Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959
Εγγρ.
2 Μαΐ 2017
Μηνύματα
261
Like
89
Πόντοι
1
Ωραία ζωή πάντως.Άλλο ένα βράδυ λέμε τις μαλακίες μας στο bou και άλλοι γυρνάνε σπίτι με το γκομενάκι από την βραδυνή έξοδο και χαίρονται τη ζωή.
απο το να κυνηγας ελεεινιδες νομιζοντας οτι θελουν σχεση(ολες αυτο λενε) ενω θελουν ψυχαναλυτη καλυτερα μονοι.
 
Εγγρ.
2 Μαΐ 2017
Μηνύματα
261
Like
89
Πόντοι
1
απο το να κυνηγας ελεεινιδες νομιζοντας οτι θελουν σχεση(ολες αυτο λενε) ενω θελουν ψυχαναλυτη καλυτερα μονοι.
ηθελα να διορθωσω την προηγουμενη απαντηση μου.
ενω σε θελουν ως τον ψυχαναλυτη τους καλυτερα μονοι
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 131614

Επισκέπτης
Ρε σαντ μαν δηλαδή η μόνη χαρα της ζωής είναι ανάμεσα στα πόδια μιας γυναίκας??? Αν το πιστεύεις βοήθεια σου.... :new_shocked: :priest: :priest: :priest: :vomit:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.874
Κριτικές
6
Like
3.614
Πόντοι
736
Τον γλύτωσες τον τύπο πούσι. Α το κωλοπαιδο . Κολλητός του μπάρμαν θα ήταν τύπε αυτός που σας πρότεινε το νέκταρ της κανατας. Πάντως δεν νομίζω ότι το κάνουν όλα τα μπαρ αυτό. Εγώ πάντως παίρνω μπουκάλι παντα. Παλιά έπαιρνα ποτό και μάλλον τυχερός ήμουν. Εν τω μεταξύ αυτην την αηδία το μπειλιζ πως την πίνουν μερικοί. Και μόνο που το μυρίζω ξερναω.
Το baileys εμένα μ' αρέσει και σκέτο, και στον φραπέ βάζεις λίγο και γίνεται ωραίος, έχεις δοκιμάσει στον καφε ; Κάποιες καφετέριες μάλιστα το έχουνε στον κατάλογο "φραπες με baileys" αν θες , η όποιος θέλει να δοκιμάσει.
 

Hellenes

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2018
Μηνύματα
593
Like
135
Πόντοι
6
Το μπουρδελάκι τί χαρά σού δίνει δηλαδή;Πας εκεί σουρωμένος απ'τα ξύδια και την άλλη μέρα δεν θυμάσαι καν ότι γάμησες.

Άλλη αίσθηση είναι να γυρνάς σπίτι με την γκόμενα και να ξυπνάς μ'αυτήν πάνω σου.


Αλλη αισθηση το πρωι να ξυπνας και να την ξεκολιαζεις μην σου πω οτι εχει μεγαλες πιθανοτητες να χυσει , μιλω εκ προσωπικης πειρας
Το καλοκαιρι γυρνωντας απο το μπανιο οτι πεις
Το αργα βραδυ ειναι τελειως ακαταλληλη ωρα για οργασμους και αντοχες
Δεν βλεπεις οι αθλητες και οσοι γυμναζωνται στη μεση της μερας αποδιδουν καλυτερα
Στο υπνο δεν θελουμε αγκαλιτσες αλλα την ησυχια μας
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Ε γιατί άλλοι δεν μπορούν λειτουργήσουν χωρίς συναίσθημα.Τουλάχιστον με το ποτό έχεις την ψευδαίσθηση ότι κάνεις έρωτα,όχι μόνο σεξ.

ε αυτο ειναι το προβλημα σου,οτι δειχνεις συναισθημα γιαυτο σε εχουν ολες χεσμενο
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Έχω ένα φιλαράκι τώρα εδώ και λίγο καιρό έχει αρχίσει να κάνει πολύ παρέα με 2 γκόμενες. Ειδικά η μία σχεδόν κάθε μέρα πάει σπίτι του και πίνουν καφέ.. Σαβουρίτσα αυτή, του λέω ρε μαλάκα τι φάση παίζει την γαμάς ή έκανες καμιά νύξη για παρτούζα τόσες φορές που έρχονται βράδια και οι 2 σπίτι σου? Μου λέει όχι ότι απλά αράζουν και κάνουν καλό μουχαμπέτι.. Και όντως γκόμενες που σε λένε "ρε μαλάκα" δεν τις γαμάς! Ο τύπος μου είπε πως περιμένει να κάνουν κάνα κονέ με κάποια καυλιάρα φίλη τους! χαχααχα. Του λέω σύνελθε ρε δεν πρόκειται να σε κάνουν κονέ αφού τότε θα ξεκόψεις και αυτές γουστάρουν τη φάση.. :2funny: :2funny: . Οι Ελλεηνίδες πάντα θα βρίσκουν τον μαλάκα να τις βάζει σπίτι του να τις φέρεται γαμάτα και να μην τις γαμάει!
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Έχω ένα φιλαράκι τώρα εδώ και λίγο καιρό έχει αρχίσει να κάνει πολύ παρέα με 2 γκόμενες. Ειδικά η μία σχεδόν κάθε μέρα πάει σπίτι του και πίνουν καφέ.. Σαβουρίτσα αυτή, του λέω ρε μαλάκα τι φάση παίζει την γαμάς ή έκανες καμιά νύξη για παρτούζα τόσες φορές που έρχονται βράδια και οι 2 σπίτι σου? Μου λέει όχι ότι απλά αράζουν και κάνουν καλό μουχαμπέτι.. Και όντως γκόμενες που σε λένε "ρε μαλάκα" δεν τις γαμάς! Ο τύπος μου είπε πως περιμένει να κάνουν κάνα κονέ με κάποια καυλιάρα φίλη τους! χαχααχα. Του λέω σύνελθε ρε δεν πρόκειται να σε κάνουν κονέ αφού τότε θα ξεκόψεις και αυτές γουστάρουν τη φάση.. :2funny: :2funny: . Οι Ελλεηνίδες πάντα θα βρίσκουν τον μαλάκα να τις βάζει σπίτι του να τις φέρεται γαμάτα και να μην τις γαμάει!

τυπε οι πιρφοροι κανανε μεγαλυτερη ζημια στην Ελλαδα και απο την Χιροσιμα

:S :S :S :S :S

οχι αλλο πιρφοροι τυπε  :S :S :S :S
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Ρε σαντ μαν δηλαδή η μόνη χαρα της ζωής είναι ανάμεσα στα πόδια μιας γυναίκας??? Αν το πιστεύεις βοήθεια σου.... :new_shocked: :priest: :priest: :priest: :vomit:

Γιατί ρε φίλε,ποιες άλλες χαρές δηλαδή είναι καλύτερες απ'το να είσαι ερωτευμένος και να μην νιώθεις μοναξιά;

Μη μου πεις 'να κερδίζει η ομαδάρα μου' και τέτοιες μαλακίες γιατί αυτά τα έχω ξεπεράσει εδώ και χρόνια.
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Γιατί ρε φίλε,ποιες άλλες χαρές δηλαδή είναι καλύτερες απ'το να είσαι ερωτευμένος και να μην νιώθεις μοναξιά;

Μη μου πεις 'να κερδίζει η ομαδάρα μου' και τέτοιες μαλακίες γιατί αυτά τα έχω ξεπεράσει εδώ και χρόνια.

Τύπε εμάς μας έχεις γραμμένους. Έχεις σκεφτεί να ζητήσεις βοήθεια από έναν ψυχίατρο;
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
απο το να κυνηγας ελεεινιδες νομιζοντας οτι θελουν σχεση(ολες αυτο λενε) ενω θελουν ψυχαναλυτη καλυτερα μονοι.

Τα έχουμε ξαναπεί,οι καλές και όμορφες ελληνίδες που κάνουν για σχέση είναι πάντα καπαρωμένες.Πάντα θα τις βλέπεις χέρι χέρι με άλλον και ποτέ δεν θα τις πετυχαίνεις εσύ.Αυτό κάποια στιγμή στη ζωή σου το παίρνεις απόφαση.

Και ποιες μένουν μετα για όλους τους άτυχους;Αυτές που όντως θέλουν ψυχαναλυτή,οι μαλακισμένες και οι ανέραστες.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Άμα λέτε τέτοιες μαλακίες για ψυχιάτρους,προφανώς και θα σας έχω γραμμένους.

Κοίτα τύπε, στην περίπτωση που δεν είσαι τρολλ (που μάλλον είσαι) έχεις προφανώς κατάθλιψη. Σου έχουμε πει πολλές φορές να αναθεωρήσεις τις απόψεις σου αλλά μας γράφεις στα παπάρια σου και επιμένεις. Αν είσαι και στην πραγματικότητα έτσι όπως είσαι εδώ μέσα ζήτα βοήθεια από κάποιον ειδικό διότι μπορεί να σου εξελιχθεί άσχημα. Φιλικά πάντα  :hi:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Άμα λέτε τέτοιες μαλακίες για ψυχιάτρους,προφανώς και θα σας έχω γραμμένους.
Οκ. Δεν λεει κανενας για ψυχιατρο, δεν εισαι τρελος. Αλλά ενας ψυχολογος δεν θα βοηθουσε λιγο αφου νιωθεις τετοια ηττοπαθεια? Δεν ειναι κατι κακο. Γιατι στραβωνεις? Αφου μπηκες εδω μεσα να εκφρασεις καποια πραγματα, γιατι δεν αποδεχεσαι και καποιες απαντησεις?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Γιατί ρε φίλε,ποιες άλλες χαρές δηλαδή είναι καλύτερες απ'το να είσαι ερωτευμένος και να μην νιώθεις μοναξιά;

Μη μου πεις 'να κερδίζει η ομαδάρα μου' και τέτοιες μαλακίες γιατί αυτά τα έχω ξεπεράσει εδώ και χρόνια.
Τύπε ΑΝ θελεις την γνωμη μου, λεω ΑΝ...

Ευτυχια ειναι πολυ απλα να ζεις τις επιλογες σου. Με βάση τις επιλογες σου δηλαδη.
Οι διαγωνισμοι με τον εαυτο μας για περισσοτερα λεφτα, περισσοτερες γυναικες, περισσοτερη αποδοχη, ειναι καπου και λιγο ματαιοι αν δεν συνιστουν επιλογη δικη μας, αλλά υποδειξη του περιγυρου μας.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Αλλη αισθηση το πρωι να ξυπνας και να την ξεκολιαζεις μην σου πω οτι εχει μεγαλες πιθανοτητες να χυσει , μιλω εκ προσωπικης πειρας
Εξαρταται την γυναικα ρε τύπε, η δικια μου αν την ενοχλησω το πρωι μολις εχει ανοιξει το ματι της θα μου ριξει κλωτσια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom