Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τυπε εχω και αλλα αμαξια, μη κολλας και σε πιανει πανικος.

Στειλε πμ τηλεφωνο να κανονισουμε να σε παω αποψε να δεις καταστασεις που θα γουσταρεις, εχει σημεια με δυνατα μουνακια και παιχνιδι.

Στειλε και παμε αποψε αν θες, θα περασω να σε παρω με αλλο αμαξι μην αγχωνεσαι.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Τυπε εχω και αλλα αμαξια, μη κολλας και σε πιανει πανικος.

Δεν έχεις όμως αμάξι για Εξάρχεια τύπε.
Είμαι σχεδόν σίγουρος.

7eda89f833095fdd7735eb46a2bac34e.jpg


1ab1507564fc67727436eab8e8f3b0f3.jpg


bfb2278f210b3fe525d28c963c3b1a45.jpg


URL]]
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τυπε, τελικα πιστευω οτι σου αρμοζει κατι τετοιο.


Αντε, την επομενη φορα ασε τα μπλα μπλα και περνα στις πραξεις.
 

Hitch

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2020
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Την πικρή μου αλήθεια. Παλιά γαμούσα κάθε βδομάδα, την έπεφτα κάθε μέρα σε διάφορες. Ύστερα, με τα ψυχοφάρμακα που μου γραψαν οι γιατροι λόγω βαρυάς κατάθλιψης δεν έχω όρεξη για φλέρτ κλπ. Άσε που με είχαν χαρακτηρίσει και ως "σεξιστή" κάτι γύναια που εν τέλει δεν τους την είχα πέσει ποτέ. Πλέον, δεν έχω όρεξη για φλερτ, κοιτάζω μόνον τις υποχρεώσεις μου και τα λεφτά που βγάζω τα δίνω για αλκοόλ και εκδιδόμενες.. Το ξέρω, άθλια κατάσταση. Καθόλου αντρίκια, μα έχω πέσει σε μια λούπα μάγκες μου που είναι δύσκολο να βγώ. Και να μου την πέσει κάποια δεν της κάθομαι. Όχι, δεν είμαι πούστης, γουστάρω καργα το μουνάκι, αλλά δεν έχω όρεξη να το κυνηγήσω. Μόνο όταν βρώ κάποια που νομίζω οτι αξίζει. Θέλω να βρώ ξανά τον παλιό μου εαυτό, κι ας γαμούσα και καλές και σαβούρες και καμμένες και έξυπνες. Φτάνει αυτό το αίσθημα της προσωρινής κατάκτησης που τόσο γούσταρα πιό παλιά. Αλλά τώρα, ντεκαβλέ η φάση. Βγαίνω, πίνω και μετά όταν την πέφτω λέω μαλακίες. Ναι, ξέρω, δικό μου είναι το θέμα, αλλά σε κάποιον πρέπει να τα πώ μιάς και ο ψυχολόγος χρεώνει 50 € την ώρα..

Αδερφε μου η ζωη ειναι ομορφη ολοι μας εχουμαι τα δικα μας προβληματα, Για αρχη προσπαθησε να μιωσης το ποτο δεν κανει καλο η αναμειξη με φαρμακα. Προσπαθησε να πας γυμναστιριο η αν δεν μπορεις να πληρωνης γυμναστιριο ξεκινα μονος σου τροχαδι,καμψης κλπ.. θα σε βοηθηση αρκετα η γυμναστικη.

Φιλε θα σου προτεινο δυο βιβλια το προτο ειναι απο συγγραφεα που εχει περασει απο καταθληψη με εχει βοηθηση και εμενα να βγω απο σκοτεινες σκεψης και δρομους, μου τα ειχε προτεινη καποτε ο δικος μου ψυχολογος.

Συγγραφέας/Δημιουργός:HAIG MATT
ΛΟΓΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΖΩΝΤΑΝΟΣ
Εκδότης ΠΑΤΑΚΗΣ

Συγγραφέας/Δημιουργός:PORTER MAX
Η ΘΛΙΨΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΜΕ ΦΤΕΡΑ
Εκδότης ΠΟΛΙΣ

Θα σου αλλουξουν τον τροπο σκεψης σου, καλα εκανες και μιλησες μπορεις ακομα να μιλησης ανοιχτα και σε καποιο δικο σου ατομο χορις ενοχες πιστεψε με θα σου κανει καλο
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.687
Κριτικές
6
Like
11.084
Πόντοι
3.936

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.620
Πόντοι
3.346
Πακιστανός; Προσκύνησες την ημισέλινο δηλαδή. Και διανύεις περίοδο χάριτος εδώ, μέχρι να φορέσεις την μπούρκα.
Παντως μλκ εκανε που πηγε μεχρι την αγγλια να βρει..εχουμε αρκετους εδω.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.900
Like
12.923
Πόντοι
2.606
Την πικρή μου αλήθεια. Παλιά γαμούσα κάθε βδομάδα, την έπεφτα κάθε μέρα σε διάφορες. Ύστερα, με τα ψυχοφάρμακα που μου γραψαν οι γιατροι λόγω βαρυάς κατάθλιψης δεν έχω όρεξη για φλέρτ κλπ. Άσε που με είχαν χαρακτηρίσει και ως "σεξιστή" κάτι γύναια που εν τέλει δεν τους την είχα πέσει ποτέ. Πλέον, δεν έχω όρεξη για φλερτ, κοιτάζω μόνον τις υποχρεώσεις μου και τα λεφτά που βγάζω τα δίνω για αλκοόλ και εκδιδόμενες.. Το ξέρω, άθλια κατάσταση. Καθόλου αντρίκια, μα έχω πέσει σε μια λούπα μάγκες μου που είναι δύσκολο να βγώ. Και να μου την πέσει κάποια δεν της κάθομαι. Όχι, δεν είμαι πούστης, γουστάρω καργα το μουνάκι, αλλά δεν έχω όρεξη να το κυνηγήσω. Μόνο όταν βρώ κάποια που νομίζω οτι αξίζει. Θέλω να βρώ ξανά τον παλιό μου εαυτό, κι ας γαμούσα και καλές και σαβούρες και καμμένες και έξυπνες. Φτάνει αυτό το αίσθημα της προσωρινής κατάκτησης που τόσο γούσταρα πιό παλιά. Αλλά τώρα, ντεκαβλέ η φάση. Βγαίνω, πίνω και μετά όταν την πέφτω λέω μαλακίες. Ναι, ξέρω, δικό μου είναι το θέμα, αλλά σε κάποιον πρέπει να τα πώ μιάς και ο ψυχολόγος χρεώνει 50 € την ώρα..
η ζωή έχει ανηφόρες και κατηφόρες μάζεψε τα κουρέλια σου και ξαναανεβα είναι η φυσική ροή των πραγμάτων
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Δεν υπαρχει φυσικη ροη των πραγματων σε αυτες τις περιπτωσεις και καταστασεις.

Εμαθες να πιλοταρεις μεσω υπολογιστη και ξαφνικα σε πετανε μεσα σε κανονικο αεροπλανο που ειναι σε πτηση.

Πανικος, αγχος, στρες, ανασφαλειες.

Αυτο συνεβη, δεν ηταν ετοιμος για αυτο που επακολουθησε και απλα τον ισοπεδωσε.

Ευτυχως που δεν βρεθηκε και σε γερα παιχνιδια ο ανθρωπος, παλι καλα. Δεν θα το αντεχε, δεν θα μπορουσε να το διαχειριστει και η κατασταση θα ηταν πολυ πιο ασχημη.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.620
Πόντοι
3.346
Τωρα που ημουν εξω με παρεα..ενας μας ειπε οτι κρεμαστηκε μια γυναικα που ηξερε αλβανικης καταγωγης παντρεμενη με ελληνα.Δεν ειπε το λογο γιατι μαλλον δεν θα το εμαθαν ακομα.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Βλέπεις πόσοι μιλάνε σήμερα με πουστέ φωνές και φέρονται τελείως γυναικεία,παλιά θα τους πλάκωναν κανονικά άμα ήταν έτσι.Τώρα είναι περίπου μόδα.

Πάντως υπάρχει και η άλλη όψη.Πολλοί απ'αυτούς με τις φωνούλες και τα πουστρέ κουρεματάκια,τα έχουν με μουνάκια που ο 30+ χαζεύει τον κώλο τους.Έχουν την τύχη οι συνομήλικες να θέλουν μόνο αυτούς και όχι όπως παλιά που θέλανε μεγαλύτερους,πιο ώριμους κλπ
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
εγω θα φαω τη φοιτητρια και την παρεα της


εχει μια φιλη π μου τη μπαινει επειδη ειμαι μεγαλυτερος εχει γκομενο αυτη αλλα μ στελνει τη φωνουλα της


ειναι να μη χωθεις σε παρεα με πιτσιρικες

μετα τις εξουσιαζεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom