Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959

xaris42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
143
Κριτικές
2
Like
179
Πόντοι
281
Τότε γιατί έκανε ότι μου προσφέρει θέση;

Και ναι ξενέρωσα. Μια φορά σου τυχαίνει η ευκαιρία. Εύκολο το έχεις να πετύχεις γκόμενα στην Κηφισού μόνη της αργά το βράδυ;  :headbang:

Στα 2-3 δευτερόλεπτα που έφυγε ,δεν το αργείς, λες: -Σ'ευχαριστώ που μου άφησες όλο το παγκάκι!
Κι αν θες να το χοντρυνεις κολλάς "-Εισαι πολύ ευγενική"

Αν ανοιξει συζητηση εισαι μέσα. Αν οχι σημαίνει ότι δεν σωζωταν.
 

klasobanieras

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2017
Μηνύματα
205
Like
1
Πόντοι
1
Στα 2-3 δευτερόλεπτα που έφυγε ,δεν το αργείς, λες: -Σ'ευχαριστώ που μου άφησες όλο το παγκάκι!
Κι αν θες να το χοντρυνεις κολλάς "-Εισαι πολύ ευγενική"

Αν ανοιξει συζητηση εισαι μέσα. Αν οχι σημαίνει ότι δεν σωζωταν.

καλο! σημειωνεται
 

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1
Έπρεπε να κάνω ότι ψάχνω τις τσέπες μου, για να βγάλω και καλά το μαχαίρι (εκεί άλλωστε δύσκολα περνάει πεζός τέτοια ώρα για να φώναζε βοήθεια) αλλά τη λυπήθηκα. Πρέπει να πέρασε ένα 10λεπτο τρόμου. :rockon:

Και να πεταγωταν ο δικος της απο καμια γωνια γιατι μπορει να ειχαν ραντεβου εκει και να σε εκανε μπαουλο στο ξυλο. :s&m_3:
 

klasobanieras

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2017
Μηνύματα
205
Like
1
Πόντοι
1
Μήπως κάποτε οι Ελληνίδες σταματήσουν να "στήνονται" σαν επαρχιώτισσες :


αυτα ρε φιλε τα απλα ισχυουν για τις γαλλιδες, τις σουηδεζες, τις ολλανδες και τελοσπαντων αυτες που εχουν και το αναλογο dna... η ελληνιδα με το μουστακι και την αντρικη (με σκληρα χαρακτηριστικα) μουρη φαινονται γελοιες οταν τα κανουν
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.109
Κριτικές
33
Like
7.345
Πόντοι
4.746
Επισης οι Γαλλιδες δεν ειναι υπερβαρες στην πλειοψηφια τους.
Και δεν τρωνε ολο το βοδι η' ολοκληρο το ζαχαροπλαστειο για γευμα.
 

klasobanieras

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2017
Μηνύματα
205
Like
1
Πόντοι
1
Επισης οι Γαλλιδες δεν ειναι υπερβαρες στην πλειοψηφια τους.
Και δεν τρωνε ολο το βοδι η' ολοκληρο το ζαχαροπλαστειο για γευμα.

επισης (το βασικοτερο) οι γαλλιδες ακομα και οι φεμινιστριες και οι λεσβιες εχουν μια ΘΥΛΗΚΟΤΗΤΑ που οι ελληνιδες σπανια την εχουν. δε ξερω αν δεν την ειχαν ποτε η ειναι φαινομενο των τελευταιων δεκαετιων.. αλλα υπαρχει
 

Επισκέπτης
Μήπως οι Ελληνίδες να ξεκινήσουν απ' τα εύκολα , δηλ το ποτηράκι το κρασί ; Να σκάσουν και κανά χαμόγελο ;
 

klasobanieras

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2017
Μηνύματα
205
Like
1
Πόντοι
1
Μήπως οι Ελληνίδες να ξεκινήσουν απ' τα εύκολα , δηλ το ποτηράκι το κρασί ; Να σκάσουν και κανά χαμόγελο ;

θα ηταν χρησιμο αλλα οταν δουλευουν 10 ωρες για 500 ευρω και το ποτηρακι κρασι κανει 5 δηλαδη το 1% του μισθου τους θα παρουν καφε που μπορουν να τον ρουφανε και να τον ξαναφτυνουν στο ποτηρακι και να διαρκεσει περισσοτερο το καθησιο τους... επισης καφε μπορουν να πιουν 1.. κρασι μετα απο μιση ωριτσα θες κ αλλο 5ευρο...
 

klasobanieras

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2017
Μηνύματα
205
Like
1
Πόντοι
1
αρα θα βγουν πιο σπανια για το κρασι αυτο, και θα νομιζουν  (επειδη ξοδευουν μεγαλο ποσοστο του μισθου τους) οτι κανουν κατι το "ιδιεταιρο" και αρα περιμενουν αναλογη αντιμετωπιση... οταν το κρασι θα κανει το 1/1000 του μισθου τους παραδειγματος χαρη και θα μπορουν να παρουν ενα κρασι και να το αφησουν αν δουν κατι πιο ενδιαφερον παραδιπλα, τοτε θα σκασουν και χαμογελο... οταν πληρωνεις χρυσαφι (για τα δεδομενα σου) δε χαμογελας η και να χαμογελας ειναι φτιαχτο...
 

Επισκέπτης
αρα θα βγουν πιο σπανια για το κρασι αυτο, και θα νομιζουν  (επειδη ξοδευουν μεγαλο ποσοστο του μισθου τους) οτι κανουν κατι το "ιδιεταιρο" και αρα περιμενουν αναλογη αντιμετωπιση... οταν το κρασι θα κανει το 1/1000 του μισθου τους παραδειγματος χαρη και θα μπορουν να παρουν ενα κρασι και να το αφησουν αν δουν κατι πιο ενδιαφερον παραδιπλα, τοτε θα σκασουν και χαμογελο... οταν πληρωνεις χρυσαφι (για τα δεδομενα σου) δε χαμογελας η και να χαμογελας ειναι φτιαχτο...

Αδερφέ , το σκέφτηκες πιο σύνθετα απ'ό,τι εγώ ! Το κρασί το εννοώ ενταγμένο στην καθημερινότητα , να αγοράσω ένα μικρό μπουκάλι των 3 ευρώ από το σουπερ μάρκετ και να πίνω πότε-πότε ένα ποτηράκι στο σπίτι μου ! Οπότε , όταν θα βγαίνω έξω θα είμαι πιο ευδιάθετη ! Ή μπύρα από το περίπτερο και να την πιω καθ οδόν προς το σουπερ μάρκετ ! Απλά πράγματα !
 

klasobanieras

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2017
Μηνύματα
205
Like
1
Πόντοι
1
Αδερφέ , το σκέφτηκες πιο σύνθετα απ'ό,τι εγώ ! Το κρασί το εννοώ ενταγμένο στην καθημερινότητα , να αγοράσω ένα μικρό μπουκάλι των 3 ευρώ από το σουπερ μάρκετ και να πίνω πότε-πότε ένα ποτηράκι στο σπίτι μου ! Οπότε , όταν θα βγαίνω έξω θα είμαι πιο ευδιάθετη ! Ή μπύρα από το περίπτερο και να την πιω καθ οδόν προς το σουπερ μάρκετ ! Απλά πράγματα !

ναι αυτα θα επρεπε να γινονται οπως γινονται σε ολες τις χωρες πχ οι φοιτητριες σε χωρες του εξωτερικου που εχω ζησει ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΑΠΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΗΦΑΛΙΕΣ ΒΡΑΔΥ... δηλαδη αυτο σημαινει οτι εχουν μαζευτει 3-4 ατομα σε ενα σπιτι πριν βγουν και εχουν κατεβασει ενα μπουκαλι βοτκα και ενα μπουκαλι κρασι και κατι μπυρες μετα που τελειωσαν αυτα και μετα οταν τους τελειωσε το αλκοολ βγηκαν....

ε εδω δεν μπορει να γινει αυτο.. ακομα και αν ειχαν σπιτι διαθεσιμο να τα κανουν αυτα (που συχνα δεν υπαρχει) αν μενει η αλλη στο μαρουσι και παει να βγει στο κεντρο, ε αν ειναι μεθυσμενη το πιθανοτερο ειναι οτι δε θα φτασει ποτε... ειναι και η γεωγραφια /ρυμοτομια που εμποδιζει...


αλλα και οταν το κρασακι στο μπαρ εχει περιπου οσο και στο σουπερμαρκετ δηλαδη κανα ευρω το ποτηρι τοτε μπορει η αλλη να παει να πιει δυο κρασακια για πλακα....  εδω δεν ειναι εφικτο...
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
3
Πόντοι
6
Και να πεταγωταν ο δικος της απο καμια γωνια γιατι μπορει να ειχαν ραντεβου εκει και να σε εκανε μπαουλο στο ξυλο. :s&m_3:

Τις περισσότερες φορές έχω πέσει μέσα άμα περιμένει κάποιον.

Από τον τρόπο που στήνεται/συμπεριφέρεται καταλαβαίνεις αν περιμένει το λεωφορείο ή κάποιον άλλο.

Καταρχήν όσες περιμένουν το λεωφορείο μόνες τους είναι πιο απλά ντυμένες.

Και συνήθως οι γκόμενες έρχονται δεύτερες στο ραντεβού για ευνόητους λόγους. Σκέψου να περιμένει μια κοπέλα μόνη της για 15' αργά το βράδυ σε μη κεντρικό μέρος. Ε δε θα τη γλυτώσει από τους διερχόμενους πεζούς αλλά και οδηγούς.

 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
433
Κριτικές
83
Like
2.151
Πόντοι
4.642
Μαξιλαρογκόμενος για την ημέρα των ερωτευμένων...χαχαχα
 

Συνημμένα

  • IMG_2205.JPG
    IMG_2205.JPG
    48,3 KB · Εμφανίσεις: 53

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.063
Πόντοι
6.796

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.696
Like
1.461
Πόντοι
216
Καλά,δεν είπαμε ότι μιλάνε κιόλας.Απλά ρίχνουν και καμιά ματιά.

Αν και με τα κωλοκινητά,έχει πεθάνει πλέον και η τελευταία πιθανότητα να κάνεις έξω γνωριμία.
Απορώ τι σκατα λένε και γραφουν όλη την ώρα στο γαμωκινητο
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606

Zane

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2013
Μηνύματα
2.086
Like
71
Πόντοι
16
Εαν έμεναν οι ελληνίδες χωρίς κινητό για μια μέρα,θα γυρνούσαν σαν πρεζόνια.Δεν υπάρχει αυτό το πράγμα.

τωρα για να λεμε την αληθεια παγκοσμιο φαινομενο ειναι αυτο ... να βγει η γκομενα απο το σπιτι και να μην εχει group chat στο imessage με τις φιλες και 2-3 snapchat δε παιζει
 

klasobanieras

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2017
Μηνύματα
205
Like
1
Πόντοι
1
κοιτανε τους 500 γαμιαδες που τους στελνουμ μηνυματα στο φβ, απαντανε σε μερικους, καθησυχαζουν το γκομενο οτι ολα πανε καλα, ανοιγουν τιντερ κοιτανε αλλα 5000 μηνυματα, στελνουν μετα στη φιλεναδα την αναφορα, ε περναει η ωρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom