Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1
Το σωστό  είναι να μη μπλέκεις δουλειά με γκομενικα.αλλα έχουν κάτσει λίγες φορές που δεν μπόρεσα να συγκρατηθω, κάναμε ότι κάναμε κ μετά μόνο πιο άβολα ήταν τα πράγματα

Αυτο σκεφτομαι και εγω φιλε κια τα 700 καθε μηνα. Να ηταν 100-200 θα ελεγα δεν γαμιεται πες οτι πας σε ενα μπου........ και περασες καλα.Αλλα απο την αλλη εχει γινει εμμονη η καρχια.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.298
Like
34.927
Πόντοι
9.931
Λοιπον.Ελευθερος επαγγελαμτιας εγω και εχω μια πελατισσα που πηγενω και πληρώνομαι εδω και τρεις μηνες.Για να κλεισουμε την δουλεια ειχαμε μιλησει καμποσες φορες στο τηλ και ειχαμε βρεθει και δυο φορες στο σπιτι του πατερα της που μενει στην ιδια πολυκατοικια. Την πρωτη φορα ανοιγει την πορτα μονο με τα babydoll που φοραγε μου επεσαν τα δοντια.καβλες απο της 8 το πρωι.Την δευτερη φορα επειδη ηταν στο σπιτι και ο γιος της και εενω την φωανξε και της ειπε ειναι απο την εταιρεια για πληρωμη του ειπε να με πληρωσει αυτος.Την τριτη φορα προχθες δηλαδη παλι στης 8 το πρωι γιατι μετα παει γραφειο μου ανοιγει μονο με την πετσετα που εκανε μπανιο.Η τυπισα παντρεμενη χωρισμενη γυρω στα 40-45 με παιδι φανταρο στο ναυτικο.
Ερωτηση? χωνεσαι και ας ξερεις οτι μπορει να χασεις την δουλεια που δεν ειναι και λιγα για την σημερινη εποχη 700 καθε μηνα ετσι και στραβωσει η δουλεια η περνεις δουλεια για το σπιτι καθε φορα που παω για πληρωμη?

Τυπε πότε θα ξαναπας στην λεγάμενη; Αν και την επόμενη φορά ειναι παρομοια φάση με τις προηγούμενες χωσου και οπου το πει! Αλλα μην ξεχνάς συνήθως δεν γίνεται και η πίτα ολόκληρη και ο σκύλος χορτάτος! Η συνεργασία σας ποτε τελειώνει; κανε υπομονη και χωσου τότε, βεβαια τότε μπορεί να της έχει περάσει η καυλα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
στο τελος της ζωης σου δεν μετανοιωνεις που εχασες μια πελατισα επειδή της ριχτηκες, μετανοιωνεις αν δεν τα ριξεις σε μια γκομενα που πιθανον να σου καθοταν.
το χρημα είναι μονο ένα μέσο.
το μουνι είναι ο σκοπος της ζωης.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Λοιπον.Ελευθερος επαγγελαμτιας εγω και εχω μια πελατισσα που πηγενω και πληρώνομαι εδω και τρεις μηνες.Για να κλεισουμε την δουλεια ειχαμε μιλησει καμποσες φορες στο τηλ και ειχαμε βρεθει και δυο φορες στο σπιτι του πατερα της που μενει στην ιδια πολυκατοικια. Την πρωτη φορα ανοιγει την πορτα μονο με τα babydoll που φοραγε μου επεσαν τα δοντια.καβλες απο της 8 το πρωι.Την δευτερη φορα επειδη ηταν στο σπιτι και ο γιος της και εενω την φωανξε και της ειπε ειναι απο την εταιρεια για πληρωμη του ειπε να με πληρωσει αυτος.Την τριτη φορα προχθες δηλαδη παλι στης 8 το πρωι γιατι μετα παει γραφειο μου ανοιγει μονο με την πετσετα που εκανε μπανιο.Η τυπισα παντρεμενη χωρισμενη γυρω στα 40-45 με παιδι φανταρο στο ναυτικο.
Ερωτηση? χωνεσαι και ας ξερεις οτι μπορει να χασεις την δουλεια που δεν ειναι και λιγα για την σημερινη εποχη 700 καθε μηνα ετσι και στραβωσει η δουλεια η περνεις δουλεια για το σπιτι καθε φορα που παω για πληρωμη?

tenor.gif

 

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1
Τυπε πότε θα ξαναπας στην λεγάμενη; Αν και την επόμενη φορά ειναι παρομοια φάση με τις προηγούμενες χωσου και οπου το πει! Αλλα μην ξεχνάς συνήθως δεν γίνεται και η πίτα ολόκληρη και ο σκύλος χορτάτος! Η συνεργασία σας ποτε τελειώνει; κανε υπομονη και χωσου τότε, βεβαια τότε μπορεί να της έχει περάσει η καυλα.

Η συνεργασια ειναι ανοικτη φιλος. Οποτε θελει σου λεει βρηκα αλλη εταιρεια και αντιο. Απλα μεχρι τοτε καθε 20-22 του μηνα θα περναω αυτο το βασανο.
 

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1
στο τελος της ζωης σου δεν μετανοιωνεις που εχασες μια πελατισα επειδή της ριχτηκες, μετανοιωνεις αν δεν τα ριξεις σε μια γκομενα που πιθανον να σου καθοταν.
το χρημα είναι μονο ένα μέσο.
το μουνι είναι ο σκοπος της ζωης.
Συμφωνω απολυτα φιλος σε αυτα που λες αλλα σημερρα και τα γαμημενα 700 οταν εχεις σπιτι και υποχρεωσεις δεν τα πετας ετσι ευκολα.Και ειδικα οταν περιμενεις να κλεισεις μια καλη δουλεια και αυτη σου ερχετε μια στις τοσες η και καθολου.
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
επιβεβαιωνομαι για τα μουνακια του μετρο συνεχεια

σημερα ηταν μια τσοντα μελαχροινη σαν πορτα σε κλαμπ ντυμενη με μια φιλη της που δεν βλεποταν και σχολιαζαν κατι μαλακιες

σε ενα σημειο λεει η φιλη της μυριζει ψαριλα εδω και λεω καποια δε θα πλυθηκε

μετα γυρναω στην αλλη και της λεω εσυ δεν πρεπει να μπαινεις σε μετρο θες καμπριο και τετοια ιστορια εγω της το επαιζα

η γκομενα τσιμπησε και πηρα τηλ

μιλαμε για μουνι μελαχροινο με βαψιμο τσιμπουκοχειλα φοραγε μποτες μεχρι το γονατο μαυρες και απο μεσα καλσον και φουστα
απο πανω δερματινο μαυρο

γουσταρε καυλαντα και αρμεγμα τσαπους

:wanker: :wanker: :wanker:


οσες φορες τυχαινει να μπω μετρο ειτε χειμωνας ειτε καλοκαιρι τα μουνια κανουν παρτυ


Αιδοιοβαγονάκια την καλέσατε τελικα την αγαπητικια;
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
στο τελος της ζωης σου δεν μετανοιωνεις που εχασες μια πελατισα επειδή της ριχτηκες, μετανοιωνεις αν δεν τα ριξεις σε μια γκομενα που πιθανον να σου καθοταν.
το χρημα είναι μονο ένα μέσο.
το μουνι είναι ο σκοπος της ζωης.

Τύπε είσαι άρρωστος :S :S :S Ζήτα βοήθεια :S :S :S
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Λοιπον.Ελευθερος επαγγελαμτιας εγω και εχω μια πελατισσα που πηγενω και πληρώνομαι εδω και τρεις μηνες.Για να κλεισουμε την δουλεια ειχαμε μιλησει καμποσες φορες στο τηλ και ειχαμε βρεθει και δυο φορες στο σπιτι του πατερα της που μενει στην ιδια πολυκατοικια. Την πρωτη φορα ανοιγει την πορτα μονο με τα babydoll που φοραγε μου επεσαν τα δοντια.καβλες απο της 8 το πρωι.Την δευτερη φορα επειδη ηταν στο σπιτι και ο γιος της και εενω την φωανξε και της ειπε ειναι απο την εταιρεια για πληρωμη του ειπε να με πληρωσει αυτος.Την τριτη φορα προχθες δηλαδη παλι στης 8 το πρωι γιατι μετα παει γραφειο μου ανοιγει μονο με την πετσετα που εκανε μπανιο.Η τυπισα παντρεμενη χωρισμενη γυρω στα 40-45 με παιδι φανταρο στο ναυτικο.
Ερωτηση? χωνεσαι και ας ξερεις οτι μπορει να χασεις την δουλεια που δεν ειναι και λιγα για την σημερινη εποχη 700 καθε μηνα ετσι και στραβωσει η δουλεια η περνεις δουλεια για το σπιτι καθε φορα που παω για πληρωμη?

Τί να χωθείς ρε φίλε;Αυτές οι 40αρες άμα θέλουν να πηδηχτούν,σε αρπάζουν και σε πηδάνε.Άμα ψαχνόταν,θα κανόνιζε να λείπουν τα παιδιά της και θα σε φώναζε.
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
3
Πόντοι
6
Το μετρό δε λέει για καμάκι πάντως, ειδικά τις ώρες αιχμής. Ανά 3' έχει δρομολόγια και κατά πάσα πιθανότητα η άλλη βιάζεται.

Όσο πιο αραιά τα δρομολόγια, τόσο μεγαλύτερες οι πιθανότητες.
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
δυστυχως μπαναρισανε την πολυ καλη φιλη μου μιχαληδα

αν με διαβαζει η κυρια μιχαληδα τις στελνω τα χαιρετισματα μου και να της πω οτι το γουεστερν φιλμ που λεγαμε τις προαλλες ηταν πολυ ενδιαφερον αρκετα ισως σκληρο και ωμο για μια κυρια αλλα ενδιαφερον παρα ταυτα

ελπιζω στην επανοδο της για να συνεχισουμε μερικες ακομη πιο ενδιαφερουσες και ζωηρες συζητησεις


καλα να περνατε
σας σκεφτομαστε
:hi:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
επισης οτιδηποτε χρειαστει να μου στειλει προσωπικο μυνημα

:hi:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
επισης αν δεν μπορει να στειλει ισως να σκεφτει το ενδεχομενο για καποιον νεο λογαριασμο μεχρι να ξεμπαναριστει

:hi:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Δεν θα γαμησεις τύπε.
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
ελπιζω στην επανοδο της για να συνεχισουμε μερικες ακομη πιο ενδιαφερουσες και ζωηρες συζητησεις

Ήταν οι συζητήσεις με τη Μιχαλοτύπισσα ενδιαφέρουσες και ζωηρές :think: :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom