Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
848
Like
2.805
Πόντοι
446
Όχι μετά από 9 μέρες να βρείς γκομινα διότι ως γνωστόν.... ΣΤΙΣ 9 ΤΟΥ ΜΑΚΑΡΊΤΗ ΆΛΛΟΣ ΜΠΉΚΕ ΜΈΣ'ΣΤΟ ΣΠΊΤΙ ????
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
848
Like
2.805
Πόντοι
446
Σαν την Ελληνίδα δεν έχει κακή καλή ψυχρή θερμή ή ανάποδη αυτή είναι αλλιώς άμα είναι έτσι να αποκηρύξουμε τις μάνες μας ...εεεε τι;;;;;....
Όλες είναι πουτανες εκτός από την μάνα μας;;;;.....αυτά μόνο η κλασική αγορομανα τα λέει για νά μείνει ο γιοκας στο σπίτι να την γηροκομισει καί νά μπαίνει ι ο μισθός στους λογαριασμούς

Έλα να ξυπνάμε λίγο
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
λοιπον που λες με αυτη που βγήκα απο το τιντερ....τη φασωσα περιπου στο 10 λεπτο,και μετα με τσιμπουκωσε στο αμαξι..(σπιτι δεν ηθελε με τιποτα γιατι ειχε περιοδο,αλλα μιας και ειχε ουτε εγω ηθελα)..σε ενδιαφέρει να μάθεις πως το κατάφερα η οχι?
Όχι αδερφέ μου δε με αφορά να πάνε με όποιον θέλουν και με σένα και με τον καθένα δε υπάρχει λόγος να μου πεις τον τρόπο να περνάς καλά αδερφέ μου.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Η μεγαλη διαφορα αναμεσα στις επιλογες που εχουν οι γυναικες και οι αντρες φαινεται πολυ εντονα και στα χωρισμενα ζευγαρια. Οι περισσοτεροι αντρες μετα απο εναν χωρισμο απο μια σοβαρη σχεση-αρραβωνα-γαμο συνηθως μενουν με το πουλι στο χερι για αρκετο καιρο ενω οι γκομενες τον επομενο μηνα σχεδον ολες ειναι με αλλον. Πολλα τα παραδειγματα απο το στενο κοινωνικο περιβαλλον.
Αλλος ενας λογος που ο αντρας δεν πρεπει ποτε να αψηφα τον αγοραιο ερωτα που σε τετοιες περιπτωσεις αποδεικνυεται λυτρωτικος. Αντι να καθησει ο αλλος να μαραζωσει μετα τον χωρισμο, παιρνει σβαρνα τις πουτανες και τις γραφει στ αρχιδια του ολες.
Εχω πολλους γνωστους που κυριολεκτικα καταστραφηκαν μετα απο εναν χωρισμο ενω ολες ανεξαιρετως οι γυναικες τους σχεδον αμεσως μπηκαν σε φαση κανονικης και φυσιολογικης ζωης διπλα σε καποιον αλλον

Εγώ ξέρω ότι σαν σχεσάκιας/παντρεμένος/χωρισμένος παίζεις μπάλα πολύ πιο εύκολα απ'ότι μπακούρης.Εδώ ακόμα και οι μπακούρηδες λένε ότι έχουν σχέση ή χωρίσαν πρόσφατα απ'το να λένε πχ ότι είναι μπακούρηδες 5 χρόνια

Αυτοί που μαραζώνουν πιστεύω ειναι οι κλασικοί πιρφοροαγαπούληδες που κανουν μια γυναίκα να είναι όλη τους ζωή και όταν τους παρατάει δεν ξέρουν τί να κάνουν.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Εγώ ξέρω ότι σαν σχεσάκιας/παντρεμένος/χωρισμένος παίζεις μπάλα πολύ πιο εύκολα απ'ότι μπακούρης.Εδώ ακόμα και οι μπακούρηδες λένε ότι έχουν σχέση ή χωρίσαν πρόσφατα απ'το να λένε πχ ότι είναι μπακούρηδες 5 χρόνια

Αυτοί που μαραζώνουν πιστεύω ειναι οι κλασικοί πιρφοροαγαπούληδες που κανουν μια γυναίκα να είναι όλη τους ζωή και όταν τους παρατάει δεν ξέρουν τί να κάνουν.
Εσυ σε ποια κατηγορια ανδρων κατατασσεις τον εαυτο σου?
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Η μεγαλη διαφορα αναμεσα στις επιλογες που εχουν οι γυναικες και οι αντρες φαινεται πολυ εντονα και στα χωρισμενα ζευγαρια. Οι περισσοτεροι αντρες μετα απο εναν χωρισμο απο μια σοβαρη σχεση-αρραβωνα-γαμο συνηθως μενουν με το πουλι στο χερι για αρκετο καιρο ενω οι γκομενες τον επομενο μηνα σχεδον ολες ειναι με αλλον. Πολλα τα παραδειγματα απο το στενο κοινωνικο περιβαλλον.
Αλλος ενας λογος που ο αντρας δεν πρεπει ποτε να αψηφα τον αγοραιο ερωτα που σε τετοιες περιπτωσεις αποδεικνυεται λυτρωτικος. Αντι να καθησει ο αλλος να μαραζωσει μετα τον χωρισμο, παιρνει σβαρνα τις πουτανες και τις γραφει στ αρχιδια του ολες.
Εχω πολλους γνωστους που κυριολεκτικα καταστραφηκαν μετα απο εναν χωρισμο ενω ολες ανεξαιρετως οι γυναικες τους σχεδον αμεσως μπηκαν σε φαση κανονικης και φυσιολογικης ζωης διπλα σε καποιον αλλον
Δε βρίσκουν όλες άλλον κοπέλες σα τη θεία μου ας πουμε όχι μετά από 1 μήνα άλλον αλλά καλά καλά μια σχέση δεν έχει κάνει,οι κοπέλες που δε έχουν κανένα από τα κριτήρια που θέλουν οι άντρες δλδ να είναι καλή εμφανησιακα ένα 7 και να μη γεροντοκοριζει αντισεξυ στιλ,άμα η άλλη είναι του 5 και γεροντοκοριζει όχι πολλές σχέσεις ούτε μια,δλδ οι κοπέλες που δε έχουν κανένα από τα 2 κριτήρια που θέλουν οι άντρες είναι η μόνη κατηγορία που δε βρίσκει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Δε βρίσκουν όλες άλλον κοπέλες σε τη θεία μου ας πουμε όχι μετά από 1 μήνα άλλον αλλά καλά καλά μια σχέση δεν έχει κάνει,οι κοπέλες που δε έχουν κανένα από τα κριτήρια που θέλουν οι άντρες δλδ να είναι καλή εμφανησιακα ένα 7 και να μη γεροντοκοριζει αντισεξυ στιλ,άμα η άλλη είναι του 5 και γεροντοκοριζει όχι πολλές σχέσεις ούτε μια,δλδ οι κοπέλες που δε έχουν κανέναν από τα 2 κριτήρια που θέλουν οι άντρες είναι η μόνη κατηγορία που δε βρίσκει.
Καμια σχεση με τον Προεδρο του Εδεσσαικου?
 
Εγγρ.
20 Σεπ 2021
Μηνύματα
1.438
Like
1.410
Πόντοι
216
Δε βρίσκουν όλες άλλον κοπέλες σα τη θεία μου ας πουμε όχι μετά από 1 μήνα άλλον αλλά καλά καλά μια σχέση δεν έχει κάνει,οι κοπέλες που δε έχουν κανένα από τα κριτήρια που θέλουν οι άντρες δλδ να είναι καλή εμφανησιακα ένα 7 και να μη γεροντοκοριζει αντισεξυ στιλ,άμα η άλλη είναι του 5 και γεροντοκοριζει όχι πολλές σχέσεις ούτε μια,δλδ οι κοπέλες που δε έχουν κανέναν από τα 2 κριτήρια που θέλουν οι άντρες είναι η μόνη κατηγορία που δε βρίσκει.
αυτά που έγραψες, έτσι όπως τα έγραψες, τώρα που τα διαβάζεις, τα καταλαβαίνεις ?
 
Εγγρ.
20 Σεπ 2021
Μηνύματα
1.438
Like
1.410
Πόντοι
216

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
άρα έχει ολοκληρώσει τη βασική του εκπαίδευση ... κανόνες συντακτικού ξέρει ? ...
Ασε ρε το παιδακι ησυχο, που το βρηκες μικρο και εσπευσες να το κατασπαραξεις
 
Εγγρ.
20 Σεπ 2021
Μηνύματα
1.438
Like
1.410
Πόντοι
216
Ασε ρε το παιδακι ησυχο, που το βρηκες μικρο και εσπευσες να το κατασπαραξεις
τόσο μικρά δε με καυλώνουν ... ήσυχα τα αφήνω να βρουν μόνα τους το δρόμο τους
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom