Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (1 μέλη και 45 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.958
Like
22.744
Πόντοι
5.506
Πλέον στη Ρόδο ο νεολαίος που σέβεται τον εαυτό του πρεπει οποσδήποτε να έχει ένα Beverly μηχανάκι! Πλαισιώνεται απο ένα κινητό άνω των 600€ και όπως σε όλη την Ελλάδα πρέπει να έχει ένα μεγάλο τατού μανίκι σε χέρι ή πόδι! Τα ρούχα του είναι συνήθως ένα μαυρο skinny fit σκισμένο τζιν και μια πλεχτή μπλούζα , ακόμα και καλοκαιρινούς μήνες! Το Ντιτζειλίκι έχει φθίνει γενικώς αλλά έχει ανέβει το τραγούδι και έχουν δημιουργηθεί αρκετά τοπικά συγκροτήματα μουσικής!  :rockon: :rockon:  :rockon:

*και κούρεμα πένα με σβησίματα και γραμμές  1 φορά την εβδομάδα στον Liberis


Επιβεβαιώνω το Beverly για τους νεολαίους.  :hi:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Επιβεβαιώνω το Beverly για τους νεολαίους.  :hi:
και παει καπως ετσι:

-θα παμεν στον κουκον το απογευμαν;
-θα εχειν μουνιαν;
-μαλλον θα φερειν ο τσαμπικος
- ε τοτεν να παμεν
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.958
Like
22.744
Πόντοι
5.506
και παει καπως ετσι:

-θα παμεν στον κουκον το απογευμαν;
-θα εχειν μουνιαν;
-μαλλον θα φερειν ο τσαμπικος
- ε τοτεν να παμεν


Τα μπέρδεψες με την Κύπρο ρε μυθικέ. Αυτοί λένε θα πάμε για "πίτττττχα" και "εν ηξέρω". Απ ότι μου έχουν πει δηλαδή.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Τα μπέρδεψες με την Κύπρο ρε μυθικέ. Αυτοί λένε θα πάμε για "πίτττττχα" και "εν ηξέρω". Απ ότι μου έχουν πει δηλαδή.
εαν ειναι μπουρτζοβλαχοι ροδιτες, κατι αρχαγγελιτες και λαρδιακοι, σου αρχισουν τα πελος και τα χαλατος και δεν βγαζεις ακρη

οι πιο εκπολιτισμενοι μεσα στη ροδο μιλανε πιο κανονικα αλλα και παλι σαν κυπριοι με το -ν στο τελος καθε λεξης
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.958
Like
22.744
Πόντοι
5.506
εαν ειναι μπουρτζοβλαχοι ροδιτες, κατι αρχαγγελιτες και λαρδιακοι, σου αρχισουν τα πελος και τα χαλατος και δεν βγαζεις ακρη

οι πιο εκπολιτισμενοι μεσα στη ροδο μιλανε πιο κανονικα αλλα και παλι σαν κυπριοι με το -ν στο τελος καθε λεξης




:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αν μάλιστα γινεις εντελώς γαϊδούρι ξεσαμαρωτο σε κραση, θα καταλήξεις να την πεφτεις ακόμα και σε πουτανες.
Θα σου λένε το πρόγραμμα και την τιμή κι εσύ δεν θα ακούς γιατί πραγματικά δεν θα ακούς πλέον. Καυλα. Θα βλέπεις μονο εσένα
και στοχους. Άλλος αέρας.

Πολύ παλιά, μου είχε τύχει , ελληνίδες βίζιτες, να μου ζητήσουν να πάμε για ποτό μετά το γαμήσι.
Ποτέ δεν κατάλαβα το γιατί . Πήγα με 3-4. Κέρασμα και λεφτά δεν ζήτησαν. Ήταν πολύ φιλικές και άνετες σαν παρέα. Δεν έγινε κάτι παραπάνω.
 

temeteros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
143
Like
8
Πόντοι
1
Λες και ακουω εμενα!Ετσι ακριβως φιλε.....Μετα τα 30 καληνυχτιζεις χρονο με το χρονο.

προσυπογραφω κάθε λεξη...Αν βρεις καμια τοτε το μονο που θα σκεφτεται όταν σε βλεπει ειναι το ποτε θα την αποκαταστησεις
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
30-33 ισως ναι....δινω πιθανοτητες.......υπαρχουν δλδ.....απο 35 και πανω δεν νομιζω να ξερεις ουτε εσυ ουτε εγω πολλους που να τραβιονται με μικρες 20-25 χρονων...
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Εγω παντως τις περισσοτερες 22-25 τις πηρα μετα τα 40.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ειδικα 40-44 δεν τις προλαβαινα. Μετα εριξα ρυθμους εγω για προσωπικους λογους

Βολεύει εσένα η δουλειά.
Εγώ άπαξ και παντρεύτηκα , μόνο με παντρεμένες παίζω και πρώην , που είναι επίσης παντρεμένες.
(εκτός από πουτάνες).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom