Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Σωστό είναι αυτό,αλλά δεν θα γίνεις και αδερφή λόγω της ανεργίας.Θα μου πεις έχεις τα μπουρδέλα,αλλά δεν συγκρίνεται με τη γκόμενα που σε αγκαλιάζει και σε γλωσσοφιλάει

και οι τρανς γλωσσοφιλάνε και αγκαλιαζουν,πανε μπορει να σ αρεσει κιολας
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
τυπε η διαφορα ειναι οτι εμεις δεν γυμναζομαστε μονο για τα μουνάκια.
Τοσα χρονια έχει γινει συνηθεια. Και το γυμναστηριο να ειναι κλειστο δεν μπορεις να μην το κάνεις.

Kαλά,κάποιοι γυμνάζονται μόνο για τα μουνάκια,αλλά μην πω τι παίρνουν...
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Πετάει ο mr malakas τη μαλακία του κι αμέσως οι γνωστοί κομπλεξάρες ακολουθούν (μη χάσουν).Τέσπα,δεν ασχολούμαι μαζί σας γιατί ξέρω ότι τρώτε γαμήσι στις ζωές σας και προσπαθείτε να φορτώσετε τα δικά σας θέματα σε άλλους.

Ρε φίλε,βγαζεις πολύ απαισιοδοξία,στο εχω ξαναπεί.
Κάνεις σαν ενα κράμα Ματίνας Μανταρινάκη και υιοθετημένου απο το Power of love,και μόνο καλό δεν είναι.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Πετάει ο mr malakas τη μαλακία του κι αμέσως οι γνωστοί κομπλεξάρες ακολουθούν (μη χάσουν).Τέσπα,δεν ασχολούμαι μαζί σας γιατί ξέρω ότι τρώτε γαμήσι στις ζωές σας και προσπαθείτε να φορτώσετε τα δικά σας θέματα σε άλλους.

σαντ πιστευεις οτι οι περισσοτεροι εδω μεσα ειναι ναυαγια?
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Ρε φίλε,βγαζεις πολύ απαισιοδοξία,στο εχω ξαναπεί.
Κάνεις σαν ενα κράμα [size=30pt]Ματίνας Μανταρινάκη[/size] και υιοθετημένου απο το Power of love,και μόνο καλό δεν είναι.
[size=30pt]μουναρα[/size]  :wanker:

URL]]
 

Cinteros

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
83
Like
155
Πόντοι
0


Ολα ειναι πιθανα αρκει να υπαρχει θεληση ...
Το μπαζο της παρεας ηταν η Ελενη Ραντου ...
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.179
Like
1.694
Πόντοι
216
Αυτα τα ταμπου με την ηλικιακη διαφορα, μονο στην κολοχωρα μας τα εχουμε!
Μη δουνε 40αρη με 20+, λυσανε να τους φανε!

Σε ολο τον πολιτισμενο κοσμο, αμα η γυναικα περασει τα 23-25, το μυαλο της πηζει, και καταλαβαινει οτι ο συνομηλικος 25αρης, περα απο τα νιατα του, δεν εχει να δωσει τιποτε αλλο, και δεν μιλω για χρημα, μακρια απο μενα η χρηματοκεντρικη θεωρηση.
Ο 40+, αμα εχει προσεξει τα προηγουμενα χρονια, ειναι πιο ωριμος, πιο κατασταλαγμενος, εχει κανει καποια πραγματα στη ζωη του, πιθανως εχει μια μονιμη στεγη, ενα καπως σταθερο επαγγελμα κλπ.

Αλλα στην ελλαδαρα, σωνει ντε και καλα, πρεπει η διαφορα στην ηλικια να ειναι μικρη.
Λες και ολες οι προηγουμενες γενιες εκαναν λαθος, που παντρευονταν με 15-20 χρονια διαφορα.
Με τοσο καψιμο στον εγκεφαλο, με τοσα κομπλεξ και προκαταληψεις, γι'αυτο παει αυτη η χωρα απο το κακο στο χειροτερο, κα οικονομικα, και κοινωνικα.

Και το πρόβλημα ξεκινάει από σχολείο ακόμα, όπου μανάδες και συνομίληκες κάνουν πλύση εγκεφάλου στα ελλεηνιδάκια να βρουν ένα καλό παιδάκι της ηλικίας τους να μην πάρουν τη στάμπα της πουτάνας...Κάπως έτσι καταλήγουν με τον πρώτο μαλακάκο και κολλάνε με αυτόν 10 χρόνια. Οι φάπες πρέπει να πάνε στους γονείς.
Έχω 2 γνωστές που είναι φίλες λέει από τα νήπια...καταλαβαίνεις για τι μυαλά μιλάμε.
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Αυτόν τον καιρό μου χει βγάλει την πίστη μια 27 χρονών, γνωριστήκαμε σε μαγαζί από κοινή γνωστή,μου έδωσε fb κατευθείαν,στην πορεία τηλ, μιλούσαμε με χαβαλε κ πλάκα,ξέρω ότι είναι μόνη καιρό και στην αρχή πουλούσα τρελλιτσα που γουσταρε.σιγα σιγά έφερα κ το ραντεβού μπροστά και όσο έλεγε όχι τόσο με πεισμωνε κ κολλούσα .απ' ότι κατάλαβα θέλει κυνήγι μέχρι εκεί που δν πάει,πράγμα που το βαρέθηκα κ λέω να σταματήσω να ασχολούμαι.εν κατακλείδι αυτό που θέλω να πω είναι ότι αφού δεν έχεις σκοπό να κάτσεις μωρη κάρια,τι δίνεις τηλ και καλλιεργεις προσδοκίες τσάμπα κ άδικα.μονο για επιβεβαίωση οι καριολες


Καριολα επειδη δεν σου εκατσε ? Ωραιος εισαι μαν..

Δηλαδη facebook μια κοπελα θα δωσει μονο αν θελει να γαμηθει  ? Αν κοιταζει επισης, αν μιλαει παλι το ιδιο, αν γελασει τοτε σιγουρο γαμησι..

Τις εχετε καταντησει να μην μιλανε, να μην κοιταζουν, να μην βγαινουν, να μην απαντουν .. ελεος

Δεν απορω καθολου που οι Ελληνιδες εχουν κλειστει τοσο πολυ και ειναι καχυποπτες.

Φανταζομαι οτι αν δεν γινοταν το κονε μεσω γνωστου δεν θα ειχατε ανταλλαξει ουτε ματια, ουτε κουβεντα!

Ολες οι παθογενειες της νεοελληνικης κοινωνιας σε ενα μηνυμα!

 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
τυπε με γκομενες που αρνουνται να βγουν μαζι μας εστω και για εναν καφέ (χωρις ερωτικό ενδιαφέρον) δεν ξαναστέλνουμε και αν στειλουν αυτες σνομπαρε τες κιολας ετσι για τη μαγκιά!

Ειναι σαν να μην υπάρχουν τυπε. Γυναικα με την οποια δεν βγαινεις ειναι σαν να μην υπάρχει (για σένα).
block απευθείας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom