Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 73 άτομα (0 μέλη και 73 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Καλά :cheesy:
να μαθεις καλύτερα και να τα πεις και σε μας ( carrier path  ;))
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
  Τωρα που γυρισα  μου ετυχαν 2-3 περιπτωσεις απο παρεα(Χαλανδρι/Μαρουσι)..

  ΕΕ και συ τι θες και ΒΠ!!!
  Λέμε για τις γυναικες αλλα και μεις τα ιδια κανουμε. Αν μας πει καμια ειαι αισθητικος/κορδελιαστρα την κανουμε με ελαφρα!!!!  Θελουμε ΒΠ την γκομενα (και μουνάρα)αλλα να την κυκλοφορουμε και να την πηδαμε σε αμαξι 15ετίας!!!!!!!!!!!
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ δεν παει!!!

    την 23χρονη κρατα την σε επαφη. Μια χαρα σε ηλικια ειναι και με κανα μπινελίκι αναβουν τα αιματα ! Μήπως θα την παντρευτεις??????????

Τελικα αντρες γυναικες κουβαλάμε απο μικροι το κυνηγι της καλοπαντρειας!!!!!
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1


Λυπαμαι η παρεα ετυχε και μενει Χαλανδρι..

Τι να τους κανω !! Να τους βαλω να μετακομισουν...!!

Εξαλλου με βλεπω αργα η γρηγορα στην συνταξη ..μαζι με τον Πουτιν...

Η να κανω σε λιγο Διερμηνεια στα Ρωσικα  στα group που θα οργανοθουν σε αυτο στο site gia
Ρωσικο Τουρισμο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Παιδια δεν λεω οτι θελουν Porsche ολες οι Ελληνιδες προς Θεου..!!

Προσωπικα  Δουλευα σε Ξενοδοχεια  και εβγαινα με Ξενες..
Μετα πηγα Εξωτερικο..

Τωρα που γυρισα  μου ετυχαν 2-3 περιπτωσεις απο παρεα(Χαλανδρι/Μαρουσι)..

οι οποιες:

  1) H μια 32 χρ ηθελε  να ημουν Brand Manager ..(Κανω ιδιαιτερα Αγγλικα )
     και ημουν νεος στην Ελλαδα οταν την γνωρισα..
     Μου την επεσε ολο το σοι ..Ποτε θα βρω μια δουλεια καλη ..με Prestige..κτλ..
     
     Η πλακα ειναι οτι  μια μετρια ειχε και απαιτησεις..και μενει σε ενα
     σε ενα απλο δυαρι


  2) Η αλλη 36 χρ (μετρια)...ηθελε  Σφακιανακη..


  3) Η τριτη 23 χρ  (ωραια)  σε γρατζουνισμα του αυτοκινητου της
     κατεβηκε κατω και ειπε..σε ευγενικο ζευγαρι.

     Να σας γαμησω την Παν..για   ναι η οχι..??

     Δεν με ξαναειδε..(με νταληκιεριδες  δεν εχω μαθει να βγαινω)..

     Ασεβης ..και ολο τσαμπουκα..(Με το περιστροφο στο χερι)..

   
γι αυτο και εγω της Ελληνιδες της αποφευγω.ειναι χαμενος χρονος να συναντιεσαι μαζι τους......
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
μας το πες δημητρακης.. γι αυτο κ μενεις φορεβερ εντ εβερ ρωσσια... δεν παιρνεις κ τον ις758468 μαζι σου να ηρεμησει? καλο θα κανεις σε εναν βασανισμενο ανθρωπο *P
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366

bigbaby

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
2
Πόντοι
1
Δηλαδή για να καταλάβω:
Αν καθόμαστε στην παραλία και βλέπουμε μια Ελληνίδα   και μια Ρωσίδα να πνίγονται στη θάλασα, ποιά θα τρέξουμε να σώσουμε;
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Υπάρχει μόνον ένα μικρό προβληματάκι, ότι το University of Sydney ΔΕΝ δίνει MBA:



 Ποιος το ελεγε.....ποιος το ελεγε ....ποιος το ελεγε....και σε πιο θρεντ;    

 "Εκει που η κουβεντα παει ρολοι,εμφανιζετε ο voltaire45 και η αληθεια αποκτα αλλο νοημα"


 Γεια σου ρε Βολταιρε....εισαι καταλυτης


 
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Δηλαδή για να καταλάβω:
Αν καθόμαστε στην παραλία και βλέπουμε μια Ελληνίδα   και μια Ρωσίδα να πνίγονται στη θάλασα, ποιά θα τρέξουμε να σώσουμε;
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Το να σώσεις την Ελληνίδα είναι έγκλημα κατά της ανθρωπότητας.
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Δηλαδή για να καταλάβω:
Αν καθόμαστε στην παραλία και βλέπουμε μια Ελληνίδα   και μια Ρωσίδα να πνίγονται στη θάλασα, ποιά θα τρέξουμε να σώσουμε;
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Θα πάω στη Ρωσσίδα φωνάζωντας ΑΕΕΕΕΡΑ
                   
3491735116
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Δηλαδή για να καταλάβω:
Αν καθόμαστε στην παραλία και βλέπουμε μια Ελληνίδα   και μια Ρωσίδα να πνίγονται στη θάλασα, ποιά θα τρέξουμε να σώσουμε;
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Το να σώσεις την Ρωσίδα είναι ευεργεσία υπέρ της ανθρωπότητας.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Ωπα ωπα Τσολια μου!!!Καμενος ειμαι εγω επειδη εισεπραξα μια αρνητικη εμπειρια απο μια κοπελα που ηθελε απλα να παιξει μαζι μου?Παραθετω αυτα που ειπες γαι τη δικη σου εμπειρια στο ποστ 178 του θρεντ:''η δικιά μου εμπειρία για να έρθουμε και στο θέμα μας περισσότερο δν έχει τελειώσει ακόμι... και αυτό γιατί δεν θέλω εγώ να την τελειώσω. .. και αυτό γιατί βλέπω να συμβαίνει αυτό που είπα και πιο πάνω... κάποιος προηγήθηκε και τα έκανε σκατά... άρχισαν οι προκαταλήψεις της... τα περίεργα... και δεν συμαζεύεται. λοιπόν δεν είμαι εδώ να το παίξω σωτήρας  αλλά για να βοηθήσω εκείνη... μπρορεί να μην είναι γραφτο να είμαι με αυτήν αλλά τουλάχιστον θα της δώσω να καταλάβει ότι η ζωή έχει τέτοια και αργότερα μπορεί να βρει αυτόν που αναζητεί και να τον διώκει επειδή φοβάται.. αλλά μπορεί να την ξαναπάθει.. ζωή είναι αυτή και έχει εκπλήξεις.'' 
      Κι εχω να σου πω το εξης:Οταν μια κοπελια ΔΕΝ θελει να κανει σχεση με καποιον του λεει ακριβως αυτα που ειπε και σε σενα...αν πραγματι ηθελε απο τη μια να ειναι μαζι σου , απο την αλλη ομως ειχε αρνητικα βιωματα και προκαταληψεις δεν θα σου ελεγε οτι δεν ειναι ετοιμη για σχεση αυτη την περιοδο λογω της κακης προηγουμενης σχεσης που ειχε(που αυτο μπορει και να αληθευει)γιατι αυτο αυτοματως θα σε απομακρυνει υπο νορμαλ συνθηκες και γι αυτο στο λεει κιολας...εσυ ομως εκει επιμονος να τη ριξεις και καλα κανεις κατ εμε...αλλα αυτο που σε καθιστα ΚΑΜΜΕΝΟ δεν ειναι τοσο οτι συνεχιζες οταν εγραφες το ποστ σου τουλαχιστον να τη φλερταρεις και να την πολιορκεις,αλλα οτι σε επεισε περα πασης αμφιβολιας οτι 'εχει προκαταληψεις απο την προηγουμενη σχεση που τα εκανε σκατα'
    Απο τον τροπο που γραφεις φαινεσαι επιπλεον και αφελης στο τετραγωνο,μοιαζεις να επενδυεις συναισθηματικα σε αυτη την κοπελα(η οποια μπορει πχ να ειναι ακομη ερωτευμενη με τον πρωην της και να ψιλοπαιζει κι εσενα για να κερδισει credits η αυτοπεποιθηση της)...και να μαντεψω την εκβαση?Αν τελικα την εκανες δικη σου,αυτο σου κοστισε παραπανω απ οσα στο τελος πηρες μιας και στη σχεση πλεον 'απομυθοποιηθηκαν'ολα και ειπες 'μα καλα,γι αυτην εγω εκανα ετσι?'η το πιθανοτερο να μην  εγινε τιποτα και να φερεις τραυματα στην ψυχη σου βαθια που δεν θα τα εξωτερικεψεις ποτε γιατι φοβασαι μη χαρακτηριστεις απο τον εαυτο σου και τους αλλους 'καμμενος':Ε,λοιπον ειναι πολυ αργα...ΗΔΗ εισαι!!!Περιμενουμε λοιπον απο σενα τη συνεχεια με νεο θρεντ και τιτλο:'Τι τρεχει επιτελους με αυτες τις Ελεεινιδες 2'... :P
Όχι δεν πρόκειται να δεις τέτοιου είδους θρεντ από εμένα γιατί απλώςδεν θέλω να θάψω καμία ελληνίδα ούτε καν αυτές που με κοροιδεψαν.... κάθε μία που με απορρίπτει κακό κάνει στον εαυτό της γιατί δεν θα δει ποτέ τον "κήπο" που κρύβω μέσα μου για εκέινη(ποτέ δεν έχω σκοπό να πηδήξω και να φύγω όπως κάνουν πολλοί).Τα έχω πολύ καλά με τον εαυτό μου για να κάθομαι να κλαίγομαι μέσα σε ένα θρεντ και να βρίζω 4-5 εκ ελληνίδες επειδή μου φταίει μία, που στο κάτω κάτω εμένα προσωπικά δεν μου φταίει καμία, ούτε καν αυτές που με πλήγωσαν. Σημασία έχει να ζεις την κάθε μέρα σου σαν να είναι η τελευταία κάθε φορά, αυτό κάνω εδώ και καιρό και περνάω τέλεια σε πληροφορώ ... και δεν σκέφτομαι αν με απέρριψε καμία ή όχι.

Και σωστά το είπες ... ναι είμαι καμένος και μου αρέσει να καίγομαι(δεν την πέφτω στην κάθε τυχαία... πρέπει να μου κάνει κλικ κάποιοα για να της την πέσω) και να ρισκάρω αλλά ποτέ μα ποτέ αυτό δεν θα τις βάλω όλες στο ίδιο τσουβάλι, κάθε μία είναι διαφορετική αλλά και ξεχωριστή.

και για την συγκεκριμένη υπόθεση έχει λάβει τέλος... γιατί, ή όλες φοβούνται να τις προσέχουν και να νοιάζονται για αυτές... η είμαι πάρα πολύ μπάζο... ή είμαι πάρα πολύ μαλάκας ... ή είμαι όλα αυτά και άλλα πολλά παραπάνω... αλλά εγώ ξέρω μέσα μου ότι ήμουν ειλικρινής από την αρχή, σταθερός στα θέλω μου και ο νους μου δεν ήταν να πηδήξω και να εξαφανιστώ


Τα έχω βρει με τον εαυτό μου... κάθε φορά που μου έρχονται αναμνήσεις από τέτοια θέμτατα κάθομαι και σκέφτομαι που έκανα λάθος.. αν έκανα κάποιο λάθος ζητώ συγνώμη και προσπαθώ να το διορθώσω.

Υ.Γ. κάθε φορά που διαβάζω ποστ δικά μου στα οποία αναφέρομαι σε τέτοιο θέμα μου έρχονται ωραίες αναμνήσεις... και έτσι πρέπει να μείνουν γιατί με τιμάει που ένιωθα νιώθω και θα συνεχίσω να νιώθω κατα αυτόν τον τρόπο... και με τιμάει επίσης που κάθε φορά είναι ένας ξεχωριστός άνθρωπος που δέχεται τα δικά μου αισθήματα.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
κ αν δεν καταλαβαινες ποια ειναι ποια? θα ρωταγες πρωτα? χα χα

τι? επεσε ωσαν χαρτινος πυργος ο μυθος του "ειμαι θεος ηλιος καλοκαιρινος κ δεν μ εχουν εκτιμησει σωστα οι ελληνιδες"? κριμα... κ τωρα τι θα κανουμε χωρις τον ις7854783? ηταν κ αυτος μια καποια λυσις...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
To προβλημα  δεν ειναι μονο  το πηδημα  ...

ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ  ειναι  οι απαιτησεις των Ελληνιδων ..το υφακι..κτλ!!! και το ΧΑΛΙ των ανθρωπινων σχεσεων..

Μπορει οι Ελληνιδες να ειναι ηθικες  ... αλλα γιατι ψαρωνουν με το SL300??  :boobies:

Οταν ενα ψιλο-μπαζο  με βασικο μισθο ζηταει μπουζουκια  :headbang: και εκδρομες  ..ποιος φταιει εγω??

Οταν μου την πεφτει Ολλανδεζα   :dancing: 180-κουκλα(Amsterdam)  με τον μετριο Ολλανδικο μισθο των 3,000 E ..και κανει σαν καγκουρω απο την χαρα της που βγαινουμε εξω ..με τα ποδηλατα μας!! Σαλταρεις μετα η δεν σαλταρεις με αυτα που βλεπεις  εδω γυρω!!

Τι να υποθεσω εγω μετα οταν βλεπω γνωστο  μου με μια ελλεεινη Ελληνιδα (μετρια) να τρωει πατσες και να λεει ευχαριστω..!!

To google βριθει απο αρθρα για τις Ελληνιδες (ψωνια, αγαμητες, υφακι, τρελλες απαιτησεις)

ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕ ΕΛΛΗΝΙΔΑ..

Που θα καταληξουν οι ελληνιδες που ειναι δυσκολες;; (οπως λες). Ενα ερωτημα που ταλανιζει την σημερινη κοινωνια και λυγιζει και τους πιο σκληρους...

Οι πιθανες απαντησεις ειναι περισσοτερες απο μια και εχουν (κατα την ταπεινη μου αποψη) ως εξης:

1. Με δονητή.. Ο δονητης κανει δουλεια κι εχει μειωμενες απαιτησεις.
   (Τα εχω ηδη  γραψει!!)
  
   Open a sex shop  with vibrators..Σιγουρα τα λεφτα..(δικο μου)

2. με αλλοδαπους πριγκιπες που θα τις εχουν στα ωπα ωπα (σημ δικια μου(Αλβανους/Πακιστανους)

3. μονες και ευτυχισμενες (το αναλυσαμε σε αλλο θεμα, η γυναικα μπορει να ζησει ελευθερα και να ζησει καλα)

4. με τις αγαπημενες φιλεναδες τους και ενδεχομενως επιδιδομενες σε στραππινγκ. (ακομα καλυτερα)..Αγγλιστι  strap on..
Θα πηδαει .. η μια την Ελληνιδα την αλλη..

Πιστευω λοιπον οτι το μελλον για τις ελληνιδες ειναι κατι παραπανω απο αισιοδοξο και πολλα υποσχομενο.
Tα ειπες ΟΛΑ man :thumbsup: :thumbsup: :headbang2:
 

tyfeas

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2006
Μηνύματα
594
Like
3
Πόντοι
6
Oι Ελλεηναρες ειναι απειρως περισσοτεροι απο τις Ελλεηνιδες..
Με υφος χιλιων Δον ζουαν(ετσι περνιουνται τρομαρα τους),
την πεφτουν αγαρμπα κ απολιτιστα κ περιμενουν το ''μωρο'' να ενδωσει..
Που πας ρε Καραμητρο???...μετα φταινε οι Ελλεηνιδες ε???
που βλεπουν το δασυτριχο στηθος,το μικρο νυχακι,τη χρυση καδενα,
την ασπρη καλτσα κ τη μπιχλα στα νυχια...που δεν σου καθονται.
Εχεις αναρωτηθει ομως γιατι ''καθονται'' σε καποιους αλλους???

 

bigbaby

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
2
Πόντοι
1
Τις αγαπάμε τις Ελληνίδες, πρέπει να το παραδεχτούμε.
Γι αυτές έχουμε χύσει (τόνους μελάνι) σε αυτό το θρεντ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom