Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.455
Κριτικές
14
Like
4.577
Πόντοι
746
Εντάξει ρε φίλε εν μέρει ισχύει αυτό π λες..Αλλά κ αυτές με τα παιδιά κ με τόση φροντίδα δεν έχουν χρόνο για τον εαυτο τους..Δεν της κατηγορώ αλλά εάν ήμουν στην θέση τ άντρα θα της έλεγα να κάνει κάτι

Φίλε, έχω δει μανάδες με 2-3 παιδιά Ουκρανία, Ρωσία, Ρουμανία
που έχουν καλύτερο σώμα από Ελλε-η-νιδα 20 χρόνων...

Οι δικές μας έχουν εργοστασιακό πρόβλημα ...
μετά τα 25 κλαταρουν
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.590
Κριτικές
62
Like
45.301
Πόντοι
9.297
Αυτος σιγουρα ειναι ενας αλλος τροπος να γνωρισεις μια γυναικα, αλλα ο πραγματικος αντρας εχει την δυνατοτητα να γνωρισει γυναικα μονος του οπουδηποτε!
Και φυσικά η γυναίκα έχει την δυνατότητα να πει "όχι" για πολλούς διαφορετικους λόγους.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.590
Κριτικές
62
Like
45.301
Πόντοι
9.297
Εντάξει ρε φίλε εν μέρει ισχύει αυτό π λες..Αλλά κ αυτές με τα παιδιά κ με τόση φροντίδα δεν έχουν χρόνο για τον εαυτο τους..Δεν της κατηγορώ αλλά εάν ήμουν στην θέση τ άντρα θα της έλεγα να κάνει κάτι
Οι άνδρες δεν λένε τίποτα γιατί δεν θέλουν να στενοχωρηθεί το..."κελεπουρι":2funny:
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.048
Like
6.625
Πόντοι
1.056
Και φυσικά η γυναίκα έχει την δυνατότητα να πει "όχι" για πολλούς διαφορετικους λόγους.
Ποσα οχι μπορεις να αντεξεις; Οσα πιο πολλα <<οχι>> τοσο καλυτερος γινεσαι..

Αν δεν τα αντεχεις καθεσαι σπιτι σου!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.590
Κριτικές
62
Like
45.301
Πόντοι
9.297
Ποσα οχι μπορεις να αντεξεις; Οσα πιο πολλα <<οχι>> τοσο καλυτερος γινεσαι..

Αν δεν τα αντεχεις καθεσαι σπιτι σου!
Τέτοιες ψυχικές δυνάμεις έχουν ελάχιστοι...για αυτό η μάζα "ψάχνει" μέσω διαδικτύου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ποσα οχι μπορεις να αντεξεις; Οσα πιο πολλα <<οχι>> τοσο καλυτερος γινεσαι..

Αν δεν τα αντεχεις καθεσαι σπιτι σου!
:kneel::hi:
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
509
Like
960
Πόντοι
86

εδω ο αλλος αναφερει οτι απλα περπαταγε στο πεζοδρομιο διπλα σε μια, και η αλλη τον εκανε ρομπα οτι την παρακολουθει, και μετα λετε εσεις για πεσιματα σε ελληνιδες και τετοια, οι πιο πολλες εχουνε γινει μαλακισμενες ψωναρες που σιγα μην κατσουν να ασχοληθουν με αγνωστους

και υπαρχουν και σχολια απο ελληνιδες πυροβολημενες στο ποστ. που ειναι στην κοσμαρα τους
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
Πηγα την πρωτομαγια στο πανηγυρι στην νεα φιλαδελφεια και πετυχα δεκαδες νεαρες μαναδες με καροτσια, εεε λοιπον το 90% απο αυτες ητανε σαπιες, κοντες, με προγουλια, χοντρες,με μπυροκοιλια , σαπιοκωλες. στην φατσα αστα να πανε, με ορκ εμοιαζαν. πραγματικα τα τελευταια χρονια δεν προσεχει καμια σχεδον απο τις κατω των 30, εχουνε τους μαλακες τους αγαπουληδες και τις γλειφουν ολη την ωρα και κανενας τρομπας δεν της λεει την αληθεια στα μουτρα, μπας και σουλουπωθουν και φτιαξουν την διατροφη τους και την εμφανιση τους.
αυτες που βλεπετε που μοιαζουν με 23-25 ειναι 18-19 χρονων, απλα μεγαλοδειχνουν. και αυτες με την σειρα τους θα σαπισουν γρηγορα . στην ελλαδα αντε το πολυ μεχρι τα 25 η αλλη να αξιζει εμφανισιακα, μετα ειναι για αποσυρση

Έτσι είναι.Ο παράδεισος του μπάζου το Αγαμιστάν.Καμία δεν μένει αγάμητη-ανύπαντρη-χωρίς παιδί,εκτος αν το θέλει.Έχει και κάποιες που παραμένουν γαμήσιμες ακόμα κι αν κάνουν παιδί,αλλά αυτές πρέπει να'ναι 7αρια+ απο πριν.

Εν τω μεταξύ,κι εκεί που παω και τρέχω,βλέπεις μόνο άντρες.Απο πιτσιρίκους μέχρι μεσήλικες.Γυναίκες σχεδόν ποτέ.Μόνο τα δάχτυλα ξέρουν να γυμνα΄ζουν οι χοντροκώλες,με τα κινητά
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.795
Like
747
Πόντοι
96
Έτσι είναι.Ο παράδεισος του μπάζου το Αγαμιστάν.Καμία δεν μένει αγάμητη-ανύπαντρη-χωρίς παιδί,εκτος αν το θέλει.Έχει και κάποιες που παραμένουν γαμήσιμες ακόμα κι αν κάνουν παιδί,αλλά αυτές πρέπει να'ναι 7αρια+ απο πριν.

Εν τω μεταξύ,κι εκεί που παω και τρέχω,βλέπεις μόνο άντρες.Απο πιτσιρίκους μέχρι μεσήλικες.Γυναίκες σχεδόν ποτέ.Μόνο τα δάχτυλα ξέρουν να γυμνα΄ζουν οι χοντροκώλες,με τα κινητά
στα απαντα σου και ΓΡΗΓΟΡΑ:rockon::rockon::rockon:
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
983
Like
3.147
Πόντοι
446
Τυποι θα το πω για χιλιοστή φορα, ισως ζουμε στην χειροτερη χωρα του κοσμου

Οι γυναικες εδω πλεον ειναι ενα κραμα εισαγωμενου απτην αμερικη φεμινισμου, me too, body positivity και οτι αλλη μαλακια τους πλασαρει η λιφο, και ταυτοχρονα (ψευτο)πουριτανισμού της μεσης ανατολης, που προερχεται απο τα χρονια της τουρκοκρατιας. Στις δυτικες χωρες (ολλανδια γερμανια γαλλια κλπ) οι γυναικες γαμιουντε πολυ πιο ευκολα, χωρις να εχουν τοσες απαιτησεις, και χωρις να πρεπει αναγκαστηκα να ειναι απτον κυκλο σου. Κοινος, μπορεις να βγεις σαν ανθρωπος σε ενα κλαμπ το βραδυ, να κανεις μια γνωριμια, και απο εκει και περα οτι προκυψει....Εδω ολοι ξερουμε τι γίνεται στα πυρφορομαγαζα...που για να γαμησεις πρεπει να εισαι τραππερ η PR.

Στις χωρες της μεσης ανατολης, μπορει να μην γαμιουντε σαν τα σκυλια, αλλα πολλες περιμενουν να παντρευτουν για να χασουν την παρθενια τους, και οταν παντρευτουν ειναι απικο στον αντρα τους, οχι οπως εδω που εχουν το πανω χερι, και αμα πλεον τολμησεις να αντιδρασεις, σε χωριζουν, σου παιρνουν την μιση περιουσια, και ολο το συστημα (κοινωνια-νομοι κλπ) ειναι με το μερος της

Εαν βαλουμε και στην εξίσωση τους μισθους πείνας, τις ανύπαρκτες προοπτικές που έχει ένας νέος, την ολη διαφθορά του συστηματος, και την εχθρηκοτητα του κρατους απεναντι στον μεσο, αντρα στρειτ ελληνα , τοτε μπορει καποιος να πει οτι πραγματικα εν ετη 2023 ειμαστε η χειροτερη χωρα, και ειμαστε σε καλυτερη μοιρα μονο απο καποιες χωρες που βρισκονται σε πολεμο.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.898
Like
1.438
Πόντοι
216
Φίλε, έχω δει μανάδες με 2-3 παιδιά Ουκρανία, Ρωσία, Ρουμανία
που έχουν καλύτερο σώμα από Ελλε-η-νιδα 20 χρόνων...

Οι δικές μας έχουν εργοστασιακό πρόβλημα ...
μετά τα 25 κλαταρουν

Βεβαια, παροτι κουκλαρες, εχω ακουσει οτι οι ανατολικες γενικως σπανε σχετικα νωρις ηλικιακα...
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.461
Like
6.347
Πόντοι
1.056
Πηγα την πρωτομαγια στο πανηγυρι στην νεα φιλαδελφεια και πετυχα δεκαδες νεαρες μαναδες με καροτσια, εεε λοιπον το 90% απο αυτες ητανε σαπιες, κοντες, με προγουλια, χοντρες,με μπυροκοιλια , σαπιοκωλες. στην φατσα αστα να πανε, με ορκ εμοιαζαν. πραγματικα τα τελευταια χρονια δεν προσεχει καμια σχεδον απο τις κατω των 30, εχουνε τους μαλακες τους αγαπουληδες και τις γλειφουν ολη την ωρα και κανενας τρομπας δεν της λεει την αληθεια στα μουτρα, μπας και σουλουπωθουν και φτιαξουν την διατροφη τους και την εμφανιση τους.
αυτες που βλεπετε που μοιαζουν με 23-25 ειναι 18-19 χρονων, απλα μεγαλοδειχνουν. και αυτες με την σειρα τους θα σαπισουν γρηγορα . στην ελλαδα αντε το πολυ μεχρι τα 25 η αλλη να αξιζει εμφανισιακα, μετα ειναι για αποσυρση
Τύπε πολύ πιθανόν οι νεαρές αυτές μανάδες με τα καρότσια που είδες στο πανηγύρι να είναι αλλοδαπές.
Οι Ελληνίδες δεν κάνουν παιδιά, ειδικά σε νεαρή ηλικία. Πλέον έχουν την καριέρα ως προτεραιότητα και κάνουν παιδί λίγο πριν την εμμηνόπαυση :confused:
Εγώ προσωπικά οπότε έχω πετύχει νεαρή μητέρα με καροτσάκι σε πάρκα, άλση και πανηγύρια, 9 στις 10 φορές είναι αλλοδαπή (συνήθως Αλβανίδα ή ρωσομπλιετ)
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.964
Κριτικές
5
Like
8.083
Πόντοι
2.306
κρητικια θρησκευτικο βουλγαρα πολιτικο ρουμανα πολιτικο ρωσιδα βολγαγκραντ πολιτικο ( αυτη δουλευει κ στο χωρο ) φιλιπινεζα πολιτικο ( κ αρκετες σχεσεις με σουηδεζες αγγλιδες νορβηγηδες πολυ καλες αλλα ψυχρες στο κρεββατι ,,,, κ αλλες )
Οι καλυτερες οι φιλιπινεζες τελος ειναι ο λαος η κουλτουρα κλπ .
Όπου βλέπω Φιλιππινέζο θέλω να τον πλακώσω στις φάπες, άντρα, γυναίκα ή παιδί.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.964
Κριτικές
5
Like
8.083
Πόντοι
2.306
Τύπε πολύ πιθανόν οι νεαρές αυτές μανάδες με τα καρότσια που είδες στο πανηγύρι να είναι αλλοδαπές.
Οι Ελληνίδες δεν κάνουν παιδιά, ειδικά σε νεαρή ηλικία. Πλέον έχουν την καριέρα ως προτεραιότητα και κάνουν παιδί λίγο πριν την εμμηνόπαυση :confused:
Εγώ προσωπικά οπότε έχω πετύχει νεαρή μητέρα με καροτσάκι σε πάρκα, άλση και πανηγύρια, 9 στις 10 φορές είναι αλλοδαπή (συνήθως Αλβανίδα ή ρωσομπλιετ)
Πες τα ρε φίλε που θα μας πει την παπαριά του την καμαρωτή για γεγονός ο άλλος...
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.260
Πόντοι
14.936
Με προτυπα την Μπαρκα και το καθε θηλαστικο που τους επιβαλλουν
νταηλικι για προτυπο ομορφιας τι περιμενετε?
Εχθροι του ωραιου και απο αποψη οι μουρλοκακομοιρηδες...
Αμα λεει εχω μοντελε ωραια γυναικα θα την κοιτανε ολοι και θα αισθανομαι ασχημα
ο ανασφαλης κερατουκλης...
Οποτε καλυτερα με Scania επικαθημενο ψυγειο θαλαμο διεθνων μεταφορων
παρα με μια Dasha Mart ρε παιδι μου γιατι φαινεται εκφυλη και βιζιτα...
Περαστικα...
d525273dc02837cc66ab93c70a700c44.png
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.699
Like
17.825
Πόντοι
3.656
Εαν βαλουμε και στην εξίσωση τους μισθους πείνας, τις ανύπαρκτες προοπτικές που έχει ένας νέος, την ολη διαφθορά του συστηματος, και την εχθρηκοτητα του κρατους απεναντι στον μεσο, αντρα στρειτ ελληνα , τοτε μπορει καποιος να πει οτι πραγματικα εν ετη 2023 ειμαστε η χειροτερη χωρα, και ειμαστε σε καλυτερη μοιρα μονο απο καποιες χωρες που βρισκονται σε πολεμο.
Αυτα θα τα φτιάξεις όλα, ψηφίζοντας ΝΔ ;
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.696
Like
1.463
Πόντοι
216
Εντάξει ρε φίλε εν μέρει ισχύει αυτό π λες..Αλλά κ αυτές με τα παιδιά κ με τόση φροντίδα δεν έχουν χρόνο για τον εαυτο τους..Δεν της κατηγορώ αλλά εάν ήμουν στην θέση τ άντρα θα της έλεγα να κάνει κάτι
τα ιδια ειδα κι εγω τυπε, πολυ ασχημος κοσμος και φουλ ελλεηνιδες μανες. το ριξα στα βρωμικα
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Έτσι είναι.Ο παράδεισος του μπάζου το Αγαμιστάν.Καμία δεν μένει αγάμητη-ανύπαντρη-χωρίς παιδί,εκτος αν το θέλει.Έχει και κάποιες που παραμένουν γαμήσιμες ακόμα κι αν κάνουν παιδί,αλλά αυτές πρέπει να'ναι 7αρια+ απο πριν.

Εν τω μεταξύ,κι εκεί που παω και τρέχω,βλέπεις μόνο άντρες.Απο πιτσιρίκους μέχρι μεσήλικες.Γυναίκες σχεδόν ποτέ.Μόνο τα δάχτυλα ξέρουν να γυμνα΄ζουν οι χοντροκώλες,με τα κινητά
εισαι αποδειξη οτι και γυμνασμενος να εισαι ελλαντα,δε γαμας χωρις κυκλο,αφου τρεχεις,αρα εισαι σε καλη κατασταση,εντωμεταξυ οι αλλοι λενε μαλακιες οτι δεν γαμαμε γιατι ειμαστε χοντροι,αγυμναστοι,οτι ν ειναι,ενω εγω ειμα αθηλητης απο μικρος,αε τυος κοκομοιρους να κολογλυφουν τις πατσαβουρες τις ελλεινιδες,και παλι και με τοσο γλυψιμο πιτες τρωνε..
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
Οι Ελληνίδες δεν κάνουν παιδιά, ειδικά σε νεαρή ηλικία. Πλέον έχουν την καριέρα ως προτεραιότητα και κάνουν παιδί λίγο πριν την εμμηνόπαυση :confused:

Μια χαρά κάνουν,επαρχία ελάχιστες υπάρχουν μέχρι 30-35 που δεν έχουν παιδί
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
983
Like
3.147
Πόντοι
446
Αυτα θα τα φτιάξεις όλα, ψηφίζοντας ΝΔ

Δεν ξέρω αν με μπερδεύεις με κάποιον άλλο, αλλά σε όλη μου τη ζωή μια φορά πήγα κ ψήφισα, και αυτή κόμμα πειρατών γιατί είχα δει πειρατές της καραϊβικής και είχα καυλωσει με τους πειρατές
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.699
Like
17.825
Πόντοι
3.656
Δεν ξέρω αν με μπερδεύεις με κάποιον άλλο, αλλά σε όλη μου τη ζωή μια φορά πήγα κ ψήφισα, και αυτή κόμμα πειρατών γιατί είχα δει πειρατές της καραϊβικής και είχα καυλωσει με τους πειρατές


Όταν δεν ψηφίζεις, ψηφίζεις τον πρώτο κατά 70%.
Οπότε αν δεν πας πάλι .... ψηφίζεις ΝΔ ... όχι 100% .... μόνο 70% !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom