Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (1 μέλη και 52 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.563
Πόντοι
3.656

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Μια μεγάλη χαλάστρα που μας έκανε η καραντίνα, συμβαίνει σε αυτό το νήμα τέτοιες ώρες!
Είναι το ξημέρωμα μετά από τη βραδυνή έξοδο του Σαββάτου που γυρνάνε όλοι απογοητευμένοι και αγάμητοι  από τα μαγαζιά με Ελλεινίδες και γράφουν εδώ αράδες πόνου περιγράφοντας σκηνικά αποτυχίας!
Τέτοια μέρα , τέτοια ώρα θυμώντουσαν και πολλοί σκηνικά  μέσα στην εβδομάδα Ελλεινίδων που φέρθηκαν , αχαρηστα,  αλλαζονικά,  παράλογα και η συζήτηση κρατούσε όλη τη Κυριακή με τις ιστορίες να διαδέχονται η μία την άλλη!
Μου λείπει η κανονικότητα του νήματος Σάββατο ξημερώματα!  :rockon:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Μια μεγάλη χαλάστρα που μας έκανε η καραντίνα, συμβαίνει σε αυτό το νήμα τέτοιες ώρες!
Είναι το ξημέρωμα μετά από τη βραδυνή έξοδο του Σαββάτου που γυρνάνε όλοι απογοητευμένοι και αγάμητοι  από τα μαγαζιά με Ελλεινίδες και γράφουν εδώ αράδες πόνου περιγράφοντας σκηνικά αποτυχίας!
Τέτοια μέρα , τέτοια ώρα θυμώντουσαν και πολλοί σκηνικά  μέσα στην εβδομάδα Ελλεινίδων που φέρθηκαν , αχαρηστα,  αλλαζονικά,  παράλογα και η συζήτηση κρατούσε όλη τη Κυριακή με τις ιστορίες να διαδέχονται η μία την άλλη!
Μου λείπει η κανονικότητα του νήματος Σάββατο ξημερώματα!  :rockon:

Γιατί,περιμένει κανεις να βγάλει γκόμενα Σάββατο βράδυ; :huh:

Να'μασταν σε άλλη χώρα εντάξει,εδώ καλά καλά δεν είναι να βγαίνεις Σάββατο αν είσαι πάνω από 23
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Γιατί,περιμένει κανεις να βγάλει γκόμενα Σάββατο βράδυ; :huh:

Να'μασταν σε άλλη χώρα εντάξει,εδώ καλά καλά δεν είναι να βγαίνεις Σάββατο αν είσαι πάνω από 23
εγω την τελευταια μου γκομενα περσι την εβγαλα σαββατοβραδο που βγηκαμε 1:00 το βραδυ, εγω 38 αυτη 41.
αλλα εσενα δεν θα σου αρεσε γιατι ηταν λεπτη, ξανθια, γαλανοματα, με μικρο σφικτο κωλαρακι αλλα... 1,64 υψος
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
61
Like
3.050
Πόντοι
7.216
Γαμάτη μέρα σήμερα,υπο άλλες συνθήκες θα γινόταν μουνοπανήγυρη έξω.Πιάνει ζέστη και βαράνε οι καύλες κόκκινο,μπουρδέλα κλειστά,έξω βλέπεις μόνο γέρους να περπατάνε,απ'τις λίγες φορές που ζηλεύω όσους έχουν σχέση τέτοια περίοδο,ακόμα και με ελλεεινίδα

Τύπε γουστάρεις μπανιστήρι;
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Μουνοκωλαράκι,ο Σαντ μαν εχει δηλώσει οτι εχει μπράτσα μικρότερα από αυτά των γυναικών,αλλα θέλει μουναρες.

Που να ήξερε όμως οτι ένας αγυμναστος δεν γαμαει μουναρες.Και οτι πρέπει να εισαι και λιγο γυμνασμένος αν θες τέτοιες.
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
Κάποτε σε αυτό το νήμα κάποιος που δεν τον ήξερε καλά έστειλε στον σαντμαν την παρακάτω φώτο! :2funny:
—->

φίλε η τυπισα δεν ειναι ντόπια. Έδω τις έκραξε μεχρι και η ραμόνα
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
εγω την τελευταια μου γκομενα περσι την εβγαλα σαββατοβραδο που βγηκαμε 1:00 το βραδυ, εγω 38 αυτη 41.
αλλα εσενα δεν θα σου αρεσε γιατι ηταν χοντρή, ξανθια, γαλανοματα, με χοντροκωλάρα και... 1,54 υψος

Εννοείται
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.794
Like
744
Πόντοι
96
Γιατί,περιμένει κανεις να βγάλει γκόμενα Σάββατο βράδυ; :huh:

Να'μασταν σε άλλη χώρα εντάξει,εδώ καλά καλά δεν είναι να βγαίνεις Σάββατο αν είσαι πάνω από 23

για κατι τετοια σε λατρευουμε Σαντ Μαναρα :rockon: :rockon:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
τυπε τον επιασε το παραπονο επειδη οσοι εχουν γκομενα εχουν βαρεθει να γαμανε με τη αραντινα :grin:

Με κλειστά μπουρδέλα,αυτοί είναι οι μόνοι που γαμάνε.

Βασικά αυτήν την περίοδο δυο κατηγορίες τον έχουν πιεί,όσοι δεν έχουν γκόμενα και οι παντρεμένοι.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.435
Like
787
Πόντοι
96
Παράδειγμα Ελλεϊνίδας.Ετών 61, με περιουσία , καλό αμάξι , σπίτια και καλό σώμα, αλλά μόνη.Προσπαθούν να της κάνουν κονέ με έναν 65 .Και αντί να πάνε για καφέ για γνωριμία είπε στον κοινό γνωστό τους ότι πριν τον δω θέλω να ξέρω τι δουλειά κανει , αν έχει ακριβό αμάξι , αν έχει και αυτός περιουσία.Μετά πρόσθεσε ότι αυτό το πακέτο το θέλει σε σαραντάρη που ψάχνεται να βρει! :headbang:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.563
Πόντοι
3.656
Παράδειγμα Ελλεϊνίδας.Ετών 61, με περιουσία , καλό αμάξι , σπίτια και καλό σώμα, αλλά μόνη.Προσπαθούν να της κάνουν κονέ με έναν 65 .Και αντί να πάνε για καφέ για γνωριμία είπε στον κοινό γνωστό τους ότι πριν τον δω θέλω να ξέρω τι δουλειά κανει , αν έχει ακριβό αμάξι , αν έχει και αυτός περιουσία.Μετά πρόσθεσε ότι αυτό το πακέτο το θέλει σε σαραντάρη που ψάχνεται να βρει! :headbang:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τυπε νεα ειναι ακομα δεν βιαζεται να παντρευτει    :zombie: :zombie: :zombie:
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.919
Like
1.706
Πόντοι
216
Οι απαίσιες ελλεινίδες είτε θα σου τα κάνουν τσουρέκια μέχρι να σου κάτσουν ή θα στα κάνουν τσουρέκια μετά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom