Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
601
Πόντοι
21
εγώ σου βγάζω το καπέλο! όσοι ξέρουν να περνάνε καλά μόνοι τους και να νιώθουν γεμάτοι , είναι μεγάλοι μάγκες!
Βγαίνω εδώ και χρόνια με έναν φίλο μου 36 χρονών και τον τελευταίο μήνα μου αποκάλυψε τα συναισθήματα του πως με βλέπει ερωτικά και όχι φιλικά. Εγώ να πω την αλήθεια δεν το περίμενα καθόλου διότι πίστευα πως δεν υπήρχε πιθανότητα εμείς οι δυο να καταλήξουμε μαζι. Ήρθαμε ποιο κοντά λίγο πριν γίνει η ερωτική πράξη τέλος πάντων και εκεί μου αποκαλύπτει πως έχει να κάνει ερωτα 8 ολόκληρα χρόνια. Έπαθα σοκ στην αρχή πίστευα πως με δουλεύει αλλά από την άλλη τον ξέρω Χρόνια και πότε δεν τον είδα με γυναίκα φαντάστηκα όμως πως κάτι θα είχε στην ζωή του αλλά έκανα λάθος. Εκεί που μου έλεγε για τα 8 Χρόνια αποχής άρχισα να τον ρωτάω ποιο προσωπικά πράγματα για της σχέσεις του στο παρελθόν και γενικά ήθελα να μάθω τον λόγω που έχει αποχή από το σεξ τόσα χρόνια και μου είπε πως έχει κάνει μόνο 2 σχέσεις στην ζωή του πως δεν γνώρισε κάποια κοπέλα αυτά τα 8 Χρόνια που να τον ενδιέφερε περισσότερο και ότι γενικά θέλει να νιώθει συναισθήματα πριν κανει το οτιδήποτε. Εγώ απο την άλλη έχω κάνει συνολικά 5 σχέσεις και του είπα ένα μικρό ψέμα έτσι ωστε να μην νιώσει άσχημα που εγώ έχω περισσότερη εμπειρία. Όπως και να έχει με προβλημάτισε πολύ ολο αυτό και με έβαλε σε πολλές σκέψεις δεν ξέρω αν υπάρχουν άνδρες που για πολλά χρόνια δεν κάνουν έρωτα βασικά είναι μια φυσιολογική ανάγκη όλων των ανθρώπων γιαυτό μου φενεται περίεργο.... Πηγή:

36 χρονών τύπος,είχε να γαμήσει 8 χρόνια.Κι εκεί που ήταν να ξαναγαμήσει επιτέλους,πήγε και ο μαλάκας και της το είπε :bigdick:
Φαντάζει απίστευτο κι όμως είναι αληθινό.

Θυμάμαι τον εαυτό μου και πόσο άτσαλα ξεκίνησα την ερωτική μου ζωή.

Από τα 10 μισό ξεκίνησα να τον παίζω.Καύλωνα άσχημα με τα γυμνασιοκόριτσα και τα βυζάκια τους.

Φίλησα κορίτσι στα 15.Άλλη μια φορά στα 16.
Τότε ήταν που πήγα Φυλής και γάμησα

Ήμουν όμορφο και γυμνασμένο παιδί με ανοιχτά μάτια και καλοσχηματισμένο κορμί και σώμα.

Οι γυναίκες πάντα έκανα πηγαδάκια για να σχολιάσουν πόσο ωραίος ήμουν.

Ωστόσο εκείνες οι ίδιες γυναίκες αν έκανα κίνηση να τις πλησιάσω με απέρριπταν.

Εγώ το παιρνα κατάκαρδα.

Γάμησα απλήρωτη γκόμενα πρώτη φορά στα 20.Ήταν ο μεγάλος μου έρωτας από την Γ λυκείου δλδ από τα 17 μου.3 χρόνια την πολιόρκησα/παρακάλεσα/ξεφτιλίστηκα.

Κάναμε 3 χρόνια σχέση στην οποία στον 1ο χρόνο ήμουν εκεί σταθερός,αλλά τα υπόλοιπα 2 χρόνια προσπαθώντας να απεγκλωβιστώ συναισθηματικά,γαμούσα πουτάνες.

Επίσης προσέγγιζα που και που και καμμιά κανονική γκόμενα αλλά έτρωγα τη χυλόπιτά μου και γύριζα σα τρομαγμένο κουτάβι πίσω στην κοπέλα μου.

Τελικά φασώθηκα με μια μιλφαρα 35 αρα δικηγορίνα στα 21 μου και έτσι ξεκόλλησα από τη κοπέλα μου

Μετά σιωπή.Από τα 21 ως τα 25 τίποτα ώσπου στα 25 γάμησα μια παλιά γνωστή και το καλοκαίρι μια μιλφ αγγλίδα.

Δεν.έμεινα σε σχέση μαζί τους.
Συνέχισα ακάθεκτος να γαμάω μανιωδώς ιερόδουλες.Κάποια περίοδο πήγαινα και 2 και 3 φορές τη μέρα.

Στις γκόμενες τίποτα.Αραιά και που καμμιά περίπτωση που με χυλοπίτιαζε και πάμε παρακάτω.

Μετά τα 30 κάτι άλλαξε μέσα μου.Διάβασα μια φράση σε ένα βιβλίο:
"Η χυλόπιτα είναι η καθημερινή τροφή του αληθινού αρσενικού".
Κι άρχισα να χώνομαι αβέρτα.
Αυτό σε συνδυασμό με τη σκέψη πως η ζωή είναι μια και δεν έχει δεύτερη ευκαιρία,με ώθησε να μην κολλάω πουθενά.
Από τότε άρχισα να γαμάω κανονικές(χωρίς πληρωμή) που σε καλές περιόδους ήταν 1 ανά μηνα(12 το χρόνο) άλλες φορές 3 ανά έτος.

Έτσι γάμησα αρκετές.Μέσα σε μια δεκαετία καμμιά 70 αριά.

Πιτσιρίκες μιλφαρες παντρεμενες χωρισμενες κτλ

Τις πουτανες δε.τις εκοψα ποτε τις θεωρω απιστευτη καυλα.

Το καλυτερο γαμησι το κανα με πουτανα παντως(ακουγεται μαλακια αλλα ειναι γεγονος)Και οχι οτι δεν περναγα καλα με τις κανονικες.Απλα οι κανονικες ειχαν και αλλες απαιτησεις.

Οπως να τις συναναστραφεις να πατε εκδρομη για 2ημερο η διακοπες κτλ Για μενα ανουσια πραγματα.

Επισης οι πορνες οταν ειναι καλες εχουν ανωτετη τεχνικη.

Δε γουσταω να κανω οικογενεια,δεν μου αρεσουν τα παιδια.

Ειμαι 41 και εργενης.Οτι βγαζω απι χρημα(τα λιγα αυτα χρηματα) τα ξοδευω για την παρτη μου και μονο.
Εχω ενα φιλο που τα λεμε μια φορα στο τοσο.

Εχω και μερικες στανταρ γυναικες πουγαμαω μια στο τοσο.

Η καθημερινοτητα μου με.βρισκει μονο.

Κανω περιπατους στη πολη καθομαι πινω καφεδακι/τρωω μονος/κοιμαμαι μονος.

Γουσταρω.
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.455
Κριτικές
14
Like
4.577
Πόντοι
746
Φιλε και εγω ειμαι σε αυτη την ηλικια και σε αυτη ακριβως την φαση ...

Δεν μπορω πλεον να ασχολουμε.με γκομενες γιατι ειναι πολυ φασαρια και μικρη ανταποδωση ...

Εχω κανει σχεσεις με πολυ ωραιες γκομενες και ξερω οτι καμια δεν αξιζει αυτα που ζηταει ...

Απο την αλλη ποτε δεν θα εκοβα τις πουτανες για τις γκομενες ... τις θεωρω ανωτερες ...

ειναι πολυ συναρπαστικο να μπορεις να γαμας μια γκομενα που υπο αλλες συνθηκες θα σου εριχνε ακυρο ... μονο επειδη το κανει για τα λευτα ...

Το γεγονος οτι εχεις προσβαση στο sex με τις στανταρντ εκδιδομενες σου δινει αλλο αερα και με τις μη εκδιδομενες ... εχεις μουνι ανα πασα στιγμη ... και το ξερεις


Οποτε ολες εχουν καποια αξια ... αρκει να μην τις υπερτημας ουτε και να τις υποτημας.

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Βγαίνω εδώ και χρόνια με έναν φίλο μου 36 χρονών και τον τελευταίο μήνα μου αποκάλυψε τα συναισθήματα του πως με βλέπει ερωτικά και όχι φιλικά. Εγώ να πω την αλήθεια δεν το περίμενα καθόλου διότι πίστευα πως δεν υπήρχε πιθανότητα εμείς οι δυο να καταλήξουμε μαζι. Ήρθαμε ποιο κοντά λίγο πριν γίνει η ερωτική πράξη τέλος πάντων και εκεί μου αποκαλύπτει πως έχει να κάνει ερωτα 8 ολόκληρα χρόνια. Έπαθα σοκ στην αρχή πίστευα πως με δουλεύει αλλά από την άλλη τον ξέρω Χρόνια και πότε δεν τον είδα με γυναίκα φαντάστηκα όμως πως κάτι θα είχε στην ζωή του αλλά έκανα λάθος. Εκεί που μου έλεγε για τα 8 Χρόνια αποχής άρχισα να τον ρωτάω ποιο προσωπικά πράγματα για της σχέσεις του στο παρελθόν και γενικά ήθελα να μάθω τον λόγω που έχει αποχή από το σεξ τόσα χρόνια και μου είπε πως έχει κάνει μόνο 2 σχέσεις στην ζωή του πως δεν γνώρισε κάποια κοπέλα αυτά τα 8 Χρόνια που να τον ενδιέφερε περισσότερο και ότι γενικά θέλει να νιώθει συναισθήματα πριν κανει το οτιδήποτε. Εγώ απο την άλλη έχω κάνει συνολικά 5 σχέσεις και του είπα ένα μικρό ψέμα έτσι ωστε να μην νιώσει άσχημα που εγώ έχω περισσότερη εμπειρία. Όπως και να έχει με προβλημάτισε πολύ ολο αυτό και με έβαλε σε πολλές σκέψεις δεν ξέρω αν υπάρχουν άνδρες που για πολλά χρόνια δεν κάνουν έρωτα βασικά είναι μια φυσιολογική ανάγκη όλων των ανθρώπων γιαυτό μου φενεται περίεργο.... Πηγή:

36 χρονών τύπος,είχε να γαμήσει 8 χρόνια.Κι εκεί που ήταν να ξαναγαμήσει επιτέλους,πήγε και ο μαλάκας και της το είπε :bigdick:
Φαντάζει απίστευτο κι όμως είναι αληθινό.

Θυμάμαι τον εαυτό μου και πόσο άτσαλα ξεκίνησα την ερωτική μου ζωή.

Από τα 10 μισό ξεκίνησα να τον παίζω.Καύλωνα άσχημα με τα γυμνασιοκόριτσα και τα βυζάκια τους.

Φίλησα κορίτσι στα 15.Άλλη μια φορά στα 16.
Τότε ήταν που πήγα Φυλής και γάμησα

Ήμουν όμορφο και γυμνασμένο παιδί με ανοιχτά μάτια και καλοσχηματισμένο κορμί και σώμα.

Οι γυναίκες πάντα έκανα πηγαδάκια για να σχολιάσουν πόσο ωραίος ήμουν.

Ωστόσο εκείνες οι ίδιες γυναίκες αν έκανα κίνηση να τις πλησιάσω με απέρριπταν.

Εγώ το παιρνα κατάκαρδα.

Γάμησα απλήρωτη γκόμενα πρώτη φορά στα 20.Ήταν ο μεγάλος μου έρωτας από την Γ λυκείου δλδ από τα 17 μου.3 χρόνια την πολιόρκησα/παρακάλεσα/ξεφτιλίστηκα.

Κάναμε 3 χρόνια σχέση στην οποία στον 1ο χρόνο ήμουν εκεί σταθερός,αλλά τα υπόλοιπα 2 χρόνια προσπαθώντας να απεγκλωβιστώ συναισθηματικά,γαμούσα πουτάνες.

Επίσης προσέγγιζα που και που και καμμιά κανονική γκόμενα αλλά έτρωγα τη χυλόπιτά μου και γύριζα σα τρομαγμένο κουτάβι πίσω στην κοπέλα μου.

Τελικά φασώθηκα με μια μιλφαρα 35 αρα δικηγορίνα στα 21 μου και έτσι ξεκόλλησα από τη κοπέλα μου

Μετά σιωπή.Από τα 21 ως τα 25 τίποτα ώσπου στα 25 γάμησα μια παλιά γνωστή και το καλοκαίρι μια μιλφ αγγλίδα.

Δεν.έμεινα σε σχέση μαζί τους.
Συνέχισα ακάθεκτος να γαμάω μανιωδώς ιερόδουλες.Κάποια περίοδο πήγαινα και 2 και 3 φορές τη μέρα.

Στις γκόμενες τίποτα.Αραιά και που καμμιά περίπτωση που με χυλοπίτιαζε και πάμε παρακάτω.

Μετά τα 30 κάτι άλλαξε μέσα μου.Διάβασα μια φράση σε ένα βιβλίο:
"Η χυλόπιτα είναι η καθημερινή τροφή του αληθινού αρσενικού".
Κι άρχισα να χώνομαι αβέρτα.
Αυτό σε συνδυασμό με τη σκέψη πως η ζωή είναι μια και δεν έχει δεύτερη ευκαιρία,με ώθησε να μην κολλάω πουθενά.
Από τότε άρχισα να γαμάω κανονικές(χωρίς πληρωμή) που σε καλές περιόδους ήταν 1 ανά μηνα(12 το χρόνο) άλλες φορές 3 ανά έτος.

Έτσι γάμησα αρκετές.Μέσα σε μια δεκαετία καμμιά 70 αριά.

Πιτσιρίκες μιλφαρες παντρεμενες χωρισμενες κτλ

Τις πουτανες δε.τις εκοψα ποτε τις θεωρω απιστευτη καυλα.

Το καλυτερο γαμησι το κανα με πουτανα παντως(ακουγεται μαλακια αλλα ειναι γεγονος)Και οχι οτι δεν περναγα καλα με τις κανονικες.Απλα οι κανονικες ειχαν και αλλες απαιτησεις.

Οπως να τις συναναστραφεις να πατε εκδρομη για 2ημερο η διακοπες κτλ Για μενα ανουσια πραγματα.

Επισης οι πορνες οταν ειναι καλες εχουν ανωτετη τεχνικη.

Δε γουσταω να κανω οικογενεια,δεν μου αρεσουν τα παιδια.

Ειμαι 41 και εργενης.Οτι βγαζω απι χρημα(τα λιγα αυτα χρηματα) τα ξοδευω για την παρτη μου και μονο.
Εχω ενα φιλο που τα λεμε μια φορα στο τοσο.

Εχω και μερικες στανταρ γυναικες πουγαμαω μια στο τοσο.

Η καθημερινοτητα μου με.βρισκει μονο.

Κανω περιπατους στη πολη καθομαι πινω καφεδακι/τρωω μονος/κοιμαμαι μονος.

Γουσταρω.

Απο εμενα εχεις ενα μεγαλο respect
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
τυπε μετα τα 70 που θα συνειδητοποιησες οτι θα πεθανεις μονος θα παρακαλας καποιον και ειτε θα παρεις σκυλι ειτε θα ημεροβραδυαζεσαι στα καφενεια καπη το οτιδηποτε


δυστυχως ετσι ειναι


το μονος ειναι καλο για ενα ορισμενο διαστημα οχι για παντα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
τυπε μετα τα 70 που θα συνειδητοποιησες οτι θα πεθανεις μονος θα παρακαλας καποιον και ειτε θα παρεις σκυλι ειτε θα ημεροβραδυαζεσαι στα καφενεια καπη το οτιδηποτε


δυστυχως ετσι ειναι


το μονος ειναι καλο για ενα ορισμενο διαστημα οχι για παντα
Ολοι μονοι πεθαινουμε
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Ολοι μονοι πεθαινουμε

Ε μην το λες

Άλλο να έχεις γύρω σου γυναίκα,παιδιά,εγγόνια και άλλο να σε βρουν απ'τη μυρωδιά

Κλισεδακι ειναι αυτο.
Οταν εγω θα εχω ψοφησει ρε τύπε, λες να με ενδιαφερει το πώς θα με βρουν?
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Κλισεδακι ειναι αυτο.
Οταν εγω θα εχω ψοφησει ρε τύπε, λες να με ενδιαφερει το πώς θα με βρουν?

Εντάξει,τα παραλες τώρα

Εκτός αν σκοπεύεις να πεθάνεις στα μπούτια καμιας Ρωσίδας

 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Εγω σιγουρα θα πεθανω μονος... εχει τελειωσει η ζωη μου πλεον θεωρω...
τα 2,5 χρονια χωρις μουνι ανετοτατα γινονται...5-10-20... ε μετα δεν εχω και πολυ ζωη... θα ψοφησω και ουτε οι γειτονες δε θα με βρουν.,,

Θ αργησω και να λιωσω απο το λιπος... :confused:
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.186
Like
1.705
Πόντοι
216
Συμφωνώ με alex.
Το τίμημα που πληρώνεις για να είσαι με γυναίκα και παιδιά είναι δυσανάλογα μεγάλο γι' αυτά που κερδίζεις πλέον.
In the end of the day την παρτάρα μας κοιτάμε έτσι κι αλλιώς.
Ζεις τις εμπειρίες σου, κάνεις τη ζωή σου και αν είσαι τυχερός, έχεις και συνοδοιπόρους σε αυτή χωρίς νομικές δεσμεύσεις.
Κάποιος θα πει: Όταν κάνεις παιδιά θα καταλάβεις, θα ολοκληρωθείς κ.λ.π. Μόνο που δε σου λένε ποτέ τι είναι αυτό που θα καταλάβεις ούτε πώς ακριβώς θα ολοκληρωθείς. Αρχίδια.
Λες και τον άντρα δεν τον ολοκληρώνουν οι επιλογές του, ο τρόπος ζωής του, οι εμπειρίες του κ.λ.π. Πρέπει να σέρνει και καρότσια, να θρέφει στόματα και να κάνει τον διδάσκαλο μέχρι να ενηλικιωθούν και να τον κλάσουν.
Οι γκόμενες κοιτάνε το συμφέρον τους και είναι υπερτιμημένες-το να έχεις σχέση είναι υπερτιμημένο έτσι κι αλλιώς. Μόνο προβλήματα θα σου δημιουργήσει μακροπρόθεσμα.
Με πληρωμένες κάνεις τη δουλειά σου, περνάς όμορφα όποια ώρα και στιγμή το επιλέξεις για όσο θες και αντέχει η τσέπη σου.
Αν είσαι και συναισθηματικός θα σου πουλήσουν έρωτα, εσύ θα αγοράσεις και η ζωή συνεχίζεται. Γιατί οι κανονικές τι κάνουν;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Συμφωνώ με alex.
Το τίμημα που πληρώνεις για να είσαι με γυναίκα και παιδιά είναι δυσανάλογα μεγάλο γι' αυτά που κερδίζεις πλέον.
In the end of the day την παρτάρα μας κοιτάμε έτσι κι αλλιώς.
Ζεις τις εμπειρίες σου, κάνεις τη ζωή σου και αν είσαι τυχερός, έχεις και συνοδοιπόρους σε αυτή χωρίς νομικές δεσμεύσεις.
Κάποιος θα πει: Όταν κάνεις παιδιά θα καταλάβεις, θα ολοκληρωθείς κ.λ.π. Μόνο που δε σου λένε ποτέ τι είναι αυτό που θα καταλάβεις ούτε πώς ακριβώς θα ολοκληρωθείς. Αρχίδια.
Λες και τον άντρα δεν τον ολοκληρώνουν οι επιλογές του, ο τρόπος ζωής του, οι εμπειρίες του κ.λ.π. Πρέπει να σέρνει και καρότσια, να θρέφει στόματα και να κάνει τον διδάσκαλο μέχρι να ενηλικιωθούν και να τον κλάσουν.
Οι γκόμενες κοιτάνε το συμφέρον τους και είναι υπερτιμημένες-το να έχεις σχέση είναι υπερτιμημένο έτσι κι αλλιώς. Μόνο προβλήματα θα σου δημιουργήσει μακροπρόθεσμα.
Με πληρωμένες κάνεις τη δουλειά σου, περνάς όμορφα όποια ώρα και στιγμή το επιλέξεις για όσο θες και αντέχει η τσέπη σου.
Αν είσαι και συναισθηματικός θα σου πουλήσουν έρωτα, εσύ θα αγοράσεις και η ζωή συνεχίζεται. Γιατί οι κανονικές τι κάνουν;
Χωρισμενος με παιδια?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 131614

Επισκέπτης
Αφηστε τα μιση και αρχιστε το γαμησι :confused::confused::confused:
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Ποιο γαμησι ρε τυπε... ουτε θυμομαστε πως γινεται πια...
αλλωστε και στα καλα μου χρονια που ημουν νεος ωραιος γυμνασμενος παλι με μετριες 5-6αρια επιεικως τα φτιαχνα... ποτε δε τολμησα να χτυπησω ωραιο μουνι γιατι ειχα πολλα κομπλεξ... δενβεχω μπλα μπλα παρα τη μορφωση μου...
δυστυχως χτυπαω το κεφαλι μου για τις ευκαιριες που εχασα οταν μετρουσα... τωρα πια τελειωσα κσι ηλικιακα και εμφανισιακα και ψυχολογικα ειμαι τελειωμενος...

Εχοντας μπει πια στον 3ο χρονο αγαμιας δεν ελπιζω σε τιποτα...

Η ζωη μου ειναι σπιτι κλεισμενος ... νετφλιξ, βιβλια, σταυρολεξα, μπαλιτσα σουπερλιγκ βονταφον τβ νοβα μπιριτσες ουζακια σπιτι ... αντε να βγω 1 φορα το μηνα σε κανα καφενειο να δω κανα τσου λου γιατι βαριεμαι να ψαχνω λινκ...

Αντε να κατεβω κι αλλη μια φορα αθηνα να πιω ενα μοναχικο καφε και να παρω κανα βιβλιο...

Εχω τελειωσει... εχω πεθανει και δε το ξερω...
Θεωρητικα ειμαι το μεγαλυτερο ναυαγιο μεσα δω...

Για να μην αναφερω οτι καταντησα στα μουρλοχαπα και στους τρελογιατρους για μουνι...

Τουλαχιστον στη ζωη μου ειμαι περηφανος που δεν εγινα πουστης, μπαοκτζης και αριστερος!

Κατα τ αλλα ... μαυρη ειναι η νυχτα στα βουνα...:confused::confused:
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.186
Like
1.705
Πόντοι
216
Συμφωνώ με alex.
Το τίμημα που πληρώνεις για να είσαι με γυναίκα και παιδιά είναι δυσανάλογα μεγάλο γι' αυτά που κερδίζεις πλέον.
In the end of the day την παρτάρα μας κοιτάμε έτσι κι αλλιώς.
Ζεις τις εμπειρίες σου, κάνεις τη ζωή σου και αν είσαι τυχερός, έχεις και συνοδοιπόρους σε αυτή χωρίς νομικές δεσμεύσεις.
Κάποιος θα πει: Όταν κάνεις παιδιά θα καταλάβεις, θα ολοκληρωθείς κ.λ.π. Μόνο που δε σου λένε ποτέ τι είναι αυτό που θα καταλάβεις ούτε πώς ακριβώς θα ολοκληρωθείς. Αρχίδια.
Λες και τον άντρα δεν τον ολοκληρώνουν οι επιλογές του, ο τρόπος ζωής του, οι εμπειρίες του κ.λ.π. Πρέπει να σέρνει και καρότσια, να θρέφει στόματα και να κάνει τον διδάσκαλο μέχρι να ενηλικιωθούν και να τον κλάσουν.
Οι γκόμενες κοιτάνε το συμφέρον τους και είναι υπερτιμημένες-το να έχεις σχέση είναι υπερτιμημένο έτσι κι αλλιώς. Μόνο προβλήματα θα σου δημιουργήσει μακροπρόθεσμα.
Με πληρωμένες κάνεις τη δουλειά σου, περνάς όμορφα όποια ώρα και στιγμή το επιλέξεις για όσο θες και αντέχει η τσέπη σου.
Αν είσαι και συναισθηματικός θα σου πουλήσουν έρωτα, εσύ θα αγοράσεις και η ζωή συνεχίζεται. Γιατί οι κανονικές τι κάνουν;
Χωρισμενος με παιδια?
Όχι βέβαια.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.809
Πόντοι
3.556
Ποιο γαμησι ρε τυπε... ουτε θυμομαστε πως γινεται πια...
αλλωστε και στα καλα μου χρονια που ημουν νεος ωραιος γυμνασμενος παλι με μετριες 5-6αρια επιεικως τα φτιαχνα... ποτε δε τολμησα να χτυπησω ωραιο μουνι γιατι ειχα πολλα κομπλεξ... δενβεχω μπλα μπλα παρα τη μορφωση μου...
δυστυχως χτυπαω το κεφαλι μου για τις ευκαιριες που εχασα οταν μετρουσα... τωρα πια τελειωσα κσι ηλικιακα και εμφανισιακα και ψυχολογικα ειμαι τελειωμενος...

Εχοντας μπει πια στον 3ο χρονο αγαμιας δεν ελπιζω σε τιποτα...

Η ζωη μου ειναι σπιτι κλεισμενος ... νετφλιξ, βιβλια, σταυρολεξα, μπαλιτσα σουπερλιγκ βονταφον τβ νοβα μπιριτσες ουζακια σπιτι ... αντε να βγω 1 φορα το μηνα σε κανα καφενειο να δω κανα τσου λου γιατι βαριεμαι να ψαχνω λινκ...

Αντε να κατεβω κι αλλη μια φορα αθηνα να πιω ενα μοναχικο καφε και να παρω κανα βιβλιο...

Εχω τελειωσει... εχω πεθανει και δε το ξερω...
Θεωρητικα ειμαι το μεγαλυτερο ναυαγιο μεσα δω...

Για να μην αναφερω οτι καταντησα στα μουρλοχαπα και στους τρελογιατρους για μουνι...

Τουλαχιστον στη ζωη μου ειμαι περηφανος που δεν εγινα πουστης, μπαοκτζης και αριστερος!

Κατα τ αλλα ... μαυρη ειναι η νυχτα στα βουνα...:confused::confused:

τύπε μας συγκινησες με την εξομολόγηση :confused:
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.862
Like
2.252
Πόντοι
456
Δεν μπορω πλεον να ασχολουμε.με γκομενες γιατι ειναι πολυ φασαρια και μικρη ανταποδωση ...
Είναι μία ευχάριστη ενασχόληση για άντρες που έχουν λύσει τα βασικά προβλήματα της ζωής και έχουν ελεύθερο χρόνο και χρήμα για ξόδεμα. Κέρδος από κοπέλα δύσκολο να δεις.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
Ποιο γαμησι ρε τυπε... ουτε θυμομαστε πως γινεται πια...
αλλωστε και στα καλα μου χρονια που ημουν νεος ωραιος γυμνασμενος παλι με μετριες 5-6αρια επιεικως τα φτιαχνα... ποτε δε τολμησα να χτυπησω ωραιο μουνι γιατι ειχα πολλα κομπλεξ... δενβεχω μπλα μπλα παρα τη μορφωση μου...
δυστυχως χτυπαω το κεφαλι μου για τις ευκαιριες που εχασα οταν μετρουσα... τωρα πια τελειωσα κσι ηλικιακα και εμφανισιακα και ψυχολογικα ειμαι τελειωμενος...

Εχοντας μπει πια στον 3ο χρονο αγαμιας δεν ελπιζω σε τιποτα...

Η ζωη μου ειναι σπιτι κλεισμενος ... νετφλιξ, βιβλια, σταυρολεξα, μπαλιτσα σουπερλιγκ βονταφον τβ νοβα μπιριτσες ουζακια σπιτι ... αντε να βγω 1 φορα το μηνα σε κανα καφενειο να δω κανα τσου λου γιατι βαριεμαι να ψαχνω λινκ...

Αντε να κατεβω κι αλλη μια φορα αθηνα να πιω ενα μοναχικο καφε και να παρω κανα βιβλιο...

Εχω τελειωσει... εχω πεθανει και δε το ξερω...
Θεωρητικα ειμαι το μεγαλυτερο ναυαγιο μεσα δω...

Για να μην αναφερω οτι καταντησα στα μουρλοχαπα και στους τρελογιατρους για μουνι...

Τουλαχιστον στη ζωη μου ειμαι περηφανος που δεν εγινα πουστης, μπαοκτζης και αριστερος!

Κατα τ αλλα ... μαυρη ειναι η νυχτα στα βουνα...:confused::confused:

Λεφτα εχεις; Δουλεια; Αυτοκινητο;
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
Ολοι μονοι πεθαινουμε

Ε μην το λες

Άλλο να έχεις γύρω σου γυναίκα,παιδιά,εγγόνια και άλλο να σε βρουν απ'τη μυρωδιά

Αμα ειναι να κανει καποιος παιδια για να τα εχει διπλα του οταν γερασει, μαλλον κανει παιδια για λαθος λογο.
Τα παιδια τα κανεις για να τα αφησεις να πεταξουν σαν πουλια να βρουν το δικο τους δρομο.
Για σενα (για τον καθενα δηλαδη) οταν γερασει, αρκει μια ρωσιδα-αλβανιδα εσωτερικη που να της δινεις ολη τη συνταξη και να σε κοιταει. Ειτε εχεις παιδια ειτε οχι.
Κοιταξτε γυρω σας, ανοιξτε τα ματια σας, δειτε τι κανει ο κοσμος γυρω. Ακομα και πολυτεκνος να ειναι ο αλλος, μονος του μενει στο σπιτι με την εσωτερικη. Καποιοι μαλιστα με καλη συνταξη, πληρωνουν την εσωτερικη και οτι περισσευει παει στα παιδια, τα οποια περνανε στη χαση και τη φεξη να δουν τι κανεις.

Τα παιδια τα κανεις για να τα χαρεις οταν εισαι 30, 40, 50, 60 και να τα καμαρωσεις απο μακρια οταν χτισουν τη δικη τους ζωη, οχι για να σε φροντιζουν οταν πιασεις τα 85 και σε βρουν τα βαθεια γεραματα με ανοια και κινητικα προβληματα.
Αν σε φροντισουν, τοτε καλως, αλλα αυτο δεν ειναι αυτοσκοπος.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 131614

Επισκέπτης
Ποιο γαμησι ρε τυπε... ουτε θυμομαστε πως γινεται πια...
αλλωστε και στα καλα μου χρονια που ημουν νεος ωραιος γυμνασμενος παλι με μετριες 5-6αρια επιεικως τα φτιαχνα... ποτε δε τολμησα να χτυπησω ωραιο μουνι γιατι ειχα πολλα κομπλεξ... δενβεχω μπλα μπλα παρα τη μορφωση μου...
δυστυχως χτυπαω το κεφαλι μου για τις ευκαιριες που εχασα οταν μετρουσα... τωρα πια τελειωσα κσι ηλικιακα και εμφανισιακα και ψυχολογικα ειμαι τελειωμενος...

Εχοντας μπει πια στον 3ο χρονο αγαμιας δεν ελπιζω σε τιποτα...

Η ζωη μου ειναι σπιτι κλεισμενος ... νετφλιξ, βιβλια, σταυρολεξα, μπαλιτσα σουπερλιγκ βονταφον τβ νοβα μπιριτσες ουζακια σπιτι ... αντε να βγω 1 φορα το μηνα σε κανα καφενειο να δω κανα τσου λου γιατι βαριεμαι να ψαχνω λινκ...

Αντε να κατεβω κι αλλη μια φορα αθηνα να πιω ενα μοναχικο καφε και να παρω κανα βιβλιο...

Εχω τελειωσει... εχω πεθανει και δε το ξερω...
Θεωρητικα ειμαι το μεγαλυτερο ναυαγιο μεσα δω...

Για να μην αναφερω οτι καταντησα στα μουρλοχαπα και στους τρελογιατρους για μουνι...

Τουλαχιστον στη ζωη μου ειμαι περηφανος που δεν εγινα πουστης, μπαοκτζης και αριστερος!

Κατα τ αλλα ... μαυρη ειναι η νυχτα στα βουνα...:confused::confused:
Ρε μαν μην εισαι τοσο απαισιοδοξος :confused:
Μη μασας φροντισε τον εαυτο σου και προχωρα στην ζωη ολα συμβαινουν :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom