Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.061
Like
1.206
Πόντοι
216
Είναι χορός φοιτητών απλά.Την ίδια ατμόσφαιρα βρίσκεις και στα πολωνικά κλαμπ γενικά οι Πολωνέζες έχουν αυτό το εύθυμο,προοργασμικό στυλ,πίνουν,χορεύουν έντονα,φασώνονται κτλ.
Πιο πολλυγια τελετή με τηρηση πρωτοκολου μοιαζει.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Είναι χορός φοιτητών απλά.Την ίδια ατμόσφαιρα βρίσκεις και στα πολωνικά κλαμπ γενικά οι Πολωνέζες έχουν αυτό το εύθυμο,προοργασμικό στυλ,πίνουν,χορεύουν έντονα,φασώνονται κτλ.
ειναι σαν τις δικες μας δηλαδη , που αν τις κοιταξεις , ξυνιζουν τα μουτρα τους, αν τους μιλησεις κιολας πρεπει να ανεκτεις δυο τρεις ατακες χυλοπιτας μεχρι να καταδεχτουν να ανοιξουν κουβεντα.

για αυτο λεω στον σαντμαν να παει εξω θα του φανει παιδικη χαρα.
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Αρχοντα Κομοτηνη εχεις παιξει ποτε μπαλα; Εκανα φανταρος εκει 10 μηνες.
Το μεγαλυτερο προβλημα μου ηταν οτι...ημουν φανταρος, δηλαδη 23:59 επρεπε να ειμαστε μεσα

Την θεωρώ παράδεισο για τα ελληνικα δεδομενα, ισως ανωτερη και απο πολλες ανατολικες πολεις
ΜΗΝ ξεχνας και τα ξακουστα Ιωαννινα !!!! Εκει και τρισαθλιος πρεζακιας που να βρωμαει φορμολη με το ενα ματι γυαλινο ( ΤΙΤΑΝΑ ΦΙΛΟΒΙΕ τα credits τετοιων τιτανομεγιστων περιγραφων, δεν ρωταω πια ...ξες εσυ ;) ) να εισαι στανταρ γαμας.....Μην σου πω οτι στα Γιαννενα ειναι ακομα πιο επιβεβλημενο και απο Κομοτηνη ....στα Γιαννενα αμα δεν γαμησεις σαν φοιτητης θα πρεπει να πας μετα και να εκτελεσεις σεπουκου και γρηγορα γρηγορα μαλιστα.......νταξει μην ειμαι και τοσο σκληρος....ισως οχι και σεπουκου αμεσα  αλλα σιγουρα ειναι ενα θεμα !!!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Καλυτερες απ τις αγγλιδες πιστευεις; Εχεις ζησει τις αγγλιδες;
(δεν ξερω την απαντηση, απλα ρωταω)

Ναι,πολύ καλύτερες.Καμία σχέση.
Γενικά οι Αγγλίδες βλέπουν τις Πολωνέζες σα πανεύκολες,φτηνιάρες,πουτανάρες που πάνε με ό,τι ναναι πάκια,τριτοκοσμικούς κτλ.Θεωρούνται στις δυτικές χώρες οι ευκολότερες και φτηνότερες γκόμενες στην Ευρώπη.
Το καλό με τις Πολωνέζες είναι οτι έχουν τον πήχυ πολύ χαμηλά,σα να πηδάς φράχτη είκοσι εκατοστά είναι ο βαθμός δυσκολίας.Ακριβώς το αντίθετο από Ελληνίδες που έχουν τη μύτη στον ουρανό,απρόσιτες,ξινές κι έτσι.
Τώρα βέβαια αλλάζει ραγδαία και η Πολωνία,παγκοσμιοποίηση,γερμανοποίηση κι έτσι.
 

edigno

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2020
Μηνύματα
447
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Φιλε πατρα σπουδαζουν ολες οι πουτανιτσες,υπαρχουν φοιτητριουλες που το δινουν για 20 ευρω φιλος ειχε παρει τει λογιστικης μια που δουλευε γκαρσονα.
 
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
396
Like
276
Πόντοι
21
Φιλε πατρα σπουδαζουν ολες οι πουτανιτσες,υπαρχουν φοιτητριουλες που το δινουν για 20 ευρω φιλος ειχε παρει τει λογιστικης μια που δουλευε γκαρσονα.

της ιατρικης ποσο παει;
 

edigno

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2020
Μηνύματα
447
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Πειτε βρε παιδια καμια γνωμη τι χρειαζετε να φερω ελλαδα μουνολιβαδο?
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Πεφτει πολυ social programming και αντιδραση απ'τη νεα γενια. Πχ 2 γονεις ομορφοι εβγαλαν ενα κουκλι για κορη και αυτη ειτε λογω πλυσης εγκεφαλου στα media, ειτε λογω αντιδρασης, μπορει να τη δεις με εναν μαυρο που δεν εχει στον ηλιο μοιρα :2funny:

Ότι και να διαβάσεις εδώ μέσα,ότι και να γραψεις είναι λάθος.
Μόνο ένας κατέχει την γνωση της αλήθειας εδώ μέσα! :S
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.442
Κριτικές
14
Like
4.482
Πόντοι
746
Τα εχουμε πει 100 φορες ...

Μην ασχοληστε ... ας ασχοληθουν αυτες ...
αλλιως ραφι ...!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
ΜΗΝ ξεχνας και τα ξακουστα Ιωαννινα !!!! Εκει και τρισαθλιος πρεζακιας που να βρωμαει φορμολη με το ενα ματι γυαλινο ( ΤΙΤΑΝΑ ΦΙΛΟΒΙΕ τα credits τετοιων τιτανομεγιστων περιγραφων, δεν ρωταω πια ...ξες εσυ ;) )

Τύπε ... θα σε κόψω και θα έρθεις πάλι Σεπτέμβρη.
Γιάννενα ΓΙΑ ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ ... πρέπει να έχεις γένια μάραθα , αφού μεταξύ 13 και 25 έχεις κάνει 20-30 ξυρίσματα όλα κι όλα
κι αυτά με ηλεκτρική ... γένια εννοώ σε στυλ ντ' αρτανιάν ....

στενό κολλητό τζην ..... σνίκερς με σόλα πάχους κάτω του 1cm , άσπρη βέβαια ....
σωβρακοφανέλα, χλαίνη ........ να έχεις διαβάσει κουλτουριάρικα βιβλία σαν αυτά που διαβάζουν μερικοί
φανατικοί αναγνώστες βιβλίων εδώ (της ΔΑΠ των 80s) ή η Δήμητρα Λιάνη ....

να μην είσαι άνω του 1.75 , κάτω από 70 κιλά οπωσδήποτε
(στυλ τρώω μια τυρόπιτα κάθε 4 μέρες και 3 κριμ κράκερς)
και να οδηγάς bmw μηχανή του 1949 που καίει λάδια ........
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ιστορία φρίκης !!!!

Έκανα νέο προφίλ στο φατσοβιβλίο και μου στέλνει αίτημα φιλίας η νύφη του φρανκεστάϊν (σε σιτεμένη version)
f179b4289c82e3c9b06f662a9a89f5ff3d2c7737.jpg


εντάξει ... έκλασα πατάτες ... το τρίξιμο από τα δόντια μου ακούστηκε 3 δήμους παραπέρα ... πιθανόν σε άλλη νομαρχία,
εκτός αττικής ..... τα πόδια μου άρχισαν να τρέμουν .........

σίγουρα αναστήθηκε κάποιο λείψανο και θα με έπαιρνε μαζί του στον κάτω κόσμο ..... βλέπω το προφίλ της ....
ξεκλείδωτο .... τεράστιο διαμέρισμα ... κανείς μέσα .... ούτε ίχνος ανδρός ή παιδιών .....
παρακάτω βλέπω δύο μαντρόσκυλα .....
στη συνέχεια 5 κουτάβια ... ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ .....


μετά από μέρες, είχα ξεχάσει το ατυχές φρικιαστικό συμβάν ........

ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΤΟ ΔΡΑΜΑ ΜΟΥ ΚΟΡΥΦΩΘΗΚΕ !!!!!!!!!

έρχεται pm από ... την ίδια ... τη νύφη του φρανκεστάϊν ....
απεικόνιζε με ολίγο ξεθωριασμένα χρώματα έναν νεαρό με βερμούδα και μπλουζάκι quiksilver των 80s
menubs.jpg
https://i.ebayimg.com/images/g/JngAAOSwpYxcQ1yA/s-l400.jpg[/img[/URL]]

μαζί με μια μουνάρα , με φοβερά μπλε μάτια και ανοιχτόχρωμο μαλλί .... με μπροστά στη γκόμενα (σε θρανίο) ένα χοντρό λεύκωμα που έγραφε μαλακίες ....  η γκόμενα ήταν θεάρα ... και ο νεαρός τίναζε μια ... πένα και πιτσίλαγε μελάνια το λεύκωμα !!!!!


άρχισα να ψάχνω τα συρτάρια του γραφείου ..... υπήρχε ένα άθικτο πακέτο τσιγάρα κοχίμπα .... ανοίχτηκε ....

μπήκα σε βαθιές σκέψεις .... σίγουρα είχε γυρίσει από την κόλαση η νύφη και ήθελε να με πάρει μαζί της
στην αγκαλιά του λούσιφερ .....

έβαλα και μαύρο ρούμι .... ταίριαζε με τα κοχίμπα !

ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ !!!!!!

ο νεαρός ήμουν εγώ !!!!!

η φρίκη ήταν αλλού ..........

η μουνάρα, ήταν η νύφη του φρανκεστάϊν ................


 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Ιστορία φρίκης !!!!
Έκανα νέο προφίλ στο φατσοβιβλίο και μου στέλνει αίτημα φιλίας η νύφη του φρανκεστάϊν (σε σιτεμένη version)
f179b4289c82e3c9b06f662a9a89f5ff3d2c7737.jpg

εντάξει ... έκλασα πατάτες ... το τρίξιμο από τα δόντια μου ακούστηκε 3 δήμους παραπέρα ... πιθανόν σε άλλη νομαρχία,
εκτός αττικής ..... τα πόδια μου άρχισαν να τρέμουν .........
σίγουρα αναστήθηκε κάποιο λείψανο και θα με έπαιρνε μαζί του στον κάτω κόσμο ..... βλέπω το προφίλ της ....
ξεκλείδωτο .... τεράστιο διαμέρισμα ... κανείς μέσα .... ούτε ίχνος ανδρός ή παιδιών .....
παρακάτω βλέπω δύο μαντρόσκυλα .....
στη συνέχεια 5 κουτάβια ... ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ .....
μετά από μέρες, είχα ξεχάσει το ατυχές φρικιαστικό συμβάν ........
ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΤΟ ΔΡΑΜΑ ΜΟΥ ΚΟΡΥΦΩΘΗΚΕ !!!!!!!!!
έρχεται pm από ... την ίδια ... τη νύφη του φρανκεστάϊν ....
απεικόνιζε με ολίγο ξεθωριασμένα χρώματα έναν νεαρό με βερμούδα και μπλουζάκι quiksilver των 80s
menubs.jpg
https://i.ebayimg.com/images/g/JngAAOSwpYxcQ1yA/s-l400.jpg[/img[/URL]]
μαζί με μια μουνάρα , με φοβερά μπλε μάτια και ανοιχτόχρωμο μαλλί .... με μπροστά στη γκόμενα (σε θρανίο) ένα χοντρό λεύκωμα που έγραφε μαλακίες ....  η γκόμενα ήταν θεάρα ... και ο νεαρός τίναζε μια ... πένα και πιτσίλαγε μελάνια το λεύκωμα !!!!!
άρχισα να ψάχνω τα συρτάρια του γραφείου ..... υπήρχε ένα άθικτο πακέτο τσιγάρα κοχίμπα .... ανοίχτηκε ....
μπήκα σε βαθιές σκέψεις .... σίγουρα είχε γυρίσει από την κόλαση η νύφη και ήθελε να με πάρει μαζί της
στην αγκαλιά του λούσιφερ .....
έβαλα και μαύρο ρούμι .... ταίριαζε με τα κοχίμπα !
ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ !!!!!!
ο νεαρός ήμουν εγώ !!!!!
η φρίκη ήταν αλλού ..........
η μουνάρα, ήταν η νύφη του φρανκεστάϊν ................
[/quote]

Δηλαδή δεν είχες ξαναδεί πως καταντούν όταν τρακάρουν στον τοίχο;
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.563
Πόντοι
3.656
Ιστορία φρίκης !!!!

Έκανα νέο προφίλ στο φατσοβιβλίο και μου στέλνει αίτημα φιλίας η νύφη του φρανκεστάϊν (σε σιτεμένη version)
f179b4289c82e3c9b06f662a9a89f5ff3d2c7737.jpg


εντάξει ... έκλασα πατάτες ... το τρίξιμο από τα δόντια μου ακούστηκε 3 δήμους παραπέρα ... πιθανόν σε άλλη νομαρχία,
εκτός αττικής ..... τα πόδια μου άρχισαν να τρέμουν .........

σίγουρα αναστήθηκε κάποιο λείψανο και θα με έπαιρνε μαζί του στον κάτω κόσμο ..... βλέπω το προφίλ της ....
ξεκλείδωτο .... τεράστιο διαμέρισμα ... κανείς μέσα .... ούτε ίχνος ανδρός ή παιδιών .....
παρακάτω βλέπω δύο μαντρόσκυλα .....
στη συνέχεια 5 κουτάβια ... ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ .....


μετά από μέρες, είχα ξεχάσει το ατυχές φρικιαστικό συμβάν ........

ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΤΟ ΔΡΑΜΑ ΜΟΥ ΚΟΡΥΦΩΘΗΚΕ !!!!!!!!!

έρχεται pm από ... την ίδια ... τη νύφη του φρανκεστάϊν ....
απεικόνιζε με ολίγο ξεθωριασμένα χρώματα έναν νεαρό με βερμούδα και μπλουζάκι quiksilver των 80s
menubs.jpg
https://i.ebayimg.com/images/g/JngAAOSwpYxcQ1yA/s-l400.jpg[/img[/URL]]

μαζί με μια μουνάρα , με φοβερά μπλε μάτια και ανοιχτόχρωμο μαλλί .... με μπροστά στη γκόμενα (σε θρανίο) ένα χοντρό λεύκωμα που έγραφε μαλακίες ....  η γκόμενα ήταν θεάρα ... και ο νεαρός τίναζε μια ... πένα και πιτσίλαγε μελάνια το λεύκωμα !!!!!


άρχισα να ψάχνω τα συρτάρια του γραφείου ..... υπήρχε ένα άθικτο πακέτο τσιγάρα κοχίμπα .... ανοίχτηκε ....

μπήκα σε βαθιές σκέψεις .... σίγουρα είχε γυρίσει από την κόλαση η νύφη και ήθελε να με πάρει μαζί της
στην αγκαλιά του λούσιφερ .....

έβαλα και μαύρο ρούμι .... ταίριαζε με τα κοχίμπα !

ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ !!!!!!

ο νεαρός ήμουν εγώ !!!!!

η φρίκη ήταν αλλού ..........

η μουνάρα, ήταν η νύφη του φρανκεστάϊν ................



[/quote]


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


κατι τετοιο δηλαδη τυπε    :S :S :S


[MEDIA=youtube]n_zNH58DaS8[/MEDIA]
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
μαζί με μια μουνάρα , με φοβερά μπλε μάτια και ανοιχτόχρωμο μαλλί .... με μπροστά στη γκόμενα (σε θρανίο) ένα χοντρό λεύκωμα που έγραφε μαλακίες ....  η γκόμενα ήταν θεάρα ... και ο νεαρός τίναζε μια ... πένα και πιτσίλαγε μελάνια το λεύκωμα !!!!!


άρχισα να ψάχνω τα συρτάρια του γραφείου ..... υπήρχε ένα άθικτο πακέτο τσιγάρα κοχίμπα .... ανοίχτηκε ....

μπήκα σε βαθιές σκέψεις .... σίγουρα είχε γυρίσει από την κόλαση η νύφη και ήθελε να με πάρει μαζί της
στην αγκαλιά του λούσιφερ .....

έβαλα και μαύρο ρούμι .... ταίριαζε με τα κοχίμπα !

ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ !!!!!!

ο νεαρός ήμουν εγώ !!!!!

η φρίκη ήταν αλλού ..........

η μουνάρα, ήταν η νύφη του φρανκεστάϊν ................

Όταν ήταν μουνάρα,την πηδούσε ο γυαλοματάκιας

Τώρα που έγινε Φρανκενσταιν,θυμήθηκε εσένα  :happy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom