Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (2 μέλη και 30 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Τύπε σε συμπαθω αλλά προσπαθω να θυμηθω πότε ποσταριστηκε μεγαλυτερη μαλακια απο αυτή που μολις εγραψες

Μιλάω για τη πλειοψηφία των αντρών.. το μεγαλύτερο ποσοστο που κάνει σχέσεις δε παει με εκδιδόμενες..

Δηλαδη τι ποσοστο πιστευεις παει με εκδιδομενες? ενα 5%..? ε το υπολοιπο κάνει σχέσεις ή βρισκει γκόμενες..
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
8
Like
1.700
Πόντοι
216
Μιλάω για τη πλειοψηφία των αντρών.. το μεγαλύτερο ποσοστο που κάνει σχέσεις δε παει με εκδιδόμενες..

Δηλαδη τι ποσοστο πιστευεις παει με εκδιδομενες? ενα 5%.. ε το υπολοιπο κάνει σχέσεις ή βρισκει γκόμενες..

Εισαι χαζος ρε τυπε,στα μπουρδελα ρε τυπε το πρωι και στο bill ολο παντρεμενους βλεπεις ...

 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
το μεγαλύτερο ποσοστο που κάνει σχέσεις δε παει με εκδιδόμενες..

Μιλάς για τέτοιους βαρβατίλες όμως:
29d284e0bc4eec59bc5f112ad4e5aa6f.jpg

URL]]
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Μιλάω για τη πλειοψηφία των αντρών.. το μεγαλύτερο ποσοστο που κάνει σχέσεις δε παει με εκδιδόμενες..

Δηλαδη τι ποσοστο πιστευεις παει με εκδιδομενες? ενα 5%..? ε το υπολοιπο κάνει σχέσεις ή βρισκει γκόμενες..
Να το αντιστρεψω.
Τι ποσοστο πιστεύεις οτι ειναι αγαμητοι τελειως?
Αυτους πρεπει να τους αφαιρεσουμε απο τον γενικο πληθυσμο.
Επισης πουστηδες, ανικανους, τρελους, γέρους.
Απο τον αριθμο ενηλικων που απομενει, θεωρω οτι ενα 50-60% παει σε πουτανες και ο αριθμος δεν παραλλάσσει αναμεσα σε παντρεμενους (ή δεσμευμενους γενικως) και ανυπαντρους (ή αδέσμευτους γενικως).
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Απο τον αριθμο ενηλικων που απομενει, θεωρω οτι ενα 50-60% παει σε πουτανες και ο αριθμος δεν παραλλάσσει αναμεσα σε παντρεμενους (ή δεσμευμενους γενικως) και ανυπαντρους (ή αδέσμευτους γενικως).

Θα συμφωνούσα, αλλά για τους γεννημένους πριν το 1985.
Οι μετά ... καμαρώνουν που τους έκατσε η λίτσα , μετά από 2-3 χρόνια νταραβέρι ... και καμαρώνουν και για το αγιορείτικο μούσι και μιλάνε για τις πουτάνες, χειρότερα από τη χρήση ηρωίνης.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
8
Like
1.700
Πόντοι
216
Ρε τύπε τωρα καταλαβα.
Εσυ εδω δεν μπαινεις για να βρεις τροπο να ξεκολλησεις το μυαλο σου.

Εσυ προσπαθεις να εκμαιευσεις δυο-τρεις αποψεις που να στηριζουν το κολλημα σου και να εισαι ευχαριστημενος οτι ειναι αναποφευκτη η μιζερια σου.
Αργησα αλλά το καταλαβα.
Αρα να σου λεμε ολοι "δικιο εχεις, δεν θα γαμησεις ποτέ, κακουργα κενωνία" και θα εισαι χαρουμενος, ναι?
Αυτο βλεπω.
Γιατι σε οποιον σου προτεινει κατι, αντιδρας βιαια να το αποδομησεις. Δεν εχω ξαναδει κατι τετοιο στη ζωη μου.
Δεν βλεπω σωτηρια.

Τυπε εχεις βγαλει την ιδια διαγνωση που εχω βγαλει για τον sad man εδω και ενα χρονο.


Υπαρχει τεραστια αντιφαση του sad man και του bou.com. Ο sad man θελει σχεση που να οδηγει σε γαμο δεν τον ενδιαφερει ο πληρωμενος ερωτας δηλαδη η θεματολογια του bou.com.


 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Δηλαδη στο κοινωνικό σου κύκλο ή απ οσους εχεις γνωρίσει φίλους/γνωστούς γενικά ποσοι πανε με εκδιδόμενες κ ποσοι κάνουν μονο σχέσεις κτλ?

Αν κάτσω να σκεφτώ τώρα 100 φίλους γνωστούς που έχω απο δουλεια, παλιοι φιλοι γνωστοι κτλ κτλ

Εγω και άλλοι 2 το πολύ πάμε με πουτάνες.. οι υπολοιποι μονο σχέσεις κ γκόμενες κτλ

Το μεγαλύτερο ποσοστο αντρών δε πάει με εκδιδόμενες και το απεχθάνετε κ κάνει σχέσεις κ ψάχνει γκόμενες.. Ενα πολύ μικρο ποσοστό ανδρών επι του συνόλου στη κοινωνία πάει με εκδιδόμενες..

Και επειδή έθιξε κάποιος κ τους παντρεμένους... το ποσοστο παντρεμένων που πάει με εκδιδόμενες ειναι πάρα πολυ μικρο επι του συνόλου των παντρεμένων γενικά.. οι περισσότεροι δε πάνε με πουτάνες..
 

Επισκέπτης
Να στα φάνε, για να ΓΑΜΑΣ ΤΥΠΕ. Όχι σκέτα να στα φάνε. Αλλιώς, τους βάζεις και φωτιά.
Αν με 500 ευρώ , ρίξεις 10 γαμήσια στούνιο ή 5-6 βίζιτες, ναι , χαλάλι .
Αλλα αν κάνεις 1 τραπέζι , σε μία γκόμενα, που τη γαμάς ήδη , πεταμένα λεφτά είναι .
Πρέπει να μπαίνει όριο στο τι μας τρώει ΕΝΑ ΜΟΥΝΙ.
ο αντρας ο κλασικος ειναι κιμπαρης και βγαζει γουστα και δεν κωλωνει να κανει μεγαλη ζημια οταν εχει κεφια

Εγω ειμαι πικεριστης αλλα ο κλασικος αντρας αυτος ειναι!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αν κάτσω να σκεφτώ τώρα 100 φίλους γνωστούς που έχω απο δουλεια, παλιοι φιλοι γνωστοι κτλ κτλ

Εγω και άλλοι 2 το πολύ πάμε με πουτάνες.. οι υπολοιποι μονο σχέσεις κ γκόμενες κτλ

Μιλάς για μέχρι 40 οριακά.Κανείς πάνω από 42-43.
 

Επισκέπτης
τυπε εσκασε τυπος καραφλοχαιτας σε τραπεζι βαπτισης φιλου μου με μαυρο στρατιωτικο παντελονι,μπλουζα sepultura-και στρατιωτικες αρβυλες :-
παιδικος του φιλος απο το σχολειο :-(
εφαγε-εβαλε κασκολ του Παναθηναικου και την εκανε με TT-R επειδη επαιζε η ομαδα :zombie: :S :S :S
ποιο ειναι το προβλημα Νασο;
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
8
Like
1.700
Πόντοι
216
Δηλαδη στο κοινωνικό σου κύκλο ή απ οσους εχεις γνωρίσει φίλους/γνωστούς γενικά ποσοι πανε με εκδιδόμενες κ ποσοι κάνουν μονο σχέσεις κτλ?

Αν κάτσω να σκεφτώ τώρα 100 φίλους γνωστούς που έχω απο δουλεια, παλιοι φιλοι γνωστοι κτλ κτλ

Εγω και άλλοι 2 το πολύ πάμε με πουτάνες.. οι υπολοιποι μονο σχέσεις κ γκόμενες κτλ

Το μεγαλύτερο ποσοστο αντρών δε πάει με εκδιδόμενες και το απεχθάνετε κ κάνει σχέσεις κ ψάχνει γκόμενες.. Ενα πολύ μικρο ποσοστό ανδρών επι του συνόλου στη κοινωνία πάει με εκδιδόμενες..

Και επειδή έθιξε κάποιος κ τους παντρεμένους... το ποσοστο παντρεμένων που πάει με εκδιδόμενες ειναι πάρα πολυ μικρο επι του συνόλου των παντρεμένων γενικά.. οι περισσότεροι δε πάνε με πουτάνες..

Τυπε κανεις δεν λεει οτι παει με πουτανες ... ολοι γκομενες λενε οτι γαμανε χαχα
 

Επισκέπτης
Sad man παντα εδω θα εισαι ... χωρις γκομενα χαχα

Σε αυτην την χωρα,σε αυτον τον πλανητη και σε αυτον τον αιωνα δεν προκειται να βρεις γκομενα. :grin:
το προβλημα του δεν ειναι αυτο

Το προβλημα του ειναι οτι τον νοιαζει να βρει γκομενα

Ο νομος του Πικερ μονο θα τον κανει ευτυχισμενο
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
8
Like
1.700
Πόντοι
216
το προβλημα του δεν ειναι αυτο

Το προβλημα του ειναι οτι τον νοιαζει να βρει γκομενα

Ο νομος του Πικερ μονο θα τον κανει ευτυχισμενο

Αυτο που δεν ξερουμε ειναι αν εχει βρει ποτε γκομενα ο sad man.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Μιλάς για μέχρι 40 οριακά.Κανείς πάνω από 42-43.
Τυπε κανεις δεν λεει οτι παει με πουτανες ... ολοι γκομενες λενε οτι γαμανε χαχα

Σε ολες τις ηλικιακές φάσεις το ποσοστό που πάει με εκδιδόμενες συστηματικά αντι να ψάχνει γκόμενα.. ειναι πάρα πολύ μικρο, επι του συνόλου στη κοινωνια αναφέρομαι.. οι περισσότεροι δε πάνε με πουτάνες..

Συστηματικός πουτανιάρης δύσκολα βρίσκει γκόμενα.. δε λέω για παντρεμένους οι οποιοι κ πάλι ελαχιστοι πάνε με πουτάνες..

Αυτοι που κάνουν σχέσεις δε πάνε με πουτάνες στο μεγαλύτερο ποσοστό .. και αυτοι που πάνε με πουτάνες δε κάνουν σχέσεις στο μεγαλύτερο ποσοστο..
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
8
Like
1.700
Πόντοι
216
Σε ολες τις ηλικιακές φάσεις το ποσοστό που πάει με εκδιδόμενες συστηματικά αντι να ψάχνει γκόμενα.. ειναι πάρα πολύ μικρο, επι του συνόλου στη κοινωνια αναφέρομαι.. οι περισσότεροι δε πάνε με πουτάνες..

Συστηματικός πουτανιάρης δύσκολα βρίσκει γκόμενα.. δε λέω για παντρεμένους οι οποιοι κ πάλι ελαχιστοι πάνε με πουτάνες..

Αυτοι που κάνουν σχέσεις δε πάνε με πουτάνες στο μεγαλύτερο ποσοστό .. και αυτοι που πάνε με πουτάνες δε κάνουν σχέσεις στο μεγαλύτερο ποσοστο..

Ρε τυπε ποιο συστηματικος πουτανιαρης απο εσενα δεν υπαρχει χαχα
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
π.χ. φιλος που μιλαγα σήμερα.. παντρεμένος 2 χρόνια.. ειναι 34 ετών.. γαμαγε μπουρδέλα πολύ πιτσιρικάς.. εκτοτε μονο σχέσεις. Πιο παλιά που  κάτι λέγαμε για πουτάνες κ το φερε η κουβέντα κ του έδειξα κατι φώτος της Αννας110..  την έκλεισε πηγε κ μου ειπε δε ξαπανάω με πουτάνα δεν αξίζει τοσα λεφτά η φάση.. Γενικά το συντριπτικά μεγαλύτερο ποσοστο που εχω γνωρίσει στη ζωή μου κ έχω μιλήσει αρκετά σε βαθμό να ξέρω πως σκέφτονται για σχέσεις/γκόμενες κτλ.. δε πάει με πουτάνες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom