Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.860
Like
17.907
Πόντοι
3.656
και παλι ομως ρε Sub Zero

δε θα βαριοσουν ως ΙΣΟΒΙΟΣ πυρφορος???:confused::confused::confused::confused:


δε γινεται...καποια στιγμη θα βαριοσουν! 24/7 μαζι ΔΕ Ν .....ΓΙΝΕΤΑΙ:confused::confused::confused:

ουτε μπου θα..εμπαινες!:tooth:

Τζάμπα τα λέω...:headbang:

Ποιος είπε ότι θα είμαστε 24/7 μαζί;Καταρχην,αν δουλεύουμε θα βλεπόμαστε μόνο απόγευμα/βράδυ.Μετά,δεν θα της απαγορεύω να βγαίνει με φίλες της,ούτε θα λέω να βγαίνουμε μόνο μαζί.Ούτε φυσικά τηλεφωνήματα καθε 5 λεπτά πού είσαι και τι κάνεις.Βλέπεις πόσο 'πιρφόρος' είμαι

Εμένα στ'αρχίδια μου,θα πηγαίνω κανα τρέξιμο,κανα γυμναστήριο,τη βγάζω κι έτσι.Απ'το να βγαίνω με άλλους και να βαριέμαι,προτιμώ να κάνω πράγματα μόνος μου.Αλλά όταν ξέρεις ότι έχεις έναν άνθρωπο στη ζωή σου,είσαι και αλλιώς ψυχολογικά.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.971
Like
11.947
Πόντοι
3.556
Τζάμπα τα λέω...:headbang:

Ποιος είπε ότι θα είμαστε 24/7 μαζί;Καταρχην,αν δουλεύουμε θα βλεπόμαστε μόνο απόγευμα/βράδυ.Μετά,δεν θα της απαγορεύω να βγαίνει με φίλες της,ούτε θα λέω να βγαίνουμε μόνο μαζί.Ούτε φυσικά τηλεφωνήματα καθε 5 λεπτά πού είσαι και τι κάνεις.Βλέπεις πόσο 'πιρφόρος' είμαι

Εμένα στ'αρχίδια μου,θα πηγαίνω κανα τρέξιμο,κανα γυμναστήριο,τη βγάζω κι έτσι.Απ'το να βγαίνω με άλλους και να βαριέμαι,προτιμώ να κάνω πράγματα μόνος μου.Αλλά όταν ξέρεις ότι έχεις έναν άνθρωπο στη ζωή σου,είσαι και αλλιώς ψυχολογικά.
Βρε όρθιο ζώο .... οι γυναίκες γουστάρουν μυστήριο και συ όχι μόνο θα της δείχνεις ότι είσαι δεδομένος αλλά και αντικοινωνικός με το να κάνεις πράγματα μόνος σου όταν αυτή θα βγαίνει με τις φίλες της ή δεν θα την πολυπαίρνεις τηλέφωνο.

Στα χει φορέσει από τα αποδυτήρια και πάλι θα κλαίγεσαι πόσο πουτάνες είναι.

Βέβαια για να γίνουν όλα αυτά πα να πει ότι έχεις να βάλεις γυναίκα ... οπότε αργεί πολύ η κατάσταση που περιγράφεις :confused:
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Τζάμπα τα λέω...:headbang:

Ποιος είπε ότι θα είμαστε 24/7 μαζί;Καταρχην,αν δουλεύουμε θα βλεπόμαστε μόνο απόγευμα/βράδυ.Μετά,δεν θα της απαγορεύω να βγαίνει με φίλες της,ούτε θα λέω να βγαίνουμε μόνο μαζί.Ούτε φυσικά τηλεφωνήματα καθε 5 λεπτά πού είσαι και τι κάνεις.Βλέπεις πόσο 'πιρφόρος' είμαι

Εμένα στ'αρχίδια μου,θα πηγαίνω κανα τρέξιμο,κανα γυμναστήριο,τη βγάζω κι έτσι.Απ'το να βγαίνω με άλλους και να βαριέμαι,προτιμώ να κάνω πράγματα μόνος μου.Αλλά όταν ξέρεις ότι έχεις έναν άνθρωπο στη ζωή σου,είσαι και αλλιώς ψυχολογικά.

να σου κανω κανα προξενιο? σοβαρα μιλαω.

αυτογκολ απο τα αποδυτηρια οταν δεχεσαι να βγαινει ΕΞΩ με φιλες,ενω εσυ το πολυ γυμναστηριο :confused: :confused: :confused:
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
εσυ ρε τυπε γιατι να μη βγαινεις να γνωριζεις παραλληλα και αλλα μουνακια???

θα αυτοπεριοριστεις αμαχητι, τοσο παθητικα ?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
ολο μαγκια κλανια ειναι ο ελληνας, αλλα ενα οργανωμενο ντου στη βουλη δε ξερουν να κανουν να παρουν παραμαζωμα και ματ και ολους.
Oι μονοι οργανωμενοι ειναι οι ΚΚΕδες τύπε, και την τελευταια φορα ηταν κιολας αυτοι που απετρεψαν το ντου στη Βουλη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τζάμπα τα λέω...:headbang:

Ποιος είπε ότι θα είμαστε 24/7 μαζί;Καταρχην,αν δουλεύουμε θα βλεπόμαστε μόνο απόγευμα/βράδυ.Μετά,δεν θα της απαγορεύω να βγαίνει με φίλες της,ούτε θα λέω να βγαίνουμε μόνο μαζί.Ούτε φυσικά τηλεφωνήματα καθε 5 λεπτά πού είσαι και τι κάνεις.Βλέπεις πόσο 'πιρφόρος' είμαι

Εμένα στ'αρχίδια μου,θα πηγαίνω κανα τρέξιμο,κανα γυμναστήριο,τη βγάζω κι έτσι.Απ'το να βγαίνω με άλλους και να βαριέμαι,προτιμώ να κάνω πράγματα μόνος μου.Αλλά όταν ξέρεις ότι έχεις έναν άνθρωπο στη ζωή σου,είσαι και αλλιώς ψυχολογικά.
Αμα βρεις εσυ γκομενα, το γυμναστηριο θα το βλεπεις μονο σε βιντεακια στο youtube, τοσο creepy σε κοβω
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.860
Like
17.907
Πόντοι
3.656
να σου κανω κανα προξενιο? σοβαρα μιλαω.

αυτογκολ απο τα αποδυτηρια οταν δεχεσαι να βγαινει ΕΞΩ με φιλες,ενω εσυ το πολυ γυμναστηριο :confused: :confused: :confused:

Το αυτογκολ είναι αν είστε μαζί όλη μέρα
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Βρε όρθιο ζώο .... οι γυναίκες γουστάρουν μυστήριο και συ όχι μόνο θα της δείχνεις ότι είσαι δεδομένος αλλά και αντικοινωνικός με το να κάνεις πράγματα μόνος σου όταν αυτή θα βγαίνει με τις φίλες της ή δεν θα την πολυπαίρνεις τηλέφωνο.

Στα χει φορέσει από τα αποδυτήρια και πάλι θα κλαίγεσαι πόσο πουτάνες είναι.

Βέβαια για να γίνουν όλα αυτά πα να πει ότι έχεις να βάλεις γυναίκα ... οπότε αργεί πολύ η κατάσταση που περιγράφεις :confused:

με προλαβες τυπε:hi:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.860
Like
17.907
Πόντοι
3.656

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Καλά,μάζεψε τους κλώνους σου εσύ κι ασε με εμένα
Δεν εχω κανεναν κλώνο ούτε ειχα ποτέ

Σωστα, εσυ θελεις μονο οσους εγκρινουν τις αποψεις που σε οδηγησαν ως εδω, φαύλος κυκλος λεγεται, σπασε τον καποια στιγμη, αν δεν αλλαξεις κατι στη συμπεριφορα σου δεν ειναι λογικο να αλλαξει και κατι στη ζωη σου, τα πραγματα δεν γινονται απο μονα τους, ξυπνα γαμω το κεφαλι σου
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
εντατικα γυμναστηριο πανε οι μικροψωληδες.....

εξαιρω τους περσοναλ γιατι αυτοι ετσι βγαζουν τα προς το ζην....:jerking:

edit : και τους μπραβους
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.860
Like
17.907
Πόντοι
3.656
ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙ

το αυτογκολ ειναι ο αυτοπεριορισμος!

ειτε θα ειναι αμοιβαιος,ειτε μηδενικος ! διαλεξε και παρε

Αν η μέρα είχε 30 ώρες,και προλάβαινα και δουλειά,και γκόμενα,και φίλους,και τρεξίματα,και ύπνο τότε εντάξει
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Αν η μέρα είχε 30 ώρες,και προλάβαινα και δουλειά,και γκόμενα,και φίλους,και τρεξίματα,και ύπνο τότε εντάξει
Ενα σωρο κοσμος πώς προλαβαινει δουλεια, γκομενα, φιλους και γυμναστικη και υπνο μεσα σε 24 ωρες? Μας κοροιδευεις? Σοβαρα τωρα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εντατικα γυμναστηριο πανε οι μικροψωληδες.....

εξαιρω τους περσοναλ γιατι αυτοι ετσι βγαζουν τα προς το ζην....:jerking:
Δεν υπαρχει κανενας λογος να πηγαινεις γυμναστηριο αν δεν ασκεις καποιο επαγγελμα που σχετιζεται με το γυμνασμενο σωμα, μην τρελαθουμε κιολας
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.860
Like
17.907
Πόντοι
3.656
Ενα σωρο κοσμος πώς προλαβαινει δουλεια, γκομενα, φιλους και γυμναστικη και υπνο μεσα σε 24 ωρες? Μας κοροιδευεις? Σοβαρα τωρα?

Μάλλον δεν θα δουλεύει ή δεν θα κοιμαται αν τα κάνει όλα κάθε μέρα
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
757
Like
921
Πόντοι
86
Πληρώθηκα να γαμησω στην επαρχία με 60 ευρώ δύο πουτανες ;Η να επισκεφτώ τη Καμπούλ αξιοποιώντας τη φοιτητική προσφορά του εισιτηρίου να κάνω βόλτα και να μου μείνει και ένα δεκαρικο περισσότερο δηλαδή 50 ευρώ =30 εισιτήριο κι 2×10
 

gaoutsos7777

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2020
Μηνύματα
243
Like
77
Πόντοι
1
Είπαμε.
Όλοι οι κοντοχοντροι λαπαδες γαμάνε μουνέτα.
Οι υπόλοιποι.....χειρογλυκανο.

Άλλωστε ποιο το όνειρο καθε γυναίκας?Ενας ασχημαντρας με μπυροκοιλια,άφραγκος,χωρίς στον ήλιο μοίρα και τέρμα μίζερος
re πουστη θα αρχισω να τραβαω φωτογραφιες και βιντεο να σου τις δειχνω δε τρωγεσαι
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.860
Like
17.907
Πόντοι
3.656
Πληρώθηκα να γαμησω στην επαρχία με 60 ευρώ δύο πουτανες ;Η να επισκεφτώ τη Καμπούλ αξιοποιώντας τη φοιτητική προσφορά του εισιτηρίου να κάνω βόλτα και να μου μείνει και ένα δεκαρικο περισσότερο δηλαδή 50 ευρώ =30 εισιτήριο κι 2×10

Καμπούλ,πού αλλού γαμάς με 10 ευρώ;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.860
Like
17.907
Πόντοι
3.656
Βεβαια,αν δε θες πακοχυμένα σεντόνια,πάνε στο 1x20 για πιο καθαρά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom