Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.984
Like
10.126
Πόντοι
2.606
τα τελευταια χρονια τους εχω γραψει ολους στην ΠΟΥΤΣΑ μου,οι τσαμπα διακοπες τελειωσαν. :sunglasses:
Μπορείς να τους πληρώνεις αυτούς που έρχονται... :coffee:
Δεν βλέπω κάποιο πρόβλημα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μην γραφεις ΓΙΟΥΦΤΟ για λιγο θα κανω σημαντικη ανακοινωση
Για πε...
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.581
Κριτικές
31
Like
13.161
Πόντοι
5.097

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.984
Like
10.126
Πόντοι
2.606

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.581
Κριτικές
31
Like
13.161
Πόντοι
5.097

sedigno

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2021
Μηνύματα
49
Like
26
Πόντοι
0
Δεν τα λέω για κανέναν, απλά μη σας κοροϊδεύουν τα γυμναστήρια αυτοί τρώνε μαύρα λεφτά και πουλάνε φούμαρα για μεταξωτές κορδέλες.αν έχεις καλή φάτσα ένα αξιοπρεπες ντύσιμο και λίγα κιλά παραπάνω να έχεις κάτι κάνεις.
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Δεν τα λέω για κανέναν, απλά μη σας κοροϊδεύουν τα γυμναστήρια αυτοί τρώνε μαύρα λεφτά και πουλάνε φούμαρα για μεταξωτές κορδέλες.αν έχεις καλή φάτσα ένα αξιοπρεπες ντύσιμο και λίγα κιλά παραπάνω να έχεις κάτι κάνεις.
Τι εννοεις λιγα κιλα παραπανω?Να εισαι χοντρος/γεματουλης η να εχεις κιλλα μυικα και γυμνασμενα?Για εμενα το πρωτο πραγμα απο την εμπειρια μου ολα αυτα τα χρονια που κοιτανε οι γυναικες ειναι το προσωπο και το ντυσιμο.Θεωρω οτι ρολο παιζει και το υψος κατα καποιο τροπο.Οχι κοντοι....
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Eπισης θεωρω οτι κακως μπαινετε σε αυτο το τρυπακι της αναλυσης καποιοι εδω μεσα τοσο βαθια και ψαχνετε να βρειτε τι φταιει με τις ελληνιδες και με τις γυναικες γενικοτερα.Ναι,τα εχουμε γραψει παρα πολλες φορες οτι οι ελληνιδες ειναι μαλακισμενες σαν γυναικες και απο τις χειροτερες στην ευρωπη και στον δυτικο κοσμο.Ομως...τα πραγματα πλεον εχουν αλλαξει και με την παγκοσμιοποίηση,τον δυτικο τροπο ζωης,το lifestyle και γενικοτερα ο κοινωνικος προοδευτισμος ο οποιος διακατεχει τις γυναικες σημερα εχουν κανει τις ανθρωπινες σχεσεις αρκετα δυσκολες σε συγκριση παντα με τις προηγουμενες δεκαετιες.Η γυναικα του σημερα δεν εχει καμμια σχεση με την γυναικα του 50,60,70,80 ακομα και με του 90 η αρχες 2000 θα ελεγα.Κανενας δεν ταιριαζει με κανενα πλεον.Τα διαζυγια και οι χωρισμοι βαρανε κοκκινο,οι απαιτησεις καθε χρονο ολο και γινονται μεγαλυτερες.Οι γυναικες ψαχνουν το τεκνο με τα λεφτα και την φημη του Τσιτσιπα και οι ανδρες ψαχνουν γυναικα με σωμα και αναλογιες πορνοσταρ με συμπεριφορα και χαρακτηρα καθολικης μοναχης.Τα πραγματα εχουν ξεφυγει απο το φυσιολογικο και γι'αυτο τα δημογραφικα στον δυτικο κοσμο εχουν παρει την κατρακυλα.Οι γκομενες πλεον δεν παρακαλανε ουτε κολλανε οπως τα παλαιοτερα χρονια.Εαν δεν θες εσυ μια δεν θελει αυτη 100.Εαν δεν φερθεις σωστα την εχει κανει λουις χωρις δευτερη σκεψη.Εαν δεν πληρεις βασικα αγαθα οπως κερασμα,φαγητο,εξοδο με το αμαξι,κανα δωρακι,διακοπες κλπ ειναι σιγουρο οτι θα την ξενερωσεις και καπου εκει θα χασει και το ενδιαφερον της για εσενα.Διοτι κακα τα ψεμματα σε μια σχεση εαν δεν υπαρχουν και αυτα η γυναικα αρχιζει και βαριεται.Εχω απειρα παραδειγματα απο τσιγγουνηδες η οικονομικα οχι και τοσο καλα γνωστους και φιλους που εχασαν κοπελες και γκομενακια λογο του οικονομικου.Οποτε καταληγουμε στο οτι η δουλεια και το οικονομικο παιζουν μεγαλο ρολο πλεον για να κρατησεις ενα μουνι διπλα σου.Μονη εξαιρεση αν εισαι τεκνο και βρεις φραγκατη που δεν την νοιαζει...πραγμα αρκετα σπανιο και δυσκολο.
 

sedigno

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2021
Μηνύματα
49
Like
26
Πόντοι
0
τα λεφτα παιζουν ρολο ως ενα σημειο μετα μετραει και ο χαρακτηρας, αν εισαι μπαζο σαν χαρακτηρας δεν σε κοιταει κανενας
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
τα λεφτα παιζουν ρολο ως ενα σημειο μετα μετραει και ο χαρακτηρας, αν εισαι μπαζο σαν χαρακτηρας δεν σε κοιταει κανενας
Τα λιγα 8αρια, 9αρια που εχει το Ελλαδισταν ψαχνουν πλουσιο γαμπρο.Καμμια απο αυτες δεν θα παει με το καλο παιδι που χτυπαει ενα μεροκαματο και ζει απλοικα.Τα 5αρια,6αρια και κανα 7αρι αναγκαστικα θελοντας και μη θα προσαρμοστουν και με τον μισθωτο φουκαρα που πλεον ειναι και η πολυ μεγαλη πλειοψηφια στην χωρα μας βαση παντοτε των οικονομικων.Οι λεφταδες λιγοστεουν η ακομα και οι ιδιοι ψαχνουν καποια με λεφτα και οι μεροκαματιαρηδες και μικρομεσσαιοι θα τραβηχτουν ο ενας με την αλλη.Γονοι κλπ φραγκατοι πλεον δυσκολα θα παρουν καποια αγνωστη οσο καλο μουνι και να ειναι.Εγω παντως ξερω αστυνομικους και πυροσβεστες που κυκλοφορανε δυνατα κομματια και μιλαμε για τυπαδες που με το ζορι καθαριζουν 1500 ευρωπουλα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056

η εργατια ρε μουνια Η ΕΡΓΑΤΙΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ


το μοναδικό τραγούδι που δεν διαλέγω την επιλογή Μηροπάνου :)

 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.581
Κριτικές
31
Like
13.161
Πόντοι
5.097
Εγγρ.
31 Μαρ 2013
Μηνύματα
298
Like
202
Πόντοι
21
Eπισης θεωρω οτι κακως μπαινετε σε αυτο το τρυπακι της αναλυσης καποιοι εδω μεσα τοσο βαθια και ψαχνετε να βρειτε τι φταιει με τις ελληνιδες και με τις γυναικες γενικοτερα.Ναι,τα εχουμε γραψει παρα πολλες φορες οτι οι ελληνιδες ειναι μαλακισμενες σαν γυναικες και απο τις χειροτερες στην ευρωπη και στον δυτικο κοσμο.Ομως...τα πραγματα πλεον εχουν αλλαξει και με την παγκοσμιοποίηση,τον δυτικο τροπο ζωης,το lifestyle και γενικοτερα ο κοινωνικος προοδευτισμος ο οποιος διακατεχει τις γυναικες σημερα εχουν κανει τις ανθρωπινες σχεσεις αρκετα δυσκολες σε συγκριση παντα με τις προηγουμενες δεκαετιες.Η γυναικα του σημερα δεν εχει καμμια σχεση με την γυναικα του 50,60,70,80 ακομα και με του 90 η αρχες 2000 θα ελεγα.Κανενας δεν ταιριαζει με κανενα πλεον.Τα διαζυγια και οι χωρισμοι βαρανε κοκκινο,οι απαιτησεις καθε χρονο ολο και γινονται μεγαλυτερες.Οι γυναικες ψαχνουν το τεκνο με τα λεφτα και την φημη του Τσιτσιπα και οι ανδρες ψαχνουν γυναικα με σωμα και αναλογιες πορνοσταρ με συμπεριφορα και χαρακτηρα καθολικης μοναχης.Τα πραγματα εχουν ξεφυγει απο το φυσιολογικο και γι'αυτο τα δημογραφικα στον δυτικο κοσμο εχουν παρει την κατρακυλα.Οι γκομενες πλεον δεν παρακαλανε ουτε κολλανε οπως τα παλαιοτερα χρονια.Εαν δεν θες εσυ μια δεν θελει αυτη 100.Εαν δεν φερθεις σωστα την εχει κανει λουις χωρις δευτερη σκεψη.Εαν δεν πληρεις βασικα αγαθα οπως κερασμα,φαγητο,εξοδο με το αμαξι,κανα δωρακι,διακοπες κλπ ειναι σιγουρο οτι θα την ξενερωσεις και καπου εκει θα χασει και το ενδιαφερον της για εσενα.Διοτι κακα τα ψεμματα σε μια σχεση εαν δεν υπαρχουν και αυτα η γυναικα αρχιζει και βαριεται.Εχω απειρα παραδειγματα απο τσιγγουνηδες η οικονομικα οχι και τοσο καλα γνωστους και φιλους που εχασαν κοπελες και γκομενακια λογο του οικονομικου.Οποτε καταληγουμε στο οτι η δουλεια και το οικονομικο παιζουν μεγαλο ρολο πλεον για να κρατησεις ενα μουνι διπλα σου.Μονη εξαιρεση αν εισαι τεκνο και βρεις φραγκατη που δεν την νοιαζει...πραγμα αρκετα σπανιο και δυσκολο.
Ε προφανώς οι απαιτήσεις είναι μεγαλύτερες αλλά επίσης δεν είναι όλοι έτσι. Είναι ανάλογα τι άτομα συναναστρέφεσαι. Πχ το να πάω με το γκομενάκι έξω 1-2 φορές την βδομάδα όχι απαραίτητα για φαγητό, να πάμε πχ μια μονοήμερη ή διήμερη 1-2 φορές τον μήνα και να της κάνω κάνα ψευτόδωράκι 1 φορά το τρίμηνο δεν νομίζω ότι είναι κάτι υπερβολικό. Είναι ότι έκανα και ότι βλέπω να γίνεται συνήθως....ελάχιστοι κάνουν παραπάνω και πολλές φορές χωρίς αποτέλεσμα. Εξάλλου αν δεν βγεις και εσύ να περάσεις καλά ποιο το νόημα? Επίσης όταν βγαίνετε θα πληρώνει και αυτή αρκετές φορές αλλιώς μάλλον βγαίνεις με κάποια που δεν πρέπει. Δεν βρισκόμαστε στο 1990, πλέον αν ξέρεις ότι μπορεί να πληρώσει σχεδόν τα μισά (που θα πρέπει να μπορεί... γιατί κανείς δεν θέλει μια μπατιρογκόμενα) προχωράς αλλιώς την στέλνεις,ψάχνει χορηγό και θα μάθει να το απαιτεί από εσένα.

Σίγουρα το οικονομικό παίζει ρόλο, αν εσύ βγάζεις 800 και σου μένουν 100 ευρώ πχ για να βγεις και να ξοδέψεις ε εκεί περιορίζεσαι αλλά από την άλλη και οι περισσότερες εκεί έξω δεν ζητάνε να έχεις μερσεντικό ή βίλα. Ξέρω αρκετές και τέτοιες είναι λίγες. Οι περισσότερες αξιόλογες,σπουδαγμένες και σωστές γκόμενες θέλουν κάποιον με ένα νορμάλ πακέτο και όχι να το παίζουν κάποιες στις φίλες τους...και το βασικότερο? συμμετέχουν στα έξοδα. Τώρα αν πας να μπλέξεις με καμιά κομμώτρια,makeup artist ή άλλο ούφο ε τα θες και τα παθαίνεις. Σκουπίδια υπάρχουν παντού,σε όλα τα φύλα...στόχος σου σαν αξιόλογος άνδρας είναι να μπορείς να τα βρεις και να τα παραμερίζεις...όχι να τους δίνεις αξία. Και δεν έχει να κάνει με το πόσο έξυπνος ή πλούσιος είσαι αλλά και με τον εγωισμό σου και τα στραπάτσα που έχεις φάει.

Εγώ ευτυχώς έχω φάει αρκετά από λάθος επιλογές και έχω μάθει, βλέπεις όμως πχ γόνους πλουσίων οικογενειών που μπλέκουν με μοντέλες,ηθοποιούς κ.α και ξέρεις από πριν ότι όλο αυτό θα καταρεύσει εκτός και αν αυτή κρατηθεί από τα λεφτά του. Αν και οι περισσότερες από αυτές περιμένουν μέχρι να κάνουν παιδιά και μετά την κάνουν με ελαφρά.

Όπως και να έχει, προσέχετε με ποιες και ποιους μπλέκετε εκεί έξω. Υπάρχουν αρκετά ναυάγια. Αν θέλετε απλά να πηδήξετε 1-2-5 φορές κάντε ότι γουστάρετε, αλλά για σχέση προσοχή...πλέον δεν χωράνε συναισθηματισμοί, πέταμα χρημάτων κ.α.

Βρείτε κάποια σωστή γκόμενα. Και εδώ είναι ίσως το μόνο κομμάτι που θα συμφωνήσω με τον σαντμαν. Οι σωστές γκόμενες, ούτε πολυφαίνονται έξω,είναι συγκεντρωμένες στον στόχο τους(δουλειά κτλ) και γενικά έχουν νορμάλ σφιχτό κοινωνικό κύκλο. Γι αυτό και είναι δύσκολο να τις γνωρίσεις όπως φυσικά είναι δύσκολο και γι αυτές να σε γνωρίσουν. ΄Έτσι λοιπόν πολλές και πολλοί (προσωπικά το 80% των γνωστών μου) βολεύονται με κάποιον από δουλειά,παρέα.

Αυτές που θα ρίξεις online,στο δρόμο κτλ είναι ΚΥΡΙΩΣ γκόμενες με ψυχολογικά που δεν έχουν κύκλο, ζητάνε τον ουρανό με τα άστρα, είναι μπάζα με ψυχολογικά κτλ.....Σας θυμίζει κάτι? ω ναι την γυναικεία εκδοχή του σαντμαν.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Κρους καλημέρα.
Άλλη μια φορά μίλησες σωστά.

Όσο για την τελευταία παράγραφο,ο Σαντ χθες έβρισε μάνα άλλου μέλους.Μπροστά σου νομίζω δεν θα το τολμούσε.
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2013
Μηνύματα
298
Like
202
Πόντοι
21
Κρους καλημέρα.
Άλλη μια φορά μίλησες σωστά.

Όσο για την τελευταία παράγραφο,ο Σαντ χθες έβρισε μάνα άλλου μέλους.Μπροστά σου νομίζω δεν θα το τολμούσε.
Πάντως από την τελευταία παράγραφο μπορεί να καταλάβει και ο σαντμαν ποιο είναι το τάργκετ γκρουπ του...εκτός και αν πιστεύει ότι θα βρει μια που θα ανεχτεί την μίρλα του χωρίς να είναι και αυτή το ίδιο.

Δεν ξέρω αν θα το τολμούσε ή όχι...δεν είμαι και κάνα ντούκι, to physique μου είναι αρκετά κοντά σε αυτό του "Aggelos Giakoumidis" αν τον ψάξεις στο ινστα αν και αντί για 170cm είμαι 180 ? . Περιμένω πόστ από σαντμαν με gif φιδάκι.

ΦΑΣΤ ΣΤΟΡΥ σημερινό πρωινό

Μιλάω με φίλο ο οποίος είναι αξιοπρεπής (όχι ψώλαρος αλλά όχι και ναυάγιο) και του λέω..."γύρισα στην πραγματικότητα της πόλης μας που μου την πέφτει μία τον μήνα από το 1 κάθε 2-3 μέρες στην σαλόνικα" και μου απαντά "ΚΑΛΑ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ? εμένα έχουν να μου την πέσουν 4 χρόνια".

Αυτό για να δούμε ότι η ζωή του άνδρα διαφέρει από της γυναίκας και γι αυτό πρέπει να χώνεται όσο μπορεί. Ακόμα και ο τοπ αν δεν χωθεί θα συμβιβαστεί με μια οκ που θα του την πέσει γιατί οι πολύ καλές δεν την πέφτουν σχεδόν ποτέ..δεν το έχουν ανάγκη άλλωστε.

Επίσης, επιτέλους ελεύθερος και πάλι....λίγο κακή εποχή αλλά ήταν για καλό. Έρχονται καινούργιες και βελτιωμένες καταστάσεις.

 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom