Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959

Επισκέπτης
Στην λεονταρινα αρεσει ο κωλος, να κανει βαθιες πιπες και να μην αφηνει σταγονα.
Στην σκορπινα αρεσει να γ_μιεται κρυφα και με βιτσια.Χωρις να το γνωριζει ομως η επισημη σχεση της.
Και στην τοξοτη αρεσει να παιζει σε πολλα ταμπλο και να τα δινει ολα.Επισης να πουλαει παραμυθα περι ρομαντισμου και σχεσης

Οι υπόλοιπες είναι παρθένες ή λεσβίες ;
 

Επισκέπτης
κολοκυθια κορυφαιες οι σκορπινες,
ζωδιο του νερου,
νερόβραστες και στο σεξ.
οσες ειχα σκορπινες ουτε κωλο δεν δινανε και πιπα ρηχη.
αντίθετα οι λεαινες ως ζωδιο της φωτιας βαζανε φωτια στα σεντονια,
ολες πρωκτικο, ολες τα καταπιαν,
συγκρινετε διαβολινα μες την φωτια με γοργονα των γυναικειων παραμυθιωνε? καταρχήν η γοργονα του νερου ουτε τις μισες στασεις δεν μπορει να κανει αφου δεν εχει κατω πεοϋποδοχες

Οι Σκορπίνες που λες ,σε θέλανε για γάμο και είπανε να το παίξουνε "κυρίες" !
 

Επισκέπτης
Παιδιά να πω και γω κατι που σκεφτομαι τις τελευταιες μερες. Καταρχην, πολλα απο αυτα που λεγονται σ αυτο το thread ισχυουν, οντως εχει χαθει καθε μετρο απο την πλευρα απο την πλευρα των γυναικων κλπ μην επαναλαμβανομαι. Ομως, θελω να κανω λιγο το δικηγορο του διαβολου. Παρατηρω κι απο γνωστους μου (που overall μπορει να χουν χειροτερη εμφανιση, λιγοτερα χρηματα, αντιστοιχα μικρο κυκλο, καθολου γυμνασμενο σωμα, καθολου αλητεια κλπ) οτι που και που σε νορμαλ χρονικα πλαισια τους τυχαινουν καταστασεις ακομα και με μετριες κοπελες (ακομα και καποιες ωραιες, οταν λεω μετριες εννοω μια χαρα γαμησιμες οχι μπαζα) και μια χαρα σεξ κανουν (περνανε και καιρους αγαμιας αλλα οχι πολυ μεγαλα διαστηματα). Επαναλαμβανω ΧΩΡΙΣ να χουν κατι το ιδιαιτερο. Κι απο την αλλη εγω πχ κι αλλα παιδια που και προσπαθουμε για το καλυτερο (εμφανιση σωμα να μιλας με γυναικες με καθε ευκαιρια κλπ) να μην πετυχαινουμε σχεδον τιποτα. Αρχιζω και πιστευω λοιπον κι αυτο ειναι που καλο ειναι να πειτε τη γνωμη σας, οτι απλα καποιοι το "εχουν" και καποιοι αλλοι οχι ανεξαρτητα με το ποσο προσπαθουν για το καλυτερο. Αυτο το λεω και για το λογο οτι λεγεται πως αν δεν εχεις κυκλο δε γαμας(που οντως εν μερει ισχυει) αλλα γιατι καποιοι χωρις κυκλο, χωρις εμφανιση ιδιαιτερη, χωρις facebook καλο, γαμανε?

Πάντως ο Χριστιανισμός γυρίζει την πλάτη στο σεξ ,ενώ όλες οι υπόλοιπες θρησκείες πηδάνε απ'τα 13.
 

Επισκέπτης
Για μένα το κλισέ "το έχω με τις γυναίκες" είναι πολύ σχετικό. Έχω γνωρίσει πολύ λίγα άτομα που πραγματικά το έχουν. Συνήθως αυτοί ήταν άτομα με εμφάνιση ή στάτους, όχι στον μέσο όρο δηλαδή. Πραγματικά δεν είχαν κανένα φοβερό λέγειν ή τρόπο, αλλά γαμούσανε πολύ. Άρα και πάλι δεν "το είχαν" απαραίτητα. Από την άλλη, κάποιοι που νόμιζα ότι το είχαν, στην πραγματικότητα το έχαναν κάπου αλλού, πχ γαμαγαν μπάζα ή τρωγανε κολλήματα και γινόντουσαν σχεσακηδες. Αν πω σε κάποιον με πόσες έχω βγει και πόσες εχουν περάσει από το κρεβάτι μου, πραγματικά θα νομίζει ότι έχω γκομενομαγνητη, μιας και εμφανισιακά δεν είμαι τίποτα φοβερό, ούτε κύκλο έχω. Κι όμως, εγώ που το ζω ξέρω ότι δεν είναι έτσι. Και πολλά άκυρα τρώω, κάποια που δε βγάζουν νόημα και καποια για αστείους λόγους, και περιόδους αγαμίας περνάω. Επομένως σε διαπιστώσεις τύπου "το έχει με τις γυναίκες" κράτα μικρό καλάθι.

Ο πανέμορφος μας κομπλάρει , συνήθως . Ενώ ο ψιλο-ουδέτερος εμφανισιακά δεν μας παραλύει.Ποιός θέλει ν'αγχώνεται και να "καταπίνει τη γλώσσα" του ; Ο τελευταίος που μ'άρεσε, είχε ωραίο σώμα και ούτε που το είχα προσέξει ! Στο πρόσωπο ήταν τελείως ουδέτερος σε σημείο να σκέφτομαι "είναι ψιλο-ασχημος , αλλά δε μ'ενοχλεί αυτό ". Τον είδα από μακρυά και μόνο τότε αντιλήφθηκα ότι από σώμα έβαζε κάτω κι εφήβους . Αυτό που μ'άρεσε ήταν το μυαλό του. 
 

Επισκέπτης
Σωστες οι αποψεις σας παιδια, απλα ισως χρησιμοποιησα λαθος ρημα, αντι για το "χουνε" να λεγα καλυτερα "την παλευουν και βρισκουν" γιατι το το χουν παραπεμπει σε τυπους που ναι γαμιαδες. Να προσθεσω κατι ακομα, αρκετοι τυποι που ξερω απ αυτους που ανεφερα, ειναι φουλ ανασφαλεις, κομπλεξικοι, με δυσκολια κοινωνικης προσαρμογης καποιοι απ αυτους και ποσα αλλα ψυσχολογικα που κανουν μπαμ, το καταλαβαινεις με μια τυπικη συζητηση, κι αυτοι οι τυποι εχουν γκομενες και δεν εχουν γαμησει μονο αυτες!!υποτιθεται οτι οι γκομενες εχουν περισσοτερη συναισθηματικη νοημοσυνη ομως, τοτε πως γινεται αυτο?η αυτο που λενε αν τα χεις καλα με τον εαυτο σου οι γκομενες το καταλαβαινουν. Μπουρδες. Κι εγω το πιστευα αυτο, ολοι αυτοι τα χουν καλα με τον εαυτο τους?δεν ξερω ρε παιδια, μονο εγω βλεπω τετοιες καταστασεις γυρω μου? :huh:
Κρίνω εξ ιδίων τα αλλότρια και λέω ότι η πλειοψηφία έχει γονείς με προβληματική σχέση μεταξύ τους.Οπότε, οι σχέσεις που αναπαράγουν είναι το ίδιο αποτυχημένο μοντέλο.Γνώμη μου.
 

Επισκέπτης
Είσαι σίγουρος ότι δεν γαμάνε μπάζα; Πολλές φορές η αγαμία μας και η μειονεκτική μας θέση μας κάνει να τις βλέπουμε ωραιότερες. Είσαι σίγουρος ότι δεν είναι σχεσάκηδες που γαμάνε συνέχεια το ίδιο μουνί και δεν τα ξαναφτιάχνουν συνέχεια με πρώην τους που τις παρακαλάνε να γυρίσουν; Καλό είναι να μην κρίνουμε κάτι, αν δεν έχουμε όλα τα δεδομένα.

Και όχι, είναι τεράστια μαλακία να νομίζεις ότι οι γυναίκες γουστάρουν μόνο τύπους που τα έχουν καλά ψυχολογικά. Αν ήταν έτσι, κανένας δε θα γάμαγε. Συναισθηματική νοημοσύνη και πούτσες μπλε. Δε θεωρώ σε καμιά περίπτωση τις γυναίκες καλούς κριτές χαρακτήρων. Καθημερινά απορρίπτουν άντρες βγάζοντας συμπεράσματα γι' αυτούς που στην καλύτερη είναι ηλίθια. Απλά έχουμε θεοποιήσει τόσο το μουνί που νομίζουμε ότι έχει πνευματικές ικανότητες τζεντάι να μας ψυχολογεί με ακρίβεια, αλάνθαστα και δίκαια.
Εγώ απορρίπτω by default αντρες που τους "κόβω" ότι είναι είτε διαφορετική θρησκεία είτε εχθρικό έθνος. Δεν πά  να'ναι Θεοί , ρε φίλε ; Δεν είναι για μένα !
 

Hellenes

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2018
Μηνύματα
593
Like
135
Πόντοι
6
Είσαι σίγουρος ότι δεν γαμάνε μπάζα; Πολλές φορές η αγαμία μας και η μειονεκτική μας θέση μας κάνει να τις βλέπουμε ωραιότερες. Είσαι σίγουρος ότι δεν είναι σχεσάκηδες που γαμάνε συνέχεια το ίδιο μουνί και δεν τα ξαναφτιάχνουν συνέχεια με πρώην τους που τις παρακαλάνε να γυρίσουν; Καλό είναι να μην κρίνουμε κάτι, αν δεν έχουμε όλα τα δεδομένα.

Και όχι, είναι τεράστια μαλακία να νομίζεις ότι οι γυναίκες γουστάρουν μόνο τύπους που τα έχουν καλά ψυχολογικά. Αν ήταν έτσι, κανένας δε θα γάμαγε. Συναισθηματική νοημοσύνη και πούτσες μπλε. Δε θεωρώ σε καμιά περίπτωση τις γυναίκες καλούς κριτές χαρακτήρων. Καθημερινά απορρίπτουν άντρες βγάζοντας συμπεράσματα γι' αυτούς που στην καλύτερη είναι ηλίθια. Απλά έχουμε θεοποιήσει τόσο το μουνί που νομίζουμε ότι έχει πνευματικές ικανότητες τζεντάι να μας ψυχολογεί με ακρίβεια, αλάνθαστα και δίκαια.

Αν οι Ελληνιδες περνουσαν καλα δεν θα ηταν σε αυτο το σημερινο χαλι , οι περισσοτερες κακογαμημενες αγαμητες βγαζουν μια τεραστια μιζερια για την ζωη που κανουν , αντανακλωντας την στους γυρω τους
Ακομα και την Τζουλια Αλεξανδρατου βλεπεις το ποσο κομπλεξισμο εβγαζε στις τσοντες που επαιζε δειγμα της ανασφαλειας της , προσπαθουσε να μας το παιξει πορνοσταρ αλλα δεν το ειχε καθολου
TRAGIC ΓΚΟΜΕΝΑ

www.makeleio.gr/αποκαλυψη/επικοί-διάλογοι-ανάμεσα-σε-δυο-πορνοσ/]http://www.makeleio.gr/αποκαλυψη/επικοί-διάλογοι-ανάμεσα-σε-δυο-πορνοσ/[/url]
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Αν οι Ελληνιδες περνουσαν καλα δεν θα ηταν σε αυτο το σημερινο χαλι , οι περισσοτερες κακογαμημενες αγαμητες βγαζουν μια τεραστια μιζερια για την ζωη που κανουν , αντανακλωντας την στους γυρω τους

Αν βγάζουν μιζέρια οι ελληνίδες που όλοι τις παρακαλάνε,τί να πουν και οι έλληνες.
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Είσαι σίγουρος ότι δεν γαμάνε μπάζα; Πολλές φορές η αγαμία μας και η μειονεκτική μας θέση μας κάνει να τις βλέπουμε ωραιότερες. Είσαι σίγουρος ότι δεν είναι σχεσάκηδες που γαμάνε συνέχεια το ίδιο μουνί και δεν τα ξαναφτιάχνουν συνέχεια με πρώην τους που τις παρακαλάνε να γυρίσουν; Καλό είναι να μην κρίνουμε κάτι, αν δεν έχουμε όλα τα δεδομένα.

Και όχι, είναι τεράστια μαλακία να νομίζεις ότι οι γυναίκες γουστάρουν μόνο τύπους που τα έχουν καλά ψυχολογικά. Αν ήταν έτσι, κανένας δε θα γάμαγε. Συναισθηματική νοημοσύνη και πούτσες μπλε. Δε θεωρώ σε καμιά περίπτωση τις γυναίκες καλούς κριτές χαρακτήρων. Καθημερινά απορρίπτουν άντρες βγάζοντας συμπεράσματα γι' αυτούς που στην καλύτερη είναι ηλίθια. Απλά έχουμε θεοποιήσει τόσο το μουνί που νομίζουμε ότι έχει πνευματικές ικανότητες τζεντάι να μας ψυχολογεί με ακρίβεια, αλάνθαστα και δίκαια.
 + 1000
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Μήν ξεχνάμε....

Είναι ΑΧΡΗΣΤΕΣ, ΤΕΜΠΕΛΕΣ, ΑΓΥΜΝΑΣΤΕΣ, ΚΑΚΟΜΑΘΗΜΕΝΕΣ, ΑΠΑΙΤΗΤΙΚΕΣ, δέν κάνουνε παιδιά, μιλάνε πολύ, θέλουνε ταξίδια, καλοπέραση, διασκέδαση, δωράκια κλπ κλπ.

Φυσικά ΠΟΤΕ δέν μάς λένε οί κότες, τί έχουν ΑΥΤΕΣ νά μάς προσφέρουν...
Προφανώς δεν σού λένε τί έχουν να σού προσφέρουν, και ούτε θα σού πούν.

Αφού δεν σκοπεύουν να σού προσφέρουν τίποτα, τί να σού πούν δηλαδή ;;; Οτι και να είχαν, δεν θα σού προσέφεραν τίποτα, γιατί ..... ''εσύ είσαι ο άνδρας'', και άρα εσύ σύμφωνα με την βλαμμένη αντίληψή ζωής που έχουν, ''πρεπει να τούς προσφέρεις απλόχερα τα πάντα..." ..

Είπαμε, Ελληνίδες ..
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Μήν ξεχνάμε....

Είναι ΑΧΡΗΣΤΕΣ, ΤΕΜΠΕΛΕΣ, ΑΓΥΜΝΑΣΤΕΣ, ΚΑΚΟΜΑΘΗΜΕΝΕΣ, ΑΠΑΙΤΗΤΙΚΕΣ, δέν κάνουνε παιδιά, μιλάνε πολύ, θέλουνε ταξίδια, καλοπέραση, διασκέδαση, δωράκια κλπ κλπ.

Φυσικά ΠΟΤΕ δέν μάς λένε οί κότες, τί έχουν ΑΥΤΕΣ νά μάς προσφέρουν...
Εσύ με 300+ γαμήσια στο ενεργητικό σου για να έχεις τέτοια άποψη για τις ελληνίδες, κάτι παραπάνω θα ξέρεις. Με πόσες ντόπιες έχεις πάει; Άρα τελικά ισχύει ότι είναι η χειρότερη εθνικότητα;
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Μήν ξεχνάμε....

Είναι ΑΧΡΗΣΤΕΣ, ΤΕΜΠΕΛΕΣ, ΑΓΥΜΝΑΣΤΕΣ, ΚΑΚΟΜΑΘΗΜΕΝΕΣ, ΑΠΑΙΤΗΤΙΚΕΣ, δέν κάνουνε παιδιά, μιλάνε πολύ, θέλουνε ταξίδια, καλοπέραση, διασκέδαση, δωράκια κλπ κλπ.

Φυσικά ΠΟΤΕ δέν μάς λένε οί κότες, τί έχουν ΑΥΤΕΣ νά μάς προσφέρουν...

:hi:
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Είσαι σίγουρος ότι δεν γαμάνε μπάζα; Πολλές φορές η αγαμία μας και η μειονεκτική μας θέση μας κάνει να τις βλέπουμε ωραιότερες. Είσαι σίγουρος ότι δεν είναι σχεσάκηδες που γαμάνε συνέχεια το ίδιο μουνί και δεν τα ξαναφτιάχνουν συνέχεια με πρώην τους που τις παρακαλάνε να γυρίσουν; Καλό είναι να μην κρίνουμε κάτι, αν δεν έχουμε όλα τα δεδομένα.

Και όχι, είναι τεράστια μαλακία να νομίζεις ότι οι γυναίκες γουστάρουν μόνο τύπους που τα έχουν καλά ψυχολογικά. Αν ήταν έτσι, κανένας δε θα γάμαγε. Συναισθηματική νοημοσύνη και πούτσες μπλε. Δε θεωρώ σε καμιά περίπτωση τις γυναίκες καλούς κριτές χαρακτήρων. Καθημερινά απορρίπτουν άντρες βγάζοντας συμπεράσματα γι' αυτούς που στην καλύτερη είναι ηλίθια. Απλά έχουμε θεοποιήσει τόσο το μουνί που νομίζουμε ότι έχει πνευματικές ικανότητες τζεντάι να μας ψυχολογεί με ακρίβεια, αλάνθαστα και δίκαια.

Ο όρος "συναισθηματική νοημοσύνη" είναι αδόκιμος.
 

Hellenes

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2018
Μηνύματα
593
Like
135
Πόντοι
6
Αν βγάζουν μιζέρια οι ελληνίδες που όλοι τις παρακαλάνε,τί να πουν και οι έλληνες.




To ιδιο και χειροτερο (ΦΛΕΡΤΑΡΟΝΤΑΣ ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΚΑ ΟΝΤΑ - THE SEQUEL)
Οσοι εχουν ζησει στο εξωτερικο και εχουν συναψει σχεσεις η εχουν παντρευτει ξενες γνωριζουν καλυτερα την Ελληνικη πραγματικοτητα
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Στην Αθήνα , Greece ενδιαφέρομαι τι υπάρχει !

Η Ελληνίδα μπορεί να νομίζει ότι είσαι απ'το Albany , NY ! Παράδειγμα , λέω !
Είναι γελοίο πραγματικά να νομίζεις πως μια βιαστικά γραμμένη πρόταση που ουσιαστικά πετάει την μπάλα στην εξέδρα καταργεί μια συλλογιστική σκέψη!
Αν κατάλαβα καλά ψάχνεις στην Αθήνα επαγγελματία άντρα να γαμηθείς;Δηλαδή τζάμπα δεν βρίσκεις έμπειρους άντρες;
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
44
Πόντοι
16
Εσύ με 300+ γαμήσια στο ενεργητικό σου για να έχεις τέτοια άποψη για τις ελληνίδες, κάτι παραπάνω θα ξέρεις. Με πόσες ντόπιες έχεις πάει; Άρα τελικά ισχύει ότι είναι η χειρότερη εθνικότητα;

Καλημέρα φίλε μου καί καλή βδομάδα.

Έχω πάει μέ πολλές ντόπιες καί άν καί γαμάνε καλά στό ένα πρός ένα, έχουν άρκετά μειονεκτήματα, όπως...

Δέν είναι δεκτικές στά όργιάκια μέ 2-3, άκόμα καί 4 μαζί, διάφορα άνώμαλα σενάρια πού τούς βάζω, δέν γουστάρουν BDSM, είναι έξαιρετικά ζηλιάρες, είναι δεμένες μέ τό κινητό τους (τούς λέω νά τό κλείνουν τό γαμημένο καί φρικάρουν).

Άν καί ντύνονται άρκετα προκλητικά, δέν έχουν άνοιχτό μυαλό στό sex, καί πολύ σημαντικό γιά μένα τουλάχιστον, δέν προσέχουν τόν έαυτό τους, δέν γυμνάζονται, καπνίζουν (βρωμική άναπνοή καί ζουμιά), καί έκτός έλαχίστων έξαιρέσεων, γίνονται σκατά μετά τά 30 τους.

Κατά τήν γνώμη μου, τό sex, δέν είναι μόνο ένα παλούκι καί μιά τρύπα, άλλά κάτι πού συνδιάζει, σώμα, καρδιά, ψυχή, χημεία, διατροφή κλπ κλπ. Τό έχω φθάσει σέ έπιστημονικά έπίπεδο, ξέρω, άλλά έτσι τό βλέπω έγώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom