Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.585
Κριτικές
62
Like
45.298
Πόντοι
9.297
Δεν θελουμε να αναλυσουμε Ντοστογιεφσκι.Να γαμησουμε θελουμε και να παρουμε λιγο φρεσκο αερα νιοτης.Εξαλλου οι «χαμηλου επιπεδου» κανουν το καλυτερο γαμησι.
Δεν χρειάζεται να ξεφτιλιζεαι με τις μυξες αυτές...εκτός αν τα χιλιάρικα για την κάθε χαζοβιολα τα έχεις πρόχειρα άρα είσαι πολύ άνετος οικονομικά .
Βασικά αν είσαι τόσο άνετος χτυπάς κάποια καλύτερη και όχι γυναια της πιτσιρικαριας.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Είναι έμφυτη η ζήλια που έχει ο άντρας που θέλει να γαμήσει διακαώς,απέναντι στη γυναίκα που μπορεί να πηδηχθεί με μεγαλύτερη πιθανότητα,πόσο μάλλον αν αυτός που τη γαμάει δεν είναι ο ίδιος..

Όταν δεν του κάθεται θεωρείται πουτάνα.Όταν γαμιέται από άλλον,θεωρείται καριόλα.
Ο ορισμός του αουγκανισμού και της ξεφτίλας ψευτομαγκιάς.
Μαστορα με τη δικια σου λογικη ζηλευουμε και τους πουτηδες γιαιτ αυτοι πανε σε ενα γκει κλμαπ και γαμιουντε πανευκολα με οποιον θελουν,μηπωςνα γινουμε και εμεις πορνιδια ελλεινιδες και γκει,για να μην ζηλευουμε
 

pipinokinigos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
91
Κριτικές
21
Like
797
Πόντοι
990

Όχι,είναι και για να γνωρίσουν τα παιδιά που δουλεύουν οι γονείς .
λοιπον οπως σου προανεφερα ξερω προιν ανωτατο Δ.Υ. ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟ ΤΩΡΑ που μεχρι προτεινος εκανε χρεει υπηρεσιας για να συμπληρωσει το φροντιστήριο των 3 παιδιων του μαλιστα ΑΥΤΑ ΗΞΕΡΑΝ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΚΑΝΕ ΕΚΕΙ ΑΦΟΥ ΤΑ ΕΙΧΕ ΦΕΡΕΙ ΚΡΥΦΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝ Κ ΝΑ ΕΚΤΙΜΗΣΟΥΝΕ ΤΟΝ ΚΟΠΟ Κ ΤΙ ΕΚΑΝΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΟ ΖΗΤΗΣΑΝ ΤΑ ΙΔΙΑ .... αρκει να σου πω μπηκαν κ τα 3 σε πρωτες θεσεις στην ΑΘΗΝΑ ... ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ ΤΩΡΑ για την κοπελα με την οποια δουλευε το παιδι της το επιασε να πινει .....μη θες να σου εξηγήσω τι.....
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656

Εδώ παρακαλάμε να μας την πέφτουν και οι ΣΚΑΤΟΦΛΩΡΟΙ οι Άγγλοι φοβούνται μην τους βιάσουν :headbang:

Ελάτε προς τα'δω μωρή καριόλες και αφήστε τους τρύπιους να τους γαμάνε τα πάκια
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
Εδώ παρακαλάμε να μας την πέφτουν ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΑΠΛΑ και οι ΣΚΑΤΟΦΛΩΡΟΙ οι Άγγλοι φοβούνται μην τους βιάσουν :headbang:

Ελάτε προς τα'δω μωρή καριόλες και αφήστε τους τρύπιους να τους γαμάνε τα πάκια
Τυπε οι Αγγλιδες πινουν σαν αλογα καθε Παρασκευη απογευμα, Σαββατο μεσημερι, Σαββατο βραδυ, Κυριακη μεσημερι και Κυριακη απογευμα (οι μισες παμπ εχουν λαιβ εκεινη την ωρα)
Συχνα πινουν και μεσοβδομαδα να σπαει η ρουτινα.

Η μεση Ελληνιδα πινει ενα κοκτεηλ Σαββατο παρα Σαββατο και ξεφευγει μονο στο πανηγυρι του χωριου της μια φορα το χρονο, πινοντας...μισο μουκαλι κρασι
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
Δεν εχω αποδειξεις, αλλα πιστευω ακραδαντα συμφωνα με οσα εχω δει, οτι η μεση αγγλιδα κατω των 25, τρωει ξυλο απο τη μανα της εαν γυρισει Κυριακη πρωι απο βραδινη εξοδο ΞΕΣΟΥΡΩΤΗ, χωρις να ξερναει και να σερνεται...Θεωρουμενη ως ντροπη της οικογενειας και των οικογενειακων παραδοσεων δεκαετιων...
Με πρωτη ερωτηση της μανας της "Τι στον πουτσο εκανες μεχρι τις 3 το πρωι μαρι; Οι φιλες σου επιναν και εσυ καθοσουν και τις κοιτουσες;"
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
Στην Ελλαδα λεμε, "πουστης γιος η πουτανα κορη;" (ως το χειροτερο που μπορει να σου συμβει)
Αγγλια λενε "καλυτερα πουστης γιος η πουτανα κορη, παρα κορη που δεν πινει" :tooth:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.699
Like
17.825
Πόντοι
3.656
Δεν εχω αποδειξεις, αλλα πιστευω ακραδαντα συμφωνα με οσα εχω δει, οτι η μεση αγγλιδα κατω των 25, τρωει ξυλο απο τη μανα της εαν γυρισει Κυριακη πρωι απο βραδινη εξοδο ΞΕΣΟΥΡΩΤΗ, χωρις να ξερναει και να σερνεται...Θεωρουμενη ως ντροπη της οικογενειας και των οικογενειακων παραδοσεων δεκαετιων...
Με πρωτη ερωτηση της μανας της "Τι στον πουτσο εκανες μεχρι τις 3 το πρωι μαρι; Οι φιλες σου επιναν και εσυ καθοσουν και τις κοιτουσες;"


Τέλη 90s .... κανόνισα με ρεμάλια φίλους ...... να πάω να τους βρω βαρκελώνη ........

ήταν ρεμάλια λεχρίτες και είχαν κλείσει σε .... χοστάλ ..... θα μέναμε 6 άτομα σε ένα δωμάτιο ..... 3+3 .........

οι άλλοι έφταναν στο αεροδρόμιο 01.30 από αγγλία , οπότε στην πόλη χαλαρά 03.00
κι εγώ είχα πάει από πρωί .........

μόλις έφτασα ........ είδαι 2 σουηδέζες να ανεβάζουν μ,πύρες με καφάσια στα δωμάτιά τους από μίνι μάρκετ .........

ιππότης βοήθησα .........

στον όροφο πάνω, όλοι σούρα ήταν ......... 11.30 το πρωί !

φουλ αγγλίδες μπέκρες
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
Τέλη 90s .... κανόνισα με ρεμάλια φίλους ...... να πάω να τους βρω βαρκελώνη ........

ήταν ρεμάλια λεχρίτες και είχαν κλείσει σε .... χοστάλ ..... θα μέναμε 6 άτομα σε ένα δωμάτιο ..... 3+3 .........

οι άλλοι έφταναν στο αεροδρόμιο 01.30 από αγγλία , οπότε στην πόλη χαλαρά 03.00
κι εγώ είχα πάει από πρωί .........

μόλις έφτασα ........ είδαι 2 σουηδέζες να ανεβάζουν μ,πύρες με καφάσια στα δωμάτιά τους από μίνι μάρκετ .........

ιππότης βοήθησα .........

στον όροφο πάνω, όλοι σούρα ήταν ......... 11.30 το πρωί !

φουλ αγγλίδες μπέκρες

Και πάλι κραταγες το φανάρι ρε ιππότη; :2funny:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
Τέλη 90s .... κανόνισα με ρεμάλια φίλους ...... να πάω να τους βρω βαρκελώνη ........

ήταν ρεμάλια λεχρίτες και είχαν κλείσει σε .... χοστάλ ..... θα μέναμε 6 άτομα σε ένα δωμάτιο ..... 3+3 .........

οι άλλοι έφταναν στο αεροδρόμιο 01.30 από αγγλία , οπότε στην πόλη χαλαρά 03.00
κι εγώ είχα πάει από πρωί .........

μόλις έφτασα ........ είδαι 2 σουηδέζες να ανεβάζουν μ,πύρες με καφάσια στα δωμάτιά τους από μίνι μάρκετ .........

ιππότης βοήθησα .........

στον όροφο πάνω, όλοι σούρα ήταν ......... 11.30 το πρωί !

φουλ αγγλίδες μπέκρες
Αν ενα πραγμα μου λειπει φοβερα απο την Αγγλια ειναι Σαββατοβραδα σε ντισκο και νωριτερα σε παμπ, με αμετρητες σουρωμενες γκομενες να χορευουν στην πιστα, ετοιμες για τα παντα.
Αν ποτε με αξιωσει ο Θεος, θα επιστρεψω στο νησι για ενα τριμηνο...μπεκροτουρισμο με τα κοριτσια μου.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
Τυπε οι Αγγλιδες πινουν σαν αλογα καθε Παρασκευη απογευμα, Σαββατο μεσημερι, Σαββατο βραδυ, Κυριακη μεσημερι και Κυριακη απογευμα (οι μισες παμπ εχουν λαιβ εκεινη την ωρα)
Συχνα πινουν και μεσοβδομαδα να σπαει η ρουτινα.

Η μεση Ελληνιδα πινει ενα κοκτεηλ Σαββατο παρα Σαββατο και ξεφευγει μονο στο πανηγυρι του χωριου της μια φορα το χρονο, πινοντας...μισο μουκαλι κρασι

Μόνο στην Αγγλία όμως πίνουν και γαμιούνται.Εδώ μόνο πίνουν και ξερνάνε
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
Πρέπει να ήταν 1996 ; Φαντάσου , ότι εσύ από τότε, ήσουν πληγωμένος που το 1992, δεν ήθελε η μουνάρα του σχολείου να σε πιπώσει
στην δευτέρα λυκείου !!! Και δεν την έπεσες ποτέ σε καμία επειδή πληγώθηκες και εγκατέλειψες . Από τα 16.

Ούτε μπέκρες αγγλίδες δεν μπόρεσες να γαμήσεις ρε μλκ; :2funny:

Σαν να σε βγάζουν φάτσα με το τέρμα και πετάς τη μπάλα στα πουλιά :2funny:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
Μόνο στην Αγγλία όμως πίνουν και γαμιούνται.Εδώ μόνο πίνουν και ξερνάνε
Μια χαρα γαμιουνται και εδω. Απλα πολλοι Ελληνες τις βλεπουν αφ υψηλου ως...παρακατιανες, επειδη...πινουν
Προτιμουνε να βγουνε Γλυφαδα να βλεπουνε αντιγραφα της Τασσω Καβαδια στις μαυρες της, να παιζουν με το κινητο
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
Μια χαρα γαμιουνται και εδω. Απλα πολλοι Ελληνες τις βλεπουν αφ υψηλου ως...παρακατιανες, επειδη...πινουν

Τι αφ'υψηλού να τις βλέπουν,καλοκαίρι κατακαυλωμένοι όλοι,με ότι να'ναι θα πάνε

Απλά δεν γαμιούνται πλέον,άσε που και να γαμηθούν μπορεί να σε τρέχουν την άλλη μέρα
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.964
Κριτικές
5
Like
8.083
Πόντοι
2.306
Eνω αμα τα φτιαξεις με την πουτανα θα σου λεει γαμας τζαμπα φιλε πληρωσε τα κοινοχρηστα ενοικειο ρευμα κ ξαφνικα θα σου βρεθει κ ενα μουλικο κ θα λες τι γαμιας ειμααι....... ΟΙ πορνες ειναι επιλογη τους να πουλανε σωμα κ ψυχη να ειναι ηθοποιοι κ μαλιστα απο σχολη στη χωρα τους ...
ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΝΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΙ ΞΕΝΕΣ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΝΕ
ΕΓΩ με πολλους γαμους εχω πειρα .....εχω οικονομικη ευμαρια αλλα κ αμεση επαφη με το χωρο ειχα το πλεονεκτημα ακομα κ να εχω για αρκετο χρονικο διαστημα διαφορες κοπελες κυριως ανατολικου μπλοκ εγω αλλα κ φιλοι μαλιστα ο ενας ειναι κ υπηρεσια ( υπαρχη υπηρεσια που ειναι συμβολαιογραφος - ηταν δικηγορος -ηταν πρωιν ανωτατος δημοσιος υπαλληλος
Οι μονες περιποητικες συμπονετικες αγαπησιαρες που μπορουν να συγκριθουν κ να ταιριαξουν με την ελληνικη κολτουρα ειναι οι φιλιπινεζες
Συμφωνα με στατιστηκα τα περισσοτερα ειδεχθή κ απεχθει εγκληματα οπως τεμαχισμους διαμελησμους θυματων κλπ τα κανουν ΑΠΟ ΤΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΜΠΛΟΚ.....ειναι κρατικα επισημα στατιστικα κ απο μελετες νομικων υπηρεσιων κ υπηρεσιων ασφαλειας εγκληματολογικων ερευνων κλπ....οπως επισης ειναι οι χειροτερη οδηγοι με τα περισσοτερα τροχαια κ οι περισσοτεροι αλκοολικοι στον πλανητη ( η βικ που αναφεραμε πινει 1.5 λιτρα τσιπουρο την ημερα που το παιρνει απο το παρακειμενο σουπερ στην ιδια οδο μεγ αλεξανδρου 3 μπουκαλια του μισου λιτρου ενα που παιρνει μαζι της οταν παει ενα στη δουλεια ενα οταν γυριζει ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ..... , αντε αυτη να την κανεις γυναικα σου με 400 Κ ανδρες στο ενεργητικοτης ..... και χτυπα κ αλλα ...για ναναι στα ποδια της....ΥΠΗΡΕΣΙΑ-ΟΣ την ειχε σπιτομενη γκομενα αυτος μπηκε στο φρεσκο...αυτος επαιρνε τηλ απο μεσα κ αυτη τουλεγε χριστουγεννιατικα με ποιον γαμιεται εκεινη τη στιγμη..... αντε μη σου πω κ για3-4 ΠΟΥΤΑΝΕς ακομα απο κει μεσα ΑΠΟΝΕΣ ΑΣΠΛΑΧΝΕΣ ΑΚΑΡΔΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟΛΑ ΑΧΑΡΙΣΤΕΣ ΑΛΛΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΓΚΟΜΕΝΟΣ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΕ ΣΕ ΧΑΡΤΙΑ ΕΥΡΕΣΗ ΑΛΛΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΚΛΠ Κ ΑΠΟΤΙ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ τον χωρισε απο τη γυναικα του... μιλουσε στο τηλεφωνο κ λεει η πορνη να πω οτι γαμιωμαστε στη γυναικα σου? τακουσε κ τον χωρισε
Αυτες το κερατωμα δεν το εχουν σε τιποτε η ελληνιδα πρεπει νασε προβληματικος ηκατι αλλο να συμβαινει για να σου κανει κατι.
Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΞΕΝΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ ΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΛΛΗΝΙΔΑ.....
ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΛΩΜΕΝΟ......
Τι καταγωγής γυναίκες είχες νυμφευθεί τύπε;
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
Τι αφ'υψηλού να τις βλέπουν,καλοκαίρι κατακαυλωμένοι όλοι,με ότι να'ναι θα πάνε

Απλά δεν γαμιούνται πλέον,άσε που και να γαμηθούν μπορεί να σε τρέχουν την άλλη μέρα
Τυπε ειναι πιο πιθανο να κερδισεις το ΤΖΟΚΕΡ Τριτη και Πεμπτη της ιδιας εβδομαδας, απο το να βρεθεις κατηγορουμενος για παρενοχληση Αγγλιδας σε νησι, ακομα και αν δεν κανεις τιποτε αλλο απο το να την πεφτεις αβερτα 24/7/365 σε αγγλιδες τουριστριες
Μη δινετε και πολυ βαση στις μαλακιες των δημοσιογραφων
Αν παλι επιμενεις να φοβασαι, προτεινω να σου κανω ιδιωτικη ασφαλιση, θα μου δινεις 1000 ευρω για καθε Αγγλιδα που πηδας και θα σου δωσω 1.000.000 αν βρεθεις σε τμημα για καταγγελια
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Δεν εχω αποδειξεις, αλλα πιστευω ακραδαντα συμφωνα με οσα εχω δει, οτι η μεση αγγλιδα κατω των 25, τρωει ξυλο απο τη μανα της εαν γυρισει Κυριακη πρωι απο βραδινη εξοδο ΞΕΣΟΥΡΩΤΗ, χωρις να ξερναει και να σερνεται...Θεωρουμενη ως ντροπη της οικογενειας και των οικογενειακων παραδοσεων δεκαετιων...
Με πρωτη ερωτηση της μανας της "Τι στον πουτσο εκανες μεχρι τις 3 το πρωι μαρι; Οι φιλες σου επιναν και εσυ καθοσουν και τις κοιτουσες;"
Tα εχετε μπερδεψει,οι χοντροι αγγλοι-αγγλιδες πινουν,αλλα αγγλια τωρα ειναι πολυ στη μοδα η υγεινη διατροφη,γυμναστικη,οι αδυνατες αγγλιδες δεν πινουν ουτε σταγονα,μονο fruit punch
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.585
Κριτικές
62
Like
45.298
Πόντοι
9.297
Οι καλυτερες εποχες για sugar dadies στην Ελλαδα.Με ενα iphone και μια λουι βιτον (απο Αγ.Βαρβαρα χωρις να το ξερουν) γαμιουνται σαν σκυλες οι πιτσιρικες σημερα.
Θα πέσει πολύ γέλιο αν σκάσετε έξω μαζί με ένα τέτοιο σουργελο εκτός βέβαια αν και εσύ κυκλοφορείς με ανάλογο στυλ για να ειστε ασορτι.
Σημαντική και η διαφορά ηλικίας που θα έχετε
βέβαια...
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
Τι αφ'υψηλού να τις βλέπουν,καλοκαίρι κατακαυλωμένοι όλοι,με ότι να'ναι θα πάνε

Απλά δεν γαμιούνται πλέον,άσε που και να γαμηθούν μπορεί να σε τρέχουν την άλλη μέρα
Τυπε σαμπζιρο, αν τις φοβασαι εδω, μπορεις να πας στο νησι τους και να παιξεις αφοβα
Σαββατο 20:00 με ενα εκατολιρο στην τσεπη, μπανιαρισμενος, αρωματισμενος, στολισμενος, και να μπαινεις στην πρωτη παμπ με υποκρουση αυτο, ειναι μια καλη αρχη
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Το θεμα ειναι οτι οι ελλεινιδες γαμιουντε μονο απο προξενιο,με αυτα τα μυαλα που εχουν οι χαζοελλεινιδες, ειναι σπανιο να γαμησεις ελλεινιδα,αν δεν εχεις καπιον να σου τη γνωρισει
 
  • Like
Αντιδράσεις: tremor

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom