Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Nαι περιμεναμε τον αγγλο απ το Φιερι με το οξυζενε στο μαλλι να μας πει..
Που τον χυλοπιτιαζαν στο PoL live.. και ειχε γινει πιπα σε ολο πανελληνιο και οχι μονο..  :S

:thumbsup:
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Τι να πω ρε τυπε, δες ποια παντρευτηκε, ποια τον παρατησε και ποια παρακαλαει να μην τον αφησει!
3αρι στην καλυτερη περιπτωση!

Τουλαχιστον η Ευρυδικη με την οποια τα ειχε παλια,
ηταν ωραια γκομενιτσα.
Αυτη οντως ειναι ενα δραμα...
Καλος μαλακας κι αυτος...
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.335
Πόντοι
1.056
Το ότι σε αυτή τη χώρα, με την πιο πάνω αναλογία αντρών - γυναικών που έγραψες, και με επιπλέον δεδομένο ότι εκτός από τις ντόπιες υπάρχουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΕΣ άλλες εθνότητες οι γυναίκες των οποίων έχουν καλύτερη εμφάνιση, προσποιούνται καλύτερη συμπεριφορά, ΚΙ ΟΜΩΣ οι Ελλεηνίδες δεν γαμιούνται, δεν σε κάνει να συνειδητοποιήσεις αυτό που έχει αποδειχτεί με έρευνα;
Όπως έδειξε έρευνα της ΕΜΑΣ (Εταιρία Μελέτης Ανθρώπινης Σεξουαλικότητας), του Ανδρολογικού Ινστιτούτου και του Ινστιτούτου Σεξουαλικής Υγείας της Γυναίκας, το 69% των Ελληνίδων φαίνεται να είναι χωρίς σύντροφο. Σύμφωνα με την συγκεκριμένη έρευνα σχεδόν 7 στις 10 ελληνίδες, έχουν περιστασιακή σεξουαλική ζωή, και μάλιστα το 75% είναι σε ηλικία 25-34 χρόνων. Επίσης, το 60% του δείγματος δήλωσε ότι καταφεύγει στην αυτοϊκανοποίηση, ενώ το 22,4% έχει να κάνει σεξ από έξι μήνες έως και ένα χρόνο. Το 17,4%, δε, απέχει από την ερωτική συνεύρεση από ένα έως δύο χρόνια. Συγχρόνως, μία στις τρεις γυναίκες (30%) παραδέχεται ότι δεν είναι μονογαμική..... Αυτά για τη θερμότητα των Ελληνίδων. Ξινές κι αγάμητες.  πηγή
Εγω έχω μια απορία. Αν όπως λέει η έρευνα η πλειοψηφία των γυναικών στην Ελλάδα μένουν αγάμητες, πως προκύπτει το νούμερο των 300.000 με 350.000 εκτρώσεων ΕΤΗΣΙΩΣ στην Ελλάδα από Ελληνίδες σε αναπαραγωγική ηλικία; Δεν είναι οξύμωρο; Μήπως η αλήθεια είναι κάπου στη μέση; Ούτε το νούμερο των εκτρώσεων ειναι αληθές, αλλά ούτε και η συγκεκριμένη έρευνα του ανδρολογικού ινστιτούτου. Η συγκεκριμένη έρευνα μου θυμίζει την έρευνα ενός καθηγητή της Παντείου ότι οι Ελληνίδες φοιτήτριες γαμιούνται με μία τυρόπιτα. Πίπες δηλαδή.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Εγω έχω μια απορία. Αν όπως λέει η έρευνα η πλειοψηφία των γυναικών στην Ελλάδα μένουν αγάμητες, πως προκύπτει το νούμερο των 300.000 με 350.000 εκτρώσεων ΕΤΗΣΙΩΣ στην Ελλάδα από Ελληνίδες σε αναπαραγωγική ηλικία; Δεν είναι οξύμωρο; Μήπως η αλήθεια είναι κάπου στη μέση; Ούτε το νούμερο των εκτρώσεων ειναι αληθές, αλλά ούτε και η συγκεκριμένη έρευνα του ανδρολογικού ινστιτούτου. Η συγκεκριμένη έρευνα μου θυμίζει την έρευνα ενός καθηγητή της Παντείου ότι οι Ελληνίδες φοιτήτριες γαμιούνται με μία τυρόπιτα. Πίπες δηλαδή.

Από που κι ως που είναι οξύμωρο; Κάποιες γαμιούνται σαν σκυλιά, όταν τις πιέζουν οι ορμόνες τους. Αλλά κι αυτές με ξινίλα το κάνουν και γεμάτες ενοχές. Εγώ έφερνα πουτάνα από το τρίγωνο στο σπίτι μου για βίζιτα κι όταν περνάγαμε μπροστά από Εκκλησία, σταυροκοπιότανε. Κι όσο για την έρευνα που αναφέρεις, δείξε μου το λινκ. Θέλω όμως λινκ που να γράφει ποιος Καθηγητής την έκανε και πότε, όχι από δημοσιογράφο της πούτσας, και μετά συζητάμε. Όχι στον αέρα, αλλιώς δεν είσαι αξιόπιστος 
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Εγω έχω μια απορία. Αν όπως λέει η έρευνα η πλειοψηφία των γυναικών στην Ελλάδα μένουν αγάμητες, πως προκύπτει το νούμερο των 300.000 με 350.000 εκτρώσεων ΕΤΗΣΙΩΣ στην Ελλάδα από Ελληνίδες σε αναπαραγωγική ηλικία; 

Αυτές είναι όλες κάτω των 18,γαμιούνται ακάποτα στα σχολεία και στις τουαλέτες με χασικλήδες,Αλβανούς και γενικά όλους τους προβληματικούς
 

BruceDickWayne

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2020
Μηνύματα
111
Like
62
Πόντοι
1
Το ότι σε αυτή τη χώρα, με την πιο πάνω αναλογία αντρών - γυναικών που έγραψες, και με επιπλέον δεδομένο ότι εκτός από τις ντόπιες υπάρχουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΕΣ άλλες εθνότητες οι γυναίκες των οποίων έχουν καλύτερη εμφάνιση, προσποιούνται καλύτερη συμπεριφορά, ΚΙ ΟΜΩΣ οι Ελλεηνίδες δεν γαμιούνται, δεν σε κάνει να συνειδητοποιήσεις αυτό που έχει αποδειχτεί με έρευνα;
Όπως έδειξε έρευνα της ΕΜΑΣ (Εταιρία Μελέτης Ανθρώπινης Σεξουαλικότητας), του Ανδρολογικού Ινστιτούτου και του Ινστιτούτου Σεξουαλικής Υγείας της Γυναίκας, το 69% των Ελληνίδων φαίνεται να είναι χωρίς σύντροφο. Σύμφωνα με την συγκεκριμένη έρευνα σχεδόν 7 στις 10 ελληνίδες, έχουν περιστασιακή σεξουαλική ζωή, και μάλιστα το 75% είναι σε ηλικία 25-34 χρόνων. Επίσης, το 60% του δείγματος δήλωσε ότι καταφεύγει στην αυτοϊκανοποίηση, ενώ το 22,4% έχει να κάνει σεξ από έξι μήνες έως και ένα χρόνο. Το 17,4%, δε, απέχει από την ερωτική συνεύρεση από ένα έως δύο χρόνια. Συγχρόνως, μία στις τρεις γυναίκες (30%) παραδέχεται ότι δεν είναι μονογαμική..... Αυτά για τη θερμότητα των Ελληνίδων. Ξινές κι αγάμητες.  πηγή
Ολο μαλακιες γραφει αυτο το ανδρολογικο ινστιτουτο.Μια χαρα τον παιρνουν οι Ελληνιδες.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Προβληματικοι ειναι αυτοι που δεν γαμανε τυπε, οχι αυτοι που γαμανε τη μια μετα την αλλη.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Εχεις τυφλωθει απο το μισος τη κακια και τη ψυχικη σου μιζερια και λες χοντραδες, ξυπνα.
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.335
Πόντοι
1.056
Αυτές είναι όλες κάτω των 18,γαμιούνται ακάποτα στα σχολεία και στις τουαλέτες με χασικλήδες,Αλβανούς και γενικά όλους τους προβληματικούς
Στις ανήλικες έχω διαβάσει ότι το νούμερο των εκτρώσεων ανέρχεται στις 40.000 περίπου ετησίως (αν είναι σωστά τα νούμερα και όχι πίπες).
Οι υπόλοιπες εκτρώσεις αφορούν ενήλικες γυναίκες σε αναπαραγωγική ηλικία. Αν προσθέσεις και το ποσοστο των γυναικών που παίρνουν το χάπι της επόμενης ημέρας και είναι από τα υψηλότερα στην Ευρώπη σύμφωνα με στοιχεία που δίνουν τα φαρμακεία, ποιες είναι οι Ελληνίδες που μένουν αγάμητες; Γιατί δεν είναι όλες βόδια, υπάρχουν και πάρα πολλές που κάνουν σεξ με προφύλαξη. 
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.794
Like
743
Πόντοι
96
μαστιγωνει με σκληρες αληθειες ο Sad man
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Στις ανήλικες έχω διαβάσει ότι το νούμερο των εκτρώσεων ανέρχεται στις 40.000 περίπου ετησίως (αν είναι σωστά τα νούμερα και όχι πίπες).
Οι υπόλοιπες εκτρώσεις αφορούν ενήλικες γυναίκες σε αναπαραγωγική ηλικία. Αν προσθέσεις και το ποσοστο των γυναικών που παίρνουν το χάπι της επόμενης ημέρας και είναι από τα υψηλότερα στην Ευρώπη σύμφωνα με στοιχεία που δίνουν τα φαρμακεία, ποιες είναι οι Ελληνίδες που μένουν αγάμητες; Γιατί δεν είναι όλες βόδια, υπάρχουν και πάρα πολλές που κάνουν σεξ με προφύλαξη. 

Μπορεί να έχει και παντρεμένες μέσα που γκαστρώνονται απ'τους γκόμενους ή από αφεντικά και προισταμένους τους
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Γιατι γινεται αυτη η συζητηση;
Αφου υπαρχουν ερευνες που ρωτανε απ ευθειας ανωνυμα τις γκομενες ποσο καιρο εχουν να γαμηθουν, με τι συχνοτητα γαμιουνται, κλπ

Πιάσατε τις εκτρώσεις για να πάτε απο Αθηνα-Λαμια μεσω Παρισιου;
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Προβληματικοι ειναι αυτοι που δεν γαμανε τυπε, οχι αυτοι που γαμανε τη μια μετα την αλλη.

Στα σχολεία οι προβληματικοί είναι που τραβάνε,όποια ψάχνεται να πηδηχτεί μ'αυτούς θα το κάνει.Και φυσικά πού μυαλό για καπότες
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Εσυ τους λες προβληματικους.

Αυτοι που δεν γαμανε και ειναι γεματοι κομπλεξ-μισος-κακια-ζηλοφθονια-ψυχωσεις ειναι οι προβληματικοι τυπε.

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Εχεις ακομα απωθημενα και τραυματικα σκηνικα απο το γυμνασιο-λυκειο τυπε που ετρωγες τα ακυρα-λεμονια βροχη...μπαμ κανεις απο χιλιομετρα.

Για αυτο βγαζεις μισος και κακια για οσους γαμανε και για τις κοπελες.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
στον ερωτικο τομεα αναφερομαι οτι ειστε ανεπαρκειςς


Καμία γυναίκα ποτέ δεν μπόρεσε να με καλύψει κατά αποκλειστικότητα.
Και ας λένε μαλακίες, όσοι ΨΑΧΝΟΥΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ,
ότι οι γυναίκες στα μπουρδέλα πάνε με 250 την ημέρα. ΠΑΝΕ ΝΑΙ , ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΝΟΜΑ και το 90% είναι του 3λεπτου.
Το ανελέητο σκληρό γαμήσι διαρκείας, τις εξουθενώνει όλες.
Άλλες τα παίζουν στα πρώτα 5-10. Άλλες τον πρώτο μήνα. Άλλες τον πρώτο χρόνο.
Άλλες στα 3-4 χρόνια.

Γι'αυτό το λόγο η γυναίκα μου, αποδέχτηκε να πηγαίνω με άλλες. Δεν επαρκεί μόνη της. Δεν με καλύπτει.
Από μία ωριμότητα πέραν της ηλίθιας εφηβείας, το δέχονται όλες, όταν διαπιστώσουν ότι θα πρέπει να τρώνε 4-5 γαμήσια την ημέρα.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Εχεις ακομα απωθημενα και τραυματικα σκηνικα απο το γυμνασιο-λυκειο τυπε που ετρωγες τα ακυρα-λεμονια βροχη...μπαμ κανεις απο χιλιομετρα.

Για αυτο βγαζεις μισος και κακια για οσους γαμανε και για τις κοπελες.

Εδώ που τα λέμε ... τι να παινέψει ρε φίλε ;;;
Το μαλάκα που έπαιζει μπάσκετ στο λύκειο , στην εφηβική ομάδα του παγκρατίου ;
Και τον γούσταρε η μαλακισμένη ξανθιά ;;;
99.999% , ούτε αυτός έγινε ο Τζόρνταν , ούτε αυτή η ζωή λάσκαρη.
Αυτός έγινε βοηθός μπογιατζή που πλένει τα πινέλα και αυτή βοηθός νυχούς.

ή να παινέψει το μαλάκα που κουβάλαγε τα βαρέλια μπύρας σε καφετέρια του κερατσινίου
και τον γουστάραν οι γκόμενες ; αυτός ακόμη βαρέλια κουβαλάει και οι γκόμενες μοιράζουν φυλλάδια στους δρόμους ......
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
70
Πόντοι
16
Εδώ που τα λέμε ... τι να παινέψει ρε φίλε ;;;
Το μαλάκα που έπαιζει μπάσκετ στο λύκειο , στην εφηβική ομάδα του παγκρατίου ;
Και τον γούσταρε η μαλακισμένη ξανθιά ;;;
99.999% , ούτε αυτός έγινε ο Τζόρνταν , ούτε αυτή η ζωή λάσκαρη.
Αυτός έγινε βοηθός μπογιατζή που πλένει τα πινέλα και αυτή βοηθός νυχούς.

ή να παινέψει το μαλάκα που κουβάλαγε τα βαρέλια μπύρας σε καφετέρια του κερατσινίου
και τον γουστάραν οι γκόμενες ; αυτός ακόμη βαρέλια κουβαλάει και οι γκόμενες μοιράζουν φυλλάδια στους δρόμους ......
ολες αυτες και αυτοι που αναφερεσαι υποτιμητικα για για την δουλεια που κανουν
ειναι κλασεις ανωτερες και ανωτεροι απο κατι χαιβανια που εκλεισαν το μαγαζι τους γιατι ηταν εντελως αχρηστοι και τρωνε τα ετοιμα του μπαμπα και της μαμας που τους αφησαν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom