Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.628
Like
68.295
Πόντοι
11.956
Ε να
Βγηκε με το μαυρο
Αλλα εφερε και φιλη της για να μην ειναι μονη της μαζι του
Δεν τον γουσταρε
Την αηδιαζε
Τρεις ωρες ραντεβου και δεν εκαναν κατι
Η φιλη της φταιει αυτη γουσταρε
Ε και κατεληξαν να γαμησει ο μαυρος τη φιλη αλλα στη δικια μου λιγο κεφαλακι εβαλε μονο
Ισα ισα μπηκε βγηκε
Δεν εκανε κατι αλλο
Μου το επιβεβαιωσε και η φιλη της και ο μαυρος
Κι ετσι τη συγχωρεσα
Εγώ σε πιστεύω ....εσύ τους πίστεψες? συζήτηση κάνουμε αλλά περπατημενος είσαι για σκέψου ....θα εισουν εσύ με άλλην γυμνός σε κρεβάτι και θα τον έβαζες λίγο ....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και την αηδιάζει και της τον ακουμπά ....οκ
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Εγώ σε πιστεύω ....εσύ τους πίστεψες? συζήτηση κάνουμε αλλά περπατημενος είσαι για σκέψου ....θα εισουν εσύ με άλλην γυμνός σε κρεβάτι και θα τον έβαζες λίγο ....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και την αηδιάζει και της τον ακουμπά ....οκ
Αντε να της εριξε και 2 με 3 γαμιες
Ειχε πολυ παχυ πουτσο και ηταν και στεγνη ειπε
Ενω η αλλη η φιλη της ειχε κατεβασει ποταμια
Αλλωστε κομπαρσος ηταν στο οργιο η δικια μου
Οχι πρωταγωνιστρια
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.628
Like
68.295
Πόντοι
11.956
Και μύστη δεν είναι το θέμα εάν γαμιθηκε και οκ το δεχτηκες και εγώ μπορεί να το έχω κάνει και πολλοί άλλοι ...
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.122
Κριτικές
20
Like
27.407
Πόντοι
8.346
Αντε να της εριξε και 2 με 3 γαμιες
Ειχε πολυ παχυ πουτσο και ηταν και στεγνη ειπε
Ενω η αλλη η φιλη της ειχε κατεβασει ποταμια
Αλλωστε κομπαρσος ηταν στο οργιο η δικια μου
Οχι πρωταγωνιστρια
Εγω ρε φιλε δν θα την συγχωρουσα. Μονο αν εφερνε την φιλη για παρτουζα και με μενα. Δλδ ο μαυρος τις πηρε σουβλάκι και συ στο πηγαδι κατουρησες
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.628
Like
68.295
Πόντοι
11.956
Αντε να της εριξε και 2 με 3 γαμιες
Ειχε πολυ παχυ πουτσο και ηταν και στεγνη ειπε
Ενω η αλλη η φιλη της ειχε κατεβασει ποταμια
Αλλωστε κομπαρσος ηταν στο οργιο η δικια μου
Οχι πρωταγωνιστρια
Οκ δεν λέω γιατί το έκανε ....το έκανε τέλος ότι έκανε ....αλλά σκέψου μόνο ότι λέει έγινε ....εγώ εάν μου το έλεγε δεν θα το πίστευα θα έκανα ότι το πιστεύω
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.092
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Τώρα παρουσιάζει έμμεσα τον άντρα της σε όλη την Ελλάδα σαν ένα beta male. Ο Αλβανός ήταν γύπας αλλά αντί να του πει κόφτο θα το πω στον άντρα μου αυτή πήγε και έκανε όχι απλά μύνηση, αλλά μύνηση για απόπειρα βιασμού.
Τι κάνει νιάου νιάου; Ψυχολόγος είναι :jerking: και μέσω της δημοσιότητας ψαρεύει πελάτισες από τους κύκλους των μιτούδων και από όσες ανισόρροπες βλέπουν όλους τους άντρες σαν τέρατα.
ετσι ειναι. το απολυτο βλημα η τυπισσα.:shit::shit::shit::shit::shit::shit::shit::shit::shit::shit:

φαντασου ποσο μαλακας και τελειωμενος πρεπει να εισαι για να εχεις παντρευτει αυτην την πατσαβουρα. :confused: :confused: :confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: enduro

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.628
Like
68.295
Πόντοι
11.956
Εγω ρε φιλε δν θα την συγχωρουσα. Μονο αν εφερνε την φιλη για παρτουζα και με μενα. Δλδ ο μαυρος τις πηρε σουβλάκι και συ στο πηγαδι κατουρησες
Ναι έχει δίκιο σε αυτό ....η έγινε ?
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
Χαρές μετά οι γονείς της που θα μεγαλώνουν το αραπάκι

τυπε....θυμασαι τις προαλλες -στο νημα των καλοκαιρινων διακοπων -που εγραφα οτι γνωρισα μια μουνιτσα στο παρκαρισμα??

μου προεκυψε 28ετων με κοριτσακι 4 ετων....!!! :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:


τρομαξα!!!! ουτε ο πατερας να ημουν! μονο στην ιδεα του baby -sitiing ενος ξενου παιδιου φρικαρω... :confused: :confused: :confused: .
προβλεπω να μου καθεται ευκολα,πριν λιγο μιλουσαμε για κανα μισαωρο...εχει ψηθει ηδη..
.....το θεμα ειναι οτι εγω το ξανασκεφτομαι ......ποσο καλυτερα θα ηταν να μενει μονη της..... :confused: :alivedick:
νταξει ,μου ειπε οτι τη μιση εβδομαδα κραταει την μικρη ο πατερας και την αλλη μιση αυτη.....:undecided::undecided::undecided::undecided:
σε καλη οικογενεια θα μεγαλωσει η μικρη να πουμε... :confused:


για πολλοστη φορα πεφτω σε ...μητερα γαμω την τρελα μου!
και αν με τις 35-40 + το περιμενα,με αυτην ουτε κατα διανοια :confused: :confused:
καταρχας αυτην την ειχα κοψει το πολυ για 23-24 χρονων...! πω ρε πουστη....
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Εγω ρε φιλε δν θα την συγχωρουσα. Μονο αν εφερνε την φιλη για παρτουζα και με μενα. Δλδ ο μαυρος τις πηρε σουβλάκι και συ στο πηγαδι κατουρησες
Πραγματι ειχα θυμωσει και της ειπα για παρτουζα με τη φιλη της
Αλλα μου απαντησε "οχι κουραμπιεδακι μου εμεις αγαπιομαστε και δε μου παει η καρδια να σε αφησω να γαμησεις τη φιλη μου μπροστα μου"
Με ευχαριστησε ομως κανοντας μου σπεσιαλ δειπνο ντυθηκε με ωραιο φορεμα ζαρτιερες και μου κανε μια τελεια πιπα και γαμησαρα
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.628
Like
68.295
Πόντοι
11.956
τυπε....θυμασαι τις προαλλες -στο νημα των καλοκαιρινων διακοπων -που εγραφα οτι γνωρισα μια μουνιτσα στο παρκαρισμα??

μου προεκυψε 28ετων με κοριτσακι 4 ετων....!!! :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:


τρομαξα!!!! ουτε ο πατερας να ημουν! μονο στην ιδεα του baby -sitiing ενος ξενου παιδιου φρικαρω... :confused: :confused: :confused: .
προβλεπω να μου καθεται ευκολα,πριν λιγο μιλουσαμε για κανα μισαωρο...εχει ψηθει ηδη..
.....το θεμα ειναι οτι εγω το ξανασκεφτομαι ......ποσο καλυτερα θα ηταν να μενει μονη της..... :confused: :alivedick:
νταξει ,μου ειπε οτι τη μιση εβδομαδα κραταει την μικρη ο πατερας και την αλλη μιση αυτη.....:undecided::undecided::undecided::undecided:
σε καλη οικογενεια θα μεγαλωσει η μικρη να πουμε... :confused:


για πολλοστη φορα πεφτω σε ...μητερα γαμω την τρελα μου!
και αν με τις 35-40 + το περιμενα,με αυτην ουτε κατα διανοια :confused: :confused:
καταρχας αυτην την ειχα κοψει το πολυ για 23-24 χρονων...! πω ρε πουστη....
Μην είσαι απόλυτος μην έχει προκαταλήψεις βγει δες και μετά βλέπεις τι κάνεις
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
τυπε....θυμασαι τις προαλλες -στο νημα των καλοκαιρινων διακοπων -που εγραφα οτι γνωρισα μια μουνιτσα στο παρκαρισμα??

μου προεκυψε 28ετων με κοριτσακι 4 ετων....!!! :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:


τρομαξα!!!! ουτε ο πατερας να ημουν! μονο στην ιδεα του baby -sitiing ενος ξενου παιδιου φρικαρω... :confused: :confused: :confused: .
προβλεπω να μου καθεται ευκολα,πριν λιγο μιλουσαμε για κανα μισαωρο...εχει ψηθει ηδη..
.....το θεμα ειναι οτι εγω το ξανασκεφτομαι ......ποσο καλυτερα θα ηταν να μενει μονη της..... :confused: :alivedick:
νταξει ,μου ειπε οτι τη μιση εβδομαδα κραταει την μικρη ο πατερας και την αλλη μιση αυτη.....:undecided::undecided::undecided::undecided:
σε καλη οικογενεια θα μεγαλωσει η μικρη να πουμε... :confused:


για πολλοστη φορα πεφτω σε ...μητερα γαμω την τρελα μου!
και αν με τις 35-40 + το περιμενα,με αυτην ουτε κατα διανοια :confused: :confused:
καταρχας αυτην την ειχα κοψει το πολυ για 23-24 χρονων...! πω ρε πουστη....
Χωσου ανετα τυπε μη μασας
Απλα οταν ερθει η ωρα βαλε τα ορια σου
Καλα γαμησια μαν
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.628
Like
68.295
Πόντοι
11.956
Πραγματι ειχα θυμωσει και της ειπα για παρτουζα με τη φιλη της
Αλλα μου απαντησε "οχι κουραμπιεδακι μου εμεις αγαπιομαστε και δε μου παει η καρδια να σε αφησω να γαμησεις τη φιλη μου μπροστα μου"
Με ευχαριστησε ομως κανοντας μου σπεσιαλ δειπνο ντυθηκε με ωραιο φορεμα ζαρτιερες και μου κανε μια τελεια πιπα και γαμησαρα
Εμένα αυτά μου τα κάνει σχεδόν κάθε βδομάδα η γυναίκα μου ....δεν χρειάζεται να έχει γίνει κάτι.....τώρα τι λες και εσύ ωραία σε αγαπά....το να γαμισεις την φίλη της δεν σημαίνει ότι δεν την αγαπάς αυτό έπρεπε να πεις ...εσύ που πήγες με τον σκούρο δεν με αγαπούσες .....και εγώ λίγο θα της το βάλω έπρεπε να πεις μετά ας βλέπει και ας σχολιάζει
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.122
Κριτικές
20
Like
27.407
Πόντοι
8.346
Πραγματι ειχα θυμωσει και της ειπα για παρτουζα με τη φιλη της
Αλλα μου απαντησε "οχι κουραμπιεδακι μου εμεις αγαπιομαστε και δε μου παει η καρδια να σε αφησω να γαμησεις τη φιλη μου μπροστα μου"
Με ευχαριστησε ομως κανοντας μου σπεσιαλ δειπνο ντυθηκε με ωραιο φορεμα ζαρτιερες και μου κανε μια τελεια πιπα και γαμησαρα
Σορρυ ρε τυπε μου αλλα τοτε στο δωματιο με τν μαυρο που την "αναγκασε" η φιλη να παει ενω δν ήθελε ήταν καπως ετσι
FB_IMG_1640871259005.jpg

Σε αγαπουσε κ τοτε?
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.628
Like
68.295
Πόντοι
11.956
Εεε ναι δίκιο έχουμε όλοι οι μύστες....τρολαρεις τον εαυτό σου μόνος σου δεν γίνονται αυτά που λες
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Σορρυ ρε τυπε μου αλλα τοτε στο δωματιο με τν μαυρο που την "αναγκασε" η φιλη να παει ενω δν ήθελε ήταν καπως ετσι
FB_IMG_1640871259005.jpg

Σε αγαπουσε κ τοτε?
Με αυτη τη σκεψη κατι βραδια...ακουγα στο ραδιοφωνο...
Κι εσπασε η νυχτα δυο κομματια...
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.122
Κριτικές
20
Like
27.407
Πόντοι
8.346
Με αυτη τη σκεψη κατι βραδια...ακουγα στο ραδιοφωνο...
Κι εσπασε η νυχτα δυο κομματια...
Έπρεπε να ξεκωλιασεις την φιλη τυπε.
Η τουλάχιστον να εκανες ανώνυμη καταγγελία για το αδηλωτο πηγαδι της
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Έπρεπε να ξεκωλιασεις την φιλη τυπε.
Η τουλάχιστον να εκανες ανώνυμη καταγγελία για το αδηλωτο πηγαδι της
Προσπαθησα αλλα δεν...
Βλεπεις δεν ημουν μαυρος σα τη νυχτα διχως φεγγαρακι διχως
Και με ξυπνησε της πορτας καθως εφευγε ο ηχος...
 

Pistolxxl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2021
Μηνύματα
823
Like
3.586
Πόντοι
446
Με αυτη τη σκεψη κατι βραδια...ακουγα στο ραδιοφωνο...
Κι εσπασε η νυχτα δυο κομματια...

Σορρυ ρε τυπε μου αλλα τοτε στο δωματιο με τν μαυρο που την "αναγκασε" η φιλη να παει ενω δν ήθελε ήταν καπως ετσι
FB_IMG_1640871259005.jpg

Σε αγαπουσε κ τοτε?
Δεν την γάμησε..Λίγο το κεφαλάκι έβαλε και μετά βγήκε ..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom