Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Τι τρέχει επιτέλους με τις ελληνιδες?? Τίποτα το ιδιαίτερο ..αυτές τη δουλειά τους κάνουν...αφού από πίσω τους τρέχουν ένα σωρό μαλακοέλληνες γλύφοντας τις Ελληνίδες μπαζόλες μπας και πηδήξουν...! Αυτοί τελικά είναι που χαλάνε την πιάτσα.  Τώρα με την οικονομική κρίση όχι μόνο δεν βελτιώθηκε η κατάσταση, αλλά παρατηρώ πως οι ελλεηνίδες έχουν όλο και περισσότερο μεγαλύτερες απαιτήσεις.

Είμαι 35 χρονών και λόγω της οικονομικής κρίσης μένω με τους γονείς μου. Πριν από λίγο καιρό, στο σπίτι ενός φιλικού μου ζευγαριού, γνώρισα μια τύπισσα εμφανίσιμη 30άρα. Έδειχνε να πηγαίνει καλά η φάση.. Η γκόμενα ψηνότανε.. μόλις όμως της είπα ότι μένω με τους γονείς μου ..στράβωσε η δικιά σου... Μιλάμε στράβωσε πολύ άσχημα...δεν πέρασαν ούτε δύο λεπτά ..προφασίστηκε ότι της έτυχε μια δουλειά - νύχτα ήταν - και την έκανε με ελαφρά πηδηματάκια.. Ένιωσα πολύ άσχημα τότε, πολύ μαλάκας... λες και φταίω εγώ που ζω στο Ελλάντα.....

Επειδή έχω ζήσει αρκετό καιρό έξω πιστεύω και εγώ, όπως και πολλοί σε αυτό το site...ότι οι Ελληνίδες είναι κομπλεξικές, κακομαθημένες και πολλές φορές συμπεριφέρονται με αγένεια και επιθετικότητα. Για όλους εμάς που έχουμε ζήσει έξω λόγω σπουδών... η σύγκριση με τις ελλεηνίδες είναι αναπόφευκτη....

Απλά από ένα σημείο και μετά έμαθα να μην τις παίρνω στα σοβαρά τις Ελλεηνιδούλες... δούλεμα θέλουν οι περισσότερες... δούλεμα ...και θράσος... και έτσι θα κάνεις το κέφι σου και θα περνάς καλά... και όταν βρεθεί κάποια σωστή κοπέλα τότε μόνο αξίζει να συμπεριφερθείς καλά...
καλα και εσυ 35 και ζεις με γονεις..καλα ξηγηθηκε η γκομενα..
 

barmangomenos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2013
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε μην ασχολείσαι με γυναίκες τέτοιας ηλικίας. Κατά κανόνα ψάχνουν να αποκατασταθούν. :S


Έχεις δίκιο φίλε, αλλά μερικές φορές αναγκαστικά πέφτεις πάνω τους ...και τρως στην μάπα τη μιζέρια τους... και τον κομπλεξισμό τους.. Αυτή δηλαδή που είναι 30 και μένει με τους γονείς της ..γιατί έχει απαίτηση να είμαι εγώ ανεξάρτητος... Θέλουνε ισότητα ...μόνο εκεί που τις συμφέρει... εκεί που δεν τις συμφέρει είναι παραδοσιακές οι ελλεηνίδες ....
 

barmangomenos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2013
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
καλα και εσυ 35 και ζεις με γονεις..καλα ξηγηθηκε η γκομενα..

Εγώ τύπε είμαι 35 και μένω με τους γονείς μου, αλλά εσύ από ότι φαίνεται ζεις σε άλλο πλανήτη... μάλλον δεν έχεις καταλάβει τι ακριβώς συμβαίνει στην Ελλάδα τα τελευταία - και όχι μόνο - χρόνια....
 

barmangomenos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2013
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
2 μυνηματα και τα 2 εδω,στο ενα ρωτας αν εστρωσαν στο αλλο απαντας στον εαυτο σου...Πρπει να σε εχουν τρελανει στην χυλοπιτα τυπε,ετσι;

Δεν απαντάω στον εαυτό μου τύπε... ποστάρω για ένα ζήτημα που δεν απασχολεί μόνο εμένα αλλά πολλά άτομα της ηλικίας μου... και μην χαίρεσαι και πολύ ...γιατί δεν έχω φάει πολλές χυλόπιτες από τις Ελλεηνίδες....
 

barmangomenos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2013
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
τύπε και στο εξωτερικό που μένουν από τα 20 τους μόνοι τους να δεις πως θα σε κοιτούσε μια κοπέλα

Τύπε στη βόρεια Ευρώπη υπάρχουν άλλες κοινωνικές και οικονομικές δομές που σου επιτρέπουν να είσαι ανεξάρτητος από πολύ μικρή ηλικία...μην συγκρίνεις λοιπόν ανόμοια πράγματα..
 

barmangomenos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2013
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
μην εισαι και εσυ τοσο αληθης ρε παιδι μου.. πες ψεματακια,πες μενω μονος,κανω αυτο κανω εκεινο..αλλα εαν της ελεγες οτι εισαι καλα οικονομικα μπορει ξερω γω μπορει να σου λεγε,παμε να φαμε σε κανα ακριβο εστιατοριο,παμε διακοπες εκει,παρε μου δωρο αυτο κανε εκεινο...

ας της ελεγες ψεματακια, γαμουσες , και εφευγες..

Φίλε έχεις δίκιο, κάποια στιγμή όμως έτσι και αλλιώς θα το καταλάβαινε...
 

_hayabusas

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.052
Like
8
Πόντοι
16
Τύπε στη βόρεια Ευρώπη υπάρχουν άλλες κοινωνικές και οικονομικές δομές που σου επιτρέπουν να είσαι ανεξάρτητος από πολύ μικρή ηλικία...μην συγκρίνεις λοιπόν ανόμοια πράγματα..
εσύ πως κρίνεις τότε την ελλεεινίδα;
σου απάντησα και πως μια ξένη θα σε κοιτούσε περίεργα.
 

TempT

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.055
Like
6
Πόντοι
16
Έχεις δίκιο φίλε, αλλά μερικές φορές αναγκαστικά πέφτεις πάνω τους ...και τρως στην μάπα τη μιζέρια τους... και τον κομπλεξισμό τους.. Αυτή δηλαδή που είναι 30 και μένει με τους γονείς της ..γιατί έχει απαίτηση να είμαι εγώ ανεξάρτητος... Θέλουνε ισότητα ...μόνο εκεί που τις συμφέρει... εκεί που δεν τις συμφέρει είναι παραδοσιακές οι ελλεηνίδες ....

κι εσυ εκει που σε συμφερει θες ισοτητα, γιατι αμα η γκομενα ηταν αξυριστη χωρις makeup και βρωμαγε και σου λεγε τι θες ρε παπαρα, και συ στη μαμα σου μενεις, κριση, δεν εχω λεφτα για Lancome πως εχεις απαιτησεις απο μενα παλι θα την εκραζες.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
Τι τρέχει επιτέλους με τις ελληνιδες?? Τίποτα το ιδιαίτερο ..αυτές τη δουλειά τους κάνουν...αφού από πίσω τους τρέχουν ένα σωρό μαλακοέλληνες γλύφοντας τις Ελληνίδες μπαζόλες μπας και πηδήξουν...! Αυτοί τελικά είναι που χαλάνε την πιάτσα.  Τώρα με την οικονομική κρίση όχι μόνο δεν βελτιώθηκε η κατάσταση, αλλά παρατηρώ πως οι ελλεηνίδες έχουν όλο και περισσότερο μεγαλύτερες απαιτήσεις.

Είμαι 35 χρονών και λόγω της οικονομικής κρίσης μένω με τους γονείς μου. Πριν από λίγο καιρό, στο σπίτι ενός φιλικού μου ζευγαριού, γνώρισα μια τύπισσα εμφανίσιμη 30άρα. Έδειχνε να πηγαίνει καλά η φάση.. Η γκόμενα ψηνότανε.. μόλις όμως της είπα ότι μένω με τους γονείς μου ..στράβωσε η δικιά σου... Μιλάμε στράβωσε πολύ άσχημα...δεν πέρασαν ούτε δύο λεπτά ..προφασίστηκε ότι της έτυχε μια δουλειά - νύχτα ήταν - και την έκανε με ελαφρά πηδηματάκια.. Ένιωσα πολύ άσχημα τότε, πολύ μαλάκας... λες και φταίω εγώ που ζω στο Ελλάντα.....

Επειδή έχω ζήσει αρκετό καιρό έξω πιστεύω και εγώ, όπως και πολλοί σε αυτό το site...ότι οι Ελληνίδες είναι κομπλεξικές, κακομαθημένες και πολλές φορές συμπεριφέρονται με αγένεια και επιθετικότητα. Για όλους εμάς που έχουμε ζήσει έξω λόγω σπουδών... η σύγκριση με τις ελλεηνίδες είναι αναπόφευκτη....

Απλά από ένα σημείο και μετά έμαθα να μην τις παίρνω στα σοβαρά τις Ελλεηνιδούλες... δούλεμα θέλουν οι περισσότερες... δούλεμα ...και θράσος... και έτσι θα κάνεις το κέφι σου και θα περνάς καλά... και όταν βρεθεί κάποια σωστή κοπέλα τότε μόνο αξίζει να συμπεριφερθείς καλά...

και η πρώτη ερώτηση που σου έκανε όταν έσπασε λίγο ο πάγος μεταξύ σας να φανταστώ ήταν "με τι ασχολείσαι" (δλδ τι δουλειά κάνεις) ε  :tooth: :tooth:

είναι τόσο προβλέψιμες και ίδιες οι άτιμες... :grin:
τόσο που δεν έχει ούτε καν σασπένς  :grin:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Τύπε στη βόρεια Ευρώπη υπάρχουν άλλες κοινωνικές και οικονομικές δομές που σου επιτρέπουν να είσαι ανεξάρτητος από πολύ μικρή ηλικία...μην συγκρίνεις λοιπόν ανόμοια πράγματα..
:thumbsup:
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Ενώ αν της έλεγες ότι είσαι διευθυντής σε ναυτιλιακή θα την πήδαγες το ίδιο βράδυ μη σου πω  :grin:

 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ειδα μια μουναρα Ελλεΐνιδα (πελατισα) πριν καμμια ωρα στον Οτε...μου φυγε το σκαρπελο...ειχε κ ''αερα'' Ευρωπαιας....

:smitten: :smitten: :smitten:  *P
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
και η πρώτη ερώτηση που σου έκανε όταν έσπασε λίγο ο πάγος μεταξύ σας να φανταστώ ήταν "με τι ασχολείσαι" (δλδ τι δουλειά κάνεις) ε  :tooth: :tooth:

είναι τόσο προβλέψιμες και ίδιες οι άτιμες... :grin:
τΕνωόεπρεσο που δεν έχει ούτε καν σασπένς  :grin:

Ενώ επρεπε η πρώτη ερώτηση να είναι τι ομάδα είσαι  :think:
 

barmangomenos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2013
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
κι εσυ εκει που σε συμφερει θες ισοτητα, γιατι αμα η γκομενα ηταν αξυριστη χωρις makeup και βρωμαγε και σου λεγε τι θες ρε παπαρα, και συ στη μαμα σου μενεις, κριση, δεν εχω λεφτα για Lancome πως εχεις απαιτησεις απο μενα παλι θα την εκραζες.

τύπε μάλλον πλάκα μου κάνεις...δεν μπορεί να τα πιστευεις αυτά που λες...τα ξυραφάκια κοστίζουν 2 ευρώ..και το σαπούνι0.70 ευρώ...τώρα για makeup και τετοια έχει προσφορες στον hondo με 25 ευρώ το μήνα είναι σούπερ η γκόμενα ...:2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
ειδα μια μουναρα Ελλεΐνιδα (πελατισα) πριν καμμια ωρα στον Οτε...μου φυγε το σκαρπελο...ειχε κ ''αερα'' Ευρωπαιας....

:smitten: :smitten: :smitten:  *P

Πήρες υλικό για το σπιτι ντιμιτσακο, μια χαρά πέρασε κι η μέρα σήμερα  :cum:
 

TempT

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.055
Like
6
Πόντοι
16
τύπε μάλλον πλάκα μου κάνεις...δεν μπορεί να τα πιστευεις αυτά που λες...τα ξυραφάκια κοστίζουν 2 ευρώ..και το σαπούνι0.70 ευρώ...τώρα για makeup και τετοια έχει προσφορες στον hondo με 25 ευρώ το μήνα είναι σούπερ η γκόμενα ...:2funny:

και συ βρισκεις 2 συγκατοικους και με ξερωγωποσαλιγα ευρω το μηνα ζεις σαν ανθρωπος, οχι στο παιδικο υπνοδωματιο 35 χρονων μαντραχαλος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom