Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 76 άτομα (0 μέλη και 76 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Πρεπει να το προσεξω  :S :S :S
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
ναι αλλα θελει εμφανιση θα σου πουν οι παντοφλακηδες

επιβεβαιωση του Δασκαλου που γαζωνει κυριολεκτικα δλδ :rockon: :rockon: :rockon:


Δασκαλε μεχρι και επικριτες σου σιγα σιγα σε προσκυνανε :rockon: :rockon:

take the red pill cuckoldries :rockon: :rockon: :rockon:


σε μια φυσιολογικη (μη καπιταλιστικη cucked δλδ) χωρα αυτες θα ηταν μητερες υποτακτικες των παιδιων του Δασκαλου :rockon: :rockon: :rockon:

Α έχεις και πολύ μυαλό εσύ.
#not
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Πάντως κακά τα ψέματα,οι γκόμενες μουνόδουλους θέλουν.Πιο εύκολα βρίσκει γκόμενα ο μουνόδουλος παρά ο μη μουνόδουλος.Γι'αυτό βλέπεις έξω κάτι μπασμένα και κάτι χαλβάδες να έχουν γκόμενες,που με μια ματιά καταλαβαίνεις ότι τους κάνουν ότι θέλουν.

Ειδικά κάτι κοντοπούτανα,που αυτές είναι οι πιο πονηρές που υπάρχουν,ξέρουν να βρίσκουν άντρες και ανώτερούς τους εμφανισιακά αλλά και ταυτόχρονα κουτάβια τους
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
Kabourdidis,τόσο μεγαλα κείμενα βλέπω,που σημαίνει ότι Σαββιδίζεις. :S
Πω ρε φιλε,

Διαβασεις μεχρι την μεση κ εχεις ξεχασει τι εγραφε στην αρχη.
Διατριβη γραφετε ρε παιδια?


Αδικειτε τα κειμενα σας γιατι ξεκιναει ο αλλος να διαβασει κ τα παραταει στην μεση.


Τι ανηφορα τραβαμε ρε πουστιμ...
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
Πάντως κακά τα ψέματα,οι γκόμενες μουνόδουλους θέλουν.Πιο εύκολα βρίσκει γκόμενα ο μουνόδουλος παρά ο μη μουνόδουλος.Γι'αυτό βλέπεις έξω κάτι μπασμένα και κάτι χαλβάδες να έχουν γκόμενες,που με μια ματιά καταλαβαίνεις ότι τους κάνουν ότι θέλουν.

Ειδικά κάτι κοντοπούτανα,που αυτές είναι οι πιο πονηρές που υπάρχουν,ξέρουν να βρίσκουν άντρες και ανώτερούς τους εμφανισιακά αλλά και ταυτόχρονα κουτάβια τους

Συμφωνω.
Ελλεεινιδες ...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Sadman βγηκες εξω καθολου? Παλι μουνοθυελλα εξω σημερα... ηταν και ανοιχτα τα μαγαζια... σε καποια φαση περπαταω και μεχρι 100 μετρα μπροστα μου που επιανε το ματι ηταν μονο γυναικες (εξαιρω μαγαζατορες που στεκονταν εξω απ'τα μαγαζια τους)... :2funny:
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Sadman βγηκες εξω καθολου? Παλι μουνοθυελλα εξω σημερα... ηταν και ανοιχτα τα μαγαζια... σε καποια φαση περπαταω και μεχρι 100 μετρα μπροστα μου που επιανε το ματι ηταν μονο γυναικες (εξαιρω μαγαζατορες που στεκονταν εξω απ'τα μαγαζια τους)... :2funny:

ωχ θα λεει παλι οτι μονο αυτοι μεχρι τα 25 πηδανε.....
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Sadman βγηκες εξω καθολου? Παλι μουνοθυελλα εξω σημερα... ηταν και ανοιχτα τα μαγαζια... σε καποια φαση περπαταω και μεχρι 100 μετρα μπροστα μου που επιανε το ματι ηταν μονο γυναικες (εξαιρω μαγαζατορες που στεκονταν εξω απ'τα μαγαζια τους)... :2funny:

Λείπει ο Σαββίδης να πάρει φωτιά το νήμα. :S
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
ωχ θα λεει παλι οτι μονο αυτοι μεχρι τα 25 πηδανε.....

Ουτε καν, αμα μικροδειχνεις σου κολλανε μεχρι και τα <20 - δε κολωνουν πουθενα.

Σημερα ηταν μια γυρω στα 21 (+/- 2) η οποια μου ριχνε κατι καρφωματα δολοφονικα... ξανθια, γαλανοματα, σωμα οκ αλλα μουρη με εμμονικο πηγουνι και ενα σημαδι ψιλομεγαλο κατω απ'το μαγουλο... και βλεμμα psycho... φαινοταν οτι ηταν λιγο πειραγμενη / απογοητευμενη απ'τη ζωη γενικοτερα. Σε φαση τρωω απορριψη / δεν εχω φιλους / κανε κατι μαζι μου please. Ω ρε πουστη λεω, τι να κανεις εδω... με καρφωνε ωρα, μετα κατεβηκαμε και στην ιδια σταση, και μολις κατεβηκε περασε διπλα μου, μου ξαναριξε ενα δολοφονικο βλεμμα-καρφωμα, και μετα αρχισε ...να τρεχει. Τωρα εβαλε τα κλαματα? Δε ξερω τι εγινε. Ναυαγιο γυναικειο αλλα με εντονα psycho χαρακτηριστικα... Σκεφτηκα να τη γειωσω με light τροπο, σε στυλ "ποσο χρονων με κανεις?" για να της το φερω γυρω γυρω οτι ειμαι αρκετα μεγαλυτερος απ'οσο δειχνω και να της πω δε θελω να με κυνηγαει κανας πατερας σου με το δικανο, αλλα λεω τωρα θα κατσεις να μιλησεις στη psycho? Ειναι και αυτο ενα θεμα...  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Λείπει ο Σαββίδης να πάρει φωτιά το νήμα. :S

:S :S :S
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Sadman βγηκες εξω καθολου? Παλι μουνοθυελλα εξω σημερα... ηταν και ανοιχτα τα μαγαζια... σε καποια φαση περπαταω και μεχρι 100 μετρα μπροστα μου που επιανε το ματι ηταν μονο γυναικες (εξαιρω μαγαζατορες που στεκονταν εξω απ'τα μαγαζια τους)... :2funny:

Δεν είμαι θεσσαλονίκη τώρα,αλλά ΠΣΚ που ήμουν γινόταν αυτό ακριβώς που λες.Μουνοθύελλα απ'το πρωί μέχρι το βράδυ,ειδικά Κυριακή γιατί Σάββατο έβρεχε.

Πολύ ξεκωλοπούτανο έξω,οι μικρές με τα κολλητά να τονίζουν τα κωλαράκια τους,άλλες με τα μπούτια έξω να κάθονται σταυροπόδι,πολύ καύλα φάση.Έχει κάτι αστεράκια σ'αυτές τις φοιτητοηλικίες,ποιος τα χαίρεται ρε πούστη όλα αυτά;

Βλέπεις κάτι μουνιά 1.70+,ωραία πόδια,λεπτές,κωλάρα,σαν μοντελάκια.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.919
Like
1.706
Πόντοι
216
Sadman χέσε τις ξεκωλιαρες ελλεεινίδες και πήγαινε σε κάνα νησί για σεξοτουρισμό.

Δεν είναι δυνατόν να μην καταφέρεις να γαμήσεις έτσι
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Sadman χέσε τις ξεκωλιαρες ελλεεινίδες και πήγαινε σε κάνα νησί για σεξοτουρισμό.

Δεν είναι δυνατόν να μην καταφέρεις να γαμήσεις έτσι

Φέτος μόνο για καμια βορειομακεδόνισα μας βλέπω.Και αν
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Γυναικα να ειναι και οτι ειναι, κρατα το ηθικο ψηλα.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Δεν είμαι θεσσαλονίκη τώρα,αλλά ΠΣΚ που ήμουν γινόταν αυτό ακριβώς που λες.Μουνοθύελλα απ'το πρωί μέχρι το βράδυ,ειδικά Κυριακή γιατί Σάββατο έβρεχε.

Πολύ ξεκωλοπούτανο έξω,οι μικρές με τα κολλητά να τονίζουν τα κωλαράκια τους,άλλες με τα μπούτια έξω να κάθονται σταυροπόδι,πολύ καύλα φάση.Έχει κάτι αστεράκια σ'αυτές τις φοιτητοηλικίες,ποιος τα χαίρεται ρε πούστη όλα αυτά;

Βλέπεις κάτι μουνιά 1.70+,ωραία πόδια,λεπτές,κωλάρα,σαν μοντελάκια.

Με κάτι φλώρους & χλεχλέδες θα τις δεις!
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
414
Πόντοι
21
Γνωστός μου ποὺ χαζεύει στὸ φόρουμ καὶ εἶναι ὀπαδὸς τοῦ Σανταμάκου, τὸν ἔπεισα νὰ πεῖ σὲ γκόμενα φίλη τοῦ ( friend zone κτλ κτλ ) ὅτι εἶναι ὁ Σαντὰμ καὶ νὰ δεῖ ἀντιδράσεις της. Τὸ ἀπίστευτο;;;; Τοῦ κάθισε. Ρὲ εἶναι μουρλές. Ἀνυπομονῶ νὰ δῶ τὴ συνέχεια ὅταν καταλάβει ὅτι τὴν δούλεψε καὶ δὲν εἶναι ὁ Σαντάμ. Πάντως τὸ συγκεκριμένο νῆμα ἔχει ἀπίστευτη πέραση στὶς γκόμενες. Τὸ διαβάζουν καὶ μᾶς ἀπαξιώνουν. Μόνο τὸν Ἀλεξ2000 συμπαθοῦν ἐπειδὴ τὶς ἀφήνει νὰ τρῶνε σὰν γουροῦνες. Τὸν Σάββα, κάτι τρελούς, Λάκηδες, Ὀδοντίατρους, Οὐκρανοαιμοδότες κτλ τοὺς μισοῦν καὶ τοὺς θέλουν μόνο στὶς φαντασιώσεις τους. Ἀπίστευτη πέραση καὶ αὐτὸ πάλι μὲ ἔχει κουφάνει ἔχει ὁ Δημητράκης69. Τώρα τί τοῦ βρίσκουν δὲ ξέρω, ἀλλὰ ἄνετα κάθονταν στὸν Δημητράκη. Τί σκατὰ σὲ κοπρολάγνες καὶ γατοῦδες ἔκανα τὸ γκάλοπ; Ἂν ἔμοιαζα στὸν Δημητράκη θὰ ἔλεγα ὅτι ἤμουν αὐτὸς μπᾶς γαμήσω καὶ ἐγώ, ἀλλὰ ἔχω μαλλιὰ καὶ εἶμαι καὶ ψηλός.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
ἔχει ὁ Δημητράκης69. Τώρα τί τοῦ βρίσκουν δὲ ξέρω, ἀλλὰ ἄνετα κάθονταν στὸν Δημητράκη. Τί σκατὰ σὲ κοπρολάγνες καὶ γατοῦδες ἔκανα τὸ γκάλοπ; Ἂν ἔμοιαζα στὸν Δημητράκη θὰ ἔλεγα ὅτι ἤμουν αὐτὸς μπᾶς γαμήσω καὶ ἐγώ, ἀλλὰ ἔχω μαλλιὰ καὶ εἶμαι καὶ ψηλός.
Οπου βλεπεις τρενο  να καθεσαι να σε χτυπαει.
Μετα να τις λες πως σου ετυχε μια φορά στην ρωσια κι απο τοτε σου εμεινε το κουσουρι.

Μπορει να σε πιστεψουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom