Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (0 μέλη και 37 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
745
Like
588
Πόντοι
86
Ναι σωστά, πληρώνεις ξενοδοχεία, εστιατόρια, μαγαζιά κλπ με κάρτα και τις μουνες κασέρι.

Μάλλον το καλύτερο είναι να κάνεις συνάλλαγμα πριν φύγεις, στα ανταλλακτηρια εκεί υπάρχει ένα ρίσκο να σε λοκαρουν για ψειρισμα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Ναι σωστά, πληρώνεις ξενοδοχεία, εστιατόρια, μαγαζιά κλπ με κάρτα και τις μουνες κασέρι.

Ακριβώς.Αυτή είναι η βασική αρχή.Ετσι λειτουργεί το σύστημα.
Το κασέρι όμως πρέπει να είναι ευρώ.Ποτέ των ποτών δεν πρέπει να στηρίζεσαι σε δυνατότητα αναλήψεων από τα τοπικά ΑΤΜ γιατί θα βρεθείς προ εκπλήξεων.
Ευτυχώς οι Ρωσίδες τιμούν και σέβονται το ευρώ άσχετα τι κάνει η κυβέρνησή τους.
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
745
Like
588
Πόντοι
86
Τώρα έτσι κι αλλιώς γαμηθηκε η φάση...

Τα διεθνή ταξίδια θα χρειαστεί πολύς καιρός για να επιστρέψουν στα συνηθισμένα δεδομένα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Τώρα έτσι κι αλλιώς γαμηθηκε η φάση...

Τα διεθνή ταξίδια θα χρειαστεί πολύς καιρός για να επιστρέψουν στα συνηθισμένα δεδομένα.

Εγώ πρόλαβα το Μάρτιο 10 μέρες πριν ακυρωθούν όλες οι πτήσεις από και προς Ουκρανία.Δε φαινόταν τότε οτι θα γίνονταν αυτά.
Από την εμπειρία μου η Ουκρανία και δη το Κίεβο έχει φοβερά πλεονεκτήματα.
1.Είναι η πιο φτηνή πρωτεύουσα στην Ευρώπη
2.Μπορείς να πληρώσεις παντού με ευρώ
3.Εχει άπειρες ντόπιες σπονσορέτες που κάνουν κρα για δυτικό καυλί
4.Μπορείς να φέρεις όποια γκόμενα θες από πρώην ΕΣΣΔ(Ρωσία,Λευκορρωσία) αφού δεν παίζει βίζα
5.Πάμφθηνη διαμονή(50 ευρώ τη μέρα σε κεντρικό ανακαινισμένο διαμέρισμα,σε ποια άλλη ευρωπαική πόλη το βρίσκεις αυτό?)
6.Πάμφθηνα αεροπορικά σε σχέση με Μόσχα,Μινσκ(μισές τιμές).Καμία βίζα για ΕΕ από το 2004.
Προ φρι βίζας για τις Ουκρανέζες ήταν παράδεισος επί γης.Αλλά και μετά το 2017 και παρά τη φρι βίζα έχει μείνει το δυνατότερο μέρος.Αν δέχονταν και την EC card να δουλεύει απεριόριστα θα ήταν το κάτι άλλο,εκτός ανταγωνισμού εντελώς.
Και τώρα παραμένει η εύκολη απλή σίγουρη λύση για πέουλες.Κρατάει τα σκήπτρα του σεξοτουρισμού τα τελευταία 30 χρόνια,δεν μπορείς να αστοχήσεις.
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
745
Like
588
Πόντοι
86
Γνώμη μου είναι ότι μεσοπροθεσμα τα διεθνή ταξίδια θα ακριβυνουν πολύ σε αεροπορικά και ξενοδοχεία.

Άρα κάποιοι που πήγαιναν με οριακό budget για τα επόμενα 1-2 χρόνο απλά δε θα πηγαίνουν.

Έχει και τα καλά του αυτό  :2funny:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Αν η γη έχει πληθυσμό 8 δις, οι μισοί περίπου είναι άνδρες, δηλαδή 4 δις.
Πάνω από το 90% κάποια στιγμή κάνουν κάποιο γάμο.
Δηλαδή 3.6 δις.

Επειδή κάποιοι ΑΠΟ ΤΑ 3.6 δις παντρεύτηκαν καριόλες (ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΕΣ) και τους ξεκώλιασαν,
είναι μαλάκες όλοι όσοι παντρεύονται (σύμφωνα με sad & συνεργάτες).
[size=14pt]ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΝΕ ΑΦΡΟΔΙΣΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΜΗΣΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΜΕΝΟΥΣ ΑΠΟ ΓΑΜΟ.
ΟΠΟΤΕ ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΝΑ ΚΟΨΟΥΝ ΤΑ ΓΑΜΗΣΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΣΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΛΛΗΣΟΥΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΑ !!!!!!![/size]


Αντί να προσέχουν που τον χώνουν.


Βέβαια ο Σαντ και οι υποστηρικτές του, αυτό κάνουν.
ΕΧΟΥΝ ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΟΥΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΑ.
[size=19pt]
Από τη μαλακία κανείς δεν κόλλησε παράσημα.[/size]

Μόνο γράφει ΜΑΛΑΚΙΕΣ .... σαν αυτές του Σαντ.

  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

edigno

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2020
Μηνύματα
447
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
ΟΙ παντρεμενοι γαμανε, παιδια γιατι δεν κανουν? γιατι ειναι παρτακηδες
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Εγώ πρόλαβα το Μάρτιο 10 μέρες πριν ακυρωθούν όλες οι πτήσεις από και προς Ουκρανία.Δε φαινόταν τότε οτι θα γίνονταν αυτά.
Από την εμπειρία μου η Ουκρανια....
Τωρα τι δουλεια εχουν τα ταξιδια του Γκιουλιβερ σε αυτο το συγκεκριμενο νημα.
Αβυσσος..  :S
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Η συζήτηση ξεκίνησε απο το αν μπλοκαριζόταν κάποιος όταν κλείσαν τα σύνορα σε κάποια χώρα όπως Ουκρανία , Πολωνία ή Τσεχία, πόσο τυχερός θα ήταν σε σχέση με το να είναι εδώ στις αδιορθωτες, ανοργασμικές , ακαυλες , μιζερομούνες! 
Τώρα αν ο αρχηγός θέτει όρους σε τέτοιο ενδεχόμενο και μάλιστα να τραβάει πεντακοσαρες τη μέρα , εμένα με ξεπερνάει..
Εγώ και 20Ε ανάληψη να έκανα τη μέρα θα γούσταρα να πέρναγα όλο το προηγούμενο 1,5 μήνα σε μια πόλη της Αν Ευρώπης!
Το μόνο που χρειάζεται είναι στις φώτο του τίντερ να μπορείς να υποστηρίξεις πως είσαι ο ίδιος!
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
αρχηγος σε τι.. στο χεσιμο ή στο πυρφοριλίκι ;
Αρχηγός της ιδέας του βαλκανοπουτσισμου στα ανατολικά νήματα! Η ιδεα χονδρικά  λέει πως αν είσαι Έλληνας ή Σέρβος γαμάς και δέρνεις στις ανατολικές χώρες!

:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ενα αρχιδι γαμας και δερνεις.

Δεν παιζει κανενα ρολο στο απο που εισαι.

Οταν μιλαμε για επι πληρωμη (διοτι αυτο προαγει ο αρχηγος σου) αποκλειστικο ρολο και μονο παιζει το ποσα χωνεις στα αρπακτικα.

Και φυσικα, οσο πιο πολλα τοσο καλυτερα, θα γινεις η αγαπημενη τους ασχολια.

Εννοειται οτι δεν γαμας και δερνεις.

Στη καλυτερη περιπτωση (που δυστυχως ο αρχηγος σου τα εχει κανει σκατα και εκει και δεν γαμει ουτε επι πληρωμη) ειναι να σου κανει το πιο ξενερωτο σεξ που εχει κανει ποτε της και να σε σιχαινεται τη καθε φορα που θα σε βλεπει και να σε βριζει στη γλωσσα της στις φιλες της και στους γκομενους της.

Αιωνιως, το αναγκαιο κακο τους θα εισαι...

Μη τα μπλεκουμε...δεν ειναι γαμας και δερνεις αυτο...

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Καλο ειναι να μη σερνετε αυτες τις παπαρολογιες απο νημα σε νημα ασχετα με το αντικειμενο "ειμαι μαλακας πληρωνω και δεν γαμαω ενω πληρωνω".

Γελανε ακομα και τα πλακακια απο τα μαγαζια και τα γκαρσονια με τα ρεζιλικια....

  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ο μέγας Αρχηγαρας γράφει περίπου 10 χρόνια και ταξιδεύει τα διπλάσια! Δίνει το γενικό πλαίσιο! Τώρα αν ο ίδιος το χάνει τι μας νοιάζει αν το πλαίσιο είναι σωστό!
Δεκάδες άλλοι που τα διαβάζουν γαζώνουν!

Το παιχνίδι με τα λεφτά το προάγει τα τελευταία 2-3 Χρόνια και είναι καινούργιο και για αυτόν! Ο ίδιος το θεωρεί πολλαπλασιαστή ευκαιριών , εγώ το θεωρώ τελευταία και απέλπιδα προσπάθεια για τον ίδιο!
Ο καθένας όπως μπορεί!
Άντε να σου πω και το άλλο--> Που ξέρεις αν κάποιος διαβάζει τις συμβουλές σου (χωρίς να γράφει εδώ) και με αυτές διαμορφωμένες στα στάνταρ του πηδάει τόσο πολύ σε σημείο να σε λέει εσένα αμπαλο ή πως είναι ψίχουλα αυτά που βγάζεις!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.958
Like
22.740
Πόντοι
5.506
Η συζήτηση ξεκίνησε απο το αν μπλοκαριζόταν κάποιος όταν κλείσαν τα σύνορα σε κάποια χώρα όπως Ουκρανία , Πολωνία ή Τσεχία, πόσο τυχερός θα ήταν σε σχέση με το να είναι εδώ στις αδιορθωτες, ανοργασμικές , ακαυλες , μιζερομούνες! 
Τώρα αν ο αρχηγός θέτει όρους σε τέτοιο ενδεχόμενο και μάλιστα να τραβάει πεντακοσαρες τη μέρα , εμένα με ξεπερνάει..
Εγώ και 20Ε ανάληψη να έκανα τη μέρα θα γούσταρα να πέρναγα όλο το προηγούμενο 1,5 μήνα σε μια πόλη της Αν Ευρώπης!
Το μόνο που χρειάζεται είναι στις φώτο του τίντερ να μπορείς να υποστηρίξεις πως είσαι ο ίδιος!

Τι σε κάνει να πιστεύεις οτι αυτό θα είναι καλό για τον Κμαν;  :S :S :S
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Στο τουιτερ παντως εχουν αφηνιασει οι γκομενες. Ολο βυζια και κωλους αναρτουνε και ολο για γκαυλες και σεξ μιλανε. Δεν περιμενα να ειναι τοσο σεξιστικο το εν λογω μεσο, εχω παθει την πλακα μου. Το bou μοιαζει κατηχητικο με αυτα που γραφονται εκει και τα μισα απο γυναικες.

Γι αυτό κι εγώ δεν έχω twitter και instagram και έχω μόνο λογαριασμό στο bou. Γιατί είμαι παιδί (λέμε τώρα) αγνό, άμωμο και άσπιλο. Εμπρός κύριοι, στον αγώνα για τον δρόμο της αγνότητας και της αρετής, που χαράσσουν καθημερινώς τα διδάγματα των μελών του bourdela.com και αποφύγετε τον δρόμο της κακίας στον οποίο παν να μας παρασύρουν τα twitterια και instagramια.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Τι σε κάνει να πιστεύεις οτι αυτό θα είναι καλό για τον Κμαν;  :S :S :S
Ο Κμαν βάζει όρους και προϋποθέσεις!  Για αυτόν το θείο δώρο της παρουσίας του στα ανατολικά εδάφη δεν έχει αξία αν δεν υποστηρίζεται από την ικανότητα να αντλεί τα γνωστά ποσά! Μου αρέσει που εδώ γράφαμε για  καραντίνα και αυτός χτες έγραφε για το αν θες να βγάλεις γούστα θες τα τάδε μετρητά..! Οι απαιτήσεις για γούστα πλέον είναι μηδενικές!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom