Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.958

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Πάντως όσους ήξερα όλοι μπαζα παντρευτηκαν Ελλάδα άντε εξάρια στην καλύτερη περίπτωση.Και μιλάμε για γόνους βορείων προαστίων με καλές έτοιμες δουλειές,ακίνητη περιουσία κτλ.Άμα αυτοί καταλήγουν σε εξάρια(εντάξει συνήθως μορφωμενες και με περιουσία επίσης) καταλαβαίνεις τι παίρνει ο μηχανακιας με το πετσινο μπουφαν από τα Λιόσια.
Εφταρια,οχταρια γαμουσαν συνήθως τύποι με πολύ μπλα μπλα και καλά κοννε.Καριολιτσες,λαικες και απενταρες βέβαια και με τεράστιο παραμύθι.
Εμένα πάντα μου έλεγαν ότι κυκλοφορώ διαστημικά μουνια πολύ πάνω απο την αξία μου και είναι ανεξήγητο.Μου το λένε αυτό απο τα είκοσι ενω δεν το βλέπω έτσι.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.793
Like
14.532
Πόντοι
3.656
Νομίζω ότι σου είχε απαντήσει δικηγόρος και σου είχε πει ότι αυτά που λες δε στέκουν

Π

Λάθος νομίζεις. Ο Δικηγόρος είχε μιλήσει για το σπίτι και μόνο ιδιοκτησίας του άντρα, ότι η γυναίκα δεν μπορούσε να τον διώξει από εκείνο. Και στη συνέχεια κάποιος άλλος συμφορουμίτης του απάντησε ότι ζει ακριβώς αυτή την περίπτωση. Κι από που ως που νομίζεις ότι μπορείς να αμφισβητήσεις μια κατάσταση την οποία έζησα εγώ ο ίδιος; Τι στοιχεία έχεις να παρουσιάσεις;  Αλλά άν νομίζεις ότι δεν θα σου συμβούν, πάρε το ρίσκο και παντρέψου. Ίσως να είσαι στο κομμάτι των τυχερών ανθρώπων που θα έχουν ευτυχισμένο γάμο.
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.060
Πόντοι
7.216
Εμένα πάντα μου έλεγαν ότι κυκλοφορώ διαστημικά μουνια πολύ πάνω απο την αξία μου και είναι ανεξήγητο.Μου το λένε αυτό απο τα είκοσι ενω δεν το βλέπω έτσι.

Κανείς δεν βλέπει την καμπούρα του τύπε! :S
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Πάντως όσους ήξερα όλοι μπαζα παντρευτηκαν Ελλάδα άντε εξάρια στην καλύτερη περίπτωση.Και μιλάμε για γόνους βορείων προαστίων με καλές έτοιμες δουλειές,ακίνητη περιουσία κτλ.Άμα αυτοί καταλήγουν σε εξάρια(εντάξει συνήθως μορφωμενες και με περιουσία επίσης) καταλαβαίνεις τι παίρνει ο μηχανακιας με το πετσινο μπουφαν από τα Λιόσια.
Εφταρια,οχταρια γαμουσαν συνήθως τύποι με πολύ μπλα μπλα και καλά κοννε.Καριολιτσες,λαικες και απενταρες βέβαια και με τεράστιο παραμύθι.
Εμένα πάντα μου έλεγαν ότι κυκλοφορώ διαστημικά μουνια πολύ πάνω απο την αξία μου και είναι ανεξήγητο.Μου το λένε αυτό απο τα είκοσι ενω δεν το βλέπω έτσι.

το μόνο ΑΝΕΞΗΓΗΤΟ με εσένα και άλλους επίσης --ΤΡΑΓΩΔΙΕΣ- τύπους a la Whois,
ειναι ότι δεν αντιλαμβάνεσαι ότι αυτές όλες οι ''διαστημικές'' κατά την άποψή σου γκόμενες (γιατί από τις φωτογραφίες, που έχεις από καιρό σε καιρό συνάψει, μόνο διαστημικές δεν είναι, άντε να πείς είναι όμορφες, εφτάρια ...),

ΣΑΣ ΑΝΕΧΟΝΤΑΙ και μόνο επί ΠΛΗΡΩΜΗ.,
με λίγα λόγια είναι πορνες, βίζιτες πολυτελείας, ανθυποβίζιτες ή όπως αλλιώς θές να τις πεις με παραλλαγμένο ελαφρώς το νόημα της αρχαιόθεν πουτάνας....

Ειδικά οι Πολωνέζες, που είναι πουτάνες επί 2. Πουτάνες και στην ψυχή.

Οι τύποι αυτοί που τούς κακομοιριάζεις, κατά βάθος τους ζηλεύεις γιατί ΕΦΤΙΑΞΑΝ την ζωή τους, έστω και με μέτριες Ελληνίδες, ....
Εσύ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΕΝΑΓΩΝΙΩΣ να ΚΑΛΥΨΕΙΣ το δυσαναπλήρωτο κενό σου, γυρνώντας από δω και εκεί, σαν την άδικη κατάρα, ΕΞΑΓΟΡΑΖΟΝΤΑΣ την ανοχή και τη συναίνεση Πορνιδίων ανατολικου μπλόκ με μπόλικα ευρώ ....

Τύπε, παράδειγμα προς αποφυγήν είσαι, όχι κάποιος τυχερός , και το ξέρεις κατά βάθος.....
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
το μόνο ΑΝΕΞΗΓΗΤΟ με εσένα και άλλους επίσης --ΤΡΑΓΩΔΙΕΣ- τύπους a la Whois,
ειναι ότι δεν αντιλαμβάνεσαι ότι αυτές όλες οι ''διαστημικές'' κατά την άποψή σου γκόμενες (γιατί από τις φωτογραφίες, που έχεις από καιρό σε καιρό συνάψει, μόνο διαστημικές δεν είναι, άντε να πείς είναι όμορφες, εφτάρια ...),

ΣΑΣ ΑΝΕΧΟΝΤΑΙ και μόνο επί ΠΛΗΡΩΜΗ.,
με λίγα λόγια είναι πορνες, βίζιτες πολυτελείας, ανθυποβίζιτες ή όπως αλλιώς θές να τις πεις με παραλλαγμένο ελαφρώς το νόημα της αρχαιόθεν πουτάνας....

Ειδικά οι Πολωνέζες, που είναι πουτάνες επί 2. Πουτάνες και στην ψυχή.

Οι τύποι αυτοί που τούς κακομοιριάζεις, κατά βάθος τους ζηλεύεις γιατί ΕΦΤΙΑΞΑΝ την ζωή τους, έστω και με μέτριες Ελληνίδες, ....
Εσύ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΕΝΑΓΩΝΙΩΣ να ΚΑΛΥΨΕΙΣ το δυσαναπλήρωτο κενό σου, γυρνώντας από δω και εκεί, σαν την άδικη κατάρα, ΕΞΑΓΟΡΑΖΟΝΤΑΣ την ανοχή και τη συναίνεση Πορνιδίων ανατολικου μπλόκ με μπόλικα ευρώ ....

Τύπε, παράδειγμα προς αποφυγήν είσαι, όχι κάποιος τυχερός , και το ξέρεις κατά βάθος.....

Και πριν αρχίσω να πληρώνω έτσι ήτανε.Μετά τα 35 οι γκόμενες αρχίζουν να ζητάνε λεφτά και μετά τα 40 πάνε μαζί σου μόνο για τα λεφτά.Ετσι είναι η πραγματικότητα,δεν το επιδίωξα απλά έτσι έρχεται.No pain,no gain.
Τους άλλους δεν τους ζηλεύω,όντως έφτιαξαν τη ζωή τους,αλλά με ένα εξάρι προ δεκαετίας που τώρα είναι πεντάρι,τεσσάρι.Δεν περνάει το boner test καν για εμένα.Απορώ πώς τις γαμάνε ακόμα.Και σίγουρα δεν έζησαν τα χαιλίκια που έχω ζήσει εγώ.
Εγώ είμαι ακόμα μάχιμος μπορώ να χτυπήσω ακόμα οχτάρια,15 πόντους ψηλότερες,20 χρόνια μικρότερες,αυτοί τι μπορούν?
Το πλεονέκτημα που έχουν είναι οτι η κοινωνία,το κράτος,οι συγγενείς κτλ τους βλέπουν πολύ πιο θετικά.Δηλαδή έχουν σκανδαλωδώς πιο ευνοική μεταχείριση από άτομα όπως εγώ.
Εμείς βλέπουμε πάντα τη σκληρή πλευρά,είναι όλη η κερκίδα εναντίον.
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.060
Πόντοι
7.216
Μετά τα 35 οι γκόμενες αρχίζουν να ζητάνε λεφτά και μετά τα 40 πάνε μαζί σου μόνο για τα λεφτά.
Τυπε το ξέρω ότι είσαι ψυχωτικός, ότι βλέπεις πράγματα που δεν υπάρχουν, ακούς φωνές κτλ.

Απλά επειδη μας διαβάζουν και μικρά  παιδιά:
Είμαι 38.
Έχω γκόμενα 27.
3/5 φορές πληρώνει αυτή όταν βγαίνουμε.
Δεν μου έχει ζητήσει ποτέ κανένα οικονομικό ανταλλαγμα-δωρο και φυσικά δεν έχω δώσει πέρα από κάποιο δωράκι σε γιορτη-γενεθλια.
Αυτός είναι ο κανόνας το 2018 που οι περισσότερες γυναίκες δουλεύουν.
Όχι οι μυθοπλασιες που διηγητε ο Κμαν και ο κάθε κμαν εδώ μέσα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Τυπε το ξέρω ότι είσαι ψυχωτικός, ότι βλέπεις πράγματα που δεν υπάρχουν, ακούς φωνές κτλ.

Απλά επειδη μας διαβάζουν και μικρά  παιδιά:
Είμαι 38.
Έχω γκόμενα 27.
3/5 φορές πληρώνει αυτή όταν βγαίνουμε.
Δεν μου έχει ζητήσει ποτέ κανένα οικονομικό ανταλλαγμα-δωρο και φυσικά δεν έχω δώσει πέρα από κάποιο δωράκι σε γιορτη-γενεθλια.
Αυτός είναι ο κανόνας το 2018.
Όχι οι μιθοπλασιες που διηγητε ο Κενάν και ο κάθε κμαν εδώ μέσα.

27,τι επίπεδο?Πάνω από εξάρι?Αν είναι πάνω από εξάρι και πάει τζάμπα,θα σου ζητήσει γάμο στο εξάμηνο και αν δε δεχτείς,σουτ.
Οι γκόμενες γενικά έχουν τη νοοτροπία αν δε θες να με παντρευτείς,πρέπει να με πληρώνεις.
 

Επισκέπτης
Τυπε το ξέρω ότι είσαι ψυχωτικός, ότι βλέπεις πράγματα που δεν υπάρχουν, ακούς φωνές κτλ.

Απλά επειδη μας διαβάζουν και μικρά  παιδιά:
Είμαι 38.
Έχω γκόμενα 27.
3/5 φορές πληρώνει αυτή όταν βγαίνουμε.
Δεν μου έχει ζητήσει ποτέ κανένα οικονομικό ανταλλαγμα-δωρο και φυσικά δεν έχω δώσει πέρα από κάποιο δωράκι σε γιορτη-γενεθλια.
Αυτός είναι ο κανόνας το 2018 που οι περισσότερες γυναίκες δουλεύουν.
Όχι οι μυθοπλασιες που διηγητε ο Κμαν και ο κάθε κμαν εδώ μέσα.
Ναι ρε, αλλά φαντάζομαι ότι εννοούμε για την γενική οικονομική κατάσταση και όχι ποιος θα κεράσει ένα ποτό.
Ίσως να το βλέπουν σαν επένδυση στο μέλλον.....
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.060
Πόντοι
7.216
27,τι επίπεδο?Πάνω από εξάρι?Αν είναι πάνω από εξάρι και πάει τζάμπα,θα σου ζητήσει γάμο στο εξάμηνο και αν δε δεχτείς,σουτ.
Είναι 7αρι και την πηδάω 2 χρόνια τώρα χωρίς καμία νύξη για γάμους και βαφτίσια.
 

xkabamarux

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Έχεις δίκιο. Να φανταστείς ο πατέρας μου πλήρωσε διαμέρισμα στον μετέπειτα θείο μου για να πάρει την αδερφή του!  Και όμορφη ήταν και επάγγελμα ειχε!
Δεν υπαρχει φιλε Ελληνιδα στη λασπη με γαλοτσα.  Ισως να είναι οι γονεις της και οι παπουδοπρογιαγιαδες, αλλα και στο τελεφταιο κολοχωρι, εχει τηλεφωνο τελεφταιο νοντελο, και τα σκαει να περιποιείται το μουνι της.

Σωστος.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.898
Like
1.417
Πόντοι
216
Τα κινητα και το ιντερνετ εχουν κανει μεγαλη ζημια.
Και η τελευταια ελλεεινιδα, πανω στα βουνα με τις κατσικες, μπορει να προμοταρει τον εαυτο της, δυσαναλογα με τις πραγματικες της δυνατοτητες.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.082
Like
1.246
Πόντοι
216
Μεγα το της θαλασης κρατος.  (αυτό για το Πολεμικο Ναυτικό)


Μεγαλη η δυναμη του μουνιου  (μετατρέψτε το στα αρχαια, εσεις που ξερεται)
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Μεγα το της θαλασης κρατος.  (αυτό για το Πολεμικο Ναυτικό)


Μεγαλη η δυναμη του μουνιου  (μετατρέψτε το στα αρχαια, εσεις που ξερεται)

Μεγάλη του αιδοιου η ισχυς? :Ρ
 

xkabamarux

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Δεν τρεχει τιποτα με τις Ελληνιδες, απλα ειναι γυναικες οπως ολες οι γυναικες του κοσμου εν ετη 2018 που ζουν με δυνατοτητα προσβασης στο διαδικτυο. Ηταν που ηταν αυτο που ηταν...πλεον γινεται αυτο που γινεται.

Αυτοι που εχουν την ευθυνη για το ολο θεμα ειναι οι αντρες. Οι αντρες ως πατεραδες, ως πεφτουλες, ως προσκυνητες, ως ανοητοι, ως μαλακες λυγουρια και μουνοδουλοι.

Εχουν δωσει αξια σε κατι που δεν εχει καμια αξια. Εχουν προσκυνησει κατι το οποιο δεν αξιζει ουτε φτυσιμο. Καθονται και ασχολουνται σοβαρα κανοντας και οικογενεια (υποθηκευοντας το μελλον τους για τα επομενα 30 ετη) με τη καθε κακομαθημενη-ψυχασθενη-ανηθικη-βρωμιαρα-ανασφαλη-ναρκισσο-εγωκεντρικη τρυπα που νομιζουν οτι την "εριξαν" και απλα μετα ακολουθουν το μοντελο κανω οικογενεια-παιδια αρα ειμαι κατι στη κοινωνια. Εκανα κατι σημαντικο. Εκανα οικογενεια (που μετα συνηθως στο 90% των περιπτωσεων αν κανει κορη θα ειναι πιο πουτανα απο τη μανα της αν κανει γιο θα ειναι πιο μαλακας απο τον ιδιο). Αλλοι θεωρουν κατορθωμα που και καλα γαμησαν-εβγαλαν εξω (με δικα τους εξοδα φυσικα) τη ταδε χιλιογαμημενη τρυπα και το παιζουν μετα και γκομενοι-πουτσαραδες-μαγκες. Ουτε καν η γκομενα που βγηκε μαζι τους και γαμηθηκε δεν ξερει γιατι εκανε οτι εκανε. Απο τη γεννηση τους δεν ξερουν γιατι κανουν οτι κανουν και γιατι νιωθουν οτι νιωθουν και ζουν μεσα στην ανασφαλεια για το οτιδηποτε και τις σκεψεις καθε ειδους που τις πνιγουν και ψαχνουν τροπους σωτηριας ή καπως να ξεχαστουν. Για αυτο και ασχολουνται μονιμως με μαλακιες και ειναι τοσο κολλημενες με μαλακιες και ανευ πραγματικης αξιας πραγματα.

Καθε αντρας θα πρεπει να τον ενδιαφερει μονο το πως θα ανεβει σε οικονομικο επιπεδο. Πως θα βελτιωσει την υγεια του. Πως θα βελτιωσει τη μορφωση του και γενικα πως θα γινει ανωτερος σε ολα τα επιπεδα απο αυτο που ειναι τωρα. Οι γυναικες ειναι τεραστιο εμποδιο για τη βελτιωση ενος αντρα. Ειδικα το 2018 καταστρεφουν ζωες και το μονο που δινουν ειναι τη τρυπα τους την οποια ομως τη πουλανε σε πολυ υψηλο οικονομικο-ψυχολογικο-κοινωνικο κοστος. Δεν αξιζει να ασχοληθεις με καμια σοβαρα.

Μπορειτε απλα να γαματε και να μην κανετε ποτε δευτερο ραντεβου; Μπορειτε απλα να μην ξερει ουτε καν το κανονικο σας ονομα; Μπορειτε απλα να βγαινετε εξω και να μη δινετε σημασια σε καμια; Αν αξιζεις πραγματικα και εισαι αντρας με αρχιδια, θα κανει αυτη η πουτανα τη πρωτη κινηση μη φοβασαι, δεν ντρεπονται ουτε κολλανε. Θα καταλαβουν οτι μετρας και θα στη πεσουν με το τροπο τους ως γυναικες. Γαμα και τελος. Ουτε καν δευτερο ραντεβου ουτε τιποτα. Δεν αξιζει. Μπελα θα βαλεις μονο στο κεφαλι σου και τιποτα αλλο.

Φροντισε να γινεις αντρας, να εχεις γεματη τσεπη, υγεια, μορφωση, να ξερεις να μιλας να μην λες μαλακιες, να εισαι δυνατος μεσα σου να μην δειχνεις οτι εχεις αναγκη ή οτι εισαι λυγουρης και ολα θα ερθουν μονα τους και θα βαρεθεις να γαμας.

Οταν φτασεις σε αυτο το επιπεδο (μπορεις δεν ειναι αθλος) τοτε θα καταλαβεις οτι δεν αξιζει καν ουτε να τις σκεφτεσαι ή να μιλας για αυτες. Αν κατσει κατι πανω στο πουτσο σου οταν βγεις..εκατσε. Αν δεν κατσει...στα αρχιδια σου και παλι, δεν σου λεει τιποτα. Γιατι; Γιατι εχεις να ασχοληθεις με πιο σοβαρα πραγματα που εχουν αξια απο οτι με μια χιλιογαμημενη ψυχανωμαλη τρυπα.

Tip: Διωξε απο κοντα σου ειτε με κομψο ειτε με ακομψο τροπο καθε μαλακα-τεμπελη-πεφτουλα-λυγουρη-ανασφαλη-αγαπουλη-ευαισθητουλη-μαμακια-ανωριμο τυπο. Θα κανεις στον εαυτο σου ενα μεγαλο δωρο. Συντομα μετα απο αυτο θα καταλαβεις οτι δεν εχεις καμια αναγκη απο "φιλους" γιατι πολυ απλα σε καθυστερουσαν-φρεναραν στην ανοδο σου και σε κρατουσαν στο δικο τους μαλακισμενο κοσμο-επιπεδο.

Τον μονο που εχεις αναγκη ειναι τον εαυτο σου, το μυαλο σου, τα αρχιδια σου.
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.060
Πόντοι
7.216
Τυπε εσύ πόσο πιο μαλακας γεννήθηκες από τον πατέρα σου?
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.788
Like
738
Πόντοι
96
Τυπε το ξέρω ότι είσαι ψυχωτικός, ότι βλέπεις πράγματα που δεν υπάρχουν, ακούς φωνές κτλ.

Απλά επειδη μας διαβάζουν και μικρά  παιδιά:
Είμαι 38.
Έχω γκόμενα 27.
3/5 φορές πληρώνει αυτή όταν βγαίνουμε.
Δεν μου έχει ζητήσει ποτέ κανένα οικονομικό ανταλλαγμα-δωρο και φυσικά δεν έχω δώσει πέρα από κάποιο δωράκι σε γιορτη-γενεθλια.
Αυτός είναι ο κανόνας το 2018 που οι περισσότερες γυναίκες δουλεύουν.
Όχι οι μυθοπλασιες που διηγητε ο Κμαν και ο κάθε κμαν εδώ μέσα.

καμαρωστε εναν ακομη ψευδαισθητικο που νομιζει οτι δεν τον θελουν για το στατους του και στερει απο εναν 25αρη σεξουαλικη ζωη και τον καθιστα mgtow

ο ιδιος σε λιγα χρονια θα μιλα για τεμπεληδες και αγαμητους νεους αφου χρησιμοποιησε το συστημα προς ωφελος του

και λογικοτατα ο νεος θα του γυρισει την πλατη και θα γινει monk mgtow και θα δρασει προστατευοντας τον εαυτο του εκδικητικα στερωντας του και τον τζιρο (αν ειναι επιχειρηματιας) ή τον μισθο ή την συνταξη (αν ειναι συνταξιουχος ή δ.υ.) με το να μην επιθυμει να τροφοδοτησει το συστημα με καθε τροπο που πλεον δεν θα του πετα ουτε τα αποφαγια σε ολους τους τομεις
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
καλως η κακως ισχυει ο αγραφος νομος (the 80/20 concept – 80% of women want to have sex and / or pair off with the top 20% of men) δηλαδη το 80% των γυναικων ελκυεται απο το 20% των αντρων.

Σε πιο μικρες ηλικιες σε αυτο το 20% βρισκονται αντρες που ειναι αυτο που λεμε alpha male.Το bad boy.
Στο σχολειο μου γαμουσανε ολοι πχ που καπνιζανε,ριχνανε ξυλο και μενανε στην ιδια ταξη.
Θυμαμαι εναν Αλβανο σκατοφατσα που γαμουσε το καλυτερο μουνι του σχολειου γιατι εριχνε το ξυλο....Σημερα αυτη ειναι με εναν βουτυρομπεμπε απ την Γλυφαδα και ποσταρει φωτος απο σκαφος και ο Αλβανος τυλιγει πυτογυρα σε σουβλατζιδικο..
Τον ειδα μεσα που δουλευε και ντραπηκε και να με χαιρετησει,εσκυψε το κεφαλι...


Μετα το σχολειο και σε ηλικιες 18-28(αντε 30 max) στο 20% των αντρων που γουσταρουν οι γυναικες ειναι αυτοι που ειναι αριστεροι,γουσταρουν Τσε,μιλανε για εναν καλυτερο κοσμο και δουλευουν ως μπαρμαν,ηθοποιοι και γενικως καλλιτεχνες

Μετα τα 30+ στο 20% των αντρων μετρανε οι πιο beta male..Δεν την νοιαζει την γκομενα να "μετρας" να σαι τσαμπουκας ουτε να σαι αριστερος γιατι απο λογια χορτασανε
Πλεον θελουν πραξεις,δηλαδη χρημα,εξασφαλιση,να σαι ο ιδανικος υποψηφιος για πατερας ωστε να χεις χρημα να στηριξεις παιδια και την ιδια να προσφερεις μια καλη ζωη και ταξιδια



Μου κανει εντυπωση ποσοι εδω  περα δεν μπορειται καν να διακρινεται αυτα τα σταδια...Η γυναικα διαλεγει και καθοριζει δηλαδη την συμπεριφορα του αντρα.

Οπως ειχε πει και ο Ωνασης ολα τα λεφτα του κοσμου καμια αξια δεν θα χανε χωρις γυναικες
 

xkabamarux

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Αρκετα πιστευω. Ενω ο ανθρωπος προπαθησε ως πατερας να με διδαξει αυτα που πρεπει, εγω ακολουθησα το δρομο της καυλας-επιθυμιας και κυνηγουσα τη καθε σκυλα. Εκανα και γαμο (ευτυχως οχι παιδια).

Ευτυχως ξυπνησα καποια στιγμη και αποχωρησα ομορφα και πολιτισμενα απο ολη αυτη τη μαλακια, σκοτωσα τον μαλακα που ημουν και απλα ξεκινησε η πτηση.

Πλεον εχω καλυτερη υγεια-εμφανιση-τσεπη και δεν με αγχωνει αν θα γαμησω ή οχι. Δεν ειναι πλεον αυτο το επικεντρο της ζωης μου. Εφτιαξα τη δικη μου ζωη με τους δικους μου κανονες και οσους αξιζουν μεσα σε αυτη οι οποιοι ειναι ελαχιστοι.

Στα ερωτικα δεν θα κατσω να το παιξω ο γαμικουλας, απλα δεν γαμαω τη χουφτα μου ουτε γαμαω οτι μου κατσει. Οταν δεν εχεις το αγχος, εχεις τη δυνατοτητα της επιλογης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom