Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 72 άτομα (0 μέλη και 72 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
πολλες αρρωστες σε κοιτανε οταν φιλανε τον γκομενο
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2013
Μηνύματα
298
Like
202
Πόντοι
21
Για ποιο λόγο,δεν ξέρω.Οι ξένες όντως το δείχνουν άμα τους αρέσεις,ειδικά κάτι μιλφοανατολικές σε καρφώνουν,ακόμα και τουρκάλες έχουμε πετύχει να μας καρφώνουν.


Το θέμα δεν είναι να σε καρφώνουν αυτές αλλά εσύ.... :2funny:

Μένεις Θεσσαλονίκη έτσι? Βγες και μίλα (Γ@μω τον χρ#%#* μου). Τόσες μουνάρες κυκλοφορούν...
Τις τελευταίες μέρες μπαίνω ινσταγκραμ από περιέργεια και κοιτάω μερικά στέκια εκεί για να δω τι παίζει...όλο δυνατά μουνιά βλέπεις. Σοβαρέψου...εκτίθεσαι.
Δεν είναι ότι τρως άκυρο....δεν κάνεις καν κίνηση....αν περιμένεις τις τέλειες συνθήκες κτλ για να την πέσεις τότε το πολύ θα προσεγγίσεις 1-2 κοπέλες τον μήνα οι οποίες είναι υπερβολικά λίγες...θα έπρεπε ειδικά σε ένα τέτοιο μέρος να την πέφτεις σε 5-10 τουλάχιστον την βδομάδα αν θεωρήσουμε ότι βγαίνεις 1-3 φορές έξω ώστε να παίρνεις 2-3 τηλέφωνα.

Κάποιοι μάλλον δεν έχετε καταλάβει πόσο τυχεροί είστε που ζείτε Αθήνα ή Θεσσαλονίκη...

Γιατί κάποιοι από εμάς ζούμε καταστάσεις σαν αυτή...
sF6oe2H.jpg

Με αναλογίες ανδρών-γυναίκων στα κλαμπ 90-10
Αν και μεταξύ μας γκόμενες έχω ρίξει κυρίως από δραστηριότητες-καφέ-παραλία...από κλαμπ ποτέ..αλλά και πάλι...Πρέπει να μετακομήσω Σαλόνικα...αφού δεν τις πηδάτε εσείς θα τις πηδήξουμε εμείς...κρίμα είναι τα κορίτσια  :erection:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.896
Like
12.906
Πόντοι
2.606
Μήπως έχει γίνει καμιά μαλακία και οι παντρεμένες προσέχουν πλέον τη σιλουέτα τους και δεν το έχουμε πάρει χαμπάρι τύπε ;;;;;



(Sorry Alex, ξέρω, χοντρό  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:  )
τυπε  καπου καπου ειναι και καμια της προκοπης οι πιο πολλες βεβαια ειναι για επολε ζετε  :grin:
 

Passionfruits

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2020
Μηνύματα
66
Like
489
Πόντοι
20
Aυτα είναι όλα σωστά αλλά το σάιτ αφορά γαμησι. Η θέση μας είναι δύσκολη
στην ανάλυση γιατί ως γνωστόν αν το κανουμε θα θεωρηθουμε σχεσακηδες και παντοφλακηδες.
Μιας που μπήκε όμως πες μας τι έχει συμβεί στο απομεινάρι του εγκεφάλου σας και ασχολειστε τόσο πολύ με τα σοσιαλ.
όταν αντιλαμβάνομαι πως το απομεινάρι του εγκεφάλου μου είναι μεγαλύτερο από του συνομιλητή μου, δεν μπαίνω σε διαδικασία συζήτησης, χαμένη υπόθεση από χερι
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
Το θέμα δεν είναι να σε καρφώνουν αυτές αλλά εσύ.... :2funny:

Μένεις Θεσσαλονίκη έτσι? Βγες και μίλα (Γ@μω τον χρ#%#* μου). Τόσες μουνάρες κυκλοφορούν...
Τις τελευταίες μέρες μπαίνω ινσταγκραμ από περιέργεια και κοιτάω μερικά στέκια εκεί για να δω τι παίζει...όλο δυνατά μουνιά βλέπεις. Σοβαρέψου...εκτίθεσαι.
Δεν είναι ότι τρως άκυρο....δεν κάνεις καν κίνηση....αν περιμένεις τις τέλειες συνθήκες κτλ για να την πέσεις τότε το πολύ θα προσεγγίσεις 1-2 κοπέλες τον μήνα οι οποίες είναι υπερβολικά λίγες...θα έπρεπε ειδικά σε ένα τέτοιο μέρος να την πέφτεις σε 5-10 τουλάχιστον την βδομάδα αν θεωρήσουμε ότι βγαίνεις 1-3 φορές έξω ώστε να παίρνεις 2-3 τηλέφωνα.

Κάποιοι μάλλον δεν έχετε καταλάβει πόσο τυχεροί είστε που ζείτε Αθήνα ή Θεσσαλονίκη...

Γιατί κάποιοι από εμάς ζούμε καταστάσεις σαν αυτή...
sF6oe2H.jpg

Με αναλογίες ανδρών-γυναίκων στα κλαμπ 90-10
Αν και μεταξύ μας γκόμενες έχω ρίξει κυρίως από δραστηριότητες-καφέ-παραλία...από κλαμπ ποτέ..αλλά και πάλι...Πρέπει να μετακομήσω Σαλόνικα...αφού δεν τις πηδάτε εσείς θα τις πηδήξουμε εμείς...κρίμα είναι τα κορίτσια  :erection:


Συμφωνω στα περι επαρχιας,το εχω αναφερει αλλωστε,αλλα οσον αφορα την Αθηνα και Θεσ/νικη μην ψαρωνεις...ο Ιος ειναι παντου....απλα σε σωζει το γεγονος οτι βαση πλυθησμου θα σε ταραξουν μεν στην χυλοπιτα(ειτε μιλησεις,ειτε την πεσεις ετσι η αλλιως,ειτε βγαινεις καθε ωρα κ στιγμη)αλλα δε εχεις την πολυτελεια στα τοσα πεσιματα να σου κατσει καπου...καπως...καποτε!!!!Ενω στην επαρχια που εχει 50 μουνια την εχεις πεσει σε ολες,σε ξερουν και σε τρωει το φιδι...Και σε τελικη αναλυση να το πω διαφορετικα???????????Πρεπει να πανηγυριζουμε αν στα 100 πεσιματα γαμησουμε 2-3???????Δεν ξερω......εγω το βλεπω με τις Ακατανομαστες παντα βαση ποσοστων.......ετσι μπορουμε να εχουμε εικονα...
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Στα 30 αν δεν παίζει σχέση,κατά 99% μένεις αγάμητος εντελώς.Επαρχία 100%.Μόνο πουτάνες θα γαμάς.Εξαίρεση αν ζεις σε τουριστικά μέρη αλλά κι εκεί ότι γαμήσεις το καλοκαίρι.

Το 'σοβαρός' είναι το μεγαλύτερο μειονέκτημα που μπορεί να έχει ένας άντρας στην Ελλάδα.Ο σοβαρός αυτομάτως πάει στην κατηγορία βαρετός και ξενέρωτος για την πλειονότητα των γυναικών.Μόνο για γάμο μπορεί να τον δουν,αν φυσικά έχει καλή δουλειά ή έχουν λεφτά οι γονείς του.

Σιγουρα υπαρχουν και τα σαχλοκουδουνα που λες (που το βλεπουν σαν μειονεκτημα), οπως υπαρχουν και καγκουρες. Οι καγκουρες με τα σαχλοκουδουνα και οι υπολοιποι νορμαλ μεταξυ τους.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
ΑΥΤΕΣ ΕΙΣΤΕ.....vol.2

Αυτο με τις κοντες μεγαλη αληθεια.

Ηξερα γκομενα 1.53 που ελεγε για αντρες 1.75 οτι ειναι κοντοι και οτι το 1.80 ειναι το ιδανικο για να ειναι καποιος γκομενος της.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Όταν βγαίνει και το μάτι της παίζει.Έστω και σε άλλους,όχι σε μένα.Αυτή είναι η διαθέσιμη,που δείχνει κιόλας ότι έχει ορμές.Όχι όταν είναι κολλημένη στην φίλη και στο κωλοκινητό που το βλέπει όλη τη μέρα και στο σπίτι.

Επειδη μια γκομενα δε καρφωνει δε σημαινει οτι δε γουσταρει.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Το θέμα δεν είναι να σε καρφώνουν αυτές αλλά εσύ.... :2funny:

Μένεις Θεσσαλονίκη έτσι? Βγες και μίλα (Γ@μω τον χρ#%#* μου). Τόσες μουνάρες κυκλοφορούν...
Τις τελευταίες μέρες μπαίνω ινσταγκραμ από περιέργεια και κοιτάω μερικά στέκια εκεί για να δω τι παίζει...όλο δυνατά μουνιά βλέπεις. Σοβαρέψου...εκτίθεσαι.
Δεν είναι ότι τρως άκυρο....δεν κάνεις καν κίνηση....αν περιμένεις τις τέλειες συνθήκες κτλ για να την πέσεις τότε το πολύ θα προσεγγίσεις 1-2 κοπέλες τον μήνα οι οποίες είναι υπερβολικά λίγες...θα έπρεπε ειδικά σε ένα τέτοιο μέρος να την πέφτεις σε 5-10 τουλάχιστον την βδομάδα αν θεωρήσουμε ότι βγαίνεις 1-3 φορές έξω ώστε να παίρνεις 2-3 τηλέφωνα.

Κάποιοι μάλλον δεν έχετε καταλάβει πόσο τυχεροί είστε που ζείτε Αθήνα ή Θεσσαλονίκη...

Γιατί κάποιοι από εμάς ζούμε καταστάσεις σαν αυτή...
sF6oe2H.jpg

Με αναλογίες ανδρών-γυναίκων στα κλαμπ 90-10
Αν και μεταξύ μας γκόμενες έχω ρίξει κυρίως από δραστηριότητες-καφέ-παραλία...από κλαμπ ποτέ..αλλά και πάλι...Πρέπει να μετακομήσω Σαλόνικα...αφού δεν τις πηδάτε εσείς θα τις πηδήξουμε εμείς...κρίμα είναι τα κορίτσια  :erection:


Αν καποιος ριξει καλη ελληνιδα σε μπαρ (καποιος νορμαλ, οχι μπαρμαν, λεφτας, κλπ) ας παει μετα να παιξει και τζοκερ.

Τα κλαμπ Ελλαδα ειναι τελειως αντισεξουαλικα. Καγκουρικη μουσικη, χαζογκομενες που περνανε και βγαζουν φωτογραφιες, η μουσικη ειναι τερμα δε μπορεις να μιλησεις,  στα σκοταδια δε βλεπεις πολυ και το καλυτερο απο ολα ειναι στιβαγμενα με τροπο που μου θυμιζουν κατι φαρμες αναπαραγωγης κοτοπουλων στην Αγγλια που εβλεπα σε ντοκιμαντερ (οπου καμποσα πεθαινουν απο ασφυξια κλπ)

Τα καλυτερα κλαμπ τα εχω δει στα σλαβικα μουνολιβαδα της κεντρικης ευρωπης. Χωρος με μουσικη σκοταδια κλπ ( αλλα ανετα χωρας να χορεψεις), μετα το μπαρ, και χωρος που απλα πινεις το ποτο.

Δεν ειναι ζωα οι γκομενες να περιμενουν με τα ποδια ανοιχτα ποιος θα μπει, πρεπει να το πουλησεις και λιγο να φλερταρεις κλπ. Τι απο αυτα μπορεις να κανεις σε ελληνικο κλαμπ?
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Είμαι γύρω στο 1,60 και ειχα 2 πρώην με ύψος 1,90+ και ένιωθα τόσο όμορφα και διαφορετικά μαζί τους. Ένιωθα ασφάλεια , τρυφερότητα, προστασία. Με έκαναν να νιώθω αυτοπεποίθηση και σιγουριά, τους άρεσε που ήμουν μικροκαμωμένη και με προστάτευαν. Δεν αισθάνθηκα έτσι ποτέ ξανά με κάποιον χαμηλοτερου ύψους. Ενα παράξενο πράγμα. Δεν έχω θέμα με το ύψος στον άλλον απλώς δεν ξανανιωσα ποτέ έτσι όπως σας είπα. Ασυναίσθητα προσπαθώ να βρω κάποιον γύρω στο 1,90 καστανό για να μοιάζει σε εκείνους. Μου άρεσε τόσο αυτή η διαφορά

Πηγή:

:tooth:
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2013
Μηνύματα
298
Like
202
Πόντοι
21
Προσπαθώ να είμαι ευγενικός μαζί του  :cheesy:

Κρουσανιωτάκης ξεφτυλιζει Sad Man ακόμη μια φορά.
Αν και με ιντριγκάρει με τις παπαριές το θέμα είναι να τον βοηθήσουμε...βυθίζεται όλο και περισσότερο...ούτε πουτάνα δεν θα μπορεί να γαμήσει σε λίγο.
Συμφωνω στα περι επαρχιας,το εχω αναφερει αλλωστε,αλλα οσον αφορα την Αθηνα και Θεσ/νικη μην ψαρωνεις...ο Ιος ειναι παντου....απλα σε σωζει το γεγονος οτι βαση πλυθησμου θα σε ταραξουν μεν στην χυλοπιτα(ειτε μιλησεις,ειτε την πεσεις ετσι η αλλιως,ειτε βγαινεις καθε ωρα κ στιγμη)αλλα δε εχεις την πολυτελεια στα τοσα πεσιματα να σου κατσει καπου...καπως...καποτε!!!!Ενω στην επαρχια που εχει 50 μουνια την εχεις πεσει σε ολες,σε ξερουν και σε τρωει το φιδι...Και σε τελικη αναλυση να το πω διαφορετικα???????????Πρεπει να πανηγυριζουμε αν στα 100 πεσιματα γαμησουμε 2-3???????Δεν ξερω......εγω το βλεπω με τις Ακατανομαστες παντα βαση ποσοστων.......ετσι μπορουμε να εχουμε εικονα...

Αυτό με το "σε ξέρουν όλοι στην επαρχία" ισχύει...είναι ένα θέμα ειδικά αν θες να πηδάς και να φεύγεις...αν είσαι σοβαρός είναι κάπως καλύτερα...αλλά πάλι υπάρχει στίγμα. Τα πάντα είναι θέμα προσφοράς και ζήτησης...χυλόπιτα θα φας γιατί η άλλη μπορεί να ξύπνησε στραβά, να είναι παντρεμένη, να έχει δεσμό ,να είναι λεσβία, να μην σε γουστάρει,ή απλά να μην έχει χρόνο να σου μιλήσει εκείνη την στιγμή....
Υποθετικά μιλώντας αν πούμε ότι το 30% είναι σε σχέση τότε κατεβαίνεις αυτόματα στο 70% των γυναικών. Αν από αυτές σε γουστάρουν οι μισές πας στο 35%...βγάλε διάθεση, άθλιο πέσιμο από μέρους σου κτλ ας πούμε ένα 20%... Οπότε αν την πέσεις σε 10 γυναίκες οι 8 θα σου ρίξουν άκυρο. Παίρνεις 2 τηλέφωνα.....

Παντού έτσι είναι είτε είσαι Ελλάδα είτε Ουκρανία...πολλές θα σου ρίξουν άκυρο...απλά είναι διαφορετική η αγορά...οι 2 που δεν θα σου ρίξουν πχ στην ουκρανία θα είναι καλές, στην Θεσσαλονίκη μέτριες ή καλούτσικες και πχ στην Καλαμάτα ή στον Εβρο θα είναι σαύρες.

Η εναλλακτική σου ποια είναι? Να περιμένεις να σου την πέσει αυτή? 0% επιτυχία εκτός και αν είσαι μοντέλο ή μεγαλογιατρός κτλ που και πάλι δεν τους την πέφτουν χύμα...μπορεί πχ να τους κάνουν αντ στο instagram.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Εδώ έχουμε και το άλλο.Κάποιες σε κοιτάνε όταν είναι με γκόμενο.Το έχω παρατηρήσει πολλές φορές.Περνάς από δίπλα και άμα κάνεις πως δεν τις βλέπεις,σε κοιτάνε αυτές.Μιλάμε τώρα για τσουλάκια.Επίσης,πολλές κοιτάνε όταν φοράνε γυαλιά ηλίου.

Κι εγώ πιστεύω ότι είναι κόμπλεξ.Δεν θέλουν να δείχνουν ότι τους αρέσει κάποιος.Για ποιο λόγο,δεν ξέρω.Οι ξένες όντως το δείχνουν άμα τους αρέσεις,ειδικά κάτι μιλφοανατολικές σε καρφώνουν,ακόμα και τουρκάλες έχουμε πετύχει να μας καρφώνουν.

Ειναι εγωισμος ξεκαθαρα. Ειχα πρωην Ρουμανα ηταν ακριβως ετσι οποτε δεν ειναι μονο οι Ελληνιδες.

Δε θελουν να δειξουν οτι θελουν καποιον και να παρουν το ρισκο να εκτεθουν.

Δε παει ετσι ομως, οπως και εμεις πρεπει να την πεφτουμε ετσι και αυτες πρεπει να ρισκαρουν. Απλα πρεπει στο πισω μερος του μυαλου σου να σκεφτεσαι δε θα επηρρεαστεις αν στραβωσει το πραγμα.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Είμαι γύρω στο 1,60 και ειχα 2 πρώην με ύψος 1,90+ και ένιωθα τόσο όμορφα και διαφορετικά μαζί τους. Ένιωθα ασφάλεια , τρυφερότητα, προστασία. Με έκαναν να νιώθω αυτοπεποίθηση και σιγουριά, τους άρεσε που ήμουν μικροκαμωμένη και με προστάτευαν. Δεν αισθάνθηκα έτσι ποτέ ξανά με κάποιον χαμηλοτερου ύψους. Ενα παράξενο πράγμα. Δεν έχω θέμα με το ύψος στον άλλον απλώς δεν ξανανιωσα ποτέ έτσι όπως σας είπα. Ασυναίσθητα προσπαθώ να βρω κάποιον γύρω στο 1,90 καστανό για να μοιάζει σε εκείνους. Μου άρεσε τόσο αυτή η διαφορά

Πηγή:

:tooth:


Χαχαχαχα, ολες οι κοντες εχουν κομπλεξ με το υψος.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Αν καποιος ριξει καλη ελληνιδα σε μπαρ (καποιος νορμαλ, οχι μπαρμαν, λεφτας, κλπ) ας παει μετα να παιξει και τζοκερ.

Τα κλαμπ Ελλαδα ειναι τελειως αντισεξουαλικα. Καγκουρικη μουσικη, χαζογκομενες που περνανε και βγαζουν φωτογραφιες, η μουσικη ειναι τερμα δε μπορεις να μιλησεις,  στα σκοταδια δε βλεπεις πολυ και το καλυτερο απο ολα ειναι στιβαγμενα με τροπο που μου θυμιζουν κατι φαρμες αναπαραγωγης κοτοπουλων στην Αγγλια που εβλεπα σε ντοκιμαντερ (οπου καμποσα πεθαινουν απο ασφυξια κλπ)

Τα καλυτερα κλαμπ τα εχω δει στα σλαβικα μουνολιβαδα της κεντρικης ευρωπης. Χωρος με μουσικη σκοταδια κλπ ( αλλα ανετα χωρας να χορεψεις), μετα το μπαρ, και χωρος που απλα πινεις το ποτο.

Δεν ειναι ζωα οι γκομενες να περιμενουν με τα ποδια ανοιχτα ποιος θα μπει, πρεπει να το πουλησεις και λιγο να φλερταρεις κλπ. Τι απο αυτα μπορεις να κανεις σε ελληνικο κλαμπ?

Μόνο Πολωνία έχει καμακοκλαμπ.Τσεχία,Ουκρανία δεν είναι έτσι.Τσεχία είναι σκοτεινά ντεκαντάνς υπόγεια όπως Αυστρία και Ουκρανία έχει πολλά τραπέζια και καθήμενους και μικρή σχετικά πίστα.
Πολωνία είναι φτιαγμένα για καμάκι με τετράγωνο μπαρ,σκοτεινές γωνίες,πολλούς ορόφους,μεγάλη πίστα,χώρο καπνιζόντων κτλ έχεις άπειρες ευκαιρίες να καμακώσεις.
Αν γίνονταν τέτοια κλαμπ Ελλάδα θα έπαιζε ξύλο κάθε ΠΣΚ για τις γκόμενες.
Φαντάσου ένας να κερνάει τη γκόμενα στον πρώτο όροφο να πάει να της φέρει καινούργιο ποτό και να την τσακώνει να φιλιέται με άλλον στο δεύτερο.Η να χουφτώνεται με άλλον σε καμιά γωνία.Θα γινόταν της πουτάνας ενώ Πολωνία είναι φυσιολογικά.Οι γκόμενες κυκλοφορούν από τον έναν στον άλλον σαν πεταλούδες και φασώνονται αλληλοδιαδόχως.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Είμαι γύρω στο 1,60 και ειχα 2 πρώην με ύψος 1,90+ και ένιωθα τόσο όμορφα και διαφορετικά μαζί τους. Ένιωθα ασφάλεια , τρυφερότητα, προστασία. Με έκαναν να νιώθω αυτοπεποίθηση και σιγουριά, τους άρεσε που ήμουν μικροκαμωμένη και με προστάτευαν. Δεν αισθάνθηκα έτσι ποτέ ξανά με κάποιον χαμηλοτερου ύψους. Ενα παράξενο πράγμα. Δεν έχω θέμα με το ύψος στον άλλον απλώς δεν ξανανιωσα ποτέ έτσι όπως σας είπα. Ασυναίσθητα προσπαθώ να βρω κάποιον γύρω στο 1,90 καστανό για να μοιάζει σε εκείνους. Μου άρεσε τόσο αυτή η διαφορά

Πηγή:

:tooth:

Πας φιρί φιρί για νέο ξεφτυλίκι από Μπαρόκ και Κρουσανιωτάκη
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Επειδη μια γκομενα δε καρφωνει δε σημαινει οτι δε γουσταρει.

Η γκόμενα άμα γουστάρει,όχι απλά καρφώνει αλλά τα ρίχνει κιόλας.Πολλοί δεν θα'χαν κάνει σχέσεις αν δεν τους την έπεφτε η γκόμενα
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Αυτό είναι το effect όταν περνάς τα σύνορα του μπλοκ.Ενώ πριν Ελλάδα,Δύση σε έβλεπαν όλες σα μίασμα,σα σκουπίδι,λεκέ που προσβάλεις το οπτικό πεδίο της πριγκίπισσας,ξαφνικά βλέπεις ωραίες γκόμενες να σε καρφώνουν να σου χαμογελάνε,νιώθεις σαν prize,γαμάουα και βάλε.Η αξία σου εκτοξεύεται στο δεκαπλάσιο.
Δε μιλάμε να συνοδεύεις καμιά μουνάρα.Εκεί τα βλέμματα δίνουν και παίρνουν όλες έχουν την έκφραση χώστο μου πασά μου να αγιάσω.
Γενικά πολλές Σλάβες δίνουν με τα μάτια το μήνυμα σώσε με.Νιώθεις αληθινός πέουλας,έχεις την προσοχή από τα μουνιά.
Το ίδιο συναισθηματικό high μου έχουν περιγράψει Σλάβες οτι βιώνουν όταν κατεβαίνουν Μεσόγειο και εκεί που τις είχαν όλοι στο φτύσιμο δέχονται τώρα το θαυμασμό και τις περιποιήσεις χιλιάδων αντρών.Νότια Ιταλία έλεγε η άλλη μόλις περνάω τα φανάρια σταματάει η κυκλοφορία.Αρχίζουν να κορνάρουν να κάνουν κοπλιμέντα,Τσεχία ούτε καν με προσέχουν και με εσώρουχα να κυκλοφοράω έξω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom