Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146

Φιλε δεν καταλαβαινω γιατι γελας...;

Μπορει και να ισχυει αυτο που εγραψε ο Αλεξ.

Που το περιεργο δηλαδη;

Εχει γινει κατεστημενο ο καληνυχτακιας-αμπαλος και σας φαινεται αστειο εαν καποιος αντρας κανει απλα το προφανες και περναει καλα με τα μουνετα;

Εκει καταντησαμε;

Ο νορμαλ να φαινεται αστειος-περιεργος-υπερβολικος-φιδεμπορας και ο αποτυχημενος να ειναι κατεστημενο και να φαινεται ως κατι νορμαλ;

Τι να πω...

Ειναι οντως τραγικη η κατασταση εκ μερους σας, αυτο βεβαια ωφελει ολους οσους παιζουν μπαλα διοτι απλα παιζουν χωρις ανταγωνισμο.

  :hi:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Τα οσα εγραψες εδω, ισως εχεις δικιο και υπαρχει εστω μια, αυτη που λες.

Βεβαια, δεν εισαι ουτε εσυ μεσα στη σχεση και ουτε γνωριζω και εγω το παραμικρο για την ολη φαση ωστε να σου πω τη γνωμη μου.

Ισως ομως ανοιξαν οι ουρανοι και επεσε η τυπισσα που λες στον τυπο που λες ως Θειο δωρο.

Τύπε , έχω γνωρίσει πάρα πολύ κόσμο στη ζωή μου. Είμαι καλός στο να μελετώ τις ζωές τους.
Συγκεκριμένο παράδειγμα που το ξέρω καλά, είναι μια δεύτερη ξαδέλφη μου.
Η τύπισα είναι κάπου 1.85, έχει γκρι μάτια , καστανόξανθο μαλλί μπουκλέ και επιδερμίδα που μαυρίζει εύκολα.
Γενικά όταν περπατάει στο δρόμο και τώρα, βλέπεις ότι τη βγάζουν κάντιτς οι τηλεφωνάκηδες του σκοτωμού
για να έχουν ... homework !!!!!

Έχει παντρευτεί έναν κοντό , μαυριδερό , καράφλα , σχεδόν χοντρό
ο οποίος βάφει μηχανάκια , μαύρα, σε ένα υπόγειο της γιαγιάς του.
Δεν έχει χαρτιά, δεν έχει κολλήσει ούτε ένα ένσημο στη ζωή του.
Του τύπου του δίνει χαρτζηλίκι τις περισσότερες μέρες, για να αγοράζει καφέ από το γρηγόρη και τσιγάρα ....

Όποτε τη βλέπω , της λέω να του πάρει τουλάχιστον μια φραπεδιέρα, γιατί τέτοιος μαλάκας δεν αξίζει να αγοράζει καφέ έτοιμο.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Φιλε δεν καταλαβαινω γιατι γελας...;

Μπορει και να ισχυει αυτο που εγραψε ο Αλεξ.

Που το περιεργο δηλαδη;

Αυτό που λέει ο Άλεξ , ισχύει για παντρεμένες που παίζει αυτός.
Δεν ισχύει για ελεύθερες. Για μεγάλο ποσοστό τουλάχιστον .

Με παντρεμένη , εννοείται πρώτη συνάντηση σε γαμιστρώνα.
Αλλά δεν είναι κανόνας.
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.667
Πόντοι
606
Φιλε δεν καταλαβαινω γιατι γελας...;

Μπορει και να ισχυει αυτο που εγραψε ο Αλεξ.

Που το περιεργο δηλαδη;

Εχει γινει κατεστημενο ο καληνυχτακιας-αμπαλος και σας φαινεται αστειο εαν καποιος αντρας κανει απλα το προφανες και περναει καλα με τα μουνετα;

Εκει καταντησαμε;

Ο νορμαλ να φαινεται αστειος-περιεργος-υπερβολικος-φιδεμπορας και ο αποτυχημενος να ειναι κατεστημενο και να φαινεται ως κατι νορμαλ;

Τι να πω...

Ειναι οντως τραγικη η κατασταση εκ μερους σας, αυτο βεβαια ωφελει ολους οσους παιζουν μπαλα διοτι απλα παιζουν χωρις ανταγωνισμο.

  :hi:
μαθηματα αντρισμου αλλου μεγαλε.
προσεχε μη χεστεις ωστοσο απ το πολυ γαμησι  :tired:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τύπε , έχω γνωρίσει πάρα πολύ κόσμο στη ζωή μου. Είμαι καλός στο να μελετώ τις ζωές τους.
Συγκεκριμένο παράδειγμα που το ξέρω καλά, είναι μια δεύτερη ξαδέλφη μου.
Η τύπισα είναι κάπου 1.85, έχει γκρι μάτια , καστανόξανθο μαλλί μπουκλέ και επιδερμίδα που μαυρίζει εύκολα.
Γενικά όταν περπατάει στο δρόμο και τώρα, βλέπεις ότι τη βγάζουν κάντιτς οι τηλεφωνάκηδες του σκοτωμού
για να έχουν ... homework !!!!!

Έχει παντρευτεί έναν κοντό , μαυριδερό , καράφλα , σχεδόν χοντρό
ο οποίος βάφει μηχανάκια , μαύρα, σε ένα υπόγειο της γιαγιάς του.
Δεν έχει χαρτιά, δεν έχει κολλήσει ούτε ένα ένσημο στη ζωή του.
Του τύπου του δίνει χαρτζηλίκι τις περισσότερες μέρες, για να αγοράζει καφέ από το γρηγόρη και τσιγάρα ....

Όποτε τη βλέπω , της λέω να του πάρει τουλάχιστον μια φραπεδιέρα, γιατί τέτοιος μαλάκας δεν αξίζει να αγοράζει καφέ έτοιμο.

Λακη, κακως φιλε της λες αυτα που της λες.

Δειχνεις ζηλιαρης, αμπαλος και αδυναμος, για αυτο σε εχει στην απεξω η δευτερη ξαδερφη σου.



 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
μαθηματα αντρισμου αλλου μεγαλε.
προσεχε μη χεστεις ωστοσο απ το πολυ γαμησι  :tired:

Φιλε για τον Αλεξ μιλησα, οχι για εμενα.

Δεν καταλαβα απλα γιατι να γελαει καποιος για κατι νορμαλ που ειπε ενας αλλος.

Τι σχεση εχουν αυτα που λες;
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Λακη, κακως φιλε της λες αυτα που της λες.
Δειχνεις ζηλιαρης, αμπαλος και αδυναμος, για αυτο σε εχει στην απεξω η δευτερη ξαδερφη σου.

Τι στην απέξω να με έχει η ξαδέρφη ρε ;;;
Αφού με ξέρει από παλιά ! Ξέρει πως μιλάω και πως λειτουργώ !!!!!!!

Κι αυτή λέει χοντράδες άλλωστε, όταν γνώρισε τη γυναίκα μου, της είπε αν πάει μαζί μου στο παρίσι ή στο βερολίνο,
να σκύβει όταν θα περάσει κάτω από την αψίδα του θριάμβου ή την πύλη του βραδεμβούργου.

Η γυναίκα απλά είναι ηλίθια.
Το καλό είναι ότι θα χηρέψει νωρίς, γιατί ο κοντός εκεί που βάφει , δεν έχει ούτε εξαερισμό ούτε τίποτε.
Οπότε δεν θα πλησιάσει καν τα 50 .
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Εχω προσπαθησει πολλες φορες στο παρελθον να σε ξεκολλησω απο αυτες τις μαλακισμενες αποψεις αλλα εχεις ταυτιστει πλεον με αυτες, δεν συνερχεσαι με τιποτα ενω εχεις φαει ποσα χαστουκια και εχεις δει οτι ετσι ακριβως οπως τα λεω ειναι, επιμενεις ακομα να λες αυτα που λες. :S :S :S

Δεν υπαρχει ουτε μια γυναικα στο πλανητη σε ομορφια απο 7 και πανω που ειναι για συντροφικοτητα φιλε, καμια.

Πλεον οι συνθηκες της εποχης μας τους ταιζουν καθημερινα τον ναρκισσισμο και εννοιες οπως συντροφικοτητα-αγαπη κτλπ δεν υπαρχουν καν παρα μονο οταν θελουν να παιξουν με το μυαλο σου και να σε οδηγησουν στο να κανεις αυτα που θελουν.

Για αυτο ακριβως το λογο δεν δινεις ποτε βαση σε οτι λενε και κανουν, ποτε.

Γαμας, ξαναγαμας, παρατας πας παρακατω.

Ευχομαι να μη μαθεις ποτε με το δυσκολο τροπο και να τα καταλαβεις τωρα οσο ειναι καιρος και δεν εχεις φαει ακομα το γαμησι της ζωης σου.

Οτι σου λεω, για καλο σου στα λεω. Δεν εχω συμφερον ουτε ζημια εαν πας καλα ή οχι στη ζωη σου. Ουτε φυσικα και εχω ορεξη για αντιπαραθεση, θα μπορουσα να στα γραψω αλλου αλλα θελω να υπαρχουν εδω να τα διαβασει και ο χ τυπος που αντιμετωπιζει κατι ανολογο και να βοηθηθει.

 :hi: :hi: :hi:

Σεβαστά όσα λες και δεν αντιλέγω σε τίποτα!Δεν έχει νόημα να σκαλίζουμε λεπτομέρειες και να χάνουμε τον γενικό κανόνα που είναι αυτά που λες!    
:hi: :hi: :hi:

Μοιράζομαι μαζί σας και τον χάρτη με τις χώρες  που έχω γαμήσει τουλάχιστον μια γυναίκα !22 διαφορετικές μέτρησα!
 

Συνημμένα

  • E0404F52-88B9-49BB-9346-10238D69504B.jpeg
    E0404F52-88B9-49BB-9346-10238D69504B.jpeg
    182,7 KB · Εμφανίσεις: 22

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τι στην απέξω να με έχει η ξαδέρφη ρε ;;;
Αφού με ξέρει από παλιά ! Ξέρει πως μιλάω και πως λειτουργώ !!!!!!!

Κι αυτή λέει χοντράδες άλλωστε, όταν γνώρισε τη γυναίκα μου, της είπε αν πάει μαζί μου στο παρίσι ή στο βερολίνο,
να σκύβει όταν θα περάσει κάτω από την αψίδα του θριάμβου ή την πύλη του βραδεμβούργου.

Η γυναίκα απλά είναι ηλίθια.
Το καλό είναι ότι θα χηρέψει νωρίς, γιατί ο κοντός εκεί που βάφει , δεν έχει ούτε εξαερισμό ούτε τίποτε.
Οπότε δεν θα πλησιάσει καν τα 50 .

Πασα σου εκανε ρε Λακη η κοπελα, κακως που το αφησες ετσι το ολο θεμα και περιμενεις απλα να πεθανει ο ταλαιπωρος βαφεας.

  :S :S :S
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Σεβαστά όσα λες και δεν αντιλέγω σε τίποτα!Δεν έχει νόημα να σκαλίζουμε λεπτομέρειες και να χάνουμε τον γενικό κανόνα που είναι αυτά που λες!    
:hi: :hi: :hi:

Μοιράζομαι μαζί σας και τον χάρτη με τις χώρες  που έχω γαμήσει τουλάχιστον μια γυναίκα !22 διαφορετικές μέτρησα!

Εχεις πολυ πλακα ρε φιλε...

Δεν εχει ξαναγινει αυτο να βαζει ο αλλος χαρτη με τις γκομενες που εχει γαμησει... :S :S :S

Κρατας αρχειο δηλαδη; Με ονοματα, καταγωγη κτλπ; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τις θυμασαι ολες μια προς μια ξεχωριστα και προσπαθεις να γεμισεις το χαρτη;

  :S :S :S
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Τύπε , έχω γνωρίσει πάρα πολύ κόσμο στη ζωή μου. Είμαι καλός στο να μελετώ τις ζωές τους.
Συγκεκριμένο παράδειγμα που το ξέρω καλά, είναι μια δεύτερη ξαδέλφη μου.
Η τύπισα είναι κάπου 1.85, έχει γκρι μάτια , καστανόξανθο μαλλί μπουκλέ και επιδερμίδα που μαυρίζει εύκολα.
Γενικά όταν περπατάει στο δρόμο και τώρα, βλέπεις ότι τη βγάζουν κάντιτς οι τηλεφωνάκηδες του σκοτωμού
για να έχουν ... homework !!!!!

Έχει παντρευτεί έναν κοντό , μαυριδερό , καράφλα , σχεδόν χοντρό
ο οποίος βάφει μηχανάκια , μαύρα, σε ένα υπόγειο της γιαγιάς του.
Δεν έχει χαρτιά, δεν έχει κολλήσει ούτε ένα ένσημο στη ζωή του.
Του τύπου του δίνει χαρτζηλίκι τις περισσότερες μέρες, για να αγοράζει καφέ από το γρηγόρη και τσιγάρα ....

Όποτε τη βλέπω , της λέω να του πάρει τουλάχιστον μια φραπεδιέρα, γιατί τέτοιος μαλάκας δεν αξίζει να αγοράζει καφέ έτοιμο.

Γνωρίζεις ρε φίλε χαρακτήρες, που οι σκηνοθέτες των ταινιών δεν θα μπορούσαν να πλάσουν με τίποτα.

Την μια για τον μονόφθαλμο με το γυάλινο μάτι και τα τσιμπούρια, που τον ήθελαν όλες οι γκόμενες και πέθανε από πρέζα στα 25 του.

Την άλλη με την φαρμακομούνα που πέθανε τρεις άντρες, οι οποίοι δεν γνωρίστηκαν ποτέ αλλά βρέθηκαν μαζί στον ίδιο τάφο.

Την άλλη με την 27χρονη νυχού, η οποία πήρε καινούριο αμάξι και θα σε πήγαινε και βόλτα, εσένα τον μπάρμπα, λες χάθηκαν οι συνομήλικοί της ή οι μικρότεροι από σένα.

Και τώρα αυτήν με το 1,85 ύψος, το καστανόξανθο μπουκλέ μαλλί, που όλος ο αντρικός πληθυσμός παίρνει δουλειά στο σπίτι για πάρτη της κι έχει παντρευτεί τον κοντό, μαυριδερό, χοντρό, καραφλό βαφέα, που βάφει μηχανάκια στη υπόγα και του δίνει χαρτζηλίκι κάθε πρωί, για καφέ και τσιγάρα.

Τέτοιους χαρακτήρες, όχι μόνο οι σκηνοθέτες ταινιών αλλά κι εγώ ούτε στον ύπνο μου δεν θα δω ποτέ.

Δηλώνω εδώ υπεύθυνα, ότι, ΑΝ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΡΕΜΠΕΛΟΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΦΥΛΛΟΒΙΟΣ
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Εχεις πολυ πλακα ρε φιλε...

Δεν εχει ξαναγινει αυτο να βαζει ο αλλος χαρτη με τις γκομενες που εχει γαμησει... :S :S :S

Κρατας αρχειο δηλαδη; Με ονοματα, καταγωγη κτλπ; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τις θυμασαι ολες μια προς μια ξεχωριστα και προσπαθεις να γεμισεις το χαρτη;

  :S :S :S
Είναι μια εφαρμογή που λέγεται «been»  και τη χρησιμοποιούν αυτοί που έχουν ταξιδέψει αρκετά και σημειώνουν που έχουν πάει! Εγώ την χρησιμοποίησα για το τι έχω γαμήσει  :rockon:
Αρχεία με φώτο και βίντεο όλοι έχουν!
Πριν τη ψηφιακή εποχή και για όσες δέχονταν μου άρεσε να κρατάω το στριγκάκι τους!
Έχω καμιά 15αρια σε ένα κουτί με αναμνηστικά από εκείνη την εποχή!
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Γνωρίζεις ρε φίλε χαρακτήρες, που οι σκηνοθέτες των ταινιών δεν θα μπορούσαν να πλάσουν με τίποτα.

Την μια για τον μονόφθαλμο με το γυάλινο μάτι και τα τσιμπούρια, που τον ήθελαν όλες οι γκόμενες και πέθανε από πρέζα στα 25 του.

Την άλλη με την φαρμακομούνα που πέθανε τρεις άντρες, οι οποίοι δεν γνωρίστηκαν ποτέ αλλά βρέθηκαν μαζί στον ίδιο τάφο.

Την άλλη με την 27χρονη νυχού, η οποία πήρε καινούριο αμάξι και θα σε πήγαινε και βόλτα, εσένα τον μπάρμπα, λες χάθηκαν οι συνομήλικοί της ή οι μικρότεροι από σένα.

Και τώρα αυτήν με το 1,85 ύψος, το καστανόξανθο μπουκλέ μαλλί, που όλος ο αντρικός πληθυσμός παίρνει δουλειά στο σπίτι για πάρτη της κι έχει παντρευτεί τον κοντό, μαυριδερό, χοντρό, καραφλό βαφέα, που βάφει μηχανάκια στη υπόγα και του δίνει χαρτζηλίκι κάθε πρωί, για καφέ και τσιγάρα.

Τέτοιους χαρακτήρες, όχι μόνο οι σκηνοθέτες ταινιών αλλά κι εγώ ούτε στον ύπνο μου δεν θα δω ποτέ.

Δηλώνω εδώ υπεύθυνα, ότι, ΑΝ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΡΕΜΠΕΛΟΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΦΥΛΛΟΒΙΟΣ

Τυπε, ο μονοφθαλμος γυαλοματακιας πεθανε μεσα σε γιαπι. :S

Ο αλλος θα πεθανει συντομα μεσα στην υπογα. :S

Οι αλλοι τρεις, ειναι διπλα διπλα στον ιδιο ταφο ενω δεν ειχαν γνωριστει ποτε.  :S

Τελικα οποιος γαμει πεθαινει με αδοξο και απαξιωτικο τροπο εντελως. :S
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Πριν τη ψηφιακή εποχή και για όσες δέχονταν μου άρεσε να κρατάω το στριγκάκι τους!
Έχω καμιά 15αρια σε ένα κουτί με αναμνηστικά από εκείνη την εποχή!
Να κοιτάξεις το κουτί αυτό να είναι χρώματος ροζ με λουκέτο, όπου μόνο εσύ θα έχεις κλειδί και να μην το αγγίζουν λαδωμένα ή γυναικεία χέρια. Είναι η πολιτιστική σου κληρονομιά αυτό το κουτί.

Σαν τα μάτια σου ωρέ!
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
μαθηματα αντρισμου αλλου μεγαλε.
προσεχε μη χεστεις ωστοσο απ το πολυ γαμησι  :tired:

Τομαχώκ είσαι βλασφημος και η οργή του Καπαμαρού Σαββίδη θα σε τιμωρήσει. :S
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Πασα σου εκανε ρε Λακη η κοπελα, κακως που το αφησες ετσι το ολο θεμα και περιμενεις απλα να πεθανει ο ταλαιπωρος βαφεας.

Τύπε ... πιθανόν άλλες μορφές πλάκας να τις ανέχομαι ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΠΕΡΙ ΑΙΜΟΜΕΙΞΙΑΣ !!!!!
Αναφέρθηκα σε δεύτερη ξαδέλφη . Δεν με ενδιαφέρει να πηδήξω δεύτερες ξαδέλφες. Ούτε τρίτες.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.798
Πόντοι
5.406
Με ολη τη φιλικη διαθεση και χωρις καμια προθεση για αντιπαραθεση φιλε θα σου πω τα εξης:

Η εμπειρια σου πανω στο θεμα σλαβες γυναικες, σε ποιο βαθμο ειναι;

Δηλαδη, εχεις ως γκομενες κανονικες σλαβες (οχι επι πληρωμη) ανω του 7 σε ομορφια; Ποσες στο περιπου; Τι ηλικιες; Τι δουλεια εκαναν; Τι μορφωση ειχαν; Ποσο καιρο κρατουσε η ολη φαση με τη καθε μια; Οταν τελειωνε, ποιος το ειχε τελειωσει και γιατι;

Απαντα πρωτα σε αυτα και μετα συνεχιζουμε.

 :hi:
Χρήστο καταλαβαίνω την φιλική σου διάθεση, τα έχω γράψει και πιο παλιά. Και αρκετά έχω πεί στο φόρουμ για μένα.
Ότι και να σου πώ, έχουμε διαφορετικές απόψεις για τις γυναίκες γενικά. Εκπέμπουμε σε άλλο μήκος κύματος.
Εχω συναντήσει κι έχω φάει πολύ σκατό(ανεξαρτήτου εθνικότητας). Σίγουρα όμως την κακία που τις έχουν ποτίσει δεν θα τη βάλω μέσα μου, τις αφήνω να κρατάνε όλα τα αρνητικά για τον εαυτό τους, να συνεχίζουν να είναι  χρησιμοποιημένα κωλόχαρτα  και πάω παρακάτω σαν λευκό χαρτί. Εμπειρία υπάρχει αδελφέ, δεν σου λέω παπάτζες, αλλά είπαμε, δεν θα καθίσω να γράψω και δημόσια όλες μου τις εμπειρίες στο φόρουμ. Μην τρελαθούμε.

 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Γνωρίζεις ρε φίλε χαρακτήρες, που οι σκηνοθέτες των ταινιών δεν θα μπορούσαν να πλάσουν με τίποτα.

Την μια για τον μονόφθαλμο με το γυάλινο μάτι και τα τσιμπούρια, που τον ήθελαν όλες οι γκόμενες και πέθανε από πρέζα στα 25 του.

Την άλλη με την φαρμακομούνα που πέθανε τρεις άντρες, οι οποίοι δεν γνωρίστηκαν ποτέ αλλά βρέθηκαν μαζί στον ίδιο τάφο.

Την άλλη με την 27χρονη νυχού, η οποία πήρε καινούριο αμάξι και θα σε πήγαινε και βόλτα, εσένα τον μπάρμπα, λες χάθηκαν οι συνομήλικοί της ή οι μικρότεροι από σένα.

Και τώρα αυτήν με το 1,85 ύψος, το καστανόξανθο μπουκλέ μαλλί, που όλος ο αντρικός πληθυσμός παίρνει δουλειά στο σπίτι για πάρτη της κι έχει παντρευτεί τον κοντό, μαυριδερό, χοντρό, καραφλό βαφέα, που βάφει μηχανάκια στη υπόγα και του δίνει χαρτζηλίκι κάθε πρωί, για καφέ και τσιγάρα.

Τέτοιους χαρακτήρες, όχι μόνο οι σκηνοθέτες ταινιών αλλά κι εγώ ούτε στον ύπνο μου δεν θα δω ποτέ.

Δηλώνω εδώ υπεύθυνα, ότι, ΑΝ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΡΕΜΠΕΛΟΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΦΥΛΛΟΒΙΟΣ

Το έχω πει πολλές φορές.
Η πραγματικότητα, ξεπερνάει τη φαντασία.


ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΑΠΛΟ.

Πριν 3 μήνες, ποιός θα πίστευε ότι ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΙ SMS ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ !!!!!!


ή ότι θα απαγορευόταν να πάει στο χωριό του !!!!!!


ή ότι θα ήταν κλειστά τα ξενοδοχεία και δεν θα μπορούσε να πάει να μείνει σε ξενοδοχειάρα για το πάσχα !!!!



ΟΛΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΤΩΡΑ.


Από το φθινόπωρο που θα έρθει και η απόλυτη οικονομική καταστροφή
θα συμβούν και άλλες καταστάσεις που έλεγα εγώ
και λέγαν κάτι γαλάζια παπαγαλάκια ότι ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ./
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom