Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (5 μέλη και 36 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.958

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.875
Like
164
Πόντοι
16
Όχι τα τελευταία 2 χρόνια,αλλά πριν καμια δεκαριά όταν σπούδαζα κι εγώ.Δε νομίζω να έχουν αλλάξει τα πράγματα.

Αν και δεν χρειάζεται να ανταλλάξεις πολλές κουβέντες.Βλέπεις το σκατο-υφάκι που έχουν και κόβεις δρόμο.

Άρα συμπεραίνουμε ότι το μυαλό που έχουν οι κοπέλες στα 20, το ίδιο έχουν και στα 30;
Αποφοίτηση, σχέσεις, χόμπυ, ταξίδια, επάγγελμα, περαιτέρω κοινωνικοποίηση, ορμονική και βιολογική εξέλιξη, διάβασμα, ταινίες, κλπ, κλπ ως ενήλικες πλέον δεν τις επηρεάζουν καθόλου;
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Μην  κουραζεσαι. Ειναι σαν κατι γιαγιαδες, που δινουν συμβουλες για τον κοσμο στα εγγονια τους, ενω εχουν να βγουν απο την κουζινα τους 60 χρονια και το μονο παραθυρο τους στον κοσμο ειναι ο Αυτιας. Βεβαια αυτοι οι τυποι εχουν παγιωμενη αποψη οτι εχουν δικιο και δεν χρειαζεται να βγουν στον κοσμο για να την επιβεβαιωσουν. Κατα βαθος φοβουνται οτι θα διαπιστωσουν οτι δεν ισχύει τιποτα απο αυτα που πιστευουν.

Ενώ κάτι άλλοι βάζουν πρώτα τη γυναίκα για ύπνο και μετά μπαίνουν στο ίντερνετ να χαρούν καμιά ώρα ελευθερίας απ'την παντόφλα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.278
Πόντοι
8.006
Ενώ κάτι άλλοι βάζουν πρώτα τη γυναίκα για ύπνο και μετά μπαίνουν στο ίντερνετ να χαρούν καμιά ώρα ελευθερίας απ'την παντόφλα.
Συμφωνουμε αλλά γιατι το λες σε μενα?
 

le samurai

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2018
Μηνύματα
133
Like
6
Πόντοι
1
Ενώ κάτι άλλοι βάζουν πρώτα τη γυναίκα για ύπνο και μετά μπαίνουν στο ίντερνετ να χαρούν καμιά ώρα ελευθερίας απ'την παντόφλα.

τυπε ρωτας αν μπορουν να κοιμηθουν στο κρενβατι τους με τηλεοράσεις ανοιχτες να παιζει σαρβαιβορ κλπ
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Όχι τα τελευταία 2 χρόνια,αλλά πριν καμια δεκαριά όταν σπούδαζα κι εγώ.Δε νομίζω να έχουν αλλάξει τα πράγματα.

Αν και δεν χρειάζεται να ανταλλάξεις πολλές κουβέντες.Βλέπεις το σκατο-υφάκι που έχουν και κόβεις δρόμο.

Τυπε ποτε θα πεταξεις το φρουτο να τους στειλεις ολους οτι λογω του οτι εχεις απογοητευτει και σιχαθει απο τις γυναικες  πλεον σου αρεσουν οι αντρες  :think: :S :S :S  :effemine: :gay:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Τυπε ποτε θα πεταξεις το φρουτο να τους στειλεις ολους οτι λογω του οτι εχεις απογοητευτει και σιχαθει απο τις γυναικες  πλεον σου αρεσουν οι αντρες  :think: :S :S :S  :effemine: :gay:

Άλλος μαλάκας απο'κει  :jerking:
 

gravatakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
1.260
Like
815
Πόντοι
96
"Δουλειά της γυναίκας είναι να παντρευτεί όσο το δυνατόν γρηγορότερα
και του άντρα να μείνει ανύπαντρος, όσο το δυνατόν περισσότερο."
 

Επισκέπτης
Όντως,τη δεκαετία του 60 που οι άντρες παντρεύονταν στα 18 τους την πρώτη που θα τους προξένευαν απλά για να καταφέρουν να γαμήσουν, ήταν καλύτερα  :S

Τότε που λέξεις όπως γυμναστήριο,αποτρίχωση μασχάλης και άλλα πολλά ήταν άγνωστες λέξεις και που αν έλεγες σε καμιά γκόμενα να την χύσεις στη μάπα, θα σε πήγαινε στον παπά της ενορίας να σε εξορκίσει.
Δεκαετια 60 οι εκτρωσεις ηταν στην καθημερινη διαταξη. Μην μπερδευεσαι με τα χωρια.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Αφού όλες καυλώνανε με τον Ντάνο

Σπαλ η Ντανος τυπε ειναι ο αγαπημενος σου  :think: :S :S :S  :effemine: :gay:

Jimmy Jim = dopas (1/3) = giasou = Sad man

και ο τελευταίος μου τρώει αρκετό χρόνο για να είναι πειστικός
πρώτα γράφω τα κείμενα στη γουέρντ και μετά τα κάνω κόπι πέιστ στα νήματα με τις ελληνίδες κ.λπ.

o σπαλ πρεπει να φοραει κ φοβερο αφτερ σειβ κ τι δεν θα εδινα να τον γλειψω  :wanker: :wanker: :wanker:

εχει ωραια πουτσα ο σπαλ κ εγω θα ηθελα να του την γλειψω

παιδια πλεον οταν βλεπω γκομενα ειδικα ομορφη μου βγαινει μισος κ αηδια


λετε να εχω τιποτα

γνωμες

tenor.gif
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606

Εσύ πες μας,που σ'έχουν πάρει και οι δύο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom