Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (6 μέλη και 21 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.958
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
εμενα μου επιασε μια γκομενα σημερα στο σουπερ κουβεντα..δουλευε εκει..(λεω τωρα μια περιπτωση απο τις πολλες) ποιος κυκλος και μαλακιες? που?? σε ενα σουπερ μαρκετ
Κάτσε να βάλει κανένα φίδι ο Σαντ τώρα γιατί μόνο οι άσχημοι γαμάνε,με βάση όσα λέει
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.948
Like
11.872
Πόντοι
3.556
εμενα μου επιασε μια γκομενα σημερα στο σουπερ κουβεντα..δουλευε εκει..(λεω τωρα μια περιπτωση απο τις πολλες) ποιος κυκλος και μαλακιες? που?? σε ενα σουπερ μαρκετ
Δεν πιστεύω ο καφές να ήταν τίποτα αηδίες με φουντούνια, αμύγδαλα και ιστορίες μέσα ? Άμα είναι να το δοκιμάσω και γω στο εδώ σούπερ
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Φυσικα κοιταω γυναικες αλλά δεν εχω και την απαιτηση να σταματησουν επειδη τις κοιταξα

Ναι,μόνο που κοιτάνε κι αυτές

Όταν η άλλη περνάει μπροστά σου,την κοιτάς και σε κοιτάει κι αυτή στα μάτια,τί σημαίνει;Μάλλον ότι της άρεσες

Αλλά μέχρι εκεί,από αυτό μέχρι να θέλει να της την πέσεις η απόσταση είναι χαώδης
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Δεν πιστεύω ο καφές να ήταν τίποτα αηδίες με φουντούνια, αμύγδαλα και ιστορίες μέσα ? Άμα είναι να το δοκιμάσω και γω στο εδώ σούπερ
μπα μαλακιες ηταν...πριν λιγο τον δοκιμασα
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
κατευθειαν με το καλημερα θα τους ταζει γαμο δηλ? καταρχην ο πουσι ειναι πιτισρικας θα μυριστουν την δουλεια και υστερα και πιτσιρικας να μην ηταν αυτες καταλαβαινουν ποτε ενας αντρας τις δουλευει ρε ζαν
Εχω κοροιδεψει πολλες με την τακτικη αυτη.
Ταζω γαμους και μετα λακιζω,ολα αυτα πριν 2 χρόνια τωρα αποκλειστικα με τον αγοραιο ασχολούμαι
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Εχω κοροιδεψει πολλες με την τακτικη αυτη.
Ταζω γαμους και μετα λακιζω,ολα αυτα πριν 2 χρόνια τωρα αποκλειστικα με τον αγοραιο ασχολούμαι
ζαν νομιζω σου εχω ξανα πει. Εν μερη σε καταλαβαινω. Αλλα εισαι πολυ νεος για να ασχολεισαι μονο με τον αγοραιο.Δεν θα εισαι για παντα νεος,οι πουτανες εκει ειναι δε θα φυγουν.Στις πουτανες μπορεις και στα 50 και στα 60 που λεει ο λογος να πηγαινεις αλλα νεος για να βρεις μια γυναικα δε θα ξανα εισαι.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.346
Κριτικές
1
Like
32.277
Πόντοι
8.006
Ναι,μόνο που κοιτάνε κι αυτές

Όταν η άλλη περνάει μπροστά σου,την κοιτάς και σε κοιτάει κι αυτή στα μάτια,τί σημαίνει;Μάλλον ότι της άρεσες

Αλλά μέχρι εκεί,από αυτό μέχρι να θέλει να της την πέσεις η απόσταση είναι χαώδης
Ο Φρόιντ ελεγε οτι κοιταμε παντα ασυναισθητα τα ατομα του αλλου φυλου, εστω για 2-3 δευτερολεπτα, και ο εγκεφαλος μας αυτοματως εγκρινει ή δεν εγκρινει αν μας αρεσει αυτο που βλεπουμε.
Αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει να μιλαμε ή να την πεφτουμε σε οποιον/οποιαν μας αρεσει. Πολιτισμός λεγεται.
Κι εγω βγηκα πριν λιγο να παρω τσιγαρα.
Ειδα τουλαχιστον πεντε γυναικες που μου αρεσαν. Πιθανον να υπηρξαν και καποιες που με ειδαν και τους αρεσα. Επρεπε δηλαδη επι διακοσια μετρα να την πεφτει ο ενας στον αλλο? Τύπε εχεις την παραμικρή ιδεα για το πώς λειτουργουν οι κοινωνιες και οι ανθρωπινες σχεσεις?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Ο Φρόιντ ελεγε οτι κοιταμε παντα ασυναισθητα τα ατομα του αλλου φυλου, εστω για 2-3 δευτερολεπτα, και ο εγκεφαλος μας αυτοματως εγκρινει ή δεν εγκρινει αν μας αρεσει αυτο που βλεπουμε.
Αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει να μιλαμε ή να την πεφτουμε σε οποιον/οποιαν μας αρεσει. Πολιτισμός λεγεται.
Κι εγω βγηκα πριν λιγο να παρω τσιγαρα.
Ειδα τουλαχιστον πεντε γυναικες που μου αρεσαν. Πιθανον να υπηρξαν και καποιες που με ειδαν και τους αρεσα. Επρεπε δηλαδη επι διακοσια μετρα να την πεφτει ο ενας στον αλλο? Τύπε εχεις την παραμικρή ιδεα για το πώς λειτουργουν οι κοινωνιες και οι ανθρωπινες σχεσεις?
ειναι και δεν ειναι ετσι
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
υπηρχανε καποιες στιγμες στη ζωη μου που γνωρισα γυναικες ετσι...ετσι απλα.Δεν φανηκα ουτε λιγουρης,ουτε ανωμαλος.ουτε απολιτιστος,ουτε περιεργος.Οταν σε περνει και εχεις ορεξη παντα ο αντρας πρεπει να παιζει μπαλα.Εγω σε καταλαβαινω τι εννοεις,και φυσικα συμφωνω,δε γινεται οποια με κοιταει και τη κοιταω στο δρομο να παιζουμε μπαλα,και γω ανθρωπος ειμαι εχω τα δικα μου,τις σκεψεις μου,τον προορισμο μου.Αλλα αν βγαλεις απο τη ζωη σου αυτες τις περιπτωσεις "τις ακυρες" απο τι καταλαβα οπως εννοεις..(που εν μερη ειναι) τοτε πως πιστευεις οτι ενας αντρας πρεπει να γνωριζει γυναικες?
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.948
Like
11.872
Πόντοι
3.556
Κι εγω βγηκα πριν λιγο να παρω τσιγαρα.
Ειδα τουλαχιστον πεντε γυναικες που μου αρεσαν. Πιθανον να υπηρξαν και καποιες που με ειδαν και τους αρεσα. Επρεπε δηλαδη επι διακοσια μετρα να την πεφτει ο ενας στον αλλο? Τύπε εχεις την παραμικρή ιδεα για το πώς λειτουργουν οι κοινωνιες και οι ανθρωπινες σχεσεις?
Αυτές είχαν βγει για κρουασαν γίγας και παγωτά ?
Πως διάλο δεν κοίταγαν τα κινητά όλη την ώρα ? Μόνο ο Σαντμαν συναντάει techfreak γκόμενες ?
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Ο Φρόιντ ελεγε οτι κοιταμε παντα ασυναισθητα τα ατομα του αλλου φυλου, εστω για 2-3 δευτερολεπτα, και ο εγκεφαλος μας αυτοματως εγκρινει ή δεν εγκρινει αν μας αρεσει αυτο που βλεπουμε.
Αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει να μιλαμε ή να την πεφτουμε σε οποιον/οποιαν μας αρεσει. Πολιτισμός λεγεται.
Κι εγω βγηκα πριν λιγο να παρω τσιγαρα.
Ειδα τουλαχιστον πεντε γυναικες που μου αρεσαν. Πιθανον να υπηρξαν και καποιες που με ειδαν και τους αρεσα. Επρεπε δηλαδη επι διακοσια μετρα να την πεφτει ο ενας στον αλλο? Τύπε εχεις την παραμικρή ιδεα για το πώς λειτουργουν οι κοινωνιες και οι ανθρωπινες σχεσεις?

Άρα όσοι φλερτάρουν κάποια άγνωστη που τους αρέσει,είναι για σένα απολίτιστοι

Μ'αυτή τη λογική,απ'τα καμάκια των 80s δε θα'χε γαμήσει κανένας ποτέ.

Ή όποιος κάνει κανα ταξίδι στην Ουκρανία,θα περιμένει καναν Ουκρανό να του κάνει προξενιό :grin:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Άρα όσοι φλερτάρουν κάποια άγνωστη που τους αρέσει,είναι για σένα απολίτιστοι

Μ'αυτή τη λογική,απ'τα καμάκια των 80s δε θα'χε γαμήσει κανένας ποτέ.

Ή όποιος κάνει κανα ταξίδι στην Ουκρανία,θα περιμένει καναν Ουκρανό να του κάνει προξενιό :grin:
ουκρανια ειχα γνωρισει ενα καρο γκομενες στο δρομο με ενα φιλο.Στο μετρο,στο δρομο,σε μια σταση λεοφωρειου θυμαμαι..οκ ναι υπηρχανε και οι περιπτωσεις των κλαμπ-μπαρ
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Αυτές είχαν βγει για κρουασαν γίγας και παγωτά ?
Πως διάλο δεν κοίταγαν τα κινητά όλη την ώρα ? Μόνο ο Σαντμαν συναντάει techfreak γκόμενες ?

Θα'θελα να δω αυτές που τον άρεσαν :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.346
Κριτικές
1
Like
32.277
Πόντοι
8.006
Αλλα αν βγαλεις απο τη ζωη σου αυτες τις περιπτωσεις "τις ακυρες" απο τι καταλαβα οπως εννοεις..(που εν μερη ειναι) τοτε πως πιστευεις οτι ενας αντρας πρεπει να γνωριζει γυναικες?
Δεν ξερω ρε τύπε, ποτέ δεν με προβληματισε το γεγονος. Ποτέ δεν αγχωθηκα οτι επρεπε να βρω τροπο να την πεσω σε μια αγνωστη στο δρομο ή στο μπαρ. Γνωριζω κοσμο, αντρες και γυναικες, πολυ συχνα, με δεκαδες αφορμες. Δεν εχω καθισει ποτέ να το "αρχειοθετησω" και να κανω ποσοστά πού γνωριζω γυναικες. Και στη δουλεια εχω γνωρισει, κι εδω μεσα εχω γνωρισει, σε γαμους, σε βαφτισεις, στα σοσιαλ, παντού εχω γνωρισει.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Δεν ξερω ρε τύπε, ποτέ δεν με προβληματισε το γεγονος. Ποτέ δεν αγχωθηκα οτι επρεπε να βρω τροπο να την πεσω σε μια αγνωστη στο δρομο ή στο μπαρ. Γνωριζω κοσμο, αντρες και γυναικες, πολυ συχνα, με δεκαδες αφορμες. Δεν εχω καθισει ποτέ να το "αρχειοθετησω" και να κανω ποσοστά πού γνωριζω γυναικες. Και στη δουλεια εχω γνωρισει, κι εδω μεσα εχω γνωρισει, σε γαμους, σε βαφτισεις, στα σοσιαλ, παντού εχω γνωρισει.
εδω μεσα εχεις γνωρισει γυναικες? :think:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Δεν ξερω ρε τύπε, ποτέ δεν με προβληματισε το γεγονος. Ποτέ δεν αγχωθηκα οτι επρεπε να βρω τροπο να την πεσω σε μια αγνωστη στο δρομο ή στο μπαρ. Γνωριζω κοσμο, αντρες και γυναικες, πολυ συχνα, με δεκαδες αφορμες. Δεν εχω καθισει ποτέ να το "αρχειοθετησω" και να κανω ποσοστά πού γνωριζω γυναικες. Και στη δουλεια εχω γνωρισει, κι εδω μεσα εχω γνωρισει, σε γαμους, σε βαφτισεις, στα σοσιαλ, παντού εχω γνωρισει.

Ναι,άλλοι όμως δεν μπορούν να γνωρίζουν κόσμο τόσο εύκολα.Δεν το'χουν,δεν είναι αρκετά εξωστρεφείς,δεν γίνονται εύκολα συμπαθητικοί,μην δαιμονοποιούμε κιόλας αυτούς που προσπαθούν να γνωρίσουν κάποια εντελώς άγνωστη,αν δεν έχουν άλλον τρόπο
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.346
Κριτικές
1
Like
32.277
Πόντοι
8.006
Άρα όσοι φλερτάρουν κάποια άγνωστη που τους αρέσει,είναι για σένα απολίτιστοι

Μ'αυτή τη λογική,απ'τα καμάκια των 80s δε θα'χε γαμήσει κανένας ποτέ.

Ή όποιος κάνει κανα ταξίδι στην Ουκρανία,θα περιμένει καναν Ουκρανό να του κάνει προξενιό :grin:
Ρε ασε τι θεωρω εγω πολιτισμο και τι οχι.

Ε παιξε το καμάκι λοιπον.
Φτιαξε λοιπον μια βαλιτσα και πηγαινε διακοπες στο Φαληρακι της Ροδου και κανε βολτα αναμεσα στις μεθυσμενες. Εκτος αν μου πεις οτι ουτε αυτες θα σου κατσουνε.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εδω μεσα εχεις γνωρισει γυναικες? :think:
Αντε παλι τα ιδια
Η εδω και χρονια γκομενα μου ειναι γνωριμια απο εδω μεσα, ολοι το ξερουν αυτο.
Και δεν ηταν η μονη (κι αυτο το ξερουν αρκετοι για συγκεκριμενο ατομο)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom