Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Θα δεις την άλλη πλευρά του λόφου όπου οι εξισώσεις αλλάζουνε και ο ποθητός είσαι εσύ και όχι οι γκόμενες.

Υπάρχει και άλλος τρόπος να το ζήσει αυτό, χωρίς να ξενιτευτεί...
Να παει Κομοτηνη...
5 φράγκα το μουνί...
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Πλάκα κάνεις , έτσι ;;;
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΑ SITES.
Τα sites μπορεί να είναι τέλεια και να λειτουργούν άψογα ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΧΩΡΕΣ.


ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ , ΟΤΙ ΤΑ SITES, ΔΕΝ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ, ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΑΡΧΟΝΤΕΣ.

Οπότε στην Ελλάδα, με τι γυναίκες να δουλέψουν ;;;;;;;;
Είναι σαν να θες να κάνεις σκι στη σαχάρα ! Δεν υπάρχουν οι συνθήκες.

Η ελληνίδα θέλει σέλφι σε ελληνάδικο ακούγοντας τον καπετανάκη που χει ντουγλα στο μουστάκι
και φωτό με μοέ/πέλε .... μύκονο ξαπλώστρα των 1000€ , σαντορίνη ηλιοβασίλεμα και λιαστή
και χειμώνα αράχωβα χειμαδιό που το πληρώνεις σουϊτα και λιαστή πάλι !

ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΛΕΦΤΑ , ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ.

Αν είναι να παίξεις με γκόμενες εκτός ελλάδας και να πας αλλού, μαζί σου.

Ρε Λακη γιατι σου ζητανε τοσα πολλα για να σου κατσουν ρε φιλε;

Εμενα δεν μου ζητανε τετοιες μαλακιες.

Κατι δεν κανεις καλα ρε φιλε.

Ο κοντος-χοντρος-καραφλος και μαυριδερος βαφεας στο υπογειο που εγραψες πριν οτι ειναι με την 1,85 ξαδερφη σου και του χωνει κιολας χαρτζιλικι...εκει τι παιχτηκε;

Ελληνιδα ομορφη ψηλη δεν ειναι η κοπελα;

Της προσφερε ποτε αυτα που λες;

Γιατι σου ζητανε τετοια παλαβα πραγματα απο εσενα και εχεις απωθημενα συνεχως με αυτα τα μουστακια και τις αραχωβες ρε φιλε;

Ακομα και ο γυαλοματακιας μονοφθαλμος με τσιμπουρια πρεζακιας που ειχες αναφερει στην αλλη ιστορια σου γαμουσε γκομενακια, εσυ γιατι δυσκολευεσαι και εχεις νευρα;

  :S :S :S
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Το βασικό είναι η μέση τάξη.Οπου δημιουργείται μέση τάξη οι πιθανότητες να γαμήσεις μειώνονται δραστικά γιατί οι μέσης τάξης γκόμενες θέλουν να ανέβουν κατηγορία οπότε κοιτάζουν μόνο τους πλουσίους και όχι τους συνταξίτες τους.
Για αυτό γαμάς ακόμη μουνάρες σε μέρη με αδύναμη μέση τάξη όπως πρώην ΕΣΣΔ,Ουκρανία,Ρωσία,Λευκορρωσία κτλ.Εκεί οι λεφτάδες σιχαίνονται τη μέση τάξη γιατί τους εμποδίζει το ευ ζειν και την κρατάνε μικρή και υπό.
Σε μέρη που η ΕΕ προωθεί συνειδητά τη μέση τάξη Πολωνία,Τσεχία κτλ,οι πιθανότητες να γαμήσεις μουνάρα είναι πολύ μικρότερες.
Παλιά προ δεκαετίας γαμούσες και εκεί μουνάρες,όχι όμως πλέον.Η μουνάρα Τσέχα,Πολωνέζα έχει πλέον ψηλά τον αμανέ αφού ανήκει στην ευρωπαική μέση τάξη πλέον.
Γενικά οι γκόμενες κοιτάνε συνεχώς να ανέβουν κατηγορία,καμία δε θέλει κάποιον κατώτερο κοινωνικά και οικονομικά.
Αντίθετα ανώτεροι κοινωνικά και οικονομικά άντρες συχνά συγχρωτίζονται με κατώτερες.Πόσοι διευθυντές και επιχειρηματίες παντρεύτηκαν τη γραμματέα τους,πόσοι γιατροί παντρεύτηκαν νοσοκόμες?Το αντίστροφο δε συμβαίνει σχεδόν ποτέ,να παντρευτεί πλουσία και ωραία κάποιον κηπουρό,σερβιτόρο,υπηρέτη ή παρακατιανό.

Όμως δεν μπορούν όλες να πάρουν άντρες ανώτερους κοινωνικά,δεν βγαίνουν τα νούμερα.Ειδικά σ'αυτές τις χώρες που έχει πολλές μουνάρες.Αυτές τί θα κάνουν μετά;Αναγκαστικά θα στραφούν σε κατώτερους.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Όμως δεν μπορούν όλες να πάρουν άντρες ανώτερους κοινωνικά,δεν βγαίνουν τα νούμερα.Ειδικά σ'αυτές τις χώρες που έχει πολλές μουνάρες.Αυτές τί θα κάνουν μετά;Αναγκαστικά θα στραφούν σε κατώτερους.

Μα αυτή είναι η μαλακία που δέρνει τις γκόμενες.Προτιμούν να μένουν με τις γάτες παρά να πάρουν παρακατιανό.Ενώ ο άντρας συμβιβάζεται.Σου λέει αφού δεν μπορώ να γαμάω μοντελέ,ας τον δώσω μπούκι σε ένα εφτάρι.
Τα μουνιά τίποτα,δε ρίχνουν τις απαιτήσεις τους.Μόνο σλαβικό κόσμο είναι ρεαλίστριες σε αυτό τον τομέα.
Είναι τρελό ιδίως με τις μεσογειακές.Η ανώτερος ή τίποτα σου λέει η άλλη και περιμένει τον πρίγκηπα.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Αν τα ξέρεις τα site και είναι γαμάτα, τι ρωτάς τύπε ;
Μη χάνεις χρόνο εδώ μέσα.
Γάμα μόνο.


Οι γαμιόλες αυτές οι αχόρταγες που μπαίνουν σε αυτά τα sites, που ζουν ; Που κυκλοφορούν ;;;;;
Έχει δει κανείς τέτοιες έξω ;;;

Το δυσκολο ειναι να μη βρεις ακορεστες και πεινασμενες για σεξ Λακη, οχι να βρεις.

Παντου γυρω μας βρισκονται απλα ειναι σε απελπισια με την ολη κατασταση. Οχι με τη καραντινα αλλα με τι μαλακια που δερνει τους "αντρες" της εποχης μας.

Ψαχνουν πως να γαμηθουν οι κοπελες και να χυνουν απο καυλα αλλα δυσκολα.

Οσο παει και χειροτερευει η κατασταση, μεγαλωνει η απελπισια τους.

Εαν θες, ελα μετα τη καραντινα να στις δειξω που ειναι αυτες που δεν βλεπεις να δουμε πως θα παιξεις μπαλα.

Εγω απλα θα σου δειξω 2-3 σημεια και θα μπουμε χωριστα μεσα, δεν σε ξερω δεν με ξερεις φαση και θα δουμε τι μπαλα παιζεις και τι ειναι αυτο που δεν κανεις σωστα ωστε να μη βλεπεις γυρω σου οτι εχουμε γεμισει απο πεινασμενες για σεξ γυναικες.

Εκει θα λαβεις ολες σου τις απαντησεις στα ερωτηματα σου πανω στο θεμα.

Οποτε θες, μεσα. Θελω να σε θαυμασω επι το εργο.

Αν θα μας κανει τη τιμη και ο βαλκανιος να ερθει, θα ειναι χαρα μου να κατσω στην ακρη και να σας δω να δινετε ρεστα.

Εγω απλα θα σας δειξω το σημειο και θα αραξω στην ακρη να πιω το ποτο μου, θα αφησω εσενα ή εσας να παιξετε μπαλα.



 :hi: :hi: :hi:

 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Ενώ ο άντρας συμβιβάζεται.Σου λέει αφού δεν μπορώ να γαμάω μοντελέ,ας τον δώσω μπούκι σε ένα εφτάρι.

Δε συμφωνω. Οι αντρες ειναι πιο δυσκολοι απο τις γυναικες. Και το 7ρι που αναφερεις, για τον μεσο αντρα δεν ειναι συμβιβασμος αλλα λαχειο...
Οι περισσοτεροι αντρες δεν παιζουν ποτε με γκομενες 5 και κατω (χοντρες, κλπ). Ποτε των ποτων, τις δινουν λιγοτερη σημασια απο εναν αδεσποτο σκυλο.
Ενω η γυναικα μπορει να αρπαξει ψωλες απο 4ρια-5ρια αντρες.
Ο αντρας δε γαμαει ποτε 5ρι και κατω
Εχει να κανει με τη φυση της γυναικειας και της ανδρικης ομορφιας, ισως και με την υπαρξη του αγοραιου ερωτα
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
Καλοκαίρι 2018.

Πάω διακοπές στη Σαντορίνη.

Κάθε μέρα καμάκι.Την έπεφτα σε 2 το πρωί και στο κλαμπ το βράδυ σε κανα 3 αρι

Τι ψαρια εβγαλα?

Μια ψηλη πολωνιδα που κατσαμε να πιουμε ποτακι και μου ειπε πως θελει ενα φιλο οχι εραστη γιατι εραστη εχει ενα παντρεμενο που τη γαμαει.
Οποτε εκοψα λασπη και της τα χωσα κιολας.Σε μπαρακια εψαχνε φιλους η καριολα;

Μια ελληνιδα καλο γκομενακι που βγηκαμε εγω και οι δυο φιλες της ηπιαμε ποτακια αλλα μετα οταν της εστελνα μηνυμα προσπαθουσε να με "χωρεσει" καιπου αναμεσα στο πολυασχολο κοινωνικο προγραμμα της.Μουφα κι εκει λοιπον.
Γυριζω απο διακοπες και σε φιλικη συζητηση με.ενα κολλητο:
Σε αλλο νησι ενας τυπος αλλοδαπος νεο παιδι γυμνασμενο με.ποστο να πηγαινει απο ξαπλωστρα σε ξαπλωστρα να εισπρατει,καθε βραδυ γαμουσε κι αλλη γκομενα.

Ακουγονται απιστευτες οι ιστοριες.
Ετσι για την ιστορια να αναφερω πως ειμαι 1,86 υπερβαρος αλλα οχι ασχημος(εχω ογκο και ασχολουμουν με ΜΜΑ)οχι κακοντυμενος και σιγουρα ακοινωνητος.Στις διακοπες δεν ειχα παρεα η φιλους.
Αυτα
Ευτυχως ειχα την ευλογια να ζησω λατινικη αμερικη κ να ταξιδέψω σε χωρες της ασιας.
Οποτε αυτο το ψηλωμα το δηθεν, το τεχνηεντως υπερυψωμενο κ η υπερεκτιμηση που εχουν οι καργιολες ,ελληνιδες κ τα τελευταια 10+ χρονια σλαβες δεν με πειθουν.
Δεν τρωω το παραμυθι.
Δεν νοιαζοντε βεβαια για μενα γιατι εχει χιλιαδες αγαμητους, συναισθηματικά κ σεξουαλικα αμορφωτους , λευκους ιπποτες, μονοκερους, σπονσορες, χορηγους κτλ που τρωνε το παραμυθι του  ψηλου πηχυ κ προσφερουν γη κ υδωρ για εναν μπουτσο και αν....

Το μουνι εχει χαμηλη αξια, εμεις οι μαλακες το υπερεκτιμουμε κ το εξυψωνουμε.
Το σεξ θα επρεπε να ηταν πιο απλο οπως συμβαινει στην αμερικα λατινα εκει που οι αντρες γαμανε κ φευγουνε....
Το σεξ θα επρεπε να ειναι προσβασιμο σε ολους ως κοινωνικο αγαθο οπως ειναι μια συγκέντρωση σε γενεθλια.
Οι θρησκειες φροντιζουν για το αντιθετο
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Μα αυτή είναι η μαλακία που δέρνει τις γκόμενες.Προτιμούν να μένουν με τις γάτες παρά να πάρουν παρακατιανό.Ενώ ο άντρας συμβιβάζεται.Σου λέει αφού δεν μπορώ να γαμάω μοντελέ,ας τον δώσω μπούκι σε ένα εφτάρι.
Τα μουνιά τίποτα,δε ρίχνουν τις απαιτήσεις τους.Μόνο σλαβικό κόσμο είναι ρεαλίστριες σε αυτό τον τομέα.
Είναι τρελό ιδίως με τις μεσογειακές.Η ανώτερος ή τίποτα σου λέει η άλλη και περιμένει τον πρίγκηπα.

Αυτό με την πρίγκηπα στην Ελλάδα έχει τελειώσει.Πλέον πρίγκηπας θεωρείται για τις ελλεεινίδες ο μόνιμος Δ.Υ και ο καραβανάς του χιλιάρικου
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Θελω να παρακαλεσω:
-Να μην ασχολειστε με καμια γυναικα πλην πουτανων
-Μην φλερταρετε μαζι τους κ ανεβαζετε το εγω τους
-Διατηρηστε την αξιοπρεπεια σας
-Μην σπαταλατε ουτε σεντ του ευρω για γυναικα,αν πριν η ιδια δεν προσδιορισει τις υπηρεσιες της κ το κοστος τους
-Να χαιρεστε τη ζωη σας κανοντας ταξιδια,διαβαζοντας ή οτι αλλο ευχαριστει τον καθενα
-Καταδικαστε με τη συμπεριφορα σας τις γυναικες σε ψυχικο θανατο
-Καθε φορα που γυναικα σας απευθυνει το λογο να απανταται τυπικα σαν να βλεπετε μπροστα σας γερασμενη ψωλη σε αποδυτηρια γυμναστηριου
-Για να καταλαβετε τι αξια εχει η γυναικα,τραβηξτε μια μαλακια..Μετα τη μαλακια τα 5 επομενα λεπτα της σκεψης σας οριζουν την αξια της γυναικας...τιποτα δλδ..

Κατι μου λεει οτι εαν σου κατσει για 3ημερο ενα δυνατο ναζιαρικο 8αρι 25 ετων θα ξεχασεις τα οσα γραφεις και πιθανον και το ονομα σου τυπε.

Απλα τωρα που λογω δικης σου επιλογης εισαι στην απεξω, λες τα οσα λες και βγαζεις κακια.

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Καλοκαίρι 2018.

Πάω διακοπές στη Σαντορίνη.

Κάθε μέρα καμάκι.Την έπεφτα σε 2 το πρωί και στο κλαμπ το βράδυ σε κανα 3 αρι

Τι ψαρια εβγαλα?

Μια ψηλη πολωνιδα που κατσαμε να πιουμε ποτακι και μου ειπε πως θελει ενα φιλο οχι εραστη γιατι εραστη εχει ενα παντρεμενο που τη γαμαει.
Οποτε εκοψα λασπη και της τα χωσα κιολας.Σε μπαρακια εψαχνε φιλους η καριολα;

Μια ελληνιδα καλο γκομενακι που βγηκαμε εγω και οι δυο φιλες της ηπιαμε ποτακια αλλα μετα οταν της εστελνα μηνυμα προσπαθουσε να με "χωρεσει" καιπου αναμεσα στο πολυασχολο κοινωνικο προγραμμα της.Μουφα κι εκει λοιπον.
Γυριζω απο διακοπες και σε φιλικη συζητηση με.ενα κολλητο:
Σε αλλο νησι ενας τυπος αλλοδαπος νεο παιδι γυμνασμενο με.ποστο να πηγαινει απο ξαπλωστρα σε ξαπλωστρα να εισπρατει,καθε βραδυ γαμουσε κι αλλη γκομενα.

Ακουγονται απιστευτες οι ιστοριες.
Ετσι για την ιστορια να αναφερω πως ειμαι 1,86 υπερβαρος αλλα οχι ασχημος(εχω ογκο και ασχολουμουν με ΜΜΑ)οχι κακοντυμενος και σιγουρα ακοινωνητος.Στις διακοπες δεν ειχα παρεα η φιλους.
Αυτα

Δεν ειναι καθολου απιστευτες τυπε.

Τους βγαζεις το ντεκαυλε φιλος mode στα κοριτσια απο οτι φαινεται με αυτα που γραφεις.

Λογικο μου ακουγεται.

Στις επομενες φορες θα σου λενε για τα οσα περασαν με τον χ γαμια και πως της γαμησε τη ψυχη.

 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Είναι τρελό ιδίως με τις μεσογειακές.Η ανώτερος ή τίποτα σου λέει η άλλη και περιμένει τον πρίγκηπα.
αρχηγε πρέπει να στραφεις σε πιο σκουρα κρέατα,η λευκη φυλή τελείωσε
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Όμως δεν μπορούν όλες να πάρουν άντρες ανώτερους κοινωνικά,δεν βγαίνουν τα νούμερα.Ειδικά σ'αυτές τις χώρες που έχει πολλές μουνάρες.Αυτές τί θα κάνουν μετά;Αναγκαστικά θα στραφούν σε κατώτερους.
οχι δεν στρεφονται σε κατωτερους.

ΜΕΝΟΥΝ ΓΕΡΟΝΤΟΚΟΡΕΣ.

αυτο ειναι κατι που διδαχτηκα στην ανθρωπολογια και ειναι αποδεδειγμενο απο ερευνες πανω απο 100 χρονια.

γεροντοκορη - αγαμητη , νοσοκομα, κομμωτρια, καθαριστρια ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ, γιατι βρισκει ανωτερους κοινωνικα αντρες.

καθηγητριες πανεπιστημιου, ιατρινες, γενικα μορφωμενες με καλη οικονομικη κατασταση ειναι που μενουν στο ραφι.

δεν θα παρουν σκουπιδιαρη, ουτε εργατη προτιμουν μονες τους.

οι γιατροι και οι καθηγητες ΑΕΙ απο την αλλη μπορει να παρουν παρακατιανη αν ειναι εμφανισιμη.

οι γιατρινες και οι καθηγητριες ΔΕΝ παιρνουν παρακατιανους αν ειναι εμφανισιμος, ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΣΤΟ ΡΑΦΙ, οι πιο επιτυχημενες, οι πιο εξυπνες, οι πιο μορφωμενες.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
αρχηγε πρέπει να στραφεις σε πιο σκουρα κρέατα,η λευκη φυλή τελείωσε

Εγω του εχω προτεινει να κρατησει τα λεφτα του και να τα επενδυσει σε κατι που θα βγαζει χρημα και να αφησει τις αποτυχημενες μαλακιες που παει και χωνεται σε καταστασεις που ειναι τοξικες και του κανουν ζημια χωρις να του προσφερουν τιποτα.

Ας εξασφαλισει πρωτα το μελλον του, τη τσεπη του και μετα ολα τα αλλα.
 

edigno

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2020
Μηνύματα
447
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Η ψυχη της γυναικας ειναι φτερο στον ανεμο,πιο λαικα τα βρισκουν και τα κανουν.
Η ελληνιδα την εχει δει πριγκιπησα του Μονακο θελει ολο το πακετο,ακομα και ταπεινα πενταρια θελουν αυτοκινητο και τις ανεσεις τους,σε αλλες προηγμενες χωρες θα ηταν ψωλοζητιανες.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΣΤΟ ΡΑΦΙ, οι πιο επιτυχημενες, οι πιο εξυπνες, οι πιο μορφωμενες.
μεχρι δημοτικο επρεπε το πολυ να πηγαινουν οι γυναικες,μετα η πολυ μορφωση κανει κακο στην υγεια τους
απο πολυ παλια τα λεγανε οι πουστηδες οι Εγγλεζοι,να δες εδώ στο 1:46
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.794
Like
744
Πόντοι
96
οχι δεν στρεφονται σε κατωτερους.

ΜΕΝΟΥΝ ΓΕΡΟΝΤΟΚΟΡΕΣ.

αυτο ειναι κατι που διδαχτηκα στην ανθρωπολογια και ειναι αποδεδειγμενο απο ερευνες πανω απο 100 χρονια.

γεροντοκορη - αγαμητη , νοσοκομα, κομμωτρια, καθαριστρια ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ, γιατι βρισκει ανωτερους κοινωνικα αντρες.

καθηγητριες πανεπιστημιου, ιατρινες, γενικα μορφωμενες με καλη οικονομικη κατασταση ειναι που μενουν στο ραφι.

δεν θα παρουν σκουπιδιαρη, ουτε εργατη προτιμουν μονες τους.

οι γιατροι και οι καθηγητες ΑΕΙ απο την αλλη μπορει να παρουν παρακατιανη αν ειναι εμφανισιμη.

οι γιατρινες και οι καθηγητριες ΔΕΝ παιρνουν παρακατιανους αν ειναι εμφανισιμος, ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΣΤΟ ΡΑΦΙ, οι πιο επιτυχημενες, οι πιο εξυπνες, οι πιο μορφωμενες.

για αυτο λοιπον ο καπιταλισμος δεν εξυπηρετει τον Σαντ Μαν να βρει τις γυναικες που του αρμοζουν

οταν παρεμβαλλεται το στατους που ειναι αποτοκο της κοινωνικοικονομικης θεσης προκυπτει ολη  αυτη η ακραια αγαμια για τα δυο φυλα και η μη εκπληρωση των ψευδαισθητικων προσδοκιων
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
Τα τελευταια χρονια παιζει πολυ δυνατα το instagram και το facebook φιλε.

Εκει σε αυτα τα δυο γινεται το δυνατο παιχνιδι.

Αυτο που συμβαινει μεσα εκει δεν συμβαινει πουθενα αλλου. Ουτε στο ιντερνετ αλλα ουτε και στο απο κοντα.

Μεσα σε αυτα τα δυο, εαν εχεις σωστα στημενο προφιλ και το στηριξεις με το τροπο που θα φερεσαι θα τρως καλα καθε μηνα.

Εαν τωρα εχεις και μια σχετικη ανεση για τα εξοδα (ποτα-ξενοδοχεια) θα βαρεθεις να γαμας, απλα.

Και μονο που δεν θα εισαι τεμπελης-μαλακας-χοντρος-βλαμμενος-περιεργος αρκει.

Ενας φυσιολογικος αντρας που δεν θα παριστανεις κατι που δεν εισαι μπορεις να εισαι; Θα βαρεθεις να γαμας.
Δλδ τωρα σοβαρα, ειναι αρσενικη απαντηση αυτη?
Να πρεπει να εχεις virtual image για να γαμας?
Δλδ πριν 25 χρονια που δεν υπηρχαν τα κινητα πως γαμουσαμε?
Ινσταγκραμ δεν εχω, δεν γουσταρω. Ειμαι εκτος παιχνιδιου δλδ??? Ωραια προσεγγιση.
Στο facebook δεν εχω πανω απο 10 φωτογραφιες απο τις 35 χωρες που εχω ταξιδεψει συνολικα. Γιατι πρεπει να εκθεσω τον εαυτο μου? Που ειναι το μυστηριο που ζηταν οι γυναικες? Αν χτυπα ξυλο, πεσει το ιντερνετ παγκοσμια  τι θα κανετε?

Μ αρεσει που το επαιζες υπερανω φωτογραφιων ,οταν εβαλα μια καργιολα να κραταει ανοιχτη την κωλοτρυπιδα της  κ με κραγιον γραμμενη αφιερωση στο bou λεγοντας πως δεν χρειαζεται να αποδεικνυουμε τιποτα με φωτος.

Τι γυρισματα ειναι αυτα?
Αλλο τι θα ακουσουμε δηλαδη...
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
Είναι δύσκολο να βρεις σύστημα που να επιτρέπει στους άντρες να κυκλοφορούν χυμεία,σαν τρωγλοδύτες και τις γκόμενες να περιποιούνται στην τρίχα,να είναι λεπτές,εντυπωσιακές και να ζευγαρώνουν με τρωγλοδύτες.Αυτό θα ήταν υπέροχο αλλά είναι επιστημονική φαντασία.
Δίκαιη κατανομή μουνιού με βάση τις ανάγκες του καθενός είναι όνειρο απατηλό.Ποτέ δεν έγινε.
Πως φαινετε οτι δεν εχεις βγει ποτε απο ευρωπη....
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Πως φαινετε οτι δεν εχεις βγει ποτε απο ευρωπη....

Και η Βουλγαρια ειναι ετσι οπως περιγραφει. Οι αντρες ολοι ξυρισμενοι με φορμα και σπορτεξ κα οι γκομενες ντυμενες στην πενα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom