '80 που κυκλοφορούσαν διάφορες πιθανές και απίθανες ιστορίες...
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Αυτή η "κολώνια" πάντως με τις Πατρινές και τις Λαρισαίες κρατάει χρόνια,στα όρια του αστικού μύθου... Μαθητής ήμουνα τη δεκαετία του '80 που κυκλοφορούσαν διάφορες πιθανές και απίθανες ιστορίες...
Αυτά είναι όλα τού κώλου, η Ελλάδα δέν διαφέρει σέ τίποτα στό ερωτικό κομμάτι!!
Παντού είναι απρόσιτες κακομαθημένες καί ξινές οι Ελλεηνίδες, μέ ότι συνεπάγεται αυτό!!
Δέν είναι δηλαδή θέμα γεωγραφικού διαμερίσματος αλλά είναι γενικό τό κακό...τής αγαμίας στήν Ελλάδα!!!
 

Geokaras48

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2023
Μηνύματα
33
Like
209
Πόντοι
20
Αυτά είναι όλα τού κώλου, η Ελλάδα δέν διαφέρει σέ τίποτα στό ερωτικό κομμάτι!!
Παντού είναι απρόσιτες κακομαθημένες καί ξινές οι Ελλεηνίδες, μέ ότι συνεπάγεται αυτό!!
Δέν είναι δηλαδή θέμα γεωγραφικού διαμερίσματος αλλά είναι γενικό τό κακό...τής αγαμίας στήν Ελλάδα!!!
Πλέον οι περισσότερες θεωρούν ότι σου κάνουν δώρο- χάρη να σου κάτσουν και φυσικά σε θέλουν όμορφο με ωραίο σώμα λεφτά ευαισθησία καλλιέργεια και χιλιάδες άλλα χαρίσματα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Πλέον οι περισσότερες θεωρούν ότι σου κάνουν δώρο- χάρη να σου κάτσουν και φυσικά σε θέλουν όμορφο με ωραίο σώμα λεφτά ευαισθησία καλλιέργεια και χιλιάδες άλλα χαρίσματα.
Κοίτα σέ αυτό δέν διαφωνώ μαζί τους!!
Αλλά γιά νά συμφωνήσω θά πρέπει νά έχουν τό ανάλογο Status, όχι η άλλη η κοντοστούπα νά είναι 90 κιλά,
καί νά μού θέλει μοντελάτο γκόμενο, καί επαγγελματικά Ceo "Chief executive officer"...σέ πολυεθνική εταιρεία!!
-Αλλά είναι όπως τό λές, δέν ξέρουν τί θέλουν-
 
Τελευταία τροποποίηση:

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.855
Like
2.251
Πόντοι
456
Κάποτε ο νεαρός που έβγαινε στην πιάτσα και καταδεχόταν να γαμήσει 40αρα έβρισκε. Τώρα χρειάζεται πιρφοριλίκι στα social. Δείτε εδώ πως έχουν αλλάξει κάποια γνωστά μιλφοστέκια με την πάροδο των χρόνων:


Εδώ και μαρτυρίες παλιών νοσταλγών:
Πριν..κάποια..αρκετά..χρόνια, αυτό το μαγαζί ήταν από τα ποιο ενδιαφέροντα club -bar για γνωριμίες ..κυριών, όχι απαραίτητα μεγάλων σε ηλικία, συνήθως όμως παντρεμένων, με νεαρότερους ..ξενύχτηδες. Είχε το δικό του στυλ. Δεν ξέρω τι γίνεται εδώ και...χρόνια, ούτε και πρόκειται όμως να πάω ποτέ ξανά, γιατί τώρα μεγάλωσα..εγώ :2funny:
Η ενημέρωση όμως είναι πάντα πολύ..ενδιαφέρουσα.

Πάω τώρα γιατί ξενέρωσα :walkingpenis:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Πράγματι παλαιότερα υπήρχαν κάτι "Θειτσόμπαρα" πού μύριζαν ναφθαλίνη από τά ρούχα τους, καί κακοσμία από τά...σάπια δόντια τους!!
Οσοι μπόρεσαν καί ανταποκρίθηκαν σέ τέτοιες καταστάσεις...τί νά πώ ήρωες!!!
-Αλλά αυτά τά μαγαζιά περισσότερο ήταν γιά αυτούς πού είχαν περάσει πόλεμο, δέν ήταν γιά όλους-
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.320
Like
9.395
Πόντοι
2.306
Καργιολες χυσοτρυπες , άχρηστες , ανεπρόκοπες , ούτε ένα παστίτσιο δεν μπορούν να κάνουν και αν μπορούν νομίζουν πως τους αξίζει ο Τσαντ στα 40

Σιχαμένες. Διαρκές πέσιμο σε όλες σε κάθε μέρος στο τζάμπα και οποία κάτσει. Βρώμικες τακτικές Ντόναλντ
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.320
Like
9.395
Πόντοι
2.306
Αναθεματισμένες γαμω το φελεκι μου μέσα γαμω
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Βρε ναι έχεις δίκαιο αλλά δε θα μπορούσαν απλά να αδιαφορήσουν ; Ήταν ανάγκη να γελάσουν και να χλευάζουν ; Δλδ τόσο κακό είναι να είσαι φτωχός ; Δεν είχαμε όλοι υποστηρικτικές οικογένειες κούκλα μου.

Τελικά εσείς οι mgtow μάλλον έχετε δίκαιο.
ο Greek MGTOW έχει πει σε ένα βίντεό του την εξής ιστορία. Φίλος παιδικός έχει προσπαθήσει να αυτοκτονήσει πηδώντας από ύψος μετά από ερωτική απογοήτευση, κι έχει μείνει παράλυτος. Η μάνα του του είπε την ιστορία σκασμένη στα γέλια. Κι όταν την ρώτησε μα καλά, δεν ντρέπεσαι να γελάς, τον άνθρωπο τον ξέρεις από παιδί, εκείνη απλά άλλαξε θέμα. Κι εκεί συνειδητοποίησε πλήρως ότι οι Γυναίκες είναι ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ να λοιδωρούν τα αδύναμα αρσενικά, όχι απλά να τα αποφεύγουν. Η Διαφορά της σημερινής εποχής είναι ότι μπορούν να είναι ξεδιάντροπες και να φέρονται όπως γουστάρουν, χωρίς επιπτώσεις. Δεν έχουν την ανάγκη να προσποιούνται τις καλές κι ευγενικές, όπως οι Μανάδες κι οι Γιαγιάδες τους
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.169
Like
2.055
Πόντοι
456
ο Greek MGTOW έχει πει σε ένα βίντεό του την εξής ιστορία. Φίλος παιδικός έχει προσπαθήσει να αυτοκτονήσει πηδώντας από ύψος μετά από ερωτική απογοήτευση, κι έχει μείνει παράλυτος. Η μάνα του του είπε την ιστορία σκασμένη στα γέλια. Κι όταν την ρώτησε μα καλά, δεν ντρέπεσαι να γελάς, τον άνθρωπο τον ξέρεις από παιδί, εκείνη απλά άλλαξε θέμα. Κι εκεί συνειδητοποίησε πλήρως ότι οι Γυναίκες είναι ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ να λοιδωρούν τα αδύναμα αρσενικά, όχι απλά να τα αποφεύγουν. Η Διαφορά της σημερινής εποχής είναι ότι μπορούν να είναι ξεδιάντροπες και να φέρονται όπως γουστάρουν, χωρίς επιπτώσεις. Δεν έχουν την ανάγκη να προσποιούνται τις καλές κι ευγενικές, όπως οι Μανάδες κι οι Γιαγιάδες τους
Άμα έγινε όντως τουλάχιστον τρομακτικό.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.320
Like
9.395
Πόντοι
2.306
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Ο φίλος σαπ ζερο που έχει εξαφανιστεί .Τον εκτιμώ πολύ .Έχει πει καποια πράγματα τα οποία συμφωνώ και εγώ για τις γυναίκες .Ελπίζω να είναι καλά και να επιστρέψει .
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Ο φίλος σαπ ζερο που έχει εξαφανιστεί .Τον εκτιμώ πολύ .Έχει πει καποια πράγματα τα οποία συμφωνώ και εγώ για τις γυναίκες .Ελπίζω να είναι καλά και να επιστρέψει .
εχει πει και σωστα οντως.Αυτο το επιβεβαιωνω και γω.Μπορει να ειναι......αυτος που ειναι τελως παντων,αλλα σε καποια πραγματα επεφτε μεσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom