Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Οι μικρότεροι γαμούσαν, ήταν αδιανόητο να παντρευτεί 40αρα μικρότερο ή να τον έχει για σοβαρή σχέση. Τώρα πήραν αέρα κι αυτές από τα πολλά παρακάλια και αγαμία.
Ας τά πάρουμε τά πράγματα από τήν αρχή.
Ενας άνδρας π.χ 30-35-40 χρονών, πού πάει μέ μία 40άρα 45άρα 50άρα γκόμενα γιατί τό κάνει ?
Η εξήγηση είναι απλούστατη, διότι δέν έχει όλα τά κριτήρια αποδοχής τών γυναικών π.χ εμφανισιακά δέν μετράει,
είναι ασχημούλης έως άσχημος, η δέν έχει κοινωνική καί επαγγελματική καταξίωση κτλ.Οι επιτυχίες του δηλαδή στό άλλο φύλο είναι ελάχιστες έως καθόλου!!
Δέν υπάρχει ούτε ένας άνδρας, πού νά πληρεί τά κριτήρια αξιολόγησης τών ωραίων γυναικών καί νά πάει.Απαραίτητη προυπόθεση...νά μήν είναι ψυχάκιας!!!
-Κακά τά ψέματα στήν Ελλάδα ο μέσος άνδρας τολμώ νά πώ, ότι είναι ζητιάνος τής γυναικείας παρουσίας καί τών ερωτικών πράξεων σέ όλες τίς ηλικίες-
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Καλημερα... Κανεις μια ωραια προσεγγιση με το να στειλεις σφηνακια.. Φυσικα να την εχεις παιξει με τα ματια.. Η μαλιστα στο φαγητο που πας με φιλους αν ειναι μια παρεα με κοπελες στελνεις ενα κρασι για την προσεγγιση να μιλησεις.. Και μετα αν θελουν... Δειχνεις την ωραια κινηση σου...
μπαινεις σφηνα δηλ:confused:
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.169
Like
2.055
Πόντοι
456
Just happened. Έτυχε να μην έχω wifi σπίτι ( έχω 200 ευρώ στην άκρη παιδιά είμαι κλαφτα ) και πήγα να ζητήσω το κωδικό από τη καφετέρεια κάτω.

Το ευγενέστατο παλικάρι μου το έδωσε αμέσως. Ήταν κάτι κορίτσια εκεί που με το που άκουσαν " Χρειάζομαι σας παρακαλώ το κωδικό του wifi είμαι σε μια περίεργη κατάσταση και δεν έχω internet σπίτι " έσκασαν στα γέλια χλευαστικά.

Ρε πάνε καλά ρε ; Τώρα μας χλευάζουν και επειδή είμαστε φτωχοί ; Είναι και ευγονίστριες ;
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.855
Like
2.251
Πόντοι
456
Ας τά πάρουμε τά πράγματα από τήν αρχή.
Ενας άνδρας π.χ 30-35-40 χρονών, πού πάει μέ μία 40άρα 45άρα 50άρα γκόμενα γιατί τό κάνει ?
Η εξήγηση είναι απλούστατη, διότι δέν έχει όλα τά κριτήρια αποδοχής τών γυναικών π.χ εμφανισιακά δέν μετράει,
είναι ασχημούλης έως άσχημος, η δέν έχει κοινωνική καί επαγγελματική καταξίωση κτλ.Οι επιτυχίες του δηλαδή στό άλλο φύλο είναι ελάχιστες έως καθόλου!!
Δέν υπάρχει ούτε ένας άνδρας, πού νά πληρεί τά κριτήρια αξιολόγησης τών ωραίων γυναικών καί νά πάει.Απαραίτητη προυπόθεση...νά μήν είναι ψυχάκιας!!!
-Κακά τά ψέματα στήν Ελλάδα ο μέσος άνδρας τολμώ νά πώ, ότι είναι ζητιάνος τής γυναικείας παρουσίας καί τών ερωτικών πράξεων σέ όλες τίς ηλικίες-
Χωρίς να θέλω να γενικεύσω έρχονται στο μυαλό 2 περιπτώσεις καλοβαλμένων γαμιάδων 40+:
- 18αρης μαγκάκι-αλάνι για να μαθευτεί ότι γάμησε ξερά από το κλαμπ χωρίς σχέση.
- 30ρης χωρισμένος που δεν θέλει να ξανακαεί αλλά να γαμάει που και που όσο πιο αναίμακτα γίνεται.

Βασικά όσοι καταδέχονται να πάνε με πουτάνες θα μπορούσαν άνετα να μπουν και σε αυτή την κατηγορία των 40+ γαμιάδων.
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.855
Like
2.251
Πόντοι
456
Just happened. Έτυχε να μην έχω wifi σπίτι ( έχω 200 ευρώ στην άκρη παιδιά είμαι κλαφτα ) και πήγα να ζητήσω το κωδικό από τη καφετέρεια κάτω.

Το ευγενέστατο παλικάρι μου το έδωσε αμέσως. Ήταν κάτι κορίτσια εκεί που με το που άκουσαν " Χρειάζομαι σας παρακαλώ το κωδικό του wifi είμαι σε μια περίεργη κατάσταση και δεν έχω internet σπίτι " έσκασαν στα γέλια χλευαστικά.

Ρε πάνε καλά ρε ; Τώρα μας χλευάζουν και επειδή είμαστε φτωχοί ; Είναι και ευγονίστριες ;
Αφού δεν σε έβρισαν κι όλας καλά είσαι. Είναι της μόδας πλέον να μαζέυονται 2-3 και να κάνουν μπούλινγκ στα beta αρσενικά. Ξέρουν ότι έχουν το ακαταλόγιστο από το νόμο και το άσβεστο μίσος να σε εκδικηθούν για τις μάγισες που κάηκαν στο μεσαίωνα. :2funny:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Just happened. Έτυχε να μην έχω wifi σπίτι ( έχω 200 ευρώ στην άκρη παιδιά είμαι κλαφτα ) και πήγα να ζητήσω το κωδικό από τη καφετέρεια κάτω.

Το ευγενέστατο παλικάρι μου το έδωσε αμέσως. Ήταν κάτι κορίτσια εκεί που με το που άκουσαν " Χρειάζομαι σας παρακαλώ το κωδικό του wifi είμαι σε μια περίεργη κατάσταση και δεν έχω internet σπίτι " έσκασαν στα γέλια χλευαστικά.

Ρε πάνε καλά ρε ; Τώρα μας χλευάζουν και επειδή είμαστε φτωχοί ; Είναι και ευγονίστριες ;
δεν καταλαβαίνω την έκπληξή σου. Το φαινόμενο ονομάζεται Γυναικεία Υπεργαμία και ισχύει στα θηλυκά όλων των ειδών. Το θηλυκό χρυσόψαρο, θα διαλέξει το πιο γυαλιστερό αρσενικό. Το θηλυκό παγώνι, θα διαλέξει το αρσενικό με την πιο φανταχτερή ουρά. Τώρα που οι Γυναίκες μπορούν, θα προσπαθήσουν να πηδηχτούν από το 20% των αντρών. Ακόμα κι αν οι ίδιες είναι χοντρές και πατσαβούρες.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.169
Like
2.055
Πόντοι
456
δεν καταλαβαίνω την έκπληξή σου. Το φαινόμενο ονομάζεται Γυναικεία Υπεργαμία και ισχύει στα θηλυκά όλων των ειδών. Το θηλυκό χρυσόψαρο, θα διαλέξει το πιο γυαλιστερό αρσενικό. Το θηλυκό παγώνι, θα διαλέξει το αρσενικό με την πιο φανταχτερή ουρά. Τώρα που οι Γυναίκες μπορούν, θα προσπαθήσουν να πηδηχτούν από το 20% των αντρών. Ακόμα κι αν οι ίδιες είναι χοντρές και πατσαβούρες.
Βρε ναι έχεις δίκαιο αλλά δε θα μπορούσαν απλά να αδιαφορήσουν ; Ήταν ανάγκη να γελάσουν και να χλευάζουν ; Δλδ τόσο κακό είναι να είσαι φτωχός ; Δεν είχαμε όλοι υποστηρικτικές οικογένειες κούκλα μου.

Τελικά εσείς οι mgtow μάλλον έχετε δίκαιο.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Χωρίς να θέλω να γενικεύσω έρχονται στο μυαλό 2 περιπτώσεις καλοβαλμένων γαμιάδων 40+:
- 18αρης μαγκάκι-αλάνι για να μαθευτεί ότι γάμησε ξερά από το κλαμπ χωρίς σχέση.
- 30ρης χωρισμένος που δεν θέλει να ξανακαεί αλλά να γαμάει που και που όσο πιο αναίμακτα γίνεται.

Βασικά όσοι καταδέχονται να πάνε με πουτάνες θα μπορούσαν άνετα να μπουν και σε αυτή την κατηγορία των 40+ γαμιάδων.
Στήν Ελλάδα 18άρης νά γαμεί 40άρα 45άρα ?
Ακόμα καί γιά χάρη τής συζήτησης νά τό δεχτώ, τά ποσοστά τέτοιων περιπτώσεων είναι ανύπαρκτα έως μηδενικά -Πρακτικά μή μετρήσιμα-
Επίσης φαντάσου γιά τί λογικής καί ψυχοσύνθεσης γυναίκας 45άρας μιλάμε!!!

Ο 30άρης 40άρης χωρισμένος έχει περισσότερες οπωσδήποτε πιθανότητες, αλλά πρέπει νά πληρεί καί τά κριτήρια καί συνήθως δέν τά πληρεί,
διότι δέν έχουν χρήματα, τούς έχουν "Γονατίσει" οι προηγούμενες!!

Γιατί όσοι πάνε μέ πουτάνες είναι υποδεέστεροι από τούς άλλους ?
-Ασε πού άν τό πάρουν χαμπάρι οι "Ηλικιωμένες" ότι έχουν νταραβέρια μέ επαγγελματίες θά τούς σχολάσουν γιά πλάκα-
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.855
Like
2.251
Πόντοι
456
Γιατί όσοι πάνε μέ πουτάνες είναι υποδεέστεροι από τούς άλλους ?
-Ασε πού άν τό πάρουν χαμπάρι οι "Ηλικιωμένες" ότι έχουν νταραβέρια μέ επαγγελματίες θά τούς σχολάσουν γιά πλάκα-
Ε αυτό λέω, κάποτε οι 40ρες ήταν για 1 ξεκαύλωμα σαν τις πουτάνες. Τώρα ανέβηκαν στατους.
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
3
Like
1.607
Πόντοι
216
Τώρα πήραν τα πάνω τους κι αυτές, θέλουν σχέση και γάμο με μικρότερο!
Προφανώς και θέλουν μικρότερους, αφενώς επειδή ο μικρός έχει την ανάγκη να τη γαμήσει καλά για να λάβει επιβεβαίωση, και αφετέρου επειδή λόγω απειρίας πιστεύουν πως θα τους χειραγωγήσουν ευκολότερα.
Ο 40άρης αν είναι έστω λίγο περπατημένος, δεν θα τους δώσει την ίδια αξία. Θα κοιτάξει να αναλωθεί σε πιο 'γόνιμα' εδάφη, στις μικρότερες.
ΑΝ δούλευαν στην πράξη τα παραπάνω, ΟΛΟΙ θα ήταν ικανοποιημένοι!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.576
Like
17.701
Πόντοι
3.656
Στήν Ελλάδα 18άρης νά γαμεί 40άρα 45άρα ?
Ακόμα καί γιά χάρη τής συζήτησης νά τό δεχτώ, τά ποσοστά τέτοιων περιπτώσεων είναι ανύπαρκτα έως μηδενικά -Πρακτικά μή μετρήσιμα-
Επίσης φαντάσου γιά τί λογικής καί ψυχοσύνθεσης γυναίκας 45άρας μιλάμε!!!
Μικρο μεν , αλλά όχι μη μετρήσιμο . Μιλάμε για 40αρες με άπειρο ελεύθερο χρόνο και ελκυστικό εμφάνιση .
Μία ερμηνεία έχει αυτό . Υψηλό οικογενειακό budget . Αδιάφορες οι λεπτομέρειες. Δεν αφορά μισθωτές γαλέρας.
Ούτε γόνους μισθωτών γαλέρας.

Σε άπερ λεβελ οικογένειες , με εξοχικά κοντινά ... που μπαινοβγαίνει όλη η γκάμα ηλικιών στο καθένα και υπάρχουν κοινωνικά σουαρέ και ... επικοινωνία ....................
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Ε αυτό λέω, κάποτε οι 40ρες ήταν για 1 ξεκαύλωμα σαν τις πουτάνες. Τώρα ανέβηκαν στατους.
Οχι δέν λές αυτό, εσύ λές ότι τίς 40άρες 45άρες τίς γαμούσαν καί οι άνδρες...τήν έκαναν!!
Εγώ λέω ότι αυτό δέν έπαιζε ποτέ, καμία εποχή εκτός ελαχίστων περιπτώσεων.
Οί άνδρες τίς 40άρες 45άρες, τίς παρακαλούσαν γιά νά πάνε νά πιούν ένα καφέ-ποτό,
ακριβώς τό ίδιο καί σέ χειρότερο βαθμό...συμβαίνει τώρα!!!
-Στά πόδια τους πέφτουν μέ λυγμούς καί τίς ικετεύουν οι άχρηστοι, άσε αυτά πού λένε γιά νά πουλάνε μαγκιά-
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
3
Like
1.607
Πόντοι
216
Βρε ναι έχεις δίκαιο αλλά δε θα μπορούσαν απλά να αδιαφορήσουν ; Ήταν ανάγκη να γελάσουν και να χλευάζουν ; Δλδ τόσο κακό είναι να είσαι φτωχός ; Δεν είχαμε όλοι υποστηρικτικές οικογένειες κούκλα μου.

Τελικά εσείς οι mgtow μάλλον έχετε δίκαιο.
Μια φορά γνωρίζω αρκετούς φτωχομπινέδες που μια χαρά γαμάνε, και τους σπιτώνουν, τους ταίζουν και τους παρακαλάνε κιόλας.
Το 'μυστικό'?

ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ.

Όταν ο άλλος ξέρει να πουλήσει τη φτώχια του ως ρεμαλοσύνη και δε νιώθει, παράλληλα έχει και την πνευματική άνεση να κάνει χιουμορ με αυτό, πιστεψέ με, πιάνει σε αρκετές!

Το θέμα είναι να έχεις κάτι να 'πουλήσεις΄. Οι περισσότερες γυναίκες απλά μαθαίνουν να πουλάνε το μουνί τους. Πούτσα όλοι έχουν (και μουνί όλες).
Θες τρέλα, θες ιστορία, θες κύρος/κοινωνική προβολή? Κάτι να χεις να πουλήσεις, και να ξέρεις να το κάνεις σωστά, χωρίς κενά!
Κιμπαριλίκια και λεφτοσύνες πουλάνε όσοι δεν έχουν τίποτα άλλο να μοστράρουν, κι αυτό συνήθως ελκύει τις σάπιες γυναίκες, αυτές που δεν θα καυλώσουν πραγματικά. Συνεπώς μέτρια γαμήσια.

Επίσης, τονίζουμε πως έχει μεγάλη σημασία να γαμήσεις κάποια που όντως σε γουστάρει, μάγκες. Εκεί θα το χαρείς ουσιαστικά.
Πρόσφατα έπαιξα με μια νευρόσπαστη πρώην ύστερα από καιρό. Άλλη αίσθηση εντελώς, μιλάμε ένιωσα σα να έφυγε βαρίδι από πάνω μου, βούρκωσαν τα μάτια μου, είχε φύγει κι ακόμα την ένιωθα την άτιμη.
Ουδεμία σχέση με τα διεκπεραιωτικά γαμησάκια με τυχαίες στο 'περίπου'.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.291
Κριτικές
62
Like
44.940
Πόντοι
9.297
Ρε παιδιά συγνώμη δηλαδή τώρα.....
Έχω ξανακούσει τέτοια σκηνικά αρκετές φορές, δε λέω.
ΠΟΤΕ δεν μου χει τύχει τέτοιο πράγμα όμως. Μπορεί να μην είμαι ο καζανόβας, δε βγαίνω με 5 διαφορετικές την εβδομάδα μεν, αλλά να πάρει η ευχή έχω ζήσει αρκετές γυναίκες στα 40+ χρόνια μου.
Που στο διάολο τις βρίσκουν?
Όσο για το πως το ανέχονται κάποιοι, εμένα με ξεπερνάει. Αν δε σεβαστείς εσύ ο ίδιος τον εαυτό σου, δε φταίει το κάθε σκουπίδι που σε καταπατά!
Ο τύπος σκέφτεται ήδη ποτε θα του ξανακατσει κάποια αν στραβωσει η φάση με αυτήν .
Ίσως να σκέφτεται ότι θα χάσει και την δουλειά του αν δυσαρεστήσει αυτό το κακομαθημένο.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Μικρο μεν , αλλά όχι μη μετρήσιμο . Μιλάμε για 40αρες με άπειρο ελεύθερο χρόνο και ελκυστικό εμφάνιση .
Μία ερμηνεία έχει αυτό . Υψηλό οικογενειακό budget . Αδιάφορες οι λεπτομέρειες. Δεν αφορά μισθωτές γαλέρας.
Ούτε γόνους μισθωτών γαλέρας.

Σε άπερ λεβελ οικογένειες , με εξοχικά κοντινά ... που μπαινοβγαίνει όλη η γκάμα ηλικιών στο καθένα και υπάρχουν κοινωνικά σουαρέ και ... επικοινωνία ....................
Καί τί κάνουν εκεί στά σουαρέ, γαμεί ο 18άρης 20άρης ωραία 40άρα γκόμενα ?
Η μήπως βαράει 5 μαλακίες στήν τουαλέτα μόνος του ?
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.576
Like
17.701
Πόντοι
3.656
Καί τί κάνουν εκεί στά σουαρέ, γαμεί ο 18άρης 20άρης ωραία 40άρα γκόμενα ?
Εκεί γίνονται κονέ. Φυσικά πουθενά δεν γαμάνε όλοι . Παντού υπάρχει ο μαλάκας και αυτός που γαμάει .
Με αναλογία 20:1 .
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Just happened. Έτυχε να μην έχω wifi σπίτι ( έχω 200 ευρώ στην άκρη παιδιά είμαι κλαφτα ) και πήγα να ζητήσω το κωδικό από τη καφετέρεια κάτω.

Το ευγενέστατο παλικάρι μου το έδωσε αμέσως. Ήταν κάτι κορίτσια εκεί που με το που άκουσαν " Χρειάζομαι σας παρακαλώ το κωδικό του wifi είμαι σε μια περίεργη κατάσταση και δεν έχω internet σπίτι " έσκασαν στα γέλια χλευαστικά.

Ρε πάνε καλά ρε ; Τώρα μας χλευάζουν και επειδή είμαστε φτωχοί ; Είναι και ευγονίστριες ;

Εν τω μεταξυ τα 200 ευρω που εχεις στην ακρη παιζει να ειναι περισσοτερα απο οσα εχουν ολες αυτες μαζι...
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Εκεί γίνονται κονέ. Φυσικά πουθενά δεν γαμάνε όλοι . Παντού υπάρχει ο μαλάκας και αυτός που γαμάει .
Με αναλογία 20:1 .
Τί νά πώ!! Εχω πάει σέ πολλά εξοχικά σπίτια, καί τό έχω δεί αρκετές φορές.
Συνήθως οι πιτσιρικάδες αυτοί είναι κάτι μπουχέσες-σκατάδες, καί οι 40άρες 45άρες...άσχημες!!
Βέβαια δέν αμφισβητώ ότι μπορεί νά παίζει αυτό πού λές, αλλά σέ ποσοστό 1/500 μιλώντας γιά νέουλες 18 καί 20 χρονών πάντα.
Οι μεγαλύτεροι σέ ηλικία 35άρηδες 40άρηδες σαφώς καί έχουν αρκετές "Ελπίδες" λόγο χρήματος σέ ποσοστό 1/10
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.576
Like
17.701
Πόντοι
3.656
Τί νά πώ!! Εχω πάει σέ πολλά εξοχικά σπίτια, καί τό έχω δεί αρκετές φορές.
Συνήθως οι πιτσιρικάδες αυτοί είναι κάτι μπουχέσες-σκατάδες, καί οι 40άρες 45άρες...άσχημες!!
Οι γυναίκες ΦΡΑΓΚΑΤΩΝ , δεν είναι άσχημες σε τέτοια ποσοστά. Εξαρχής .... ήταν μπάνικες για να επιλεγούν ...
και εφόσον δεν έχουν απολυθεί ... παραμένουν ..........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom