Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (0 μέλη και 52 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Εντωμεταξυ οι ματιες τους εξω ειναι μαχαιριες... εχουν αγριεψει και καρφωνουν πολυ... το χω παθει 4-5 φορες το τελευταιο διαστημα...

Μια αλλη στολιζε βιτρινα κομμωτηριου και εγω ημουν στο πεζοδρομιο... καλο ηταν, γυρω στα 22-23, με ενα σορτσακι... αλλα μετα απο 1-2 φορες που την ειδα δεν συνεχισα να τη κοιταω... πηγαινε συνεχεια απ'τη πλευρα της βιτρινας που ειχε ηδη στολισει (παραλογο) και καλα να κανει μικροδιορθωσεις... ολο αυτο δεν εβγαζε νοημα αλλά καταλαβαινες το γιατι αφου απο κει ειχα το μεγιστο της οπτικης επαφης... ηθελε να πλασαριστει να τη βλεπω οσο τεντωνονταν... αφου αδιαφορησα κι'αλλο εκτος απο φευγαλεες ματιες, δεν αντεξε και βγηκε στο πεζοδρομιο για να καμαρωσει τη μισοφτιαγμενη βιτρινα... εντωμεταξυ η βιτρινα φαινονταν απο λιγα μετρα αλλα αυτη ηρθε all the way μεχρι ΑΚΡΙΒΩΣ μπροστα μου και εκανε πως χαζευει τη βιτρινα να δει ποσο καλα τη στολισε... πηγα να της πω ωραια την εκανες, οπου στανταρ θα μου σκαγε χαμογελο, αλλα συνεχισα να τη γραφω γιατι και επιβεβαιωση να της εδινα δε νομιζω οτι θα γινοταν κατι. Πλακα ειχε παντως.
 

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.534
Κριτικές
1
Like
3.076
Πόντοι
456
Sad man,
Εμφανιση ρε συ, αλλα η εμφανιση δεν ειναι πανακεια.
Για αρχη ομως εμφανιση. Ποσες φορες να το πουμε ;
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.311
Like
16.755
Πόντοι
3.556
Εντωμεταξυ οι ματιες τους εξω ειναι μαχαιριες... εχουν αγριεψει και καρφωνουν πολυ... το χω παθει 4-5 φορες το τελευταιο διαστημα...

Μια αλλη στολιζε βιτρινα κομμωτηριου και εγω ημουν στο πεζοδρομιο... καλο ηταν, γυρω στα 22-23, με ενα σορτσακι... αλλα μετα απο 1-2 φορες που την ειδα δεν συνεχισα να τη κοιταω... πηγαινε συνεχεια απ'τη πλευρα της βιτρινας που ειχε ηδη στολισει (παραλογο) και καλα να κανει μικροδιορθωσεις... ολο αυτο δεν εβγαζε νοημα αλλά καταλαβαινες το γιατι αφου απο κει ειχα το μεγιστο της οπτικης επαφης... ηθελε να πλασαριστει να τη βλεπω οσο τεντωνονταν... αφου αδιαφορησα κι'αλλο εκτος απο φευγαλεες ματιες, δεν αντεξε και βγηκε στο πεζοδρομιο για να καμαρωσει τη μισοφτιαγμενη βιτρινα... εντωμεταξυ η βιτρινα φαινονταν απο λιγα μετρα αλλα αυτη ηρθε all the way μεχρι ΑΚΡΙΒΩΣ μπροστα μου και εκανε πως χαζευει τη βιτρινα να δει ποσο καλα τη στολισε... πηγα να της πω ωραια την εκανες, οπου στανταρ θα μου σκαγε χαμογελο, αλλα συνεχισα να τη γραφω γιατι και επιβεβαιωση να της εδινα δε νομιζω οτι θα γινοταν κατι. Πλακα ειχε παντως.

σου εκανε άγριο πέσιμο τύπε :confused:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
πηγα να της πω ωραια την εκανες, οπου στανταρ θα μου σκαγε χαμογελο, αλλα συνεχισα να τη γραφω γιατι και επιβεβαιωση να της εδινα δε νομιζω οτι θα γινοταν κατι. Πλακα ειχε παντως.

Ωραία φάση.
Για να μην της δώσεις τη δυνατότητα να γίνει καριόλα, έγινες εσύ μάπας .
Μπράβο.
 

Μονσελας

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2020
Μηνύματα
550
Like
945
Πόντοι
86
Εντωμεταξυ οι ματιες τους εξω ειναι μαχαιριες... εχουν αγριεψει και καρφωνουν πολυ... το χω παθει 4-5 φορες το τελευταιο διαστημα...

Μια αλλη στολιζε βιτρινα κομμωτηριου και εγω ημουν στο πεζοδρομιο... καλο ηταν, γυρω στα 22-23, με ενα σορτσακι... αλλα μετα απο 1-2 φορες που την ειδα δεν συνεχισα να τη κοιταω... πηγαινε συνεχεια απ'τη πλευρα της βιτρινας που ειχε ηδη στολισει (παραλογο) και καλα να κανει μικροδιορθωσεις... ολο αυτο δεν εβγαζε νοημα αλλά καταλαβαινες το γιατι αφου απο κει ειχα το μεγιστο της οπτικης επαφης... ηθελε να πλασαριστει να τη βλεπω οσο τεντωνονταν... αφου αδιαφορησα κι'αλλο εκτος απο φευγαλεες ματιες, δεν αντεξε και βγηκε στο πεζοδρομιο για να καμαρωσει τη μισοφτιαγμενη βιτρινα... εντωμεταξυ η βιτρινα φαινονταν απο λιγα μετρα αλλα αυτη ηρθε all the way μεχρι ΑΚΡΙΒΩΣ μπροστα μου και εκανε πως χαζευει τη βιτρινα να δει ποσο καλα τη στολισε... πηγα να της πω ωραια την εκανες, οπου στανταρ θα μου σκαγε χαμογελο, αλλα συνεχισα να τη γραφω γιατι και επιβεβαιωση να της εδινα δε νομιζω οτι θα γινοταν κατι. Πλακα ειχε παντως.

Συγγραφεας ο κυριος?
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Μαλακίες Λάκη,με γυναίκα θέλουν να σε βλέπουν...κι ας μην την γαμάς.

Και 1000000 γαμήσια σε μπουρδέλα να έχεις,αν δε σε βλέπουν με γκόμενα,πάλι θα σε φτύνουν.

Θα προτιμούν αυτόν που έχει γκόμενα,κι ας έχει πάει μόνο μ'αυτήν στη ζωή του...ή δεν έχει πάει ούτε μ'αυτήν ακόμα

Σαντ μαν ... προσέλαβε γυναίκα συνοδό .... και πήγαινε όπου γουστάρεις .... ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΑΜΑΣ ....

Είσαι εγγύηση .
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Εντωμεταξυ οι ματιες τους εξω ειναι μαχαιριες... εχουν αγριεψει και καρφωνουν πολυ... το χω παθει 4-5 φορες το τελευταιο διαστημα...

Όντως,κάποιες κοιτάνε.

Αλλά είπαμε,μόνο σε φάσεις που ξέρουν ότι δεν μπορείς να τους την πέσεις πχ στο δρόμο ή μέσα από κανα αυτοκίνητο

 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αν την πέσεις σε πολλές , μπορεί να φας μία.
Αλλιώς .... μια ζωή θα κλαίγεσαι εδώ μέσα.

Δώσε 80€ και αγόρασε ένα σετ .... και άρχισε λίγη δουλειά σπίτι .....
91g0G5I-5vL._AC_SX425_.jpg



και κοίτα να τον καρφώσεις και κάπου .....
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Αν την πέσεις σε πολλές , μπορεί να φας μία.
Αλλιώς .... μια ζωή θα κλαίγεσαι εδώ μέσα.

Δώσε 80€ και αγόρασε ένα σετ .... και άρχισε λίγη δουλειά σπίτι .....
91g0G5I-5vL._AC_SX425_.jpg



και κοίτα να τον καρφώσεις και κάπου .....

Ετσι αγύμναστος που είναι,καμία μορφονιά δεν θα τον κοιτάξει
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.311
Like
16.755
Πόντοι
3.556
τύπε μονσελα τι ασκήσεις προτεινεις σε σαντμαν, άρσεις θανάτου ; :confused::confused:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.311
Like
16.755
Πόντοι
3.556
Με παιδικα βαρακια δε νομιζω

Τι παιδικά ρε βλαμμένε ;
Το έπιασες το νόημα . Άσε τις μαλακίες.

τύπαρα λακη μην τον παρεξηγείς τον τυπο μονσελα. ειναι καλο παιδι αλλα λογω της δουλειας που κανει εχει black χιούμορ :confused:

αλλα εδω που τα λεμε σε
προκάλεσε χωρις αιτια τύπε. οποτε εχεις δικιο που του κανεις μαρς .:confused:
 

Μονσελας

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2020
Μηνύματα
550
Like
945
Πόντοι
86

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
τύπαρα λακη μην τον παρεξηγείς τον τυπο μονσελα. ειναι καλο παιδι αλλα λογω της δουλειας που κανει εχει black χιούμορ :confused:

αλλα εδω που τα λεμε σε
προκάλεσε χωρις αιτια τύπε. οποτε εχεις δικιο που του κανεις μαρς .:confused:

Μπορεί να μην ξέρει ο ματθαίος .... έχει περίοδο χάριτος !
Τη φωτό δεν την κοίταξα φυσικά όταν την ανέβασα , αλλά τώρα που την κοιτάω .... βλέπω έχει ο κάθε αλτήρας 2 5κιλα, 2 των 2.5 και τα άλλα δύο είναι είτε 1 είτε 1.25.
Μιλάμε δηλαδή είτε 17 είτε 17.5 έκαστος !

Κόβεις τον ... σαντ για παραπάνω ;;;;;;;;
Σιγά μην παίξει με αυτά πριν το χρόνο .
Με τα 10 αν ξεκινήσει , κούκλος θα είναι .
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
πηγα να της πω ωραια την εκανες, οπου στανταρ θα μου σκαγε χαμογελο, αλλα συνεχισα να τη γραφω γιατι και επιβεβαιωση να της εδινα δε νομιζω οτι θα γινοταν κατι. Πλακα ειχε παντως.

Ωραία φάση.
Για να μην της δώσεις τη δυνατότητα να γίνει καριόλα, έγινες εσύ μάπας .
Μπράβο.

Καπως ετσι... αν δε μ'αρεσει η αλλη σε πολυ καλο βαθμο ή αν το σκηνικο δεν ειναι πολυ καλο, γενικα δεν ασχολουμαι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom