Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Καθιστε ρε παιδες... κι εγω κοντα 33 μηνες εχω να γαμησω αλλα δοξα το διαολο μπουστης δεν εγινα!
Ναι μεν δε μου σηκωνεται αλλα παραμενω στρειτ! Μη τα ισοπεδωνουμε ολα:confused:

Καραμάνη λες μαλακίες.
Το ladose=φλουοξετίνη , δεν προκαλεί φοβερή στυτική δυσλειτουργία ή απώλεια της λίμπιντο . Μικρή πτώση μόνο .
Από την άλλη επειδή ανεβάζει ψυχολογικά, μπορεί κάποιος που το παίρνει αν έχει ξεπεράσει την ήττα που ένοιωθε , να γαμάει αβέρτα.
Να βάζει κάτω την άλλη και να την κάνει τη σούφρα μπουρί , το κωλάντερο σερπαντίνα.

Εσένα η μαλακία σου είναι .... ότι σε χάλασε μια γκόμενα ;;;;;; ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ.

ΚΑΙ ΠΗΓΕΣ ΣΕ ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ;;;;;;; ΚΑΙ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΧΟΝΤΡΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΕ ;;;;;;;;;;;;

Έλεος ρε μαλάκα.

Χάσε τα κωλο κιλά, γιατί χοντρός μπάλα δεν παίζεις και αμολύσου ..... υπάρχουν μουνάρες που είναι ξεκρέμαστες, ορφανές, ξεπεσμένες , αλλοδαπές,
αγνώστου πατρός , τις γαμάγαν οι θείοι τους ... ναυάγια γενικά ΑΛΛΑ ΜΟΥΝΑΡΕΣ !!!!!!!!!!

Δεν θα πας να την πέσεις σε μουνάρες των κυριλε προαστείων , από τζάκια , ψώνια κτλ . Πας να κλέψεις εκκλησία, όχι για το ιτάλιαν τζομπ .

Με μερικές βολτίτσες παραμύθα και κερασματάκια τις πλάκας, θα τους ματώσεις το κωλί !!!!
Θα τις ξεπατώσεις στον πούτσο .

Αλλά ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΙΣ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΕ ΓΙΑ ΨΥΧΟΦΑΡΜΑΚΑ , ΧΑΠΙΑ , ΕΓΚΛΕΙΣΜΟ ΣΠΙΤΙ , ΠΑΧΟΣ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.
Δεν θα πεις ότι ήσουν μπακούρης 3 χρόνια και δεν έκανες τίποτε !!!!
ΜΕ ΑΥΤΑ ΦΡΙΚΑΡΟΥΝ ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ.

Θα φτιάξεις μια ιστορία και θα διηγείσαι ότι ήσουν ... καλός αγαπούλης και σχεσάκιας ... αλλά η γκόμενα άπιστη , παρτόλα και στην έκανε γυριστή.
Αλλά εσύ .... πιστεύεις στην αγαθή γυναικεία ψυχή ... λατρεύεις τις γυναίκες ... και ψάχνεις την αδελφή ψυχή .... στην οποία θα είσαι πιστός για πάντα .....
και θα ζήσετε μαζί το υπόλοιπο του βίου σας ............


ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΑΜΑΣ, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ , ΒΙΖΙΤΕΣ, ΡΔΕΛΑ, ΣΤΟΥΝΤΙΟ , ΜΑΣΑΖ, ΠΙΑΤΣΕΣ ... Ο,ΤΙ ΤΡΥΠΑ ΥΠΑΡΧΕΙ.
Απλά δεν θα το λες πουθενά !!!!!
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
..... υπάρχουν μουνάρες που είναι ξεκρέμαστες, ορφανές, ξεπεσμένες , αλλοδαπές,
αγνώστου πατρός , τις γαμάγαν οι θείοι τους ... ναυάγια γενικά ΑΛΛΑ ΜΟΥΝΑΡΕΣ !!!!!!!!!!

Πού τις βρίσκουμε αυτές ρε Λάκη;

Θα σώσεις όλο το σαη αν μας πεις :sunglasses:
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.855
Κριτικές
21
Like
11.015
Πόντοι
4.546
Καθιστε ρε παιδες... κι εγω κοντα 33 μηνες εχω να γαμησω αλλα δοξα το διαολο μπουστης δεν εγινα!
Ναι μεν δε μου σηκωνεται αλλα παραμενω στρειτ! Μη τα ισοπεδωνουμε ολα:confused:

Καραμάνη λες μαλακίες.
Το ladose=φλουοξετίνη , δεν προκαλεί φοβερή στυτική δυσλειτουργία ή απώλεια της λίμπιντο . Μικρή πτώση μόνο .
Από την άλλη επειδή ανεβάζει ψυχολογικά, μπορεί κάποιος που το παίρνει αν έχει ξεπεράσει την ήττα που ένοιωθε , να γαμάει αβέρτα.
Να βάζει κάτω την άλλη και να την κάνει τη σούφρα μπουρί , το κωλάντερο σερπαντίνα.

Εσένα η μαλακία σου είναι .... ότι σε χάλασε μια γκόμενα ;;;;;; ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ.

ΚΑΙ ΠΗΓΕΣ ΣΕ ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ;;;;;;; ΚΑΙ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΧΟΝΤΡΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΕ ;;;;;;;;;;;;

Έλεος ρε μαλάκα.

Χάσε τα κωλο κιλά, γιατί χοντρός μπάλα δεν παίζεις και αμολύσου ..... υπάρχουν μουνάρες που είναι ξεκρέμαστες, ορφανές, ξεπεσμένες , αλλοδαπές,
αγνώστου πατρός , τις γαμάγαν οι θείοι τους ... ναυάγια γενικά ΑΛΛΑ ΜΟΥΝΑΡΕΣ !!!!!!!!!!

Δεν θα πας να την πέσεις σε μουνάρες των κυριλε προαστείων , από τζάκια , ψώνια κτλ . Πας να κλέψεις εκκλησία, όχι για το ιτάλιαν τζομπ .

Με μερικές βολτίτσες παραμύθα και κερασματάκια τις πλάκας, θα τους ματώσεις το κωλί !!!!
Θα τις ξεπατώσεις στον πούτσο .

Αλλά ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΙΣ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΕ ΓΙΑ ΨΥΧΟΦΑΡΜΑΚΑ , ΧΑΠΙΑ , ΕΓΚΛΕΙΣΜΟ ΣΠΙΤΙ , ΠΑΧΟΣ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.
Δεν θα πεις ότι ήσουν μπακούρης 3 χρόνια και δεν έκανες τίποτε !!!!
ΜΕ ΑΥΤΑ ΦΡΙΚΑΡΟΥΝ ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ.

Θα φτιάξεις μια ιστορία και θα διηγείσαι ότι ήσουν ... καλός αγαπούλης και σχεσάκιας ... αλλά η γκόμενα άπιστη , παρτόλα και στην έκανε γυριστή.
Αλλά εσύ .... πιστεύεις στην αγαθή γυναικεία ψυχή ... λατρεύεις τις γυναίκες ... και ψάχνεις την αδελφή ψυχή .... στην οποία θα είσαι πιστός για πάντα .....
και θα ζήσετε μαζί το υπόλοιπο του βίου σας ............


ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΑΜΑΣ, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ , ΒΙΖΙΤΕΣ, ΡΔΕΛΑ, ΣΤΟΥΝΤΙΟ , ΜΑΣΑΖ, ΠΙΑΤΣΕΣ ... Ο,ΤΙ ΤΡΥΠΑ ΥΠΑΡΧΕΙ.
Απλά δεν θα το λες πουθενά !!!!!
Να πει ψέμματα δηλαδή? Μην ξεχνάς ότι το ψέμα είναι τέχνη και δεν το κατέχουν όλοι οι άνθρωποι....παρόλα αυτά υπάρχει και η εναλλακτική του να λέει μισές αλήθειες, να λέει δηλαδή τα απολύτως απαραίτητα και όχι πολλές λεπτομέρειες.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.931
Πόντοι
12.756
Εγω πιστευω παντως οτι ετσι και κατσει μουνι στον Καραμαναρο θα της κανει ρηξη μητρας,χαλαρωση σφιγκτηρα και θα της κοκκινησει τα μουνοχειλα απο το μπες βγες:)
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Εγω πιστευω παντως οτι ετσι και κατσει μουνι στον Καραμαναρο θα της κανει ρηξη μητρας,χαλαρωση σφιγκτηρα και θα της κοκκινησει τα μουνοχειλα απο το μπες βγες:)

Αμ σηκωθει το εργαλειο... πολεμος θα γινει :grin: :tooth: :tooth:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.243
Like
3.503
Πόντοι
1.706
Καθιστε ρε παιδες... κι εγω κοντα 33 μηνες εχω να γαμησω αλλα δοξα το διαολο μπουστης δεν εγινα!
Ναι μεν δε μου σηκωνεται αλλα παραμενω στρειτ! Μη τα ισοπεδωνουμε ολα:confused:
Καραμάνη, είτε κάνεις σοβαρή προσπάθεια επαναφοράς στην κανονικότητα είτε το ρίχνεις τελείως στην τρέλα. Ξέρω γω, βάζεις αγγελίες στα μήντια ότι «λες τα βυζιά», όπως κάποιες λένε τον καφέ. Πιστεύω ότι κάποιες που είναι αγάμητες κι αυτές για οποιονδήποτε λόγο, θα έρθουνε και θα σου κουνηθούν να τους πεις το μέλλον. :2funny:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Βλέπω όλες αυτές τις 30+ της επαρχίας,με παιδιά,με καρότσια,σκέφτομαι τί παρτόλες και χυσοκαταπιόλες θα ήταν στα νιάτα τους και τώρα το παίζουν καθωσπρέπει μανούλες. :vomit: Φυσικά με τη μάνα τους πάντα δίπλα,γιατί χωρίς αυτήν αντίο ζωή

Η γυναίκα έχει τον τρόπο μέσω γάμου και παιδιών να εξαγνίζεται,πραγματική κολυμπήθρα του Σιλωάμ.Ας όψονται φυσικά και οι τόσοι μαλάκες που παρακαλάνε να τις παντρευτούν
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.059
Πόντοι
7.216
Είσαι από αυτούς που θέλουν την γκόμενα παρθένα αλλά ταυτόχρονα πουτάνα στο κρεββάτι...
Δεν έχεις μάθει ακόμα ότι δυο καρπούζια δεν χωράνε κάτω από την ίδια μασχάλη.
Γι' αυτό είσαι και θα παραμείνεις μυρωδιάς :confused::confused::confused:
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.059
Πόντοι
7.216
Δεν έχει σωτηρία αυτός τύπε. Η αγαμία των έχει βαρέσει στο κεφάλι και απο τα 100 που γράφει τα 110 είναι μαλακίες και κλισέ απόψεις του 1800...
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Υπάρχει άλλη χώρα ρε πούστη μου στον πλανήτη που στον 21ο αιώνα ΠΑΡΑΚΑΛΑΝΕ οι άντρες να παντρευτούν;

Υπάρχει άλλη χώρα που αν δεν είσαι με γυναίκα/παιδιά...στα 30,σ'έχουν για γεροντοπαλίκαρο,αδερφή ή υποψήφιο καλόγερο;

Τέτοιο πουτσοπαράδεισο σαν την Ελλάδα ούτε ο πιο φεμινιστής δημιουργός δεν θα έφτιαχνε












 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.059
Πόντοι
7.216
Τύπε έχεις ζήσει εκτός Ελλάδας;
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.855
Κριτικές
21
Like
11.015
Πόντοι
4.546
Υπάρχει άλλη χώρα ρε πούστη μου στον πλανήτη που στον 21ο αιώνα ΠΑΡΑΚΑΛΑΝΕ οι άντρες να παντρευτούν;

Υπάρχει άλλη χώρα που αν δεν είσαι με γυναίκα/παιδιά...στα 30,σ'έχουν για γεροντοπαλίκαρο,αδερφή ή υποψήφιο καλόγερο;

Τέτοιο πουτσοπαράδεισο σαν την Ελλάδα ούτε ο πιο φεμινιστής δημιουργός δεν θα έφτιαχνε
Τι ασυναρτησίες λες? Πιες κανά μπάφο να χαλαρώσεις γιατί δε σε βλέπω καλά
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Είσαι από αυτούς που θέλουν την γκόμενα παρθένα αλλά ταυτόχρονα πουτάνα στο κρεββάτι...
Δεν έχεις μάθει ακόμα ότι δυο καρπούζια δεν χωράνε κάτω από την ίδια μασχάλη.
Γι' αυτό είσαι και θα παραμείνεις μυρωδιάς :confused::confused::confused:


Και άσχημος είναι (μέτριος στην καλύτερη) και πανχαζος και στενομυαλος και ταυτίζεται με όλα τα "αξιόλογα" μέλη :confused:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Υπάρχει άλλη χώρα ρε πούστη μου στον πλανήτη που στον 21ο αιώνα ΠΑΡΑΚΑΛΑΝΕ οι άντρες να παντρευτούν;

Υπάρχει άλλη χώρα που αν δεν είσαι με γυναίκα/παιδιά...στα 30,σ'έχουν για γεροντοπαλίκαρο,αδερφή ή υποψήφιο καλόγερο;

Τέτοιο πουτσοπαράδεισο σαν την Ελλάδα ούτε ο πιο φεμινιστής δημιουργός δεν θα έφτιαχνε



Είσαι τέρμα στοκος μαλακα μου.
Δεν βρέχει,σε φτύνουν.

Σε ενοχλεί που κάποιες δεν γαμιουνται,σε ενοχλεί που άλλες γαμιουνται αβέρτα.
Εσύ θες μια ανεραστη γαμιολα με λίγα λόγια.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Βλέπω όλες αυτές τις 30+ της επαρχίας,με παιδιά,με καρότσια,σκέφτομαι τί παρτόλες και χυσοκαταπιόλες θα ήταν στα νιάτα τους και τώρα το παίζουν καθωσπρέπει μανούλες. :vomit: Φυσικά με τη μάνα τους πάντα δίπλα,γιατί χωρίς αυτήν αντίο ζωή

Η γυναίκα έχει τον τρόπο μέσω γάμου και παιδιών να εξαγνίζεται,πραγματική κολυμπήθρα του Σιλωάμ.Ας όψονται φυσικά και οι τόσοι μαλάκες που παρακαλάνε να τις παντρευτούν

Βλέπω ότι έγραψες και άλλες μαλακιες.
Καλά κάνανε ρε στοκε,έκαναν αυτό που γουσταραν και με αυτόν που γουσταραν.Μαντεψε γιατί.Ακριβως,γιατί βλέπονταν.
Σε αντίθεση με εσένα...
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
790
Like
1.408
Πόντοι
206
Υπάρχει πουθενά κάποια στατιστική μελέτη με τα ποσοστα των παντρεμένων γυναικών που έχουν κερατώσει τον άντρα τους ;
Θα με ενδιέφερε. Όποιος έχει κάτι ας ανεβάσει (κατά προτίμηση για Ελλάδα)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom