Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.160
Κριτικές
16
Like
3.514
Πόντοι
1.446
Μάλλον εχει σχέση και λόγω της προαγωγής αυτής
Καλά αυτός είναι ο ορισμός του ανερμάτιστου...
Πόσο μάλλον που βλέπει ότι "μπήκε" σε ηλικία και αισθάνεται ανασφαλής (λογικό και ανθρώπινο)...
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.203
Κριτικές
18
Like
19.976
Πόντοι
4.546
Πρόσφατη συζήτηση με φίλο 53 χρονών...
Μου έλεγε συνέχεια ότι ήταν κατά του γάμου...
Τώρα μου λέει ότι θα παντρευτεί κάποια που έχει σχέση, γιατί φοβάται μήπως μείνει μόνος του...
Όταν τον ρώτησα τι θα κάνει αν του ζητήσει παιδί (αφού ο γάμος γι΄αυτό πραγματοποιείται κυρίως) μου είπε ότι θα το κάνει και αυτό, αν του το ζητήσει...
Ενώ μέχρι πρόσφατα μου έλεγε ότι τα παιδιά ούτε να τα σκέφτεται δεν θέλει...
Βέβαια ρόλο έπαιξε και η προαγωγή στην δουλειά του (μισθολογική και θέσης)...
Το οικονομικό είναι ένα Α πρόβλημα, το οποίο όποιος ΘΕΛΕΙ, βρίσκει τρόπο(έλα όμως που λίγοι είναι διατεθημένοι να κάνουν κάτι για αυτό; ) Εγώ πήρα την "τύχη" στα χέρια μου εδώ και χρόνια, οι περισσότεροι όμως μυξοκλαίγονται και μιζεριάζονται(μαλθακοί και άβουλοι δηλαδή)
δεν είναι όμως το οικονομικό, το ΜΟΝΟ που σκέφτεται ένας άνδρας ή μια γυναίκα. Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι ΑΠΛΑ βολεψάκηδες, ανώριμοι και τεμπέληδες να αναλάβουν ευθύνες και να ξεβολευτούν.-

Αν ο φίλος σου, δεν έπαιρνε αύξηση μισθού, θα έκανε το επόμενο βήμα στην σχέση; Μήπως, απλά, συνειδητοποίησε ότι ΙΣΩΣ είναι η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ του ευκαρία να έχει δίπλα του έναν άνθρωπο και, πιθανόν να προσπθήσει για οικογένεια(ανεξάρτητα από θέση και προαγωγές ) ; Εγώ λέω, το τελευταίο.
Για τον λόγο αυτό, πριν πει ο καθένας την μακακία του, καλό θα ήταν να λέει και την ηλικία του πρώτα, όχι μόνο στο θέμα μας, αλλά γενικά... Θα καταλαβαίναμε ΠΟΛΥ περισσότερα για τον ψυχισμό του και το τωρινό επίπεδο νόησης.

Υ.γ: αφού το έγραψα, ξέχασα να κάνω εγώ την αρχή. 40συν (δεν χρειάζεται να πω και μήνα, μας διαβάζει και η κουτσή Μαρία)
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.160
Κριτικές
16
Like
3.514
Πόντοι
1.446
Το οικονομικό είναι ένα Α πρόβλημα, το οποίο όποιος ΘΕΛΕΙ, βρίσκει τρόπο(έλα όμως που λίγοι είναι διατεθημένοι να κάνουν κάτι για αυτό; ) Εγώ πήρα την "τύχη" στα χέρια μου εδώ και χρόνια, οι περισσότεροι όμως μυξοκλαίγονται και μιζεριάζονται(μαλθακοί και άβουλοι δηλαδή)
δεν είναι όμως το οικονομικό, το ΜΟΝΟ που σκέφτεται ένας άνδρας ή μια γυναίκα. Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι ΑΠΛΑ βολεψάκηδες, ανώριμοι και τεμπέληδες να αναλάβουν ευθύνες και να ξεβολευτούν.-

Αν ο φίλος σου, δεν έπαιρνε αύξηση μισθού, θα έκανε το επόμενο βήμα στην σχέση; Μήπως, απλά, συνειδητοποίησε ότι ΙΣΩΣ είναι η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ του ευκαρία να έχει δίπλα του έναν άνθρωπο και, πιθανόν να προσπθήσει για οικογένεια(ανεξάρτητα από θέση και προαγωγές ) ; Εγώ λέω, το τελευταίο.
Για τον λόγο αυτό, πριν πει ο καθένας την μακακία του, καλό θα ήταν να λέει και την ηλικία του πρώτα, όχι μόνο στο θέμα μας, αλλά γενικά... Θα καταλαβαίναμε ΠΟΛΥ περισσότερα για τον ψυχισμό του και το τωρινό επίπεδο νόησης.

Υ.γ: αφού το έγραψα, ξέχασα να κάνω εγώ την αρχή. 40συν (δεν χρειάζεται να πω και μήνα, μας διαβάζει και η κουτσή Μαρία)
Όπως τα λες... Μόνο που αυτά δεν είναι για όλους...
Το γεγονός ότι κάποιος αισθάνεται μόνος του (λόγω ηλικίας ή σε οποιαδήποτε ηλικία γενικά), δεν σημαίνει ότι μπορεί και είναι έτοιμος-ώριμος να "σηκώσει τα βάρη" μιας οικογένειας (οικονομικά και οποιασδήποτε άλλης φύσεως)...
Το πιθανότερο είναι να βρεθεί μετά από λίγο καιρό να πληρώνει μια γενναία διατροφή στο παιδί που θα υπάρξει από τον γάμο που θα έχει προηγηθεί...
Ο συγκεκριμένος έχει ήδη ένα διαζύγιο στην πλάτη του, αλλά όπως έγραψα και πιο πάνω είναι επιπόλαιος σε βαθμό μαλακίας και δεν μαθαίνει από τα λάθη του...
Δεν είναι αποτέλεσμα ώριμης σκέψης η απόφασή του αυτή, αλλά "προϊόν" του φόβου της μοναξιάς και της "ελπίδας" για σταθερό και σίγουρο sex...
Είναι δικαιολογημένος σε ένα βαθμό όπως είπα, λόγω της ηλικίας, αλλά και πάλι πρέπει η λογική και οι εμπειρίες να καταστέλλουν τα θέλω...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Το γεγονός ότι κάποιος αισθάνεται μόνος του (λόγω ηλικίας ή σε οποιαδήποτε ηλικία γενικά), δεν σημαίνει ότι μπορεί και είναι έτοιμος-ώριμος να "σηκώσει τα βάρη" μιας οικογένειας (οικονομικά και οποιασδήποτε άλλης φύσεως)...
Το πιθανότερο είναι να βρεθεί μετά από λίγο καιρό να πληρώνει μια γενναία διατροφή στο παιδί που θα υπάρξει από τον γάμο που θα έχει προηγηθεί...
Ο συγκεκριμένος έχει ήδη ένα διαζύγιο στην πλάτη του, αλλά όπως έγραψα και πιο πάνω είναι επιπόλαιος σε βαθμό μαλακίας και δεν μαθαίνει από τα λάθη του...
Δεν είναι αποτέλεσμα ώριμης σκέψης η απόφασή του αυτή, αλλά "προϊόν" του φόβου της μοναξιάς και της "ελπίδας" για σταθερό και σίγουρο sex...
Είναι δικαιολογημένος σε ένα βαθμό όπως είπα, λόγω της ηλικίας, αλλά και πάλι πρέπει η λογική και οι εμπειρίες να καταστέλλουν τα θέλω...

Τουλάχιστον ας πάρει συνομήλικη.Γιατί αν πάρει καμια μικρότερη,με δεδομένο ότι δεν θα του σηκώνεται για πολύ ακόμα,ας ετοιμάζεται για διατροφές
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
εκτακτη αναφορα καταστασης.....................μολις γυρισα στο σπιτι. και δεν εννοω απο το μαγαζι-οινοπνευματοποτειο. εκει ημουν πιο πριν. μετα απο αυτο, εκανα κατασκοπεια σε μια μουνιτσα απο ενα διπλανο χωριο. καποιοι απο τη παρεα ειχαμε τις υποψιες οτι κερατωνει τον αντρα της. και ετσι εγω αποφασησα να τη παρακολουθησω. και οντως ειδα οτι πηδιεται με ενα γνωστο απο τη περιοχη. τι να κανω? να το πω στον αντρα της? που ειναι και πολυ καλο παιδι και κανουμε παρεα που κ που. ενω αυτη ειναι μια πουτανιτσα που γαμιεται με ενα μαλακα. τι να κανω? η κατασταση απο οτι φαινεται ετσι θα συνεχιστει. ο αντρας της δε πολυβγαινει στα μαγαζια της περιοχης. μονο αυτη βγαινει. και ο μαλακας γαμιας της. και μετα συναντιουντε. ενω ο αντρας της και το μικρο παιδι τους ειναι στο σπιτι. ειναι μεγαλη αδικια αυτη. θελω να μαθευτει η αληθεια. πρεπει να μαθευτει αυτο που γινεται.
Μίλα του αλλά πες ότι έχεις πληροφορίες από τρίτο πρόσωπο που δεν το ξέρει ο ίδιος ώστε να δείξεις μια καποια αποστασιοποίηση απο θέμα ...
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.160
Κριτικές
16
Like
3.514
Πόντοι
1.446
Τουλάχιστον ας πάρει συνομήλικη.Γιατί αν πάρει καμια μικρότερη,με δεδομένο ότι δεν θα του σηκώνεται για πολύ ακόμα,ας ετοιμάζεται για διατροφές
Για διατροφές θα ετοιμάζεται ούτως ή άλλως, όπως σχεδόν όλοι όσοι παντρεύονται...
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.037
Like
6.568
Πόντοι
1.056
Το θεμα δεν ειναι να βρεις την τελεια συντροφο γιατι πολυ απλα δεν υπαρχει, μονο ενας βλακας θα εψαχνε το τελειο (σε οτιδηποτε)

Το θεμα ειναι να βρεις μια γυναικα φυσιολογικη..

Να σε κοιταει στα ματια και να σου κανει ερωτα..

Να σου μιλαει και να νιωθεις ο σουπερμαν..

Να σε κανει να ξερεις οτι το σπερμα σου αξιζε για να μεγαλωσει το παιδι σου..
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.339
Πόντοι
4.746
Και η καργιολα έλεγε τώρα ξοδεύω πιο πολλά. Τη σούταρε αλλά μιας και ήταν καλό μουνι (ειδικά για ελληνικά στανταρ),γύρισε στον πρώην της τον οποίο είχε χωρίσει για το γνωστό μου. Και αυτός τη φιλοξένησε χωρις εκείνη να πληρώνει τίποτα.
Η ιστορία του πυρφορισμου σε μια παράγραφο
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Το θεμα δεν ειναι να βρεις την τελεια συντροφο γιατι πολυ απλα δεν υπαρχει, μονο ενας βλακας θα εψαχνε το τελειο (σε οτιδηποτε)

Το θεμα ειναι να βρεις μια γυναικα φυσιολογικη..

Να σε κοιταει στα ματια και να σου κανει ερωτα..

Να σου μιλαει και να νιωθεις ο σουπερμαν..

Να σε κανει να ξερεις οτι το σπερμα σου αξιζε για να μεγαλωσει το παιδι σου..

Το θέμα είναι ότι μια γυναίκα μπορεί εύκολα να σε κάνει να τα νομίζεις όλα αυτά.Ειδικά άμα σε πετύχει σε μοναξιές,θα πέσεις σαν μαλάκας με τα μούτρα και θα τα βλέπεις όλα τέλεια.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Το θεμα δεν ειναι να βρεις την τελεια συντροφο γιατι πολυ απλα δεν υπαρχει, μονο ενας βλακας θα εψαχνε το τελειο (σε οτιδηποτε)

Το θεμα ειναι να βρεις μια γυναικα φυσιολογικη..

Να σε κοιταει στα ματια και να σου κανει ερωτα..

Να σου μιλαει και να νιωθεις ο σουπερμαν..

Να σε κανει να ξερεις οτι το σπερμα σου αξιζε για να μεγαλωσει το παιδι σου..
Aυτα δεν είναι φυσιολογικά....είναι σαν να περιμένεις να πας ταμείο με τρεις ανατροπές έχοντας ποντάρει όλον σου τον μισθό....
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
506
Like
957
Πόντοι
86

εκει εξω υπαρχουν τοσες νεες κοπελες που κανουν ακριβως αυτο το πραγμα, καθονται να ανεβασουν οτι μαλακια φαγητο θα φανε για μοστρα, και μετα περιμενει καποιος να βγαλει ακρη με αυτες, η μαλακια στον εγκεφαλο εχει χτυπησει κοκκινο
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.037
Like
6.568
Πόντοι
1.056
Πραγματικα τις λυπαμαι, ναυαγια ολες τους, τελειωμενη υποθεση. Επισης λυπαμαι αυτους που θα βρεθουν διπλα τους, και ακομη περισσοτερο λυπαμαι τα παιδια που θα μεγαλωσουν..

Οταν μεγαλωνεις σε τετοιου ειδους περιβαλλον δεν μαθαινεις να εκτιμας απλα κα σημαντικα πραγματα..
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.339
Πόντοι
4.746
Το θεμα δεν ειναι να βρεις την τελεια συντροφο γιατι πολυ απλα δεν υπαρχει, μονο ενας βλακας θα εψαχνε το τελειο (σε οτιδηποτε)
Το θεμα ειναι να βρεις μια γυναικα φυσιολογικη..
Να σε κοιταει στα ματια και να σου κανει ερωτα..
Να σου μιλαει και να νιωθεις ο σουπερμαν..
Να σε κανει να ξερεις οτι το σπερμα σου αξιζε για να μεγαλωσει το παιδι σου..
 

Συνημμένα

  • cebaceb1cf84ceb1ceb3cf81ceb1cf86ceae.png
    cebaceb1cf84ceb1ceb3cf81ceb1cf86ceae.png
    135,6 KB · Εμφανίσεις: 44

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.287
Like
9.299
Πόντοι
2.306

εκει εξω υπαρχουν τοσες νεες κοπελες που κανουν ακριβως αυτο το πραγμα, καθονται να ανεβασουν οτι μαλακια φαγητο θα φανε για μοστρα, και μετα περιμενει καποιος να βγαλει ακρη με αυτες, η μαλακια στον εγκεφαλο εχει χτυπησει κοκκινο
Ηλίθιες ρε φίλε. Έβλεπα μια τις προάλλες να βγάζει μια σαλάτα φωτογραφίες ,για κανα τρίλεπτο. Που να έβλεπε και τις πυραμίδες
 

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
433
Like
810
Πόντοι
81
Δυστυχώς αλλά είναι αλήθεια.. Πολύ δύσκολο οικονομικά το να έχεις παιδιά!
Λάθος. Εάν θέλεις να έχεις 5 PS δέκα κινητά και ταμπλετ και το κάθε ζευγάρι παπούτσια να στοιχίζει 200 ευρώ, ναι τότε είναι δύσκολο. Όμως αν θέλεις μία πιο μετρημένη ζωή, τότε το δύσκολο δεν είναι το οικονομικό,αλλά η αφοσίωση στον ρόλο σου ως πατέρας.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Η μεγαλύτερη μαγκιά των γυναικών είναι πως ενώ σκέφτονται το σεξ το ίδιο ή και περισσότερο από τους άντρες έχουν καταφέρει να τις κυνηγούν οι άντρες για να γαμήσουν ενώ έπρεπε να συμβαίνει το ίδιο και από αυτές.

Το γεγονός πως υπάρχουν χιλιάδες μόνες γυναίκες που μέσα τους κάνουν κρα για να γαμηθούν αλλά μένουν μόνες και χιλιάδες άντρες που πληρώνουν για να γαμήσουν πρέπει να είναι το πιο οξύμωρο γεγονός στην ιστορία.
Σωστή μεν παρατήρηση όμως
-οι γυναίκες που είναι μόνες είναι συνήθως "τελευταίας διαλογής":άσχημες ή προβληματικές ή και τα δύο.
-οι γυναίκες θέλουν σεξ αλλά όχι με τον ίδιο τρόπο όπως οι άνδρες:
Μια γυναίκα δεν παλεύει να λυτρωθεί για να της φύγουν "τα χοντρά" όπως διακαώς επιθυμεί και αποζητά ΛΥΤΡΩΣΗ ένας άνδρας.
Κάποτε μια γκόμενα που γαμούσα,μετά την κραυγή ανακούφισης που έβγαλα ενώ έχυνα μου είπε:
Πωωω ρε φίλε νοιώθω λες και σου έφυγε τεράστιο βάρος με το χύσιμο.
Και είναι αλήθεια.
Οπότε αν τα συνδυάσεις αυτά τα δύο μαζί καταλαβαίνεις πόσο διαφορετικό είναι το θέμα σεξ για άνδρες και γυναίκες.
Επίσης πολλές γυναίκες μένουν μόνες είτε γιατί εκεί έξω υπάρχουν άξιοι συμπολεμιστές που τις γαμάνε και τις παρατάνε και πάνε στην επόμενη(οι λεγόμενοι "κυρίαρχοι αρσενικοί" ή πραγματικοί άλφα males)είτε γιατί οι ίδιες έχουν υπερβολικές απαιτήσεις σε σχέση με την αντικειμενική τους αξία.
Πόσες του πανεριού εκεί έξω που θα τους έριχνες άνετα ένα πούτσο αλλά την έχουν δει πριγκήπισσες και νάρκισσοι.
Οπότε το οξύμωρο σχήμα που θέτεις τύπε μου εξηγείται:
Πολλές μόνες γυναίκες αλλά όχι επειδή δεν βρίσκουν να διώξουν τα χοντρά τους να αδειάσουν τις αρχιδοσακούλες που δεν έχουν.
Μόνες από επιλογή.
Πίστεψέ με αυτές είναι χειρότερες από κάποια δεσμευμένη που θα σου κάτσει στο "φτερό" για αρπαχτή.
Έχω προτείνει τη λύση αλλά δε βλέπω να ξυπνάμε εύκολα εμείς οι άνδρες:
ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΑΓΑΠΑΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΩΤΕΥΕΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΛΙΜΝΑΖΕΤΕ ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΠΑ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ ΣΑΣ(ΕΛΕΟΣ ΜΑΓΚΕΣ ΜΟΥ)ΧΩΡΙΖΕΤΕ ΤΙΣ ΚΑΙ ΞΕΧΥΘΕΙΤΕ ΣΤΗ ΣΑΒΑΝΑ ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΙΟΥ ΝΕΑΣ ΣΑΡΚΑΣ.
Ετσι και τις γκόμενες αποδυναμώνουμε από τον αληθινό τους στόχο(που δεν είναι το γαμήσι,αλλά η συντροφικότητα και η τεκνοποίηση) και κάνουμε για όλους το κυνήγι κάπως πιο εύκολο.
Υγεία μάγκες και καλά γαμήσια!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Πραγματικα τις λυπαμαι, ναυαγια ολες τους, τελειωμενη υποθεση. Επισης λυπαμαι αυτους που θα βρεθουν διπλα τους, και ακομη περισσοτερο λυπαμαι τα παιδια που θα μεγαλωσουν..

Οταν μεγαλωνεις σε τετοιου ειδους περιβαλλον δεν μαθαινεις να εκτιμας απλα κα σημαντικα πραγματα..

Θα πηδιούνται με αντίστοιχα ναυάγια μέχρι τα 25-30,μετά θα βρουν ένα μαλάκα να παντρευτούν,θα μεγαλώνει το παιδί η μάνα τους,κι αυτές θα συνεχίσουν τα τικ τοκ και τα ινστα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom