Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (0 μέλη και 51 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Δεν αποφεύγεις,σε αποφεύγουν,μην μπερδεύεσαι.

Tύπε ... τι σε χαλάει περισσότερο ;;;

Το ότι δεν γαμάς εσύ ή ότι γαμάνε άλλοι μαλάκες ;;;

Τι θα ήθελες περισσότερο να αλλάξει ;;;
Να γαμήσεις εσύ ή να σταματήσουν να γαμάνε οι μαλάκες ;;;
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Tύπε ... τι σε χαλάει περισσότερο ;;;

Το ότι δεν γαμάς εσύ ή ότι γαμάνε άλλοι μαλάκες ;;;

Τι θα ήθελες περισσότερο να αλλάξει ;;;
Να γαμήσεις εσύ ή να σταματήσουν να γαμάνε οι μαλάκες ;;;

Σαβ vs Κλούνει+Πιτ μαζί σε μια βραδιά έξω.
Ποιός λες να έβγαζε τις πιο πολλές μουνάρες?
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
Οχι θα κατσει μεσα στο σπιτι αγαμητη νεα κοπελα επειδη απετυχε στο γαμο της με το μαλακα.
Γιατι τον αποκαλεις κ τον κρινεις μαλακα? Τον ηξερες? Που ξερεις τι παιχτηκε?

Αυθαιρετα συμπερασματα......
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Γιατι τον αποκαλεις κ τον κρινεις μαλακα? Τον ηξερες? Που ξερεις τι παιχτηκε?

Αυθαιρετα συμπερασματα......

Γι'αυτόν,όλοι οι άντρες πλην του ίδιου είναι μαλάκες και θέλει να τους πλακώσει στο ξύλο
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Γιατι τον αποκαλεις κ τον κρινεις μαλακα? Τον ηξερες? Που ξερεις τι παιχτηκε?

Αυθαιρετα συμπερασματα......

Εαν εν ετη 2020 παει και κανει γαμο και παιδια με γυναικα, για εσενα τι ειναι; Πως τον χαρακτηριζεις;
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τυπε, ειναι αηδιαστικο θεαμα να βλεπεις 27 ετων δυο μετρα μαλακα να εχει πιει το ποτο του με καλαμακι και μετα να παιζει με το καλαμακι στα χειλια του σαν καμια γκομενα.

Του ειπα να παει να το κανει αλλου, εβγαλε γλωσσα, φερθηκα οπως του αρμοζει.

 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Ειχα παει παλια σε ενα τραπεζι καλεσμενος (εκαναν τη μαλακια και με καλεσαν ενω ξερουν οτι δεν κραταω τα λογια μου οταν βλεπω μαλακιες).

Σε καποια φαση, μετα το φαγητο, ειχαμε κατσει ολοι μας στο σαλονι και οι γυναικες ηταν στη κουζινα μαζευαν και επιναν τον καφε τους εκει.

Βαλαμε ολοι μας να πιουμε τα ποτα μας (οχι διαλυτικα πινελου  :2funny: :2funny: :2funny:), προσωπικα επιλεγω παντα ειτε ουισκι ειτε βοτκα εαν δεν υπαρχει καποιο μπουκαλι που μου αρεσει.

27 χρονων μαλακας, εβαλε βοτκα σε ψηλο στενο ποτηρι, ριχνει μεσα παγακια, χυμο πορτοκαλι και ΚΑΛΑΜΑΚΙ!!!

Καθομαστε τωρα ολοι στο σαλονι και πινουμε τα ποτα μας και ο τυπος ρουφαει το καλαμακι, το παιζει κιολας στα χειλια του αφου το ειχε πιει.

Του τη λεω μια φορα. Τιποτα. Του λεω να παρει το ποτηρι και να παει εξω στο κηπο να το κανει μονος του αυτο που κανει και οχι μπροστα μου. Δεν με ακουσε. [size=20pt]Του χωνω μια σφαλιαρα επειδη εβγαλε γλωσσα και σηκωθηκα και εφυγα.

[/size] Εχουν γινει κατα καιρους διαφορα τετοια σκηνικα με παρομοιες αφορμες και δεν μπορω να καθομαι και να τα βλεπω. Προτιμω να μη παταω καν, πουθενα. Καλυτερα μονος μου μονο με τα μουνετα. Εχουν γινει τραγικοι ολοι τους.

Τι να πρωτοπει κανεις; Για τη τεμπελια τους; Τη μαλακια τους; Την αμπαλιαση τους στα παντα; Την ανωμαλια τους; Την ανηθικοτητα τους; Το οτι δεν τιμουν το λογο τους στο οτιδηποτε;

Γαματα Λακη. Μαυρα χαλια.

Δεν φταινε οι γυναικες φιλε.

Δες τι υπαρχει γυρω σου, παρατηρησε τους προσεκτικα εναν εναν. Δες το πως ζουν και το πως συμπεριφερονται σε καθε πτυχη της ζωης τους.

Τελος οι αρχιδατοι, πλεον, αρχιδια μονο παντου.


τυπε ο τσακ νορις εισαι και δερνεις τυπους ολη την ωρα;    :S :S :S



giphy.gif
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
Εαν εν ετη 2020 παει και κανει γαμο και παιδια με γυναικα, για εσενα τι ειναι; Πως τον χαρακτηριζεις;

Ως καποιον που εκανε το λαθος να πιστεψει σε αξιες κ αρχες ανυπαρκτες. Αυτα που εμαθε απο τον περιγυρο.
Πληρωσε κ πληρωνει να μαθει.
Καταστραφηκε οικονομικα, ηθικα, κοινωνικα, οικογενειακα.
Ενα ακομη θυμα του νεοδυτικου πολιτισμου.

Θυμα ναι
Αλλα μαλακας οχι
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ως καποιον που εκανε το λαθος να πιστεψει σε αξιες κ αρχες ανυπαρκτες. Αυτα που εμαθε απο τον περιγυρο.
Πληρωσε κ πληρωνει να μαθει.
Καταστραφηκε οικονομικα, ηθικα, κοινωνικα, οικογενειακα.
Ενα ακομη θυμα του νεοδυτικου πολιτισμου.

Θυμα ναι
Αλλα μαλακας οχι

Γιατι σου αρεσει να στρογγυλευεις τις γωνιες ρε φιλε;

Γιατι ειναι θυμα;

Ατυχημα εγινε στο δρομο ή πολεμος και εφαγε ρουκετες στο κωλο;

Τι σκατα δεν καταλαβε; Δεν εβλεπε τα οσα υπηρχαν γυρω του; Ποσο μυαλο θελει; Ποσο απελπισμενος για μουνι ηταν για να μπει σε τετοια κατασταση;
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τρελε, εγω παρηγορια της εδωσα οταν την εδιωξες και αυτη νομιζε οτι ειχαμε σχεση, το πηρε αλλιως ρε γαμωτο.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Τυπε, ειναι αηδιαστικο θεαμα να βλεπεις 27 ετων δυο μετρα μαλακα να εχει πιει το ποτο του με καλαμακι και μετα να παιζει με το καλαμακι στα χειλια του σαν καμια γκομενα.

Του ειπα να παει να το κανει αλλου, εβγαλε γλωσσα, φερθηκα οπως του αρμοζει.
Σε αυτό εγκρίνω! :hi: Το ξύλο τις περισσότερες φορές στρώνει χαρακτήρες!
Και από τον δάσκαλο και από τον πατέρα ή μεγάλο αδερφό και από τους μεγάλους στη πλατεία της γειτονιάς! Από τότε που σταμάτησε , χάλασε και η κοινωνία...
Στη παιδική και εφηβική  ηλικία είχα φάει πολύ ξύλο για τις μαλακίες μου και είχα ρίξει και πολύ στις μαλακίες μικρότερων!  Ποτέ δεν κράτησα κακία σε κάποιον και κανένας δεν μου το κράτησε!
Απο μια ηλικία και μετά Όταν κάποιος κάνει μαλακία πληρώνεται με άλλες πράξεις όπως περιθωριοποίηση που είναι πιο σκληρή και από σφαλιάρες..
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Τρελε, εγω παρηγορια της εδωσα οταν την εδιωξες και αυτη νομιζε οτι ειχαμε σχεση, το πηρε αλλιως ρε γαμωτο.

Ελα ρε εγώ άλλα εμαθα.
Οτι έπεσε σε καταθλιψη μετά το χοντρό ξεφτιλίκι που της εκανες και ορκίστηκε να μη δωσει ξανά το μουνί της σε αλλον άντρα.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Σε αυτό εγκρίνω! :hi: Το ξύλο τις περισσότερες φορές στρώνει χαρακτήρες!
Και από τον δάσκαλο και από τον πατέρα ή μεγάλο αδερφό και από τους μεγάλους στη πλατεία της γειτονιάς! Από τότε που σταμάτησε , χάλασε και η κοινωνία...
Στη παιδική και εφηβική  ηλικία είχα φάει πολύ ξύλο για τις μαλακίες μου και είχα ρίξει και πολύ στις μαλακίες μικρότερων!  Ποτέ δεν κράτησα κακία σε κάποιον και κανένας δεν μου το κράτησε!
Απο μια ηλικία και μετά Όταν κάποιος κάνει μαλακία πληρώνεται με άλλες πράξεις όπως περιθωριοποίηση που είναι πιο σκληρή και από σφαλιάρες..

:hi: :hi: :hi:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ισχυει τυπε, κανω πειραματα πανω στο θεμα και ολα τα αποτελεσματα δειχνουν αυτο που λες.
Κάποτε σε αυτό το νήμα κάποιος που δεν τον ήξερε καλά έστειλε στον σαντμαν την παρακάτω φώτο! :2funny:
—->
 

Συνημμένα

  • 30FA6889-9C0B-4AF7-8E20-300DEE90206D.jpeg
    30FA6889-9C0B-4AF7-8E20-300DEE90206D.jpeg
    17,5 KB · Εμφανίσεις: 17

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom