Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (0 μέλη και 57 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
αλ πατσινο και αλ καπουτσινο
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.379
Κριτικές
5
Like
64.820
Πόντοι
12.056

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Εσενα καλο μου σου εχω απαντησει ηδη για τον "πριγπηπα"!!!
Ακομα την ιδια απορια εχεις  :huh: :huh: :huh:

Δεν εχω απορία, βεβαιότητα είναι η οποία εξηγεί διάφορα (όπως αυτό)
Αν έχεις κάποια εναλλακτική πρόταση/"βεβαιότητα" να καταθέσεις για να ερμηνευσεις την ερευνα Κρίστυ ιδού η Ρόδος - είμαστε όλο μάτια  :grin:
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
Δεν εχω απορία, βεβαιότητα είναι η οποία εξηγεί διάφορα (όπως αυτό)
Αν έχεις κάποια εναλλακτική πρόταση/"βεβαιότητα" να καταθέσεις για να ερμηνευσεις την ερευνα Κρίστυ ιδού η Ρόδος - είμαστε όλο μάτια  :grin:
Δυστηχως tomito μου εγω δεν μπορω να σας εξηγησω κατι πανω σε αυτο!!!!
Η αποψη μου παραμενει η ιδια εδω και πολλα χρονια....δεν υπαρχουν πριγκηπες και βασιλοπουλες!!!
Αυτα ειναι υπαρκτα "προσωπα" μονο στα ρομαντικα παραμυθια που διαβαζω στην βαπτιστηρα μου!!!!
Οποιος-α πιστευει το αντιθετο και θελει να ελπιζει πανω σε αυτο,ειναι θεμα δικο του-ης!!!
Αλλα οταν ξυπνησουν απο το "ονειρο" που ζουνε θα αντιμετωπισουν μια πραγματικοτητα
που δεν νομιζω οτι θα τους αρεσει και πολυ!!!!
Εγω προσωπικα αλλα ψαχνω στη ζωη μου....
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
Με ικανοποίηση δέχτηκαν τα ΜΜΕ της Ρωσίας την είδηση ότι η Miss Russia αναδείχθηκε η ομορφότερη γυναίκα του κόσμου στο Miss World 2008 που έγινε στο Γιοχάνεσμπουργκ της Ν. Αφρικής.

Η όμορφη 21χρονη Ρωσίδα, ονομάζεται Ζένια Σουκίνοβα είναι ξανθιά με γαλανά μάτια και τις εξαιρετικές αναλογίες των γυναικών της Ρωσίας.

«Ποιος αμφισβητούσε ότι τα κορίτσια της Ρωσίας είναι τα πιο όμορφα του κόσμου;» αναρωτιόταν η δημοφιλής ταμπλόιντ εφημερίδα Κομσομόλσκαγια Πράβντα. Οι Ρώσοι πάντως όχι, αφού σε πρόσφατη δημοσκόπηση 66% απάντησαν ότι οι Ρωσίδες είναι οι πιο όμορφες γυναίκες στον κόσμο.

Η ίδια η νικήτρια πάντως –η οποία είναι από τη Σιβηρία- δήλωσε ότι είναι ανακουφισμένη που η περιπέτεια του διαγωνισμού τελείωσε αν και δεν είναι βέβαιο ότι θα μπορέσει να συνεχίσει της σπουδές της στο αντικείμενο του Διαδικτύου, μια που από εδώ και πέρα οι επαγγελματικές προτάσεις θα είναι σαφώς περισσότερες.

Πάντως σε συνέντευξη σε ρωσική εφημερίδα δήλωσε ότι της λείπει το χιόνι της πατρίδας της και ότι θέλει να επιστρέψει το συντομότερο. Απαντώντας σε ερώτηση, ποια στοιχεία της «έδωσαν» τον τίτλο απαντά: «Το χαμόγελο και η αυτοπεποίθησή μου ήταν τα βασικά μυστικά της επιτυχίας μου».


Θα έλεγε ποτέ το 66% των Ελλήνων ότι οι Ελεηνίδες είναι οι πιο ωραίες του κόσμου??? ΧΑ,ΧΑ!! ΑΣ ΓΕΛΑΣΩ!!
 


 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
και αλ φραπουτσινο
 

Επισκέπτης
Θα έλεγε ποτέ το 66% των Ελλήνων ότι οι Ελεηνίδες είναι οι πιο ωραίες του κόσμου??? ΧΑ,ΧΑ!! ΑΣ ΓΕΛΑΣΩ!!

οχι μονο των Ελληνων αλλα και απο αλλες χωρες δεν νομιζω οτι εχουν σε ιδιαιετερη εκτιμηση τις Ελλεινιδες...
Σιγουρα η Ελεινιδα δεν εχει και την φημη του καλου μουνιου σε καμια χωρα...
Ουτε καν οι απλυτοι αξυριστοι πακιστανοι δεν τις εχουν καλα καλα σε εκτιμηση
 

Επισκέπτης
οχι μονο των Ελληνων αλλα και απο αλλες χωρες δεν νομιζω οτι εχουν σε ιδιαιετερη εκτιμηση τις Ελλεινιδες...
Σιγουρα η Ελεινιδα δεν εχει και την φημη του καλου μουνιου σε καμια χωρα...
Ουτε καν οι απλυτοι αξυριστοι πακιστανοι δεν τις εχουν καλα καλα σε εκτιμηση

τα ιδια ισχυουν κ για τους Ελληνες με οσα παιδια μενουν εξωτερικο κ εχω μιλησει αυτο μου εχουν πει.Για ζωα κ μαλακες μας εχουν χωρις πλακα.Greek lover myth busted
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
οχι μονο των Ελληνων αλλα και απο αλλες χωρες δεν νομιζω οτι εχουν σε ιδιαιετερη εκτιμηση τις Ελλεινιδες...
Σιγουρα η Ελεινιδα δεν εχει και την φημη του καλου μουνιου σε καμια χωρα...
Ουτε καν οι απλυτοι αξυριστοι πακιστανοι δεν τις εχουν καλα καλα σε εκτιμηση
η μαλακια ξερεις ποια ειναι φιλε μου?
αυτο το ασπρο ζουμακι που βγαζει το πουλακι σου οταν το τριβεις...

 

Επισκέπτης
αστα αφτα πουτανιτσα σε ξεραμε τι μουχριτσα ξεκκολιαρα ισε ...

βρε αν δεν πας να πλυθεις και να κουρευτεις δεν σε γαμαω ετσι οπως εισαι ατημελη ξετσιπωτη !
Αντε πηγαινε να κλαψεις αλλου και να σπαμμαρεις
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
χαχαχαχαχα
παραδινομαι!!!
 

Casablancas

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2007
Μηνύματα
900
Like
1
Πόντοι
6
Μια ερώτηση έχω...ποιές είναι οι μεγαλύτερες αγωνίες των ελεεινίδων αυτές τις μέρες. 1 να πάρουν το φόρεμα για το ρεβεγιόν? 2. αν θα πάνε σε περισσότερα μπουζούκια και σε πιο πρώτο τραπέζι από τις φίλες 3. να βρεί κάποιο μαλάκα να το δώσει στο πάρκινγκ μη μείνει αγάμητη 4. να βρεί κάποιο επιτέλους φέτος και να αφήσει τις μεγάλες προσδοκίες 5. να φανεί επιτυχημένη και άνετη στο τραπέζι με τους θείους τους βλάχους?

Αλλες ιδέες ευσπρόδεκτες
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
Μια ερώτηση έχω...ποιές είναι οι μεγαλύτερες αγωνίες των ελεεινίδων αυτές τις μέρες. 1 να πάρουν το φόρεμα για το ρεβεγιόν? 2. αν θα πάνε σε περισσότερα μπουζούκια και σε πιο πρώτο τραπέζι από τις φίλες 3. να βρεί κάποιο μαλάκα να το δώσει στο πάρκινγκ μη μείνει αγάμητη 4. να βρεί κάποιο επιτέλους φέτος και να αφήσει τις μεγάλες προσδοκίες 5. να φανεί επιτυχημένη και άνετη στο τραπέζι με τους θείους τους βλάχους?

Αλλες ιδέες ευσπρόδεκτες

Το 4!! Το 4!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom