Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 73 άτομα (0 μέλη και 73 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
εδω εχω λογο που ρωτάω δεν ειναι για κουτσομπολιο διοτι αν αυτος δουλευε 3 χρονια στην επιχειρηση θα μπορουσε να ειχε μαζεψει 700 επι 36 μηνες 25.200 ευρω τωρα που ειναι ανεργος θα μπορουσε να τα επενδυσει σε μια δικια του επιχειρηση. Οι γκομενες που ειναι τωρα να του δώσουν πισω τα φραγκα που χάλασε?

χρειάζεσαι μια ανάσα στον καθαρό αέρα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
γιατι?μια χαρα τα λεει ο bold

νομιζουν οτι τους κάνω το δάσκαλο για αυτο εκνευριζονται. Ειδες χθες ο COBRAS μολις του ειπα οτι έχει δικιο δεν με ξαναεβρισε  :2funny: :2funny: ενω λεμε τα ιδια πράγματα.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
νομιζουν οτι τους κάνω το δάσκαλο για αυτο εκνευριζονται. Ειδες χθες ο COBRAS μολις του ειπα οτι έχει δικιο δεν με ξαναεβρισε  :2funny: :2funny: ενω λεμε τα ιδια πράγματα.

σε φτύνουν και εσύ λες ψιχαλίζει. Μα πόσο Πρωταθλητής είσαι πια;
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
νομιζουν οτι τους κάνω το δάσκαλο για αυτο εκνευριζονται. Ειδες χθες ο COBRAS μολις του ειπα οτι έχει δικιο δεν με ξαναεβρισε  :2funny: :2funny: ενω λεμε τα ιδια πράγματα.
αυτα που λες παντως ειναι λογικα τις περισσότερες φορες.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
δηλαδη πρεπει να συμβιβαστει ο αλλος με μια οχια (80%+ πιθανοτητες) που θα του κανει τη ζωη κολαση
και γιατι να μη μεινει εργενης?
καλυτερα μιας ωρας εργενικη ζωη, παρα σαραντα χρονια στην ελλεηνιδας το βρακι  :grin:
Μια κοπελα στη δουλεια,πραγματικα φαιδρη,ανοητη,εκνευριστικη,σχετικα προσφατα παντρεμενη μου λεει σχολαω σε λιγο ποιος πηγαινει τωρα σπιτι.Γιατι τη ρωταω;Να, με τον αντρα μου σκοτωνομαστε,μου λεει οτι δε μ αντεχει.Λειπει αυτος στη δουλεια,λειπω εγω,συναντιομαστε λιγες ωρες και ετσι δε σκοτωνομαστε.Εβλεπα στις ελληνικες ταινιες τον ηθοποιο Γαβριηλιδη και τη Μαρικα Κρεβατα που επαιζε σε ολες τις ταινιες τη γυναικα του και τον εψελνε συνεχεια και του εκανε τη ζωη κολαση και σκεφτομουν ρε τον κακομοιρη,πως αντεχει;Ευτυχως δεν ειναι ολες ετσι,δε μ αρεσουν οι γενικευσεις .Εξαλλου πιστευω οτι πολλες φορες μερικα ζευγαρια ταιριαζουν απολυτα.Διπλα σε μια οχια ειναι και ενα κωλοπαιδο μαζι.Δε πιστευω οτι τα ετερωνυμα ελκονται.Παντα εχω περασει καλά με κοπελες που κινουνται συο ιδιο μηκος κυμματος με μενα.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
8
Like
1.700
Πόντοι
216
δηλαδη πρεπει να συμβιβαστει ο αλλος με μια οχια (80%+ πιθανοτητες) που θα του κανει τη ζωη κολαση
και γιατι να μη μεινει εργενης?
καλυτερα μιας ωρας εργενικη ζωη, παρα σαραντα χρονια στην ελλεηνιδας το βρακι  :grin:

Έτσι λέει η παροιμία κάπως ... τι φίδι θα πετύχεις θα εξαρτηθεί από το τυχερό σου ...

Αυτή η βρωμοσειρά τα έχει κάνει όλα χαχα Η Ελένη Ράντου ήταν το πρότυπο μίας αποτυχημένης γενιάς γυναικών ...


 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Μια κοπελα στη δουλεια,πραγματικα φαιδρη,ανοητη,εκνευριστικη,σχετικα προσφατα παντρεμενη μου λεει σχολαω σε λιγο ποιος πηγαινει τωρα σπιτι.Γιατι τη ρωταω;Να, με τον αντρα μου σκοτωνομαστε,μου λεει οτι δε μ αντεχει.Λειπει αυτος στη δουλεια,λειπω εγω,συναντιομαστε λιγες ωρες και ετσι δε σκοτωνομαστε.Εβλεπα στις ελληνικες ταινιες τον ηθοποιο Γαβριηλιδη και τη Μαρικα Κρεβατα που επαιζε σε ολες τις ταινιες τη γυναικα του και τον εψελνε συνεχεια και του εκανε τη ζωη κολαση και σκεφτομουν ρε τον κακομοιρη,πως αντεχει;Ευτυχως δεν ειναι ολες ετσι,δε μ αρεσουν οι γενικευσεις .Εξαλλου πιστευω οτι πολλες φορες μερικα ζευγαρια ταιριαζουν απολυτα.Διπλα σε μια οχια ειναι και ενα κωλοπαιδο μαζι.Δε πιστευω οτι τα ετερωνυμα ελκονται.Παντα εχω περασει καλά με κοπελες που κινουνται συο ιδιο μηκος κυμματος με μενα.
μόνο σεξ θέλουμε από τις γυναίκες τίποτα άλλο. τα άλλα είναι μπούρδες που απασχολούν μόνο τις ιδιες.προσωπικα τους συμφέροντα
ξέρεις πολλές που να το δίνουν αμέσως χωρίς πολλά πολλά?
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
ρε λεβεντες δεν γρεφετε στις μπαλες σας τις ελλεηνιδεσ και δεν λετε κανα μπαρακι που συχναζουν 40αρες να παιξουμε παιχνιδι. Αυτεσ θελουν καβλι. Οι μικροτερες εχουν αυτη την συμπεριφορα που αναφερετε, οποτε δεν ασχολουμε με αυτες. Να πανε στα τσακιδια.

Πειτε κανα μπαρακι που συχναζουν 40αρες , μιλαμε για Αθηνα τυποι
 

Morgan_F

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
426
Like
687
Πόντοι
81
Καπου μπερδευομαι ...
Τις ελληνιδες τις βριζετε γιατι δεν ειναι 'για σπιτι' ή γιατι  ειναι δυσκολες και δεν πηδιουνται με ολον τον κοσμο (και αρα σιγουρα δεν ειναι για σπιτι αν πηδιουνται με ολον τον κοσμο)?
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Καπου μπερδευομαι ...
Τις ελληνιδες τις βριζετε γιατι δεν ειναι 'για σπιτι' ή γιατι  ειναι δυσκολες και δεν πηδιουνται με ολον τον κοσμο (και αρα σιγουρα δεν ειναι για σπιτι αν πηδιουνται με ολον τον κοσμο)?
καταρχας δεν βρίζουμε.απλα λεμε τα πράματα με το όνομα τους. καμια γυναίκα δεν είναι δύσκολη από τη φύση της απλά παριστάνει τη δύσκολη .δεν υπάρχουν εύκολες και δύσκολες. Ολες ευκολες είναι. Το κύριος θεμα βέβαια είναι ότι ελληνιδες είναι υπερβολικά ναρκισσιστριες και φιλοχρηματες και προσπαθούν παντα να πουλήσουν το μουνι τους οσο πιο ακριβά μπορούν. Οπότε καταλήγουμε ότι καλύτερα να πληρώνεις μια πορνη αληθινή πάρα μια πουτανα στη ψυχή.απλα για να μαθαίνουν και οι άλλοι άντρες τα λέμε
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
ρε λεβεντες δεν γρεφετε στις μπαλες σας τις ελλεηνιδεσ και δεν λετε κανα μπαρακι που συχναζουν 40αρες να παιξουμε παιχνιδι. Αυτεσ θελουν καβλι. Οι μικροτερες εχουν αυτη την συμπεριφορα που αναφερετε, οποτε δεν ασχολουμε με αυτες. Να πανε στα τσακιδια.

Πειτε κανα μπαρακι που συχναζουν 40αρες , μιλαμε για Αθηνα τυποι
φιλαράκι σε απασχολεί αν είναι ομορφες? Γιατι αν δεν σε απασχολεί στάνταρ θα βρεις.εχω ένα γνωστό που μόνο με τέτοιες ασχολείται.μου την έχουν πέσει αρκετές  αλλά δεν έκανα τίποτα.το πιο τρελό πέσιμο ήταν οταν μια μου έλεγε ότι το μουνι της είναι πολύ στενό για δεν το έχει χρησιμοποιησει πολύ σε αντίθεση από τις φίλες της που τους έχει ξεχιλωσει από το πολύ :fuck2:απο το κλαμπ εντζο που χορεύουν λατιν στο Μπουρνάζι ξάδερφος έχει βγάλει αρκετές
 

billythebuilder

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2015
Μηνύματα
612
Like
0
Πόντοι
6
Καπου μπερδευομαι ...
Τις ελληνιδες τις βριζετε γιατι δεν ειναι 'για σπιτι' ή γιατι  ειναι δυσκολες και δεν πηδιουνται με ολον τον κοσμο (και αρα σιγουρα δεν ειναι για σπιτι αν πηδιουνται με ολον τον κοσμο)?
Το αστείο ξέρεις ποιο είναι;Ότι οι γυναίκες έχουν απελπιστεί από την έλλειψη ενδιαφέροντος εκ μέρους των αντρών.Το συζητούσα με μία γνωστή μου φοιτήτρια ψυχολογίας.Δηλαδή είναι φανερό πως απλά έχει χαθεί η επικοινωνία μεταξύ μας και δεν βλέπουμε μπροστά μας,άντρες και γυναίκες.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.495
Πόντοι
10.686
Το αστείο ξέρεις ποιο είναι;Ότι οι γυναίκες έχουν απελπιστεί από την έλλειψη ενδιαφέροντος εκ μέρους των αντρών.Το συζητούσα με μία γνωστή μου φοιτήτρια ψυχολογίας.Δηλαδή είναι φανερό πως απλά έχει χαθεί η επικοινωνία μεταξύ μας και δεν βλέπουμε μπροστά μας,άντρες και γυναίκες.
Άμα κόψουνε το ''Cosmopolitan'' και τις άλλες μπούρδες που τους κάνουν πλύση εγκεφάλου,και οι άντρες κόψουμε την μπάλα,την τσόντα και τα μπουρδέλα,κάτι μπορεί να γίνει...
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Άμα κόψουνε το ''Cosmopolitan'' και τις άλλες μπούρδες που τους κάνουν πλύση εγκεφάλου,και οι άντρες κόψουμε την μπάλα,την τσόντα και τα μπουρδέλα,κάτι μπορεί να γίνει...
τα μπουρδελα και οι τσοντες ειναι υγιης αντιδραση του αντρα στον υπερψωνισμο της συνχρονης γυναικας.
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Άμα κόψουνε το ''Cosmopolitan'' και τις άλλες μπούρδες που τους κάνουν πλύση εγκεφάλου,και οι άντρες κόψουμε την μπάλα,την τσόντα και τα μπουρδέλα,κάτι μπορεί να γίνει...


η μπάλα δε κόβεται γιατί είναι παραδοσιακό χόμπυ των αντρών. Τα μπουρδέλα ναι συμφωνώ η κατάχρηση κάνει κακό. Πρόσφατα βρέθηκα σε μια παρέα με κάτι κοπέλες. Μια απ 'αυτές φαινόταν αρκετά ζεστή απέναντί μου (απ τη πλευρά της άρχισε και το συνέχισα κι εγώ μετά). Συζητούσαμε για διάφορα και ρωτούσαμε ο ένας για τον άλλον για τη ζωή μας. Αλλάξαμε φβ  για να κρατήσουμε επαφή και να κανονίσουμε. Της μιλάω αλλά είναι ψυχρή. Μία, δύο τρείς... ε άντε γαμήσου... πιρφόρος δε γίνομαι.. είπαμε να κυνηγήσουμε αλλά όχι κι έτσι. Το κόβω ιστορία με πρώην και θέλει να επιβεβαιωθεί.. :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom