Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (0 μέλη και 58 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.794
Like
743
Πόντοι
96
Τύπε ... ο Χ τύπος είναι άνδρας ... δηλαδή ανήκει στο 40% του πληθυσμού ...
αυτές που παραπονιέται ότι δεν του κάθονται , είναι οι γυναίκες ,
ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ 55% ΤΟΥ ΠΛΉΘΥΣΜΟΥ ...
(είναι και ένα 5% πούστηδες).

Αν το 55% του πληθυσμού ΑΔΥΑΝΤΕΙ ΝΑ ΒΟΛΕΨΕΙ ΤΟ ... 40% , σημαίνει ότι έχει ΜΙΑ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ.
Απλή αριθμητική είναι !

Δεν είναι δυνατόν ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΝΑ ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΟΛΕΣ
ΚΑΙ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΑ , ΜΕ ΚΑΛΟΥΣ
ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟΥΣ ΑΝΔΡΕΣ , ΟΙ ΜΙΣΟΙ ΝΑ ΜΗ ΓΑΜΑΝΕ ...

Δεν βγαίνουν τα νούμερα ρε φίλε.
Αριθμητική είναι !

κανονας του 80/20 ρε ζελικαρα

ο ιδιος μηχανισμος που υπαρχει στον καπιταλισμο
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
κανονας του 80/20 ρε ζελικαρα

ο ιδιος μηχανισμος που υπαρχει στον καπιταλισμο
Επειδή είσαι άσχετος,
στον κόσμο του χρήματος είναι 90/10.
Δηλ, το 90% των assets το έχει το top 10%. Real estate, hedge funds, bonds, stocks
Και αυτό το 10% γίνεται συνεχώς πλουσιότερο χάρη στο 8ο θαύμα του κόσμου..
Compound interest.

Learn Life
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Οι πιο πολλες μια χαρα γλεντανε τη ζωη τους, απλα δεν το δινουν στον οποιο τους τη πεσει. Καλα κανουν. Εσυ δηλαδη θα γαμουσες οποια σου την επεφτε; Εχουν τη δυνατοτητα της επιλογης και το δινουν εκει που γουσταρουν.

Οι γυναίκες μπορεί να πάνε πχ 3-4 μαζί διακοπές,να βγάζουν σέλφι μόνες τους,να χορεύουν μόνες τους,να μην γαμηθούν με κανέναν και στο τέλος θα λένε ότι περάσανε σούπερ.

Αν πάει άντρας διακοπές μαζί με άλλους 3 και δεν γαμήσει,θα πει ότι πέρασε καλά;Άμα το πει,σημαίνει ότι ή είναι ασέξουαλ ή κρυφόπουστας.

Τί εννοώ;Το σεξ δεν το γουστάρουν πολλές ελλεεινίδες,δεν το έχουν νο 1 όπως οι άντρες,το έχουν κάπου τεταρτοπέμπτο και γι'αυτό οι πιο πολλές τελικά δεν γαμιούνται καθόλου ή γαμιούνται μόνο αν πετύχουν καναν υποψήφιο γαμπρό.
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Τύπε ... ο Χ τύπος είναι άνδρας ... δηλαδή ανήκει στο 40% του πληθυσμού ...
αυτές που παραπονιέται ότι δεν του κάθονται , είναι οι γυναίκες ,
ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ 55% ΤΟΥ ΠΛΉΘΥΣΜΟΥ ...
(είναι και ένα 5% πούστηδες).

Αν το 55% του πληθυσμού ΑΔΥΑΝΤΕΙ ΝΑ ΒΟΛΕΨΕΙ ΤΟ ... 40% , σημαίνει ότι έχει ΜΙΑ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ.
Απλή αριθμητική είναι !

Δεν είναι δυνατόν ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΝΑ ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΟΛΕΣ
ΚΑΙ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΑ , ΜΕ ΚΑΛΟΥΣ
ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟΥΣ ΑΝΔΡΕΣ , ΟΙ ΜΙΣΟΙ ΝΑ ΜΗ ΓΑΜΑΝΕ ...

Δεν βγαίνουν τα νούμερα ρε φίλε.
Αριθμητική είναι !

Αν το 40% του πληθυσμού είναι άνδρες και το 55% γυναίκες, αυτό σημαίνει ότι στον κάθε ένα άνδρα που γουστάρει και μπορεί, αντιστοιχεί περίπου μιάμιση γυναίκα.

Πάρε τώρα χαρτί και μολύβι και σημείωνε. Από τον ανδρικό πληθυσμό μπορούμε κάλλιστα να αφαιρέσουμε τις εξής κατηγορίες:

1) Γκέι, τραβεστί, τρανσέξουαλ και λοιπά, οι οποίοι αποτελούν ένα τρομακτικό ποσοστό και δεν αγγίζουν γυναίκες. Το πολύ πολύ να βγούνε μαζί τους για ψώνια, αλλά κοκό γιοκ. Τα παιδιά αυτά βοηθάν πολύ την κατάσταση και θα έπρεπε να τα ευγνωμονούμε, αλλά δυστυχώς ο περισσότερος κόσμος, το μόνο που ξέρει είναι να κατεβάζει τον αντίχειρα όπως ο καίσαρας στην αρένα. Μακρύ θέμα αυτό.

2) Πιστούς παντρεμένους, οι οποίοι κρατάν την 1 για τον εαυτό τους και το υπόλοιπο 0,5, το δωρίζουν σε εμάς και ας είναι καλά τα παιδιά. Είναι μια κατηγορία για την οποία οι απόψεις διίστανται για το αν είναι πολλοί ή λίγοι. Προσωπικά τους δίνω μεγάλο ποσοστό, αλλά στο χαρτί σου, εσύ μπορείς να σημειώσεις ότι θες.

3) Κλινικά ανίκανους, όπως άνθρωποι με αναπηρικά καροτσάκια, αδυναμία στύσης, προβλήματα προστάτη (φτου, μακριά από μας) και ευνούχοι. Δε μένω πολύ εδώ, γιατί δεν φταίνε σε τίποτα οι δύσμοιροι.

4)Ορκισμένους στην αγαμία, όπως δεσποτάδες, μοναχοί, ασκητές, σαολίν, σαμάνοι, βουδιστές, γκουρού και δεν συμμαζεύεται. Τα παλικάρια το φιλοσοφήσανε και ξεψαχνίσαν πτυχές της ψυχής τους (ζωγραφίζω ο κερατάς), που τους υπαγόρευε να αποτάξουν οτιδήποτε σωματικό. Πράγμα που εμείς δεν θα καταλάβουμε ποτέ, προφανώς επειδή δεν κατέχουμε την δική τους σοφία και υπομονή. Ευτυχώς που η φύση μας προίκισε με αυτήν την έλλειψη.

5) Περιορισμένους κοινωνικά, δηλαδή φυλακισμένους, έγκλειστους σε ψυχιατρεία, ζαβούς κ.τ.λ. Τώρα θα μου πεις ότι υπάρχουν και αντίστοιχες γυναίκες. Όσον αφορά τους φυλακισμένους η σχέση είναι 2 άντρες προς 1 γυναίκα περίπου πράγμα που ενισχύει τα συμπεράσματά μου. Για τους διανοητικά καθυστερημένους ένα θα πω: Όλο και κάποιος θα βρεθεί στο χωριό να τακτοποιήσει την καημένη τη Γιαννούλα, αλλά ποιά γυναίκα θα δεχόταν να κοιμηθεί με τον ζαβό τον Βασιλάκη?

6) Επαγγελματικά απομακρυσμένους φαροφύλακες έχω, κάποιους που πήραν τα βουνά έχω, Νοτιοασιάτες που τρώνε όλη τους τη ζωή στη θάλασσα έχω και γαύρο έχω.
Να βάλω και κάτι υποχόνδριους με τη σωματική επαφή?
Να βάλω και αυτούς που βρίσκονται στο μεταίχμιο αλλαγής φύλου?

Που καταλήγουμε? Με τους δικούς μου πρόχειρους υπολογισμούς, αφαιρώντας κάθε τι ελαφρυντικό (τύπους με χαρέμια και τέτοια), η σχέση ανέρχεται σε 3 με 4 γυναίκες για κάθε άντρα που γουστάρει και μπορεί. Άρα ακολουθούν τα παρακάτω γλυκόπικρα συμπεράσματα:

1) Εκτιμώ ότι ο Σαββίδης πηδάει ταυτόχρονα εφτά γυναίκες.

2) Έχουμε στοιχεία στα χέρια μας για να στηρίξουμε την πολυγαμία για τους άντρες. Αν με διαβάζει αυτή τη στιγμή ο αρχιεπίσκοπος, πρέπει να δείξει την αρμόζουσα κατανόηση.

3) Η φράση "Δεν μπορώ σήμερα αγάπη μου, πρέπει να βγω με την γκόμενα", πρέπει να πάψει να αποτελεί λόγο εκνευρισμού, σύγχυσης, σύγκρουσης και εχθροπραξιών. Το αντίθετο -αν αντιστρέψουμε τους ρόλους- διώκεται αυστηρώς και δια ροπάλου.

4) Όταν την  πέφτεις σε κάποια και αυτή σου λέει: "Δεν μπορώ είμαι με κάποιον" την λες να αφήσει τα σάπια και την παραπέμπεις κατευθείαν στην παρούσα ανάρτησή μου.

5) Είμαι περίεργος να δω τι θα βγάλει η επόμενη απογραφή πληθυσμού.

Υ.Γ. Το παρόν δεν έχει σκοπό να θίξει, να προσβάλλει ή να προκαλέσει κανέναν εκτός από τις γυναίκες φυσικά. Όλες οι κατηγορίες αναφέρθηκαν απλά και μόνο για να δείξουν την έκταση του φαινομένου και να αναλύσουν περαιτέρω την αριθμητική και τα νούμερα του φυλόβιου.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Αν το 40% του πληθυσμού είναι άνδρες και το 55% γυναίκες, αυτό σημαίνει ότι στον κάθε ένα άνδρα που γουστάρει και μπορεί, αντιστοιχεί περίπου μιάμιση γυναίκα.

Πάρε τώρα χαρτί και μολύβι και σημείωνε. Από τον ανδρικό πληθυσμό μπορούμε κάλλιστα να αφαιρέσουμε τις εξής κατηγορίες:

1) Γκέι, τραβεστί, τρανσέξουαλ και λοιπά, οι οποίοι αποτελούν ένα τρομακτικό ποσοστό και δεν αγγίζουν γυναίκες. Το πολύ πολύ να βγούνε μαζί τους για ψώνια, αλλά κοκό γιοκ. Τα παιδιά αυτά βοηθάν πολύ την κατάσταση και θα έπρεπε να τα ευγνωμονούμε, αλλά δυστυχώς ο περισσότερος κόσμος, το μόνο που ξέρει είναι να κατεβάζει τον αντίχειρα όπως ο καίσαρας στην αρένα. Μακρύ θέμα αυτό.

2) Πιστούς παντρεμένους, οι οποίοι κρατάν την 1 για τον εαυτό τους και το υπόλοιπο 0,5, το δωρίζουν σε εμάς και ας είναι καλά τα παιδιά. Είναι μια κατηγορία για την οποία οι απόψεις διίστανται για το αν είναι πολλοί ή λίγοι. Προσωπικά τους δίνω μεγάλο ποσοστό, αλλά στο χαρτί σου, εσύ μπορείς να σημειώσεις ότι θες.

3) Κλινικά ανίκανους, όπως άνθρωποι με αναπηρικά καροτσάκια, αδυναμία στύσης, προβλήματα προστάτη (φτου, μακριά από μας) και ευνούχοι. Δε μένω πολύ εδώ, γιατί δεν φταίνε σε τίποτα οι δύσμοιροι.

4)Ορκισμένους στην αγαμία, όπως δεσποτάδες, μοναχοί, ασκητές, σαολίν, σαμάνοι, βουδιστές, γκουρού και δεν συμμαζεύεται. Τα παλικάρια το φιλοσοφήσανε και ξεψαχνίσαν πτυχές της ψυχής τους (ζωγραφίζω ο κερατάς), που τους υπαγόρευε να αποτάξουν οτιδήποτε σωματικό. Πράγμα που εμείς δεν θα καταλάβουμε ποτέ, προφανώς επειδή δεν κατέχουμε την δική τους σοφία και υπομονή. Ευτυχώς που η φύση μας προίκισε με αυτήν την έλλειψη.

5) Περιορισμένους κοινωνικά, δηλαδή φυλακισμένους, έγκλειστους σε ψυχιατρεία, ζαβούς κ.τ.λ. Τώρα θα μου πεις ότι υπάρχουν και αντίστοιχες γυναίκες. Όσον αφορά τους φυλακισμένους η σχέση είναι 2 άντρες προς 1 γυναίκα περίπου πράγμα που ενισχύει τα συμπεράσματά μου. Για τους διανοητικά καθυστερημένους ένα θα πω: Όλο και κάποιος θα βρεθεί στο χωριό να τακτοποιήσει την καημένη τη Γιαννούλα, αλλά ποιά γυναίκα θα δεχόταν να κοιμηθεί με τον ζαβό τον Βασιλάκη?

6) Επαγγελματικά απομακρυσμένους φαροφύλακες έχω, κάποιους που πήραν τα βουνά έχω, Νοτιοασιάτες που τρώνε όλη τους τη ζωή στη θάλασσα έχω και γαύρο έχω.
Να βάλω και κάτι υποχόνδριους με τη σωματική επαφή?
Να βάλω και αυτούς που βρίσκονται στο μεταίχμιο αλλαγής φύλου?

Που καταλήγουμε? Με τους δικούς μου πρόχειρους υπολογισμούς, αφαιρώντας κάθε τι ελαφρυντικό (τύπους με χαρέμια και τέτοια), η σχέση ανέρχεται σε 3 με 4 γυναίκες για κάθε άντρα που γουστάρει και μπορεί. Άρα ακολουθούν τα παρακάτω γλυκόπικρα συμπεράσματα:

1) Εκτιμώ ότι ο Σαββίδης πηδάει ταυτόχρονα εφτά γυναίκες.

2) Έχουμε στοιχεία στα χέρια μας για να στηρίξουμε την πολυγαμία για τους άντρες. Αν με διαβάζει αυτή τη στιγμή ο αρχιεπίσκοπος, πρέπει να δείξει την αρμόζουσα κατανόηση.

3) Η φράση "Δεν μπορώ σήμερα αγάπη μου, πρέπει να βγω με την γκόμενα", πρέπει να πάψει να αποτελεί λόγο εκνευρισμού, σύγχυσης, σύγκρουσης και εχθροπραξιών. Το αντίθετο -αν αντιστρέψουμε τους ρόλους- διώκεται αυστηρώς και δια ροπάλου.

4) Όταν την  πέφτεις σε κάποια και αυτή σου λέει: "Δεν μπορώ είμαι με κάποιον" την λες να αφήσει τα σάπια και την παραπέμπεις κατευθείαν στην παρούσα ανάρτησή μου.

5) Είμαι περίεργος να δω τι θα βγάλει η επόμενη απογραφή πληθυσμού.

Υ.Γ. Το παρόν δεν έχει σκοπό να θίξει, να προσβάλλει ή να προκαλέσει κανέναν εκτός από τις γυναίκες φυσικά. Όλες οι κατηγορίες αναφέρθηκαν απλά και μόνο για να δείξουν την έκταση του φαινομένου και να αναλύσουν περαιτέρω την αριθμητική και τα νούμερα του φυλόβιου.

Βάλε όμως και γυναίκες αιώνιες παρθένες,ανοργασμικές,asexual,θρησκούσες ή με υπερβολικά υψηλά στάνταρτς που περιμένουν τον πρίγκηπα και αραχνιάζει το μουνί τους.
Συν φόλες,μπαζόλες,φάλαινες,φρικιά που δε θέλει κανένας.Συν λεσβίες,ανδροπρεπείς,νταλικιέρηδες φάση?Πόσες είναι αυτές?
Συν γριές κτλ?
Οπότε και το υλικό για άντρες πολύ περιορισμένο είναι.
Βασικά ένας άντρας που αρνείται να ρίξει τα στάνταρτς του και θέλει να γαμήσει εφτάρι και πάνω πρέπει να μοχθήσει πάρα πολύ.Ακόμα και για γκόμενες ίσης εμφάνισης και στάτους με αυτόν είναι πάρα πολύ δύσκολο.
Βασικά είναι σχεδόν αδύνατο να γαμήσει ίση γκόμενα με αυτόν εμφανισιακά,οικονομικά και κοινωνικά.
Αν θέλει εμφάνιση στη γκόμενα πρέπει να κάνει εκπτώσεις σε όλα τα υπόλοιπα.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Αν το 40% του πληθυσμού είναι άνδρες και το 55% γυναίκες, αυτό σημαίνει ότι στον κάθε ένα άνδρα που γουστάρει και μπορεί, αντιστοιχεί περίπου μιάμιση γυναίκα.

Πάρε τώρα χαρτί και μολύβι και σημείωνε. Από τον ανδρικό πληθυσμό μπορούμε κάλλιστα να αφαιρέσουμε τις εξής κατηγορίες:

1) Γκέι, τραβεστί, τρανσέξουαλ και λοιπά, οι οποίοι αποτελούν ένα τρομακτικό ποσοστό και δεν αγγίζουν γυναίκες. Το πολύ πολύ να βγούνε μαζί τους για ψώνια, αλλά κοκό γιοκ. Τα παιδιά αυτά βοηθάν πολύ την κατάσταση και θα έπρεπε να τα ευγνωμονούμε, αλλά δυστυχώς ο περισσότερος κόσμος, το μόνο που ξέρει είναι να κατεβάζει τον αντίχειρα όπως ο καίσαρας στην αρένα. Μακρύ θέμα αυτό.

2) Πιστούς παντρεμένους, οι οποίοι κρατάν την 1 για τον εαυτό τους και το υπόλοιπο 0,5, το δωρίζουν σε εμάς και ας είναι καλά τα παιδιά. Είναι μια κατηγορία για την οποία οι απόψεις διίστανται για το αν είναι πολλοί ή λίγοι. Προσωπικά τους δίνω μεγάλο ποσοστό, αλλά στο χαρτί σου, εσύ μπορείς να σημειώσεις ότι θες.

3) Κλινικά ανίκανους, όπως άνθρωποι με αναπηρικά καροτσάκια, αδυναμία στύσης, προβλήματα προστάτη (φτου, μακριά από μας) και ευνούχοι. Δε μένω πολύ εδώ, γιατί δεν φταίνε σε τίποτα οι δύσμοιροι.

4)Ορκισμένους στην αγαμία, όπως δεσποτάδες, μοναχοί, ασκητές, σαολίν, σαμάνοι, βουδιστές, γκουρού και δεν συμμαζεύεται. Τα παλικάρια το φιλοσοφήσανε και ξεψαχνίσαν πτυχές της ψυχής τους (ζωγραφίζω ο κερατάς), που τους υπαγόρευε να αποτάξουν οτιδήποτε σωματικό. Πράγμα που εμείς δεν θα καταλάβουμε ποτέ, προφανώς επειδή δεν κατέχουμε την δική τους σοφία και υπομονή. Ευτυχώς που η φύση μας προίκισε με αυτήν την έλλειψη.

5) Περιορισμένους κοινωνικά, δηλαδή φυλακισμένους, έγκλειστους σε ψυχιατρεία, ζαβούς κ.τ.λ. Τώρα θα μου πεις ότι υπάρχουν και αντίστοιχες γυναίκες. Όσον αφορά τους φυλακισμένους η σχέση είναι 2 άντρες προς 1 γυναίκα περίπου πράγμα που ενισχύει τα συμπεράσματά μου. Για τους διανοητικά καθυστερημένους ένα θα πω: Όλο και κάποιος θα βρεθεί στο χωριό να τακτοποιήσει την καημένη τη Γιαννούλα, αλλά ποιά γυναίκα θα δεχόταν να κοιμηθεί με τον ζαβό τον Βασιλάκη?

6) Επαγγελματικά απομακρυσμένους φαροφύλακες έχω, κάποιους που πήραν τα βουνά έχω, Νοτιοασιάτες που τρώνε όλη τους τη ζωή στη θάλασσα έχω και γαύρο έχω.
Να βάλω και κάτι υποχόνδριους με τη σωματική επαφή?
Να βάλω και αυτούς που βρίσκονται στο μεταίχμιο αλλαγής φύλου?

Που καταλήγουμε? Με τους δικούς μου πρόχειρους υπολογισμούς, αφαιρώντας κάθε τι ελαφρυντικό (τύπους με χαρέμια και τέτοια), η σχέση ανέρχεται σε 3 με 4 γυναίκες για κάθε άντρα που γουστάρει και μπορεί. Άρα ακολουθούν τα παρακάτω γλυκόπικρα συμπεράσματα:

1) Εκτιμώ ότι ο Σαββίδης πηδάει ταυτόχρονα εφτά γυναίκες.

2) Έχουμε στοιχεία στα χέρια μας για να στηρίξουμε την πολυγαμία για τους άντρες. Αν με διαβάζει αυτή τη στιγμή ο αρχιεπίσκοπος, πρέπει να δείξει την αρμόζουσα κατανόηση.

3) Η φράση "Δεν μπορώ σήμερα αγάπη μου, πρέπει να βγω με την γκόμενα", πρέπει να πάψει να αποτελεί λόγο εκνευρισμού, σύγχυσης, σύγκρουσης και εχθροπραξιών. Το αντίθετο -αν αντιστρέψουμε τους ρόλους- διώκεται αυστηρώς και δια ροπάλου.

4) Όταν την  πέφτεις σε κάποια και αυτή σου λέει: "Δεν μπορώ είμαι με κάποιον" την λες να αφήσει τα σάπια και την παραπέμπεις κατευθείαν στην παρούσα ανάρτησή μου.

5) Είμαι περίεργος να δω τι θα βγάλει η επόμενη απογραφή πληθυσμού.

Υ.Γ. Το παρόν δεν έχει σκοπό να θίξει, να προσβάλλει ή να προκαλέσει κανέναν εκτός από τις γυναίκες φυσικά. Όλες οι κατηγορίες αναφέρθηκαν απλά και μόνο για να δείξουν την έκταση του φαινομένου και να αναλύσουν περαιτέρω την αριθμητική και τα νούμερα του φυλόβιου.

Οι γυναικες ειναι περισσοτερες στον πλανητη για τον μονο λογο οτι ζουνε 5 χρονια περισσοτερο απο τους αντρες κατα μεσο ορο

Επισης οι οποιεσδηποτε στατιστικες παραθετεις, εχουνε βαθμο επιπτωσης στη γαμευσιμοτητα ενος ανδρα, 0.01%

Αντιθετα, αλλοι παραγοντες οπως ποσο ομορφος, μορφωμενος, θαραλλεος, λεφτας, πετυχημενος, κλπ εχουνε βαθμο επιπτωσης 10-20% ο καθενας, δηλαδη 2000 περισσοτερο
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Εγώ πάντως όσους έχω δει σε κύκλο Ελλάδα έχουν γκόμενες ή συζύγους μία έως τρεις μονάδες κατώτερες εμφανισιακά και οικονομικά από τους ίδιους και είναι και ευχαριστημένοι.
Να δω κάποιον φτωχό και άσχημο με μουνάρα και πλουσία πάνω από τα κυβικά του δεν έχει τύχει.
Το αντίθετο να δεις φτωχή και άσχημη με ωραίο και πλούσιο είναι πολύ συνηθισμένο.
Γερμανία είναι λίγο πιο εξισορροπημένα δηλαδή οι Γερμανοί έχουν γκόμενες μια μονάδα κατώτερες εμφανισιακά και οικονομικά το πολύ.Μερικοί έχουν και λίγο ανώτερες εμφανισιακά ή οικονομικά πάντως γενικώς τα ζευγάρια ταιριάζουν,στα ίδια κυμαίνονται πάνω κάτω.Ούτε ωραίους με μπουρούχες θα δεις ούτε ωραίες με τέρατα και χοντρούς ή παππούδες.
Βέβαια είναι και οι γκόμενες ανδροπρεπείς και σοβαρές Γερμανία και δεν υπάρχει ανθρωπιστική προσέγγιση.Βλέπουν τη σχέση σα δούναι και λαβείν σα συμβόλαιο με όρους,υποχρεώσεις και δικαιώματα από τις δύο πλευρές.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Εγώ πάντως όσους έχω δει σε κύκλο Ελλάδα έχουν γκόμενες ή συζύγους μία έως τρεις μονάδες κατώτερες εμφανισιακά και οικονομικά από τους ίδιους και είναι και ευχαριστημένοι.
Να δω κάποιον φτωχό και άσχημο με μουνάρα και πλουσία πάνω από τα κυβικά του δεν έχει τύχει.
Το αντίθετο να δεις φτωχή και άσχημη με ωραίο και πλούσιο είναι πολύ συνηθισμένο.
Γερμανία είναι λίγο πιο εξισορροπημένα δηλαδή οι Γερμανοί έχουν γκόμενες μια μονάδα κατώτερες εμφανισιακά και οικονομικά το πολύ.Μερικοί έχουν και λίγο ανώτερες εμφανισιακά ή οικονομικά πάντως γενικώς τα ζευγάρια ταιριάζουν,στα ίδια κυμαίνονται πάνω κάτω.Ούτε ωραίους με μπουρούχες θα δεις ούτε ωραίες με τέρατα.

Το πιο συνηθισμενο ζευγαρι στην Ελλαδα ειναι μετριος δημοσιος υπαλληλος (ενστολος, κλπ) με εμφανισιμη ανεργη ελληνιδα

Και οι δυο χαρουμενοι και τα πεθερικα, γονεις, γενικα ολοι ικανοποιημενοι με τον πετυχημενο γαμο των παιδιων
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Ελλάδα όντως βλέπεις και μουνάρες με χάλιες τελείως και ωραίους με θεόμπαζα.Πιο πολύ το δεύτερο βέβαια.
Γερμανία τα ζευγάρια είναι ισορροπημένα,ωτραίος με ωραία,πλούσιος με πλούσια,χάλιας με μπάζο,χοντρός με χοντρή κτλ.
Σλαβικές χώρες είναι τρελό mismatch,βλέπεις τρωγλοδύτες τελείως με υπερμοντέλα που είναι αδιαννόητο να δεις τέτοια ζευγάρια δυτικό ή μεσογειακό κόσμο.
Βέβαια σλαβικές χώρες υπάρχει τεράστιο mismatch αντρών γυναικών,είναι γενετικό το θέμα.Βλέπεις π.χ. τον αδερφό της μουνάρας και είναι εμφανισιακά για τον πούτσο ο τύπος.Ενώ Ελλάδα ή Δύση συνήθως ο αδερφός είναι ισάξιος ή ανώτερος εμφναισιακά από τη γκόμενα.
Γενικά σλαβικές χώρες κάπως οι άντρες βγαίνουν γενετικά για τον πούτσο ενώ οι γκόμενες υπερβολικά ωραίες και αυτό θεωρείται φυσιολογικό εκεί,το παίρνουν σα δεδομένο.Σα να λέμε οτι οι γκόμενες έχουν μουνί.Εκεί το βλέπουν αυτοννόητο οι γκόμενες οτι οι γυναίκες είναι πολύ πιο ωραίες και οι άντρες κακάσχημοι,έτσι έχουν συνηθίσει.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Οτι να ναι παλι, ανοιξε το κουτακι με τις παπαροθεωριες για ακομα μια φορα.

 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Όχι τύπε, οι Κοζάκοι είναι  ωραίοι...
 

Συνημμένα

  • B5909CE3-6BB4-40AD-9774-FF52D478CE3E.jpeg
    B5909CE3-6BB4-40AD-9774-FF52D478CE3E.jpeg
    118,4 KB · Εμφανίσεις: 15

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αν το 40% του πληθυσμού είναι άνδρες και το 55% γυναίκες, αυτό σημαίνει ότι στον κάθε ένα άνδρα που γουστάρει και μπορεί, αντιστοιχεί περίπου μιάμιση γυναίκα.

Πάρε τώρα χαρτί και μολύβι και σημείωνε. Από τον ανδρικό πληθυσμό μπορούμε κάλλιστα να αφαιρέσουμε τις εξής κατηγορίες:

1) Γκέι, τραβεστί, τρανσέξουαλ και λοιπά, οι οποίοι αποτελούν ένα τρομακτικό ποσοστό και δεν αγγίζουν γυναίκες. Το πολύ πολύ να βγούνε μαζί τους για ψώνια, αλλά κοκό γιοκ. Τα παιδιά αυτά βοηθάν πολύ την κατάσταση και θα έπρεπε να τα ευγνωμονούμε, αλλά δυστυχώς ο περισσότερος κόσμος, το μόνο που ξέρει είναι να κατεβάζει τον αντίχειρα όπως ο καίσαρας στην αρένα. Μακρύ θέμα αυτό.

2) Πιστούς παντρεμένους, οι οποίοι κρατάν την 1 για τον εαυτό τους και το υπόλοιπο 0,5, το δωρίζουν σε εμάς και ας είναι καλά τα παιδιά. Είναι μια κατηγορία για την οποία οι απόψεις διίστανται για το αν είναι πολλοί ή λίγοι. Προσωπικά τους δίνω μεγάλο ποσοστό, αλλά στο χαρτί σου, εσύ μπορείς να σημειώσεις ότι θες.

3) Κλινικά ανίκανους, όπως άνθρωποι με αναπηρικά καροτσάκια, αδυναμία στύσης, προβλήματα προστάτη (φτου, μακριά από μας) και ευνούχοι. Δε μένω πολύ εδώ, γιατί δεν φταίνε σε τίποτα οι δύσμοιροι.

4)Ορκισμένους στην αγαμία, όπως δεσποτάδες, μοναχοί, ασκητές, σαολίν, σαμάνοι, βουδιστές, γκουρού και δεν συμμαζεύεται. Τα παλικάρια το φιλοσοφήσανε και ξεψαχνίσαν πτυχές της ψυχής τους (ζωγραφίζω ο κερατάς), που τους υπαγόρευε να αποτάξουν οτιδήποτε σωματικό. Πράγμα που εμείς δεν θα καταλάβουμε ποτέ, προφανώς επειδή δεν κατέχουμε την δική τους σοφία και υπομονή. Ευτυχώς που η φύση μας προίκισε με αυτήν την έλλειψη.

5) Περιορισμένους κοινωνικά, δηλαδή φυλακισμένους, έγκλειστους σε ψυχιατρεία, ζαβούς κ.τ.λ. Τώρα θα μου πεις ότι υπάρχουν και αντίστοιχες γυναίκες. Όσον αφορά τους φυλακισμένους η σχέση είναι 2 άντρες προς 1 γυναίκα περίπου πράγμα που ενισχύει τα συμπεράσματά μου. Για τους διανοητικά καθυστερημένους ένα θα πω: Όλο και κάποιος θα βρεθεί στο χωριό να τακτοποιήσει την καημένη τη Γιαννούλα, αλλά ποιά γυναίκα θα δεχόταν να κοιμηθεί με τον ζαβό τον Βασιλάκη?

6) Επαγγελματικά απομακρυσμένους φαροφύλακες έχω, κάποιους που πήραν τα βουνά έχω, Νοτιοασιάτες που τρώνε όλη τους τη ζωή στη θάλασσα έχω και γαύρο έχω.
Να βάλω και κάτι υποχόνδριους με τη σωματική επαφή?
Να βάλω και αυτούς που βρίσκονται στο μεταίχμιο αλλαγής φύλου?

Που καταλήγουμε? Με τους δικούς μου πρόχειρους υπολογισμούς, αφαιρώντας κάθε τι ελαφρυντικό (τύπους με χαρέμια και τέτοια), η σχέση ανέρχεται σε 3 με 4 γυναίκες για κάθε άντρα που γουστάρει και μπορεί. Άρα ακολουθούν τα παρακάτω γλυκόπικρα συμπεράσματα:

1) Εκτιμώ ότι ο Σαββίδης πηδάει ταυτόχρονα εφτά γυναίκες.

2) Έχουμε στοιχεία στα χέρια μας για να στηρίξουμε την πολυγαμία για τους άντρες. Αν με διαβάζει αυτή τη στιγμή ο αρχιεπίσκοπος, πρέπει να δείξει την αρμόζουσα κατανόηση.

3) Η φράση "Δεν μπορώ σήμερα αγάπη μου, πρέπει να βγω με την γκόμενα", πρέπει να πάψει να αποτελεί λόγο εκνευρισμού, σύγχυσης, σύγκρουσης και εχθροπραξιών. Το αντίθετο -αν αντιστρέψουμε τους ρόλους- διώκεται αυστηρώς και δια ροπάλου.

4) Όταν την  πέφτεις σε κάποια και αυτή σου λέει: "Δεν μπορώ είμαι με κάποιον" την λες να αφήσει τα σάπια και την παραπέμπεις κατευθείαν στην παρούσα ανάρτησή μου.

5) Είμαι περίεργος να δω τι θα βγάλει η επόμενη απογραφή πληθυσμού.

Υ.Γ. Το παρόν δεν έχει σκοπό να θίξει, να προσβάλλει ή να προκαλέσει κανέναν εκτός από τις γυναίκες φυσικά. Όλες οι κατηγορίες αναφέρθηκαν απλά και μόνο για να δείξουν την έκταση του φαινομένου και να αναλύσουν περαιτέρω την αριθμητική και τα νούμερα του φυλόβιου.


Σε πάω !
ΤΙΤΑΝΑΣ.
Μέγιστος.
Ογκόλιθος.
Είσαι ο άνθρωπός μου!

Δηλώνω ευθαρσώς , χωρίς κανέναν ενδοιασμό και έχοντας πλήρη συναίσθηση όσων λέω
ΟΤΙ


Είμαι ρεμπελότυπος !
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Βάλε όμως και γυναίκες αιώνιες παρθένες,ανοργασμικές,asexual,θρησκούσες ή με υπερβολικά υψηλά στάνταρτς που περιμένουν τον πρίγκηπα και αραχνιάζει το μουνί τους.
Συν φόλες,μπαζόλες,φάλαινες,φρικιά που δε θέλει κανένας.Συν λεσβίες,ανδροπρεπείς,νταλικιέρηδες φάση?Πόσες είναι αυτές?
Συν γριές κτλ?
Οπότε και το υλικό για άντρες πολύ περιορισμένο είναι.
Βασικά ένας άντρας που αρνείται να ρίξει τα στάνταρτς του και θέλει να γαμήσει εφτάρι και πάνω πρέπει να μοχθήσει πάρα πολύ.Ακόμα και για γκόμενες ίσης εμφάνισης και στάτους με αυτόν είναι πάρα πολύ δύσκολο.
Βασικά είναι σχεδόν αδύνατο να γαμήσει ίση γκόμενα με αυτόν εμφανισιακά,οικονομικά και κοινωνικά.
Αν θέλει εμφάνιση στη γκόμενα πρέπει να κάνει εκπτώσεις σε όλα τα υπόλοιπα.

Ο άνδρας μπορεί να ανέβει εύκολα.
Δεν είναι χοντρός, ντύνεται καλά , χτίζει 2 γερά μπράτσα , καλά ρούχα , έτοιμος.
Και έχει και το παραμύθι .
Αν είναι 7/10 , έχει επιλογές 6ράκια και ταληράκια.
Από 7 και πάνω, λίγες, πραγματικά.

Αν γαμάει πολλές πουτάνες όμως, ανεβαίνει ψυχολογικά.
Γίνεται ο Τζέγκις Χαν των σχέσεων και του καμακιού.
Δεν μασάει τίποτε.
Το μόνο που τον σταματάει είναι ο ποινικός κώδικας.
Μπορεί να οργώνει όλη μέρα τους δρόμους και να την πέφτει συνέχεια.

Σύμμαχός του η ΗΛΙΘΙΟΜΑΡΑ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ.
Πολλές μουνάρες , έχουν το ρετιρέ ακατοίκητο.
Ψοφάνε για μαλακία και παραμύθι. Τις φλομώνεις.
Και θερίζεις.
 

propiosalic

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Λοιπον τα εχουμε πει και τα εχουμε ξαναπει..
οι γυναικες εχουν καταντησει αντρες γτ οι αντρες ειναι ανεπαρκεις
οποτε η καθε γυναικα επρεπε να γινει ο αντρας της ζωης της για να ανταπεξελθει

Παρολα αυτα, ειναι μεχρι να πεσεις πανω στο καταλληλο ατομο και να κουμπωσεις..
να βρεις δλδ τον αντρα που θα εκμαιευσει τη γυναικεια φυση σου και θα την υπερυψωσει..
Οταν συμβει αυτο τοτε ξεκιναει κατι πολυ ομορφο και μετα ειναι στο χερι των ιδιων να το διατηρησουν και να το δυναμωσουν καθημερινα με πολυ αγαπη, σεβασμο και ορεξη.

Ολα τα αλλα ειναι μανταλακια για τους συναισθηματικα αναπηρους.

Πριν 50 χρόνια που δεν εργαζόταν η γυναίκα και εξαρτούσε την επιβίωση της απο τον άντρα δεν υπήρχε αγάμητος άντρας και δεν υπήρχαν και χοντρές γυναίκες. Το 99% των γυναικών λεπτές ,ηθικές που θαύμαζαν τον άντρα τον κουβαλητή. Ροκφελερ και Ροτσιλντ χρηματοδότησαν το φεμινιστικό κινημα για να διαλύσουν την οικογένεια και το κατάφεραν. Διαζύγια παντου, παιδιά να μεγαλώνουν με χωρισμένους γονείς γεμάτα ψυχολογικά προβλήματα. Ολο και λιγότεροι παντρευονται και γυναικες και άντρες ειναι δυστυχισμένοι.

Η είσοδος της γυναίκας στην εργασία και το δικαίωμα ψήφου διέλυσαν την ευτυχία και την χαρά στον κόσμο. Οι Αρχαιοι Αθηναίοι που στην ουσία δημιούργησαν τον πολιτισμό ήξεραν ποια ηταν η θέση της γυναίκας. Να είναι στον γυναικωνίτη, να μην εργάζεται, να μην μορφώνεται, να μην ψηφίζει, να μην εχει περιουσία. Δηλαδή δεν υπήρχαν pentagiotises στην αρχαια Αθηνα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom