Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Εκτός από κάποιους που πουλάνε εμφάνιση και μαγκιά...
Λίγοι ίσως σε σχέση με το σύνολο, αλλά υπάρχουν...
Αυτοί είναι γύρω στα 15-20 η έχουν μυαλό τέτοιων ηλικιών και φυσικά απευθύνονται σε χαζοβιολες ίδιου νοητικού επιπέδου ...δεν μετράνε αυτοί.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Πού να βρουν χρηματοδότες πλέον;Μια δουλειά,ένα αμάξι + την όποια στήριξη απο γονείς,αρκούν πλέον για τις περισσότερες ελλεεινίδες.Τουλάχιστον για όσες δεν θέλουν να μείνουν στο ράφι
Ναι αλλά αυτές δεν χάνουν χρόνο με κανέναν που δεν τα έχει αυτά....
Φυσικά και οι "χρηματοδότες" πιθανότατα είναι τύποι που μένουν στο πατρικό και δεν έχουν πληρώσει ποτέ ενοίκια ,λογαριασμούς κτλ .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Εν τω μεταξύ,δείτε πως είναι στην πραγματικότητα :2funny:

Με τις φώτο που ανέβαζε στα σοσιαλ νομίζαμε ότι είναι και μουνάρα

20221115_205443_0_.jpg
Η κοπέλα με τα μπλε γάντια έχει να δώσει πολλά...αυτή είναι η πραγματική σταρ!
 

NoBrain

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
28
Like
37
Πόντοι
0
Καμμενες ειναι..

Εγω εχω φτασει σε σημειο οταν βλεπω γυναικα με κατοικιδιο να φευγω μακρια..χαχα

Παντου υπαρχουν ωραια μουνια..
Το θεμα ειναι να βρεις γυναικα με μυαλο..
Το θέμα είναι να βρεις γυναίκα με μυαλό..... Μουνι έχουν ολες
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
Φαινεται προβληματικο το dna των ελληνιδων
δεν προσφερεται για γονιμοτητα
Φορτωμενο με γενετικες ανωμαλιες και ενα καρο ψυχολογικα προβληματα...
Απο χωρες της Λατινικης Αμερικης διαφαίνεται κατι καθαρο.
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.232
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Αν μπορούσαν να κάνουν και παιδιά χωρίς εμας,θα μας έγραφαν ακόμα περισσότερο.

Βέβαια κι αυτό είναι θέμα χρόνου να γίνει.
Και τωρα μπορουν να κανουν παιδια μεσω τραπεζας σπερματος. Απλα με το αγνωστο σπερμα δε θα μπορουν να ζητανε διατροφες και να μας πρηζου τα παπαρια, οποτε το αποφευγουν.

Το γαματο θα ηταν να μπορουμε να κανουμε παιδια, μεσω τεχνητης μητρας σε εργαστηριο, οποτε μετα θα ειχαν μηδενικη χρησιμοτητα για εμας ως μελλουσες μαναδες. Βεβαια τετοια μαλακες που ειμαστε, και αγαπουληδες, παλι θυματα θα ειμασταν και θα ζηταγαμε τη μητρικη στοργη στις αγκαλιες των βρωμοελληνιδων.
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.160
Κριτικές
16
Like
3.514
Πόντοι
1.446
Ανάλυση από τον ποπάϋ για τις σχέσεις με τις γυναίκες...
Το σαγόνι του Κερκ Ντάγκλας και το μαλλί γ@μ@νε...
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.769
Like
6.915
Πόντοι
1.056
εκτακτη αναφορα καταστασης.....................μολις γυρισα στο σπιτι. και δεν εννοω απο το μαγαζι-οινοπνευματοποτειο. εκει ημουν πιο πριν. μετα απο αυτο, εκανα κατασκοπεια σε μια μουνιτσα απο ενα διπλανο χωριο. καποιοι απο τη παρεα ειχαμε τις υποψιες οτι κερατωνει τον αντρα της. και ετσι εγω αποφασησα να τη παρακολουθησω. και οντως ειδα οτι πηδιεται με ενα γνωστο απο τη περιοχη. τι να κανω? να το πω στον αντρα της? που ειναι και πολυ καλο παιδι και κανουμε παρεα που κ που. ενω αυτη ειναι μια πουτανιτσα που γαμιεται με ενα μαλακα. τι να κανω? η κατασταση απο οτι φαινεται ετσι θα συνεχιστει. ο αντρας της δε πολυβγαινει στα μαγαζια της περιοχης. μονο αυτη βγαινει. και ο μαλακας γαμιας της. και μετα συναντιουντε. ενω ο αντρας της και το μικρο παιδι τους ειναι στο σπιτι. ειναι μεγαλη αδικια αυτη. θελω να μαθευτει η αληθεια. πρεπει να μαθευτει αυτο που γινεται.
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
981
Like
3.146
Πόντοι
446
εκτακτη αναφορα καταστασης.....................μολις γυρισα στο σπιτι. και δεν εννοω απο το μαγαζι-οινοπνευματοποτειο. εκει ημουν πιο πριν. μετα απο αυτο, εκανα κατασκοπεια σε μια μουνιτσα απο ενα διπλανο χωριο. καποιοι απο τη παρεα ειχαμε τις υποψιες οτι κερατωνει τον αντρα της. και ετσι εγω αποφασησα να τη παρακολουθησω. και οντως ειδα οτι πηδιεται με ενα γνωστο απο τη περιοχη. τι να κανω? να το πω στον αντρα της? που ειναι και πολυ καλο παιδι και κανουμε παρεα που κ που. ενω αυτη ειναι μια πουτανιτσα που γαμιεται με ενα μαλακα. τι να κανω? η κατασταση απο οτι φαινεται ετσι θα συνεχιστει. ο αντρας της δε πολυβγαινει στα μαγαζια της περιοχης. μονο αυτη βγαινει. και ο μαλακας γαμιας της. και μετα συναντιουντε. ενω ο αντρας της και το μικρο παιδι τους ειναι στο σπιτι. ειναι μεγαλη αδικια αυτη. θελω να μαθευτει η αληθεια. πρεπει να μαθευτει αυτο που γινεται.

Φυσικα και να του το πεις

Και μολις την χωρισει, να της την πεσεις εσυ, και να της δωσεισ μουνι-κωλο στο χερι
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.793
Like
742
Πόντοι
96
εκτακτη αναφορα καταστασης.....................μολις γυρισα στο σπιτι. και δεν εννοω απο το μαγαζι-οινοπνευματοποτειο. εκει ημουν πιο πριν. μετα απο αυτο, εκανα κατασκοπεια σε μια μουνιτσα απο ενα διπλανο χωριο. καποιοι απο τη παρεα ειχαμε τις υποψιες οτι κερατωνει τον αντρα της. και ετσι εγω αποφασησα να τη παρακολουθησω. και οντως ειδα οτι πηδιεται με ενα γνωστο απο τη περιοχη. τι να κανω? να το πω στον αντρα της? που ειναι και πολυ καλο παιδι και κανουμε παρεα που κ που. ενω αυτη ειναι μια πουτανιτσα που γαμιεται με ενα μαλακα. τι να κανω? η κατασταση απο οτι φαινεται ετσι θα συνεχιστει. ο αντρας της δε πολυβγαινει στα μαγαζια της περιοχης. μονο αυτη βγαινει. και ο μαλακας γαμιας της. και μετα συναντιουντε. ενω ο αντρας της και το μικρο παιδι τους ειναι στο σπιτι. ειναι μεγαλη αδικια αυτη. θελω να μαθευτει η αληθεια. πρεπει να μαθευτει αυτο που γινεται.
βγαλτε τους φωτο και στειλε της με εμπιστευτικο τροπο στην διευθυνση εργασιας του τυπα,τυπε μου:rockon::rockon::rockon:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.480
Πόντοι
1.706
εκτακτη αναφορα καταστασης.....................μολις γυρισα στο σπιτι. και δεν εννοω απο το μαγαζι-οινοπνευματοποτειο. εκει ημουν πιο πριν. μετα απο αυτο, εκανα κατασκοπεια σε μια μουνιτσα απο ενα διπλανο χωριο. καποιοι απο τη παρεα ειχαμε τις υποψιες οτι κερατωνει τον αντρα της. και ετσι εγω αποφασησα να τη παρακολουθησω. και οντως ειδα οτι πηδιεται με ενα γνωστο απο τη περιοχη. τι να κανω? να το πω στον αντρα της? που ειναι και πολυ καλο παιδι και κανουμε παρεα που κ που. ενω αυτη ειναι μια πουτανιτσα που γαμιεται με ενα μαλακα. τι να κανω? η κατασταση απο οτι φαινεται ετσι θα συνεχιστει. ο αντρας της δε πολυβγαινει στα μαγαζια της περιοχης. μονο αυτη βγαινει. και ο μαλακας γαμιας της. και μετα συναντιουντε. ενω ο αντρας της και το μικρο παιδι τους ειναι στο σπιτι. ειναι μεγαλη αδικια αυτη. θελω να μαθευτει η αληθεια. πρεπει να μαθευτει αυτο που γινεται.
Τιποτα το περιεργο τυπε. Καλο παιδι ειναι συνωνυμο του θυματος σε μια σχεση. Οι γυναικες προτιμουν τα καλα παιδια για μονιμες σχεσεις κ γαμο και τους αλητακους για τα υπόλοιπα
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.287
Like
9.299
Πόντοι
2.306
Καργιολα

Θα πάρει διαζύγιο και το φεμιναζιστικο κράτος θα της δωσει και διατροφή για να πληρώνει τα σουβλάκια του κτηνογαμια της
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.287
Like
9.299
Πόντοι
2.306
Τιποτα το περιεργο τυπε. Καλο παιδι ειναι συνωνυμο του θυματος σε μια σχεση. Οι γυναικες προτιμουν τα καλα παιδια για μονιμες σχεσεις κ γαμο και τους αλητακους για τα υπόλοιπα
Ακριβώς μαν. Όταν η άλλη καταπίνει σε σπερμα πιο πολλά και από ότι καταναλώνει Κονκόρντ σε κηροζίνη εν ώρα πτήσεις , ψάχνει ένα κοροιδιο για αποκατάσταση
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.037
Like
6.568
Πόντοι
1.056
Καργιολα

Θα πάρει διαζύγιο και το φεμιναζιστικο κράτος θα της δωσει και διατροφή για να πληρώνει τα σουβλάκια του κτηνογαμια της
Νομιζω εχουν αλλαξει καποιες καταστασεις..

Την εχουν παρει γραμμη οι γραβατωμενοι οτι οι καριολες αποσκοπουν μονο στον συμφερον τους και αλλαζουν οι νομοι..

Οι παντρεμενοι ψαξτε το..
 

Ray932

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2022
Μηνύματα
6
Like
9
Πόντοι
0
Το δυσκολο είναι να πετυχεις ακριβως τι ζητάει μια Ελληνίδα,γενικα αβυσσος η ψυχή.Παντως άμα θελουν βαζουν κατω 10 ξένες.Επισης τελευταία οι Ελληνιδες εχουν εξελιχθεί,ανοιχτα μυαλα κι όχι οι κλασσικες θεούσες που βλεπουμε στις ταινιες και σε χαζα σήριαλ.
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.160
Κριτικές
16
Like
3.514
Πόντοι
1.446
Πρόσφατη συζήτηση με φίλο 53 χρονών...
Μου έλεγε συνέχεια ότι ήταν κατά του γάμου...
Τώρα μου λέει ότι θα παντρευτεί κάποια που έχει σχέση, γιατί φοβάται μήπως μείνει μόνος του...
Όταν τον ρώτησα τι θα κάνει αν του ζητήσει παιδί (αφού ο γάμος γι΄αυτό πραγματοποιείται κυρίως) μου είπε ότι θα το κάνει και αυτό, αν του το ζητήσει...
Ενώ μέχρι πρόσφατα μου έλεγε ότι τα παιδιά ούτε να τα σκέφτεται δεν θέλει...
Βέβαια ρόλο έπαιξε και η προαγωγή στην δουλειά του (μισθολογική και θέσης)...
 
Εγγρ.
18 Μαρ 2023
Μηνύματα
19
Like
27
Πόντοι
0
Μαν οποίος κάνει παιδια στην Ελλάδα σήμερα είναι τελειωμένος θα χρωστάει και το δισέγγονο του ακόμη με το χρέος που εχουμε
Δυστυχώς αλλά είναι αλήθεια.. Πολύ δύσκολο οικονομικά το να έχεις παιδιά!
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.387
Like
3.705
Πόντοι
456
Πρόσφατη συζήτηση με φίλο 53 χρονών...
Μου έλεγε συνέχεια ότι ήταν κατά του γάμου...
Τώρα μου λέει ότι θα παντρευτεί κάποια που έχει σχέση, γιατί φοβάται μήπως μείνει μόνος του...
Όταν τον ρώτησα τι θα κάνει αν του ζητήσει παιδί (αφού ο γάμος γι΄αυτό πραγματοποιείται κυρίως) μου είπε ότι θα το κάνει και αυτό, αν του το ζητήσει...
Ενώ μέχρι πρόσφατα μου έλεγε ότι τα παιδιά ούτε να τα σκέφτεται δεν θέλει...
Βέβαια ρόλο έπαιξε και η προαγωγή στην δουλειά του (μισθολογική και θέσης)...
Μάλλον εχει σχέση και λόγω της προαγωγής αυτής
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom