Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.793
Like
751
Πόντοι
96

η Κινα δειχνει τον δρομο αιδοιοζητιανοι καπιταλιστες:rockon::rockon::rockon:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.029
Like
18.409
Πόντοι
3.656
Άσε τότε την Αθήνα...το Θησείο...την Πλάκα...την Ακροπολη...την Ερμού...τις τουρίστριες... και πάνε εσυ βρες γκομενα στα Γρεβενα.:2funny:


Λόγω δουλειάς .... ξέρω κόσμο παντού !
Και ακόμη και στο .... νομό γρεβενών .... έχει ο άλλος γκόμενα παντρεμένος.

Παντού υπάρχει τρόπος. Προσαρμόζεσαι εσύ στον τρόπο της περιοχής.

Ναι στα γρεβενά ... και στο ρέθυμνο δεν είναι όπως στην πλάκα !

Του άλλου του έχουν φύγει τα νεφρά στην πλάκα.
Έχουν συγκαεί τα αρχίδια του.
Το σπίτι του όμως κάνει πολλά . Μπορείς να το πάρεις ;
Κοιτάς τι μπορείς να κάνεις με αυτά που έχεις.

Και στην πλάκα αυτός ....

μπροστά σε παρίσι .... ή ΝΥ .... σκατά είναι .........

ΠΑΝΤΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΣ.

Όπου κι αν είσαι , άλλοι αλλού θα είναι καλύτερα.

ΕΣΥ ΘΑ ΚΟΙΤΑΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΛΑΙΣ ;;;


ή κοιτάς τι μπορείς να φας ;;;
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.793
Like
751
Πόντοι
96
Το γυναίκες στην παρέα σου, είναι σχολείο πανεπιστήμιο . Μέχρι εκεί . Και εκεί σκατά τα έκανες.
Μετά δεν υπάρχει .

Γυναίκες έχει παντού. Που μένεις ρε μαλάκα ; Στην άνω κλειδονιά ζαγορίου ή στα ξανθόγεια πέλλας ;;;
Δεν έχει γυναίκες εκεί που είσαι ;;;


Άρχισε να πηγαίνεις σε μαγαζιά , να ρωτάς για ... μικρές αγγελίες .... να πηγαίνεις σε βιβλιοπωλεία .... σε όρθια καφέ κοντά σε μαγαζιά μόνος σου ΟΧΙ ΜΕ 10 ΜΑΛΑΚΕΣ ΨΩΛΑΡΙΑ ..... πήγαινε περίμενε κανά λεωφορείο να πηγαίνει στου διαόλου τη μάνα και πιάνε κουβέντα στις γκόμενες ..........


Που στο διάολο μένεις; Δεν έχει γυναίκες ; Πιο πολλές από τις μύγες είναι .
ρε Ζελικαρα μου,το κρατος πρεπει να του δωσει αυτο που του αξιζει συμφωνα με την φυσικη πραγματικοτητα,τι ΔΕΝ καταλαβαινεις?:rockon::rockon::rockon:

η να γινεις Βορειος Κορεα:rockon::rockon::rockon:
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.793
Like
751
Πόντοι
96
Ποια αλλη λυση βλεπεις για εναν 45ρη που βγαζει 700 ευρω Ελλαδα, ζει επαρχια και δεν τον κοιταει καμια εκτος της 24ωρης πτησης;
να φερει ασιατισσες ο Ιφικρατης Αμυρας,αυτη ειναι η λυση:rockon::rockon::rockon:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.229
Like
18.331
Πόντοι
3.656
Λόγω δουλειάς .... ξέρω κόσμο παντού !
Και ακόμη και στο .... νομό γρεβενών .... έχει ο άλλος γκόμενα παντρεμένος.

Παντού υπάρχει τρόπος. Προσαρμόζεσαι εσύ στον τρόπο της περιοχής.

Ναι στα γρεβενά ... και στο ρέθυμνο δεν είναι όπως στην πλάκα !

Του άλλου του έχουν φύγει τα νεφρά στην πλάκα.
Έχουν συγκαεί τα αρχίδια του.
Το σπίτι του όμως κάνει πολλά . Μπορείς να το πάρεις ;
Κοιτάς τι μπορείς να κάνεις με αυτά που έχεις.

Και στην πλάκα αυτός ....

μπροστά σε παρίσι .... ή ΝΥ .... σκατά είναι .........

ΠΑΝΤΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΣ.

Όπου κι αν είσαι , άλλοι αλλού θα είναι καλύτερα.

ΕΣΥ ΘΑ ΚΟΙΤΑΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΛΑΙΣ ;;;


ή κοιτάς τι μπορείς να φας ;;;

Αν είναι κανας γιατρός...ή ιδιοκτήτης μαγαζιών...ή γυμναστής...ή μπάτσος...μπορεί να'χει γκόμενα και στα Γρεβενά...και στο Διδυμοτειχο...και στους Μολαους Λακωνιας...οπουδήποτε

Με οτιδήποτε άλλο...είναι αόρατος
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Λόγω δουλειάς .... ξέρω κόσμο παντού !
Και ακόμη και στο .... νομό γρεβενών .... έχει ο άλλος γκόμενα παντρεμένος.

Παντού υπάρχει τρόπος. Προσαρμόζεσαι εσύ στον τρόπο της περιοχής.

Ναι στα γρεβενά ... και στο ρέθυμνο δεν είναι όπως στην πλάκα !

Του άλλου του έχουν φύγει τα νεφρά στην πλάκα.
Έχουν συγκαεί τα αρχίδια του.
Το σπίτι του όμως κάνει πολλά . Μπορείς να το πάρεις ;
Κοιτάς τι μπορείς να κάνεις με αυτά που έχεις.

Και στην πλάκα αυτός ....

μπροστά σε παρίσι .... ή ΝΥ .... σκατά είναι .........

ΠΑΝΤΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΣ.

Όπου κι αν είσαι , άλλοι αλλού θα είναι καλύτερα.

ΕΣΥ ΘΑ ΚΟΙΤΑΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΛΑΙΣ ;;;


ή κοιτάς τι μπορείς να φας ;;;
Μολις γυρισα απο καφε στο κεντρο. Του μουνιου το πανηγυρι. Φουντωσε και ο τουρισμος. Το να εχεις γαμιστρωνα στην πλακα, αξιζει στην μουνιακη κλιμακα, οσο τρια τζοκερ μετα απο 19 συνεχομενα τζακποτ το καθενα.
Με κλιμακα το 100, ο Γρεβενιωτης ειναι στο 7, αυτος που μενει σε απομονωμενο χωριο στα Αγραφα στο 2, ο Σερραιος στο 15, ο Ρεθυμνιωτης στο 35 (λογω φοιτητριων) ο Θεσσαλονικιος του κεντρου στο 60, ο Θεσσαλονικιος της περιφερειας στο 40, ο Θεσσαλονικιος που επιστρεφει Σαββατο βραδυ με ΚΤΕΛ σπιτι (Λαγκαδας, Χαλκηδονα, κλπ) στο 10
Ο Αθηναιος της ευρυτερης Αττικης στο 30, Ο Αθηναιος καλης περιοχης (Γλυφαδα, κλπ) στο 60
Ολοι οι παραπανω, με το κοντερ να δουλευει ακομα

Ο εχων γαμιστρωνα στην Πλακα σπαει καθε κοντερ και εκτοξευεται στο...15000, ισως και 15.000.000

Μαζι με τους εχοντες λοφτ στη Νεα Υορκη η σουιτα στο Λονδινο (αραβες)

Η με διοργανωτες παρτυ σε βιλες της Μυκονου

15 τετραγωνικα στην Πλακα αρκουν. Σε 4 μηνες η πουτσα σου θα αλλαξει 3 φορμες δερμα...

Αυτο το: "Που μένω, είπες κοπελιά; Να εδώ λίγο παρακάτω στα 100 μέτρα δεξιά, έχω μία γκαρσονιερίτσα" Σάββατο βράδυ μετά από κερασμένο σφηνάκι-ποτάκι είναι ανώτερο από το "Έχω Λαμποργκίνι, 2 εργοστάσια χάλυβα και 100 στρέμματα στη Βάρη"
 

Fernando Alonso

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2019
Μηνύματα
536
Like
762
Πόντοι
86
Αυτο το: "Που μένω, είπες κοπελιά; Να εδώ λίγο παρακάτω στα 100 μέτρα δεξιά, έχω μία γκαρσονιερίτσα" Σάββατο βράδυ μετά από κερασμένο σφηνάκι-ποτάκι είναι ανώτερο από το "Έχω Λαμποργκίνι, 2 εργοστάσια χάλυβα και 100 στρέμματα στη Βάρη"
1.jpg
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.793
Like
751
Πόντοι
96
Μολις γυρισα απο καφε στο κεντρο. Του μουνιου το πανηγυρι. Φουντωσε και ο τουρισμος. Το να εχεις γαμιστρωνα στην πλακα, αξιζει στην μουνιακη κλιμακα, οσο τρια τζοκερ μετα απο 19 συνεχομενα τζακποτ το καθενα.
Με κλιμακα το 100, ο Γρεβενιωτης ειναι στο 7, αυτος που μενει σε απομονωμενο χωριο στα Αγραφα στο 2, ο Σερραιος στο 15, ο Ρεθυμνιωτης στο 35 (λογω φοιτητριων) ο Θεσσαλονικιος του κεντρου στο 60, ο Θεσσαλονικιος της περιφερειας στο 40, ο Θεσσαλονικιος που επιστρεφει Σαββατο βραδυ με ΚΤΕΛ σπιτι (Λαγκαδας, Χαλκηδονα, κλπ) στο 10
Ο Αθηναιος της ευρυτερης Αττικης στο 30, Ο Αθηναιος καλης περιοχης (Γλυφαδα, κλπ) στο 60
Ολοι οι παραπανω, με το κοντερ να δουλευει ακομα

Ο εχων γαμιστρωνα στην Πλακα σπαει καθε κοντερ και εκτοξευεται στο...15000, ισως και 15.000.000

Μαζι με τους εχοντες λοφτ στη Νεα Υορκη η σουιτα στο Λονδινο (αραβες)

Η με διοργανωτες παρτυ σε βιλες της Μυκονου

15 τετραγωνικα στην Πλακα αρκουν. Σε 4 μηνες η πουτσα σου θα αλλαξει 3 φορμες δερμα...

Αυτο το: "Που μένω, είπες κοπελιά; Να εδώ λίγο παρακάτω στα 100 μέτρα δεξιά, έχω μία γκαρσονιερίτσα" Σάββατο βράδυ μετά από κερασμένο σφηνάκι-ποτάκι είναι ανώτερο από το "Έχω Λαμποργκίνι, 2 εργοστάσια χάλυβα και 100 στρέμματα στη Βάρη"
ενας ακομη λογος για να απαλλοτριωσει το κρατος τις περιουσιες των λαδεμπορων και να τις μοιρασει με λευκους καταπιεσμενους ανδρες προκειμενου να αυξησει θεαμτικα το στατους τους χωρις κανενα κοστος για την οικονομια και ετσι να μειωσει και το τεραστιο ποσοστο αγαμιας που δημιουργει και περαιτερω οικονομικα και κοινωνικα προβληματα :rockon::rockon::rockon:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.229
Like
18.331
Πόντοι
3.656
Μολις γυρισα απο καφε στο κεντρο. Του μουνιου το πανηγυρι. Φουντωσε και ο τουρισμος. Το να εχεις γαμιστρωνα στην πλακα, αξιζει στην μουνιακη κλιμακα, οσο τρια τζοκερ μετα απο 19 συνεχομενα τζακποτ το καθενα.
Με κλιμακα το 100, ο Γρεβενιωτης ειναι στο 7, αυτος που μενει σε απομονωμενο χωριο στα Αγραφα στο 2, ο Σερραιος στο 15, ο Ρεθυμνιωτης στο 35 (λογω φοιτητριων) ο Θεσσαλονικιος του κεντρου στο 60, ο Θεσσαλονικιος της περιφερειας στο 40, ο Θεσσαλονικιος που επιστρεφει Σαββατο βραδυ με ΚΤΕΛ σπιτι (Λαγκαδας, Χαλκηδονα, κλπ) στο 10
Ο Αθηναιος της ευρυτερης Αττικης στο 30, Ο Αθηναιος καλης περιοχης (Γλυφαδα, κλπ) στο 60
Ολοι οι παραπανω, με το κοντερ να δουλευει ακομα

Ο εχων γαμιστρωνα στην Πλακα σπαει καθε κοντερ και εκτοξευεται στο...15000, ισως και 15.000.000

Μαζι με τους εχοντες λοφτ στη Νεα Υορκη η σουιτα στο Λονδινο (αραβες)

Η με διοργανωτες παρτυ σε βιλες της Μυκονου

15 τετραγωνικα στην Πλακα αρκουν. Σε 4 μηνες η πουτσα σου θα αλλαξει 3 φορμες δερμα...

Αυτο το: "Που μένω, είπες κοπελιά; Να εδώ λίγο παρακάτω στα 100 μέτρα δεξιά, έχω μία γκαρσονιερίτσα" Σάββατο βράδυ μετά από κερασμένο σφηνάκι-ποτάκι είναι ανώτερο από το "Έχω Λαμποργκίνι, 2 εργοστάσια χάλυβα και 100 στρέμματα στη Βάρη"

Στη μουνιακή κλίμακα μετράει πρώτα το επάγγελμα/στατους,εφόσον είσαι άνω των 25-30.Και μετά το που μένεις

Και να μένεις πχ κέντρο Θεσσαλονίκης,αν δουλεύεις... εργάτης στο Καλοχώρι...ή αποθηκάριος στην Σινδο...δεν σε ανεβάζει και πολύ στα μάτια των γυναικών.

Ένας μπάτσος ή ένας γυμναστής...στο Διδυμοτειχο,γαμάει πιο εύκολα από τον παραπάνω.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Στη μουνιακή κλίμακα μετράει πρώτα το επάγγελμα/στατους,εφόσον είσαι άνω των 25-30.Και μετά το που μένεις

Και να μένεις πχ κέντρο Θεσσαλονίκης,αν δουλεύεις... εργάτης στο Καλοχώρι...ή αποθηκάριος στην Σινδο...δεν σε ανεβάζει και πολύ στα μάτια των γυναικών.

Ένας μπάτσος ή ένας γυμναστής...στο Διδυμοτειχο,γαμάει πιο εύκολα από τον παραπάνω.
Για κεντρο Θεσσαλονικης συμφωνω, επειδη δεν εχει τουριστριες

Το κεντρο της Αθηνας ειναι αλλος πλανητης.

Με γαμιστρωνα εκει, μπορεις να γαμας ασταματητα τουριστριες ακομα και με δουλεια βοθροκαθαριστη στον Ασπροπυργο

Ασε που το ποσοστο των γυναικων που βγαινουν απλα για να αρπαξουν καμια πουτσα, ουτε που νοιαζονται τι δουλεια κανεις, εφοσον τις βολευει να σε ακολουθησουν στα 100 μετρα, να πιουν το κρασακι τους, να αρπαξουν την ψωλη και να αποχωρησουν κυριες.

Και υπαρχουν αρκετες τετοιες, ως αριθμος. Μπορει μικρο ποσοστο, αλλα ως απολυτος αριθμος ειναι ικανοποιητικος για το κεντρο της Αθηνας
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.229
Like
18.331
Πόντοι
3.656
Για κεντρο Θεσσαλονικης συμφωνω, επειδη δεν εχει τουριστριες

Το κεντρο της Αθηνας ειναι αλλος πλανητης.

Με γαμιστρωνα εκει, μπορεις να γαμας ασταματητα τουριστριες ακομα και με δουλεια βοθροκαθαριστη στον Ασπροπυργο

Ασε που το ποσοστο των γυναικων που βγαινουν απλα για να αρπαξουν καμια πουτσα, ουτε που νοιαζονται τι δουλεια κανεις, εφοσον τις βολευει να σε ακολουθησουν στα 100 μετρα, να πιουν το κρασακι τους, να αρπαξουν την ψωλη και να αποχωρησουν κυριες.

Και υπαρχουν αρκετες τετοιες, ως αριθμος. Μπορει μικρο ποσοστο, αλλα ως απολυτος αριθμος ειναι ικανοποιητικος για το κεντρο της Αθηνας

Καλά,τόσο εύκολο δεν είναι.Ούτε οι ελλεεινίδες γαμιούνται τόσο εύκολα,ούτε οι ξένες.Εκτος αν γαμάς συνέχεια τις ίδιες και τις ίδιες.

Αλλά αν μου πεις είμαι ο τάδε...που με βλέπετε στο youtube...ή ήμουν στο survivor...ή η παρέα μου για κρασάκι είναι ο Αργυρός,ο Ντάνος κι ο Βασάλος...προφανώς ο γαμιστρώνας σου θα ζει μεγάλες στιγμές.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Καλά,τόσο εύκολο δεν είναι.Ούτε οι ελλεεινίδες γαμιούνται τόσο εύκολα,ούτε οι ξένες.Εκτος αν γαμάς συνέχεια τις ίδιες και τις ίδιες.

Αλλά αν μου πεις είμαι ο τάδε...που με βλέπετε στο youtube...ή ήμουν στο survivor...ή η παρέα μου για κρασάκι είναι ο Αργυρός,ο Ντάνος κι ο Βασάλος...προφανώς ο γαμιστρώνας σου θα ζει μεγάλες στιγμές.
Location, location, location Sub...
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.020
Πόντοι
96
Για κεντρο Θεσσαλονικης συμφωνω, επειδη δεν εχει τουριστριες

Το κεντρο της Αθηνας ειναι αλλος πλανητης.

Με γαμιστρωνα εκει, μπορεις να γαμας ασταματητα τουριστριες ακομα και με δουλεια βοθροκαθαριστη στον Ασπροπυργο

Ασε που το ποσοστο των γυναικων που βγαινουν απλα για να αρπαξουν καμια πουτσα, ουτε που νοιαζονται τι δουλεια κανεις, εφοσον τις βολευει να σε ακολουθησουν στα 100 μετρα, να πιουν το κρασακι τους, να αρπαξουν την ψωλη και να αποχωρησουν κυριες.

Και υπαρχουν αρκετες τετοιες, ως αριθμος. Μπορει μικρο ποσοστο, αλλα ως απολυτος αριθμος ειναι ικανοποιητικος για το κεντρο της Αθηνας
Έλα υπερβολές πηγές κέντρο για καφέ και κοιτούσες τις τουρίστριες αφτο σημαίνει ότι πέφτει πείνα με τις ντόπιες, για να μη κοιτάς καθόλου τις ελλεινιδες, άρα δίκιο εχιε ο σαμπ που λέει ότι ελλεινιδα δε βρίσκουμε ούτε για πλακα
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Έλα υπερβολές πηγές κέντρο για καφέ και κοιτούσες τις τουρίστριες αφτο σημαίνει ότι πέφτει πείνα με τις ντόπιες, για να μη κοιτάς καθόλου τις ελλεινιδες, άρα δίκιο εχιε ο σαμπ που λέει ότι ελλεινιδα δε βρίσκουμε ούτε για πλακα
Που ειπα οτι κοιταω μονο τουριστριες;
Εχει πολυ μουνι, τοσο τουριστριες οσο και ντοπιες, απλα η τουριστρια εξ ορισμου εχει μεγαλυτερη διαθεση να γαμηθει σε σχεση με την ντοπια, αυτο γινεται παντου στον κοσμο
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.229
Like
18.331
Πόντοι
3.656
Στην μικρή κοινωνία,αν καταφέρεις να φτιάξεις στατους σε οτιδήποτε,είσαι πολύ καλύτερα απο το να'σαι άγνωστος στην μεγάλη πόλη.

Βέβαια,οι περισσότεροι είναι μαλάκες και όλοι παντρεύονται μικροί :jerking:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.117
Κριτικές
63
Like
46.091
Πόντοι
9.297
Χ από ημίχρονο...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Στην μικρή κοινωνία,αν καταφέρεις να φτιάξεις στατους σε οτιδήποτε,είσαι πολύ καλύτερα απο το να'σαι άγνωστος στην μεγάλη πόλη.

Βέβαια,οι περισσότεροι είναι μαλάκες και όλοι παντρεύονται μικροί :jerking:
Είναι απλό...παντρεύονται την πρώτη που τους κάθεται...γιατί κατά βάθος ξέρουν ότι δεύτερη δύσκολα θα υπάρξει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom