Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 339 άτομα (0 μέλη και 339 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
μας εχεις ζαλισει ταρχιδια σε καθε ποστ οτι την ξερεις. το εμπεδωσαμε οπως εμπεδωσαμε οτι εχει και πουλακι οπως εγραψε.
Εσυ τυπε απαλευτος εισαι...σαν να προσπαθω να εξηγησω σε γυναικα  το οφσαιντ. :uglystupid:
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
Παπαρα με επνιξες  :2funny: :2funny:
Επειδη ομως ρε τυπε τυγχανει να την γνωριζω απο κοντα την ζαβαρα σε πληροφορω ειναι πολυ αξιολογη κοπελα και δεν αξιζει τετοια συμπεριφορα. ;)

στο σάιτ έτσι δείχνει και όπως φαίρεται αυτήν την αντιμετώπιση έχει...
μην πας να το παίξεις δικηγορος... δεν αξιζει
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
μας εχεις ζαλισει ταρχιδια σε καθε ποστ οτι την ξερεις. το εμπεδωσαμε οπως εμπεδωσαμε οτι εχει και πουλακι οπως εγραψε.

πουλι εχουμε ολοι μας...το θεμα ειναι να το χρησιμοποιεις κιολας.... αλλιως....


 

Συνημμένα

  • download.jpg
    download.jpg
    8,7 KB · Εμφανίσεις: 20

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.687
Πόντοι
25.467
χωρις λογο κανεις δε προσβαλει και μη μου το παιζεις θυγμενος.. δε με πειθεις εμενα τουλαχιστον... το τι ειναι ο καθε ενας δε φαινεται μονο στις σεξουαλικες του προτιμησεις που αυτο στη τελικη ειναι δικαιωμα του... φαινεται στο τροπο του.... ο πουστικος τροπος και οι λαμογιες ειναι πιο αισχος

Σαν να λέμε δηλαδή ότι ο δικός σας τρόπος προσβολής των άλλων, είναι ντόμπρος.  :2funny: :2funny: :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
στο σάιτ έτσι δείχνει και όπως φαίρεται αυτήν την αντιμετώπιση έχει...
μην πας να το παίξεις δικηγορος... δεν αξιζει
Τύπε, εκεινος ομως ειναι ο μονος απο ολους μας που την εχει συναντησει. Λες να μην ξερει καλυτερα απο ολους αν "αξιζει" να την υποστηριξει? Μην τρελαθουμε κιολας...
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
στο σάιτ έτσι δείχνει και όπως φαίρεται αυτήν την αντιμετώπιση έχει...
μην πας να το παίξεις δικηγορος... δεν αξιζει

φερομαι οπως μου μιλανε.... αν παρατηρησεις ..αλλα οτι σε συμφερει λες και εσυ... κουβεντα να γινετε ασχετα αν δε βγαζει νοημα....
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Εσυ τυπε απαλευτος εισαι...σαν να προσπαθω να εξηγησω σε γυναικα  το οφσαιντ. :uglystupid:

εσυ εισαι σταθερος στον θαυμασμο σου παντως ανα τα χρονια που αδικως σου κακοφανηκε που υπενθυμισα. δεν χρειαζονται περαιτερω εξηγησεις

αυτα λες και μενεις με το πουλι στο χερι...παρηγορησου με το πουλι στη φωτο γτ αληθινο και ποσο μαλλον το δικο μου δε θα πιασεις ποτε...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Μιας και μιλαμε για "ντομπροσυνες", αναρωτιεμαι πώς ο κ. συναδελφος στους μικροτσουτσουνους γνωριζει περι "τραγωδιων" και μαλιστα κανει και αναρτησεις στις 8 το πρωι σε 4 διαφορετικα νηματα για να θριαμβολογησει προφανως για την ενημερωση του.

Ετσι για να μην παραπονιουνται κιολας μερικοι οτι δεν "αναγνωριζω τους πραγματικους φιλους μου".
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
Τύπε, εκεινος ομως ειναι ο μονος απο ολους μας που την εχει συναντησει. Λες να μην ξερει καλυτερα απο ολους αν "αξιζει" να την υποστηριξει? Μην τρελαθουμε κιολας...

ένταξει πάω πάσο
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
Τύπε, εκεινος ομως ειναι ο μονος απο ολους μας που την εχει συναντησει. Λες να μην ξερει καλυτερα απο ολους αν "αξιζει" να την υποστηριξει? Μην τρελαθουμε κιολας...

αλεξ μη χαλας την ενεργεια σου να εξηγεις σε ατομα κολημενα...  αυτο ειναι το λογικο που λες..αλλα θελει και λιγο αντιληψη....που δεν εχουν ολοι βλεπεις.... γτ τα υπονουμενα τα πιανουν με τα αυτονοητα εχουν θεματακι....
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Τύπε, εκεινος ομως ειναι ο μονος απο ολους μας που την εχει συναντησει. Λες να μην ξερει καλυτερα απο ολους αν "αξιζει" να την υποστηριξει? Μην τρελαθουμε κιολας...
Τα σεβη μου  :hi:
Ασε να νομιζουν οτι θελουν Αλεξη  ;)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.687
Πόντοι
25.467
Μιας και μιλαμε για "ντομπροσυνες", αναρωτιεμαι πώς ο κ. συναδελφος στους μικροτσουτσουνους γνωριζει περι "τραγωδιων" και μαλιστα κανει και αναρτησεις στις 8 το πρωι σε 4 διαφορετικα νηματα για να θριαμβολογησει προφανως για την ενημερωση του.

Ετσι για να μην παραπονιουνται κιολας μερικοι οτι δεν "αναγνωριζω τους πραγματικους φιλους μου".

Εδώ ταιριάζει το :

Ο κόσμος τό ΄χει τούμπανο κι εγώ κρυφό καμάρι.  :)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Απογοητευση. Μονο απογοητευση.
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
εσυ εισαι σταθερος στον θαυμασμο σου παντως ανα τα χρονια που αδικως σου κακοφανηκε που υπενθυμισα. δεν χρειαζονται περαιτερω εξηγησεις

και μονο που μπαινεις στη διαδικασια να παραθετης λογια δικα μ ...που ειπα πριν μερες..και οχι αδικα αν δεις και τις βρισιες που ακουσα ΠΑΛΙ χωρις λογο....καταλαβαινουμε ποσο απελπισμενος εισαι... χαλαρωσε ,,εδω μεσα δε λυνουμε τα προβληματα μας ...συζητηση κανουμε ... και λεμε αποψεις και γνωμες ... εχω ξαναπει οποιος τραβαει ζορια με εμενα ας μου στειλει πμ να τα πουμε προσωπικα.... δημοσια τι θες να αποδειξης οτι εισαι εξυπνος και μου τι λες?? απο εδω μεσα δε πιανετε δυστηχως.... η μαγκια  ;) ;) ;) ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom