Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (3 μέλη και 19 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.958
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
μπορει να ξερεις τη ξαδερφη μ εσυ...δικαστινα στον αριο παγο,τωρα ειναι λουξεμβουργο
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.278
Πόντοι
8.006
Ναι,άλλοι όμως δεν μπορούν να γνωρίζουν κόσμο τόσο εύκολα.Δεν το'χουν,δεν είναι αρκετά εξωστρεφείς,δεν γίνονται εύκολα συμπαθητικοί,μην δαιμονοποιούμε κιόλας αυτούς που προσπαθούν να γνωρίσουν κάποια εντελώς άγνωστη,αν δεν έχουν άλλον τρόπο
Μα ειναι εντελως ακυρο και ασύμβατο αυτο που λες.
Ακριβως αν καποιος δεν ειναι τοσο κοινωνικος ή εξωστρεφης, τότε ειναι που ΔΕΝ μπορει να την πεσει σε μια αγνωστη στο δρομο ή στο μπαρ.
Για οσους δεν ειναι τερατα κοινωνικοτητας (πιστεψε με, ούτε εγω ειμαι), ο δρόμος ειναι αλλος. Μεθοδικοτητα και προσεγγιση με το μαλακο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: pouk58
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Κατι δεν μου λες καλα, το ΔΕΕ εχει μονο εναν Ελληνα κι αυτος ειναι αντρας
ε μπορει να εχει φυγει δε ξερω εχω καιρο να μιλησω μαζι της..παντως αποτι ξερω ηταν χρονια εκει. τωρα ειναι δεν ειναι δε ξερω..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
δεν ειναι απο τις ξαδερφες που εχουμε συχνη επαφη..οτι μαθαινω απο τα κουτσομπολια της μανας μ,μαζι της εχω καιρο να μιλησω
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Ακριβως αν καποιος δεν ειναι τοσο κοινωνικος ή εξωστρεφης, τότε ειναι που ΔΕΝ μπορει να την πεσει σε μια αγνωστη στο δρομο ή στο μπαρ.

Τί εννοείς,δεν μπορεί;

Ένας που δεν είναι φουλ κοινωνικός,δε σημαίνει ότι είναι και ντροπαλός για να μην την πέφτει.Άλλο αν θα'χει αποτέλεσμα ή όχι
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
αν σου λεει κατι...το μονο που μπορω να σου πω ειναι οτι ειναι μια ...πολυ ψηλη :grin: :grin:
 

Sasha4ever

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
221
Like
277
Πόντοι
21
Στην Ελλάδα αν κοιτάς μια άγνωστη και στην συνέχεια πάς να της την πέσεις κατα 90% θα σε περάσει για ανώμαλο. Αφήνω ένα 10% απέξω που αφορά άντρες πλούσιους και όμορφους που εκεί αλλάζει το πράμα.
Εχτές εντοπίζω στην παραλία αυτά τα 3 θηλυκά.
bou.png

Το μάτι μου πέφτει στην μεσαία. Πάω και κάθομαι στα 3-4 μέτρα στην διπλανή ξαπλώστρα. Κάποιες φορές ανταλλάσω ματιές με την μεσαία. Μετά απο 5' λεπτά σηκώνονται και φεύγουν. Καθώς φεύγουν οι άλλες δύο που έχουν ενημερωθεί απο την μεσαία μου ρίχνουν κλεφτές ματιές και μετά απο λίγο χασκογελούσανε όλες μαζί. Αν είσαι ξέμπαρκος σε περνάνε για ανώμαλο. Είναι αδύνατον να γνωρίσεις έτσι γυναίκα στην ελλάδα που να μην έχει κάποιο βασικό κουσούρι.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Στην Ελλάδα αν κοιτάς μια άγνωστη και στην συνέχεια πάς να της την πέσεις κατα 90% θα σε περάσει για ανώμαλο. Αφήνω ένα 10% απέξω που αφορά άντρες πλούσιους και όμορφους που εκεί αλλάζει το πράμα.
Εχτές εντοπίζω στην παραλία αυτά τα 3 θηλυκά.
bou.png

Το μάτι μου πέφτει στην μεσαία. Πάω και κάθομαι στα 3-4 μέτρα στην διπλανή ξαπλώστρα. Κάποιες φορές ανταλλάσω ματιές με την μεσαία. Μετά απο 5' λεπτά σηκώνονται και φεύγουν. Καθώς φεύγουν οι άλλες δύο που έχουν ενημερωθεί απο την μεσαία μου ρίχνουν κλεφτές ματιές και μετά απο λίγο χασκογελούσανε όλες μαζί. Αν είσαι ξέμπαρκος σε περνάνε για ανώμαλο. Είναι αδύνατον να γνωρίσεις έτσι γυναίκα στην ελλάδα που να μην έχει κάποιο βασικό κουσούρι.
βγαλε αυτη τη φωτο που εχεις στο προφιλ σου και βαλε αυτη εδω
1625185978345.png
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Δεν ξερω ρε τύπε, ποτέ δεν με προβληματισε το γεγονος. Ποτέ δεν αγχωθηκα οτι επρεπε να βρω τροπο να την πεσω σε μια αγνωστη στο δρομο ή στο μπαρ. Γνωριζω κοσμο, αντρες και γυναικες, πολυ συχνα, με δεκαδες αφορμες. Δεν εχω καθισει ποτέ να το "αρχειοθετησω" και να κανω ποσοστά πού γνωριζω γυναικες. Και στη δουλεια εχω γνωρισει, κι εδω μεσα εχω γνωρισει, σε γαμους, σε βαφτισεις, στα σοσιαλ, παντού εχω γνωρισει.
Ναι ενταξει το καταλαβαμε γνωριζεις κοσμο...και?
Και εκει για να σου κατσει η γκομενα την πεφτεις αρα τι θες να πεις οτι δεν την πεφτεις σε αγνωστες και σε ακυρα σημεια.
Και νομιζεις οτι μ αυτο κερδιζεις κατι?
Και ενταξει εσυ εχεις γνωριμίες ο σαντμαν που δεν εχει?
Ασε ρε δικηγορε μας εχεις τρελανει στην αερολογια
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2013
Μηνύματα
298
Like
202
Πόντοι
21
Ναι ενταξει το καταλαβαμε γνωριζεις κοσμο...και?
Και εκει για να σου κατσει η γκομενα την πεφτεις αρα τι θες να πεις οτι δεν την πεφτεις σε αγνωστες και σε ακυρα σημεια.
Και νομιζεις οτι μ αυτο κερδιζεις κατι?
Και ενταξει εσυ εχεις γνωριμίες ο σαντμαν που δεν εχει?
Ασε ρε δικηγορε μας εχεις τρελανει στην αερολογια
Μάλλον αυτό που εννοεί είναι ότι δεν υπάρχει λόγος αν δεις 10 γυναίκες έξω να πας να την πέσεις και στις 10. Επιλογές υπάρχουν παντού.
Επίσης, το cold approach παντού έχει τις χειρότερες πιθανότητες να σου κάτσει γκόμενα σε σχέση με κάποιο άλλο περιβάλλον.
Άσε που γενικά πρέπει να είσαι all around τύπος.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Μάλλον αυτό που εννοεί είναι ότι δεν υπάρχει λόγος αν δεις 10 γυναίκες έξω να πας να την πέσεις και στις 10. Επιλογές υπάρχουν παντού.
Επίσης, το cold approach παντού έχει τις χειρότερες πιθανότητες να σου κάτσει γκόμενα σε σχέση με κάποιο άλλο περιβάλλον.
Άσε που γενικά πρέπει να είσαι all around τύπος.
εδω ελλαδα δεν ειναι και ο καλυτερος τροπος προσεγγισης αλλα αν δεν εχεις γνωριμιες να βλεπεις συνεχεια γυναικες τοτε ειναι μονοδρομος. (αλλα αν καποιος ειναι μαλακας οσες γνωριμιες και να εχει στραφι θα πανε :grin: :grin: )
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.060
Πόντοι
7.216
Όταν θα αποβάλετε την σκέψη οτι πρέπει ντε και καλά να γαμήσετε 5 γκόμενες τον χρόνο για να είστε πιο μάγκες από τον φίλο σας ή οτι πρέπει μέχρι π.χ. τα 30 να έχετε γαμήσει Χ γκόμενες, οταν τεσπα΄αποβάλετε την ανταγωνιστικότητα στο θέμα γκόμενα και χαλαρώσετε, τότε μπορεί να ξεκινήσετε να γαμάτε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom