Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.957

gaoutsos7777

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2020
Μηνύματα
243
Like
77
Πόντοι
1
μηπως γινεται να μας δωσει σε πμ ο σαβ φβ η ισταγραμ για επιβεβαιωση των οσων γραφει?
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
μηπως γινεται να μας δωσει σε πμ ο σαβ φβ η ισταγραμ για επιβεβαιωση των οσων γραφει?

Τι σε κανει να πιστευεις οτι εχω την αναγκη της επιβεβαιωσης απο ανθρωπους του διαδικτυου;

Τη πλακα μας κανουμε εδω, κατι δεν εχεις καταλαβει μου φαινεται.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.035
Πόντοι
3.936
Έχω βαρεθεί τις γκόμενες στο insta.

Όλες νομίζουν ότι είναι top models με ύφος κ πόζες σαν πουτανες.

Όπου βλέπω άβυζες τους στέλνω.

Μην είσαι κωλος, βάλε βυζι.


Έχουν πλάκα οι αντιδράσεις τους.

Δοκιμάστε το.
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2013
Μηνύματα
298
Like
202
Πόντοι
21
Τι σε κανει να πιστευεις οτι εχω την αναγκη της επιβεβαιωσης απο ανθρωπους του διαδικτυου;

Τη πλακα μας κανουμε εδω, κατι δεν εχεις καταλαβει μου φαινεται.

Αν έκανες την πλάκα σου, δεν θα έμπαινες καν στην διαδικασία να απαντήσεις κτλ.
Θα τους έγραφες όλους στα @@ σου και θα προχωρούσες.Αντί αυτού προσπαθείς να πείσεις το φόρουμ ότι είσαι ένας χλιδάτος γαμιάς (εξού και οι συναντήσεις στο χίλτον κτλ).

Μόνο και μόνο από αυτό προσωπικά δεν θα τολμούσα να έρθω σε συνάντηση μαζί σου...Φαίνεσαι creepy άτομο όπως και να έχει.

Επίσης, τελικά έχεις ή δεν έχεις καρκίνο? Όχι τπτ άλλο αλλά και αυτό μάλλον είναι ένα από τα ψέμματα σου...υπόψιν ότι από αυτά που μας λες πρέπει να μας αφήσεις είτε τώρα είτε σε μερικούς μήνες...οπότε ετοίμαζε τον επόμενο κλώνο.
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2013
Μηνύματα
298
Like
202
Πόντοι
21
Έχω βαρεθεί τις γκόμενες στο insta.

Όλες νομίζουν ότι είναι top models με ύφος κ πόζες σαν πουτανες.

Όπου βλέπω άβυζες τους στέλνω.

Μην είσαι κωλος, βάλε βυζι.


Έχουν πλάκα οι αντιδράσεις τους.

Δοκιμάστε το.

Κερδίζεις κάτι?
Ξοδεύεις χρόνο που θα μπορούσες να τον ξοδέψεις σε κάποιο χόμπυ ή σε κάποιο μουνέτο που σε γουστάρει....Κοινώς προσπαθείς να "καταστρέψεις" την διάθεση των άλλων αντί να φτιάξεις την δικιά σου...
Το καλύτερο που θα είχες να κάνεις είναι να τις γράψεις στα @@ σου...Αν αυτό κάνανε όλοι στο insta τότε θα ήταν ανύπαρχτες...αντί αυτού ακόμα και με την αρνητική κριτική που τους κάνεις , τους δίνεις επιβεβαίωση..."Αυτός με πρόσεξε και μου έστειλε".
Αν νομίζεις ότι οι περισσότερες γκόμενες είναι σαν τα ναυάγια του ινστα με τους 1000+ followers κάνεις μεγάλο λάθος. Αυτές είναι το αντίστοιχο των ανδρών σφίχτων που είναι διανοητικά ναυάγια.
Συγκεντρωθείτε και μην κοιτάτε τις σαβούρες επειδή ανεβάζουν φώτος με βυζί και κώλο.
 

SomebodyOrNobody

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2020
Μηνύματα
62
Like
18
Πόντοι
0
Επίσης, τελικά έχεις ή δεν έχεις καρκίνο? Όχι τπτ άλλο αλλά και αυτό μάλλον είναι ένα από τα ψέμματα σου...υπόψιν ότι από αυτά που μας λες πρέπει να μας αφήσεις είτε τώρα είτε σε μερικούς μήνες...οπότε ετοίμαζε τον επόμενο κλώνο.
Δεν γνωρίζεις αν είναι αλήθεια η όχι.. μην παίζεις με αυτά τα θέματα φίλε προσωπικά έχασα δυο δικά μου άτομα. τον καλύτερο μου φίλο και ξαδέρφη μου.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Δεν γνωρίζεις αν είναι αλήθεια η όχι.. μην παίζεις με αυτά τα θέματα φίλε προσωπικά έχασα δυο δικά μου άτομα. τον καλύτερο μου φίλο και ξαδέρφη μου.

  :hi:

Να σαι παντα γερος να τους θυμασαι.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Τι σε κανει να πιστευεις οτι εχω την αναγκη της επιβεβαιωσης απο ανθρωπους του διαδικτυου;

Εχμ,τα δεκάδες σεντόνια με μιζέρια,χαρακτηρισμούς κλπ σε όποιον διαφωνήσει μαζί σου ή σε δουλέψει λιγάκι?
Οι χιλιαδες προσκλήσεις στο Χίλτον σε όλο το site?
Τα ποσταρίσματα από φωτο με ουίσκι κλπ,τα σεντόνια σου κλπ περιμενοντας ξελιγωμένος την επιβεβαίωση και την προσοχή των άλλων?
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Θα συμφωνησω με τον τρελο σε αυτο, υπαρχει μια μανια επιδειξης.

Φυσικα μικροτερη απο ΚΜΑΝ που ψαχνει ψηλες για να παρει μποι.

Αλλα και παλι, κανενας δεν ειναι τελειος!
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Θα συμφωνησω με τον τρελο σε αυτο, υπαρχει μια μανια επιδειξης.

Φυσικα μικροτερη απο ΚΜΑΝ που ψαχνει ψηλες για να παρει μποι.

Αλλα και παλι, κανενας δεν ειναι τελειος!

Και κόμπλεξ (δηθεν) ανωτερότητας θα προσθέσω.
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2013
Μηνύματα
298
Like
202
Πόντοι
21
Δεν γνωρίζεις αν είναι αλήθεια η όχι.. μην παίζεις με αυτά τα θέματα φίλε προσωπικά έχασα δυο δικά μου άτομα. τον καλύτερο μου φίλο και ξαδέρφη μου.

To θέμα δεν είναι αν είναι αλήθεια ή όχι ..το θέμα είναι ότι το χρησιμοποιεί σαν επίκληση στο συναίσθημα για να επηρεάσει άτομα εδώ μέσα. ΤΙ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ Ο ΣΑΒΒΙΔΗΣ, ΕΓΩ Ή Ο ΣΚΥΛΟΣ  μου έχει καρκίνο?
Αλλάζει με κάποιον τρόπο τα γραφόμενα του για την πλειοψηφία εδώ μέσα?
ΟΧΙ
Απλά ρίχνει δόλωμα για να ψαρέψει μερικούς συναισθηματικούς.
Είτε είναι άρρωστος είτε όχι ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ.

 

propiosalic

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Όλες οι γυναίκες στην Δυση είναι σαν τις Ελλεηνίδες. Μην παραμυθιάζεστε με Ιταλιδες , Σουηδέζες κ.α. Όλες ίδιες είναι αφου μεγαλώνουν σε κοινωνίες που ο άντρας έχει μικρή αξία. Στις Μουσουλμανικές χώρες για παράδειγμα ο άντρας εχει 3 γυναίκες, τις πλακώνει στο ξύλο , τους πετάει ενα ξεροκόματο και αυτές είναι χαρούμενες.

Ακόμα και στην Δύση πριν 50-60 χρόνια ο άντρας ήταν ο κυριαρχος, αυτός που έφερνε τα χρήματα και αντιμετωπιζόταν ως Θεός απο τις γυναίκες. Απο την στιγμή που οι Ροκφέλερ χρηματοδότησαν το φεμινιστικό κίνημα και η γυναίκα βγήκε στην αγορά εργασίας ο άντρας για την γυναίκα εχει μικρή αξία. Μόνο αν εχει πολλά λεφτα, ειναι διάσημος και παίδαρος αντιμετωπίζεται με θαυμασμό.

Η γυναίκα είναι σαν το σκύλο. Συμπεριφέρεται όπως την διδάξεις. Δεν εχει κριτική σκέψη, δεν μπορεί να φιλοσοφήσει και ζει για το τώρα.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Όλες οι γυναίκες στην Δυση είναι σαν τις Ελλεηνίδες. Μην παραμυθιάζεστε με Ιταλιδες , Σουηδέζες κ.α. Όλες ίδιες είναι αφου μεγαλώνουν σε κοινωνίες που ο άντρας έχει μικρή αξία.

Δεν είναι έτσι.Σ'αυτές τις χώρες μπορείς να γνωριστείς με άγνωστες,να κάνεις ons,πράγματα που εδώ είναι επιστημονική φαντασία.Εδώ πάει ο άλλος με 2-3 γυναίκες και λέει κι ευχαριστώ

Οι ελλεηνίδες μόνο όταν περνάνε τα σύνορα και πέφτει η αξία τους,γίνονται αναγκαστικά δεκτικές.Αλλιώς ούτε ινδοπάκηδες δεν θα τις γαμούσαν έξω
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.856
Κριτικές
21
Like
11.019
Πόντοι
4.546
Η γυναίκα είναι σαν το σκύλο. Συμπεριφέρεται όπως την διδάξεις. Δεν εχει κριτική σκέψη, δεν μπορεί να φιλοσοφήσει και ζει για το τώρα.
Νομίζω είσαι λίγο απόλυτος εδώ....
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2013
Μηνύματα
298
Like
202
Πόντοι
21
Δεν είναι έτσι.Σ'αυτές τις χώρες μπορείς να γνωριστείς με άγνωστες,να κάνεις ons,πράγματα που εδώ είναι επιστημονική φαντασία.Εδώ πάει ο άλλος με 2-3 γυναίκες και λέει κι ευχαριστώ

Οι ελλεηνίδες μόνο όταν περνάνε τα σύνορα και πέφτει η αξία τους,γίνονται αναγκαστικά δεκτικές.Αλλιώς ούτε ινδοπάκηδες δεν θα τις γαμούσαν έξω
Έχεις δίκαιο στο ότι οι ξένες είναι πιο δεκτικές στο σεξ κτλ
Όμως ξέρεις τι αλλάζει σε σένα στο dating/sex στην Ελλάδα και το εξωτερικό?
ΤΙΠΟΤΑ
Οι γκόμενες στο εξωτερικό θα την πέσουν σε αυτόν που γουστάρουν αρκετά..όχι στον σάντμαν...οπότε όπως έμεινες με το πουλί στο χέρι στην Ελλάδα έτσι θα ήσουν και εξωτερικό.
Εκτός και αν είχες χρήματα για να τα σπαταλάς για την τρύπα της κάθε άχρηστης όπως κάνουν άλλα ναύαγια του φόρουμ και χαίρονται κιόλας.
Προσοχή,δεν λέω για πουτάνες αλλά για ανατολικές γκόμενες που τις πληρώνουν και νομίζουν ότι τους γουστάρουν.
Και εδώ έρχεται το εξής θέμα.
Αν είσαι ναυάγιο στα 45+, χάλια εμφανισιακά κτλ πας σε αυτή την επιλογή ή γαμάς cg και ξενοιάζεις από το drama.
Αν είσαι 40- όπως εσύ το παλεύεις με την αυτοβελτίωση.Γιατί πολύ απλά σε παίρνει εμφανισιακά να βρεις κάποια χωρίς να ξοδέψεις μια περιουσία.
Από την μια έχεις τις βουλγάρες,ρωσίδες κτλ που θα σου φάνε λεφτά και από την άλλη έχεις τις ελληνίδες που είναι πιο σαβούρες αλλά έχεις κάπως μεγαλύτερες πιθανότητες να κάνεις κάτι "αξιόλογο". (όσο και αν διαφωνέιτε αρκετοί).

Απλά είπαμε και παλιότερα...εσένα σου φταίνε οι άλλοι...η ελλάδα, οι γκόμενες κτλ ...και αλλού να ήσουν τα ίδια θα έλεγες..."Κοίτα τα πουτανάκια, την πέφτουν στους όμορφους και δεν την πέφτουν σε μένα....καργιόλες όλες"
ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ? ΤΙ ΕΧΕΙΣ? ΤΟ ΧΡΥΣΟ ΠΑΠΑΡΙ ΚΑΙ ΘΕΣ ΝΑ ΣΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ?
Δημιούργησε αξία και τότε θα έρθουν οι γκόμενες...στα μηδενικά δεν κόλλησε καμιά.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
οπότε όπως έμεινες με το πουλί στο χέρι στην Ελλάδα έτσι θα ήσουν και εξωτερικό.

Δεν προκειται να καταλαβει ποτε ουτε αυτο που του λες ουτε τους λογους που οδηγηθηκε σε αυτο το σημειο.

Για τη κατασταση του ευθυνεται η κοινωνια, οι ελληνιδες, η πολιτικη κατασταση, η αστρικη σκονη, πιθανον και τα αποθεματα στις φωλιες των μυρμηγκιων.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Δεν είναι έτσι.Σ'αυτές τις χώρες μπορείς να γνωριστείς με άγνωστες,να κάνεις ons,πράγματα που εδώ είναι επιστημονική φαντασία.Εδώ πάει ο άλλος με 2-3 γυναίκες και λέει κι ευχαριστώ

Οι ελλεηνίδες μόνο όταν περνάνε τα σύνορα και πέφτει η αξία τους,γίνονται αναγκαστικά δεκτικές.Αλλιώς ούτε ινδοπάκηδες δεν θα τις γαμούσαν έξω

τα ποσοστα αλλαζουν
και ελλαδα εχει γκομενες που γαμιουνται με το καλημερα πολυ λιγοτερες ομως
μην περιμενεις να ερθουν να σ βρουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom