Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.872
Like
2.273
Πόντοι
456
Το θυμήθηκαν τώρα οι Γαλλίδες κλωσσες ,που πήρε υπουργική θέση ;

Εύκολος τρόπος για να καταστρέψεις τον πολιτικό σου αντίπαλο. Αφού οι μαρτυρίες και μόνο αρκούνε, ειδικά άμα είναι από δύο ή και πάνω γυναίκες.
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
763
Like
943
Πόντοι
86
Επίτηδες το κάνουνε για να μαραζώνεις εσύ τύπε. Από κακία. Έτσι τους λένε οι φεμινίστριες να κάνουν.
Εγώ δεν θα μαραζωσω πότε στοχος 1000 πουτανες μέχρι τα βαθιά γεράματα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Κατηγορείται για βιασμό η Ελληνίδα υφυπουργός του Μακρόν Χρυσούλα Ζαχαροπούλου

Σύμφωνα με το περιοδικό Marianne, η εισαγγελία του Παρισιού έχει ξεκινήσει έρευνα για φερόμενες πράξεις της, οι οποίες φέρονται να διαπράχθηκαν, όταν εκείνη εργαζόταν ως γυναικολόγος.

:embarrased:
εδώ σε θέλω κάβουρα να περπατάς στα κάρβουνα. Τι λέει το Μυτού; ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ. Στη συγκεκριμένη περίπτωση

1. Είτε η κα Ζαχαροπούλου λέει ψέματα, κι όσες την κατηγορούν αλήθεια, άρα ΤΣΟΥΠ εμφανίστηκε μια Γυναίκα Βιαστής, η οποία λέει και ψέματα
2. Είτε όσες την κατηγορούν λένε ψέματα, και η κα Ζαχαροπούλου ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΤΕ ΑΔΙΚΑ, άρα ΤΣΟΥΠ εμφανίστηκαν όχι μια, αλλά πολλές Γυναίκες, που κατηγορούν ΨΕΥΔΩΣ ως Βιαστές κάποια άλλα άτομα

Για να δούμε τι θα γίνει στην Πράξη. Αυτονόητο τι θα είχε γίνει, αν κατηγορούνταν άντρας Γυναικολόγος
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Κακουργηματική πράξη που τιμωρείται με ποινές αντίστοιχης της δολοφονίας. Με τη διαφορά ότι η μαρτυρία του θύματος είναι αρκετή ως αποδεικτικό στοιχείο.
είμαι περίεργος να δω τη συνέχεια
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Το θυμήθηκαν τώρα οι Γαλλίδες κλωσσες ,που πήρε υπουργική θέση ;
Δεν σε καταλαβαίνω τύπε. Τόσα χρόνια πάλευαν κι έκλαιγαν σιωπηλά, και τώρα βρήκαν τη δύναμη να βγουν μπροστά και να καταγγείλουν αυτά που τους συνέβησαν
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Εύκολος τρόπος για να καταστρέψεις τον πολιτικό σου αντίπαλο. Αφού οι μαρτυρίες και μόνο αρκούνε, ειδικά άμα είναι από δύο ή και πάνω γυναίκες.
Ας ξεκαθαρίσω από την αρχή πως δεν ξέρω τι έγινε, και δεν μπορώ να πάρω θέση. Αναρωτιέμαι όμως ΓΙΑΤΙ αυτοί που ψήφισαν αυτούς τους Νόμους δεν σκέφτηκαν ότι ΙΣΩΣ κάποια μέρα τρακάρουν πάνω τους
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.960
Κριτικές
63
Like
45.864
Πόντοι
9.297

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.202
Like
3.451
Πόντοι
456
Το θυμήθηκαν τώρα οι Γαλλίδες κλωσσες ,που πήρε υπουργική θέση ;
Τα κωλοδάχτυλα που λένε πως τους έβαζε δεν νομίζω να έχουν και κάποια σχέση με γυναικολογικά. Άντε τώρα να αποδείξει πως δεν είναι ελέφαντας.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.960
Κριτικές
63
Like
45.864
Πόντοι
9.297
Δεν σε καταλαβαίνω τύπε. Τόσα χρόνια πάλευαν κι έκλαιγαν σιωπηλά, και τώρα βρήκαν τη δύναμη να βγουν μπροστά και να καταγγείλουν αυτά που τους συνέβησαν

Τα κωλοδάχτυλα που λένε πως τους έβαζε δεν νομίζω να έχουν και κάποια σχέση με γυναικολογικά. Άντε τώρα να αποδείξει πως δεν είναι ελέφαντας.
Και οδοντίατρος να ήταν θα έλεγαν ότι τις ναρκώνει και τις βίαζε τις κουφάλες( των δοντιών..).
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.439
Like
6.307
Πόντοι
1.056
Τα κωλοδάχτυλα που λένε πως τους έβαζε δεν νομίζω να έχουν και κάποια σχέση με γυναικολογικά. Άντε τώρα να αποδείξει πως δεν είναι ελέφαντας.
Για την αντιμετώπιση της πάθησης της ενδομητριωσης χρειάζεται πρώτα δακτυλική εξέταση από τον πρωκτό. Η οποία μπορεί να είναι και αρκετά επώδυνη από ότι μου έχει πει γνωστός μου γυναικολόγος.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Τα κωλοδάχτυλα που λένε πως τους έβαζε δεν νομίζω να έχουν και κάποια σχέση με γυναικολογικά. Άντε τώρα να αποδείξει πως δεν είναι ελέφαντας.
κοίτα τύπε, και πάλι φτάνουμε στο ίδιο συμπέρασμα. Κάποιες Γυναίκες κατηγορούν μια Γυναίκα πως τις βίαζε. Δεν μπορεί να λένε όλες αλήθεια. Είτε αυτές την καταγγέλουν ψευδώς, είτε αυτή είναι στην πραγματικότητα βιάστρια και λέει ψέματα για να καλυφθεί, δεν μπορεί να υπάρξει άλλη λογική πιθανότητα
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.202
Like
3.451
Πόντοι
456
Για την αντιμετώπιση της πάθησης της ενδομητριωσης χρειάζεται πρώτα δακτυλική εξέταση από τον πρωκτό. Η οποία μπορεί να είναι και αρκετά επώδυνη από ότι μου έχει πει γνωστός μου γυναικολόγος.
Ευχαριστώ δεν το ήξερα.
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.202
Like
3.451
Πόντοι
456
κοίτα τύπε, και πάλι φτάνουμε στο ίδιο συμπέρασμα. Κάποιες Γυναίκες κατηγορούν μια Γυναίκα πως τις βίαζε. Δεν μπορεί να λένε όλες αλήθεια. Είτε αυτές την καταγγέλουν ψευδώς, είτε αυτή είναι στην πραγματικότητα βιάστρια και λέει ψέματα για να καλυφθεί, δεν μπορεί να υπάρξει άλλη λογική πιθανότητα
Ειρωνία. Ότι έσπειραν οι μιτούδες τώρα τα λούζονται και γυναίκες μεταξύ τους.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Για την αντιμετώπιση της πάθησης της ενδομητριωσης χρειάζεται πρώτα δακτυλική εξέταση από τον πρωκτό. Η οποία μπορεί να είναι και αρκετά επώδυνη από ότι μου έχει πει γνωστός μου γυναικολόγος.
και πάλι καταλήγουμε στο ίδιο συμπέρασμα. Είτε η Γιατρός εκμεταλλευόμενη τη θέση της τις χερούκλωνε συστηματικά, τάχα ότι ήταν μέρος της Διαδικασίας Διάγνωσης, είτε αυτές, αν και γνώριζαν ότι το κωλοδαχτύλιασμα είναι μέρος της Διαδικασίας Διάγνωσης, την κατηγορούν άδικα. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΠΟΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΛΕΕΙ ΨΕΜΑΤΑ
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.439
Like
6.307
Πόντοι
1.056
Ειρωνία. Ότι έσπειραν οι μιτούδες τώρα τα λούζονται και γυναίκες μεταξύ τους.
Δεν είναι μόνο αυτό. Αν ισχύουν μόνο αυτά που γράφονται στο ρεπορτάζ (και δεν υπάρχει κάτι άλλο σοβαρότερο που αποκρύπτεται) τότε όλοι οι γιατροί ειδικά οι γυναικολόγοι (άντρες - γυναίκες) θα φοβούνται να κάνουν τις απαιτούμενες εξετάσεις μην τυχόν και καταγγελθούν από γυναίκες που ένιωσαν "παραβιασμένες" :confused:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Ειρωνία. Ότι έσπειραν οι μιτούδες τώρα τα λούζονται και γυναίκες μεταξύ τους.
Περίμενε να δεις τι έχει να γίνει με τους Πολιτικούς που ψήφισαν αυτούς τους Νόμους. Την πρώτη γεύση την πήρε ο Κάβανο
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Δεν είναι μόνο αυτό. Αν ισχύουν μόνο αυτά που γράφονται στο ρεπορτάζ (και δεν υπάρχει κάτι άλλο σοβαρότερο που αποκρύπτεται) τότε όλοι οι γιατροί ειδικά οι γυναικολόγοι (άντρες - γυναίκες) θα φοβούνται να κάνουν τις απαιτούμενες εξετάσεις μην τυχόν και καταγγελθούν από γυναίκες που ένιωσαν "παραβιασμένες" :confused:
μα ναι. Εδώ και χιλιάδες χρόνια έχει αναφερθεί η Συκοφαντία. Όταν ο Σόλωνας ψήφισε την απαγόρευση εξαγωγής, δεν το φαντάστηκε, σαν έντιμος άνθρωπος που ήταν. Αν ψηφίζονται Νόμοι που την ευνοούν, θα γίνει της τρελής
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Πριν λιγες μερες βλεπω σε σουπερ μαρκετ μια γυρω στα 30. Ελληνιδα φαινοταν. Μετριου αναστηματος, οχι κοντη. Τατουαζ κατι σαν Αμαζονα, πισω ψηλα στη πλατη, στον αυχενα. Κοντο μαλλι, ωραιο προσωπο. Και πολυ σφιχτο ωραιο σωμα. Φοραγε ενα μακρυ καλοκαιρινο σκουρο γκρι φορεμα, μεχρι τον αστραγαλο. Αλλα πανω με τιραντες το φορεμα. Και ντεκολτε. 2αρι βυζια. Δεν φοραγε στηθοδεσμο, θα φαινονταν οι τιραντες. Τιποτα. Μονο το φορεμα. Τα βυζια ηταν χυμα. Ισως λογω αφορητης ζεστης. Την ακολουθω, διακριτικα, αλλα σε κοντινη αποσταση. Στο ραφι με τα οσπρια, σκυβει και παιρνει απο το κατω κατω ραφι. Ημουν στο μισο μετρο και κοιταγα καλα καλα. Δεν με ενοιαζε αν με πηρε πρεφα οτι κοιταω. Αλλα ουτε κοιταγε προς τα εμενα, ηταν τελειως αποροφημενη σε αυτο που ψωνιζε.
Εχω δει βυζια σε ντεκολτε να ειναι τα μισα απ εξω. Εχω δει sιde boobs. Βυζια ΜΕΧΡΙ ΡΩΓΑ, ΣΕ ΝΤΥΜΕΝΗ, οχι σε καμια παραλια, δεν μου εχει ξανατυχει.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
και πάλι καταλήγουμε στο ίδιο συμπέρασμα. Είτε η Γιατρός εκμεταλλευόμενη τη θέση της τις χερούκλωνε συστηματικά, τάχα ότι ήταν μέρος της Διαδικασίας Διάγνωσης, είτε αυτές, αν και γνώριζαν ότι το κωλοδαχτύλιασμα είναι μέρος της Διαδικασίας Διάγνωσης, την κατηγορούν άδικα. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΠΟΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΛΕΕΙ ΨΕΜΑΤΑ
Λύσσαξες πια.
Ναι, καποια γυναικα λεει ψεματα, τι καημος ειναι πια αυτος? Συνελθε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom